خانه انجمن راهنمای گردشگران بشین !
٥٩٣
٥٧
فاطمه خانووم

راهنمای گردشگران بشین !

راهنمای گردشگران بشین !

اگه ی مسافر وارد شهر یا روستای شما بشه و آدرس ی مکان تفریحی رو ازتون بپرسه شما کجا رو بهش معرفی میکنید؟

داخل شهر؟کجا؟خارج شهر،به چه علت ؟

اصلا آشنایی با مناطق گردشگری شهرتون دارید ؟اگه بپرسن اونجا چی داره و چرا داری معرفی میکنید جواب دارید یا می گید فقط اسمشو شنیدید؟

٩٣/٠٥/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
داخل شهر موج های ابی بدک نیس با پارک ملت، خارج از شهرم اخلمد یا نغندر یا کنگ اگه هم خیلی طرف سیریش بود بش میگم تشریف ببره از مجموعه پدیده دیدن کنه. چراشم میگم خودم رفتم جالبه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
واسه بیرون شهر اخلمد و چشمه گیلاس و طرف سد کارده قلعه ال و طرف کلات ارتکند و غرسو و طرقبه شاندیز و خواجه مراد خواجه اباصلت و میامی رو معرفی می کنم و واسه داخل شهر هم کوهسنگی و پارک وکیل اباد و پارک ملت و خواجه ربیع و ارامگاه فردوسی رو معرفی می کنم... دلیلشم دیگه طولانی میشه یکی یکی بخوام توضیح بدم:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخ..این انجمنا بدرد من نمیخوره..بهش مخیم برو حرم ی چرخ بزن بیخود شهرو شلوغ نکن..خخخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
کوهسنگی معرفی میکنم...ولی بیشتر خارج شهر..کلی جاهس..همشو میگم:دی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
اه من دیر این انجمن رو دیدم :\ وگرنه منم به کمک شما الان احتیاج دارم ‍! یه جماعتی از ریفیقام از تهران و حومه اومدن مشهد و هی از من می پرسن کجا بریم ؟؟؟؟ کچل شدم رسما.... من بهشون چن تا پاساژ معرفی کردم فقط....کوهسنگی و پارک ملتم که خودشون می شناختن..باغ نادری و ..... آرامگاه فردوسی هم که خارج شهر بود....دیگه همین دیگه.
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
واقعا حیفه کسی بیاد اینجا و موج های آبی نره ....! اگه حوصلش رو هم داشته باشه نباید ارتوکند و غره سو رو فراموش کنه گلمکان هم رفتنش توصیه میشه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
مشهد جایی واسه دیدن نداره!
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
چرا داره شما نمیدونید
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
به جز باغ نادری و موزه کجا؟ کوهسنگی و کوهستان پارک رو جزء جاهای دیدنی محسوب نمی کنم!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
باغ گل!
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
جاغرق و ارغوان دره و پارک گلستان و پارک وکیل آباد و پارک نیایش و اخلمد و نغندر و چلیدره و ......
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
الان اینایی که گفتین چقدر جزء مشهد بود!!!
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
همه رو هم با دوچرخه رفتم به جز اخلمد
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
میگم بروو حرم وقتتو الکی تلف نکن که هیچی نداره مشهد !! آخه ببینید مشهدحد اقل هارو داره! که هر شهری اونا رو داره!: دی البته ارتکند خوبه که اونم برای کسی که از شهر دیگه اومده کلی راهه ! خخخخ البته چند تا روستای بکر و خوبم هستن و چند تا مکان بدک نیستن !خخخخ کردینه مثلا ! با دوچرخه که اصلا خدایگانه فازه! فقط زوار گرا می با این دوچرخه زردا کرا یه ای ها نرید جایی که ر سما پس از رسیدن به مقصد با زنجیرش خودتونو دار میزنید خخخخ
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
کردینه ؟؟ با دوچرخه ؟؟ میمیری خونت میفته پای ما خخخخخ خیلی سخته و لی میشه رفت
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
برو جوجه اگر بدونی تا کجا ها با دوچرخه رفتیم ! کردینه جا نزدیکشه !
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
والا اینجا (بیرجند) خیلی جایی نداره یه بند دره که هر دو دقیقه کارکنان محترم گشت ارشاد اونجان
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
^_________________^
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
فقط اکلی بند دره معروف شده وگرنه جاهای قشنگ تر هم داره
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
چهار ده و بند عمرشاه هم خیلی خوبن...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٣
جلوی داتنشگاه آزاد یکی از موارد دیدنیه !!!!!! ایضا جلوی بستنی شاد هم شبا خیلی دیدنی میشه (اون ماشینای مدل بالا و تیپ های آنچنانی!!!) یه دونه مرغ سوخاری هم شعبه KFC باز شده بود ، ملت همه میرفتن اونجا گردش!!!!!!!!پیاده روی استقامت تو خیابون مدرس (تو تابستونا تا 10 بار هم بوده که این خیابون رو بالا پایین رفته بودیم !!!!)و مکانهای دیدنی دیگری که در این کامنت مجال گفتنش نیست!!!!!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
بستنی شادو خیلی خوب اومدید. ماشالا چه جونی داشتین 10٬بار؟؟؟ البته آبشار و بند گیوک هم قشنگه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خوشا بیرجند و وصف بی مثالش *:)
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
بستنی شاد کجاست؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
اگه خیلی اهل طبیعت گردی باشه و حوصله پیاده روی داشته باشه ، بهش آبشار روستای آبگرم(کیلومتر 50 - 60 ج کلات) رو بهش پیشنهاد میدم ، پیاده روی 2 ساعته داره ولی آبشار و حوضچه خیلی زیبایی داره ، واقعا از تمام آبشار های اطراف مشهد زیباتر و رویایی تره و از همه مهمتر که آب آبشار گرمه!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
اقا قبول نیست منم میخواستم دقیقا همینجارو معرفی کنم!!!!خخخخخخخ. ولی درود به این سلیقه ت علی.عجب جایی هست این ابگرم... مخصوصا اگه ادم وسط هفته بره که کسی هم نیست و فقط خودتی و اون فضای زیبا.. جزء معدود جاهایی هست که تو مشهد بکر مونده.به خاطر همون پیاده روی که داره زیاد کسی نمیره. من خیلی دوست دارم ابگرمو... خصوصا وقتی از زیر اب رد میشم و میرم پشت ابشار میشینم...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
اون موقعی که ما رفتیم فکر کنم تو بهار بود ، اینقدر آب زیاد بود که اصن نمیشد بری زیر آبشار چه برسه که ازش رد بشی !!!!!!!!!!11
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
ما تو کار پیش دستی و ایضا خواندن فکر هستیم صالح جان!!!!!!!!
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
یادش بخیر تا یکی دوسال پیش عید که میشد میرفتیم پست نوروزی هلال احمر ، کلی آردس میدادیم و خعلی هم خوش میگذشت ... . چه دورانی بود . آدرس رو باید بر اساس مسیر و علاقه ی طرف بهش بدی . بپرسی چجور جارو دوست داره ، آدرس بدی بهش...
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خارج از شهر طرقبه و شاندیز خیلی جای تفریحی داره دیگه ... پارک ملتم هس ... ولی همیناس دیگه ! کمه ب شدت :|
وصال
وصال
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
ارتکند به نظرم خیلی خوبه فقط یه مقدار دوره و پیاده رویش زیباده اما واقعا زیباس ارزش داره راه دورش رو تحمل کنی و بری:)
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
اوهوم :)
وصال
وصال
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
الان اونایی که میان مشهد بیشتر واسه بازارو موجهای آبی و اینا میان خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
پارک وکیل اباد ، کوهسنگی بیرون شهر هم اگه حال و حوصله پیاده روی رو داشتند ؛ ارتکند و قره سو ،اخلمد
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
دره خسرویه شمخال یوسفخان کوهستان پارک نشاط
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
اگه شهر خودم میبودم.( شهر سوخته.دهانه ی غلامان.کوه خواجه و قلعه ش). و کلی جاهای تاریخیه دیگه رو معرفی میکردم... <با اینکه 8سال هستش که مشهد زندگی میکنم کلی از این جاهایی که دوستان نامبردن رو اصلا نشنیدم..! نا امید شدم از خودم...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
من هیچی!!!!!!!!!خخخخخ ولی نه کل شهر رو بهش نشون میدم............البته جاهایی که خودم دوست دارم دی:
vesal
vesal
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
هر جایی رو بهش معرفی کنم فره سو رو معرفی نمی کنم...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
چرا؟
vesal
vesal
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اخه اون همه نردبونو بالابری که چی تهش به چی برسی؟؟؟!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٦
٢
١
اصلن نقطه به نقطه ی بیرجند دیدنی ی *:) چشم بصیرت می خواد *:) ...
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
الن کی منفی داده.....بیرجند به این خوبی
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
موجهاي ابي يعني ما از طرف مدرسه دوازده ساعت اون تو بوديم:| هشت صب تا هشت شب
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خب خب خب....جاهای دیدنی جغتای!به اسماشون نخندین اسماشون مسخره و ترکین عموما! .... مثلا ملت پاشن برن کنار سنگ قاراداش کلی هم کیف میده از مناظر کفتر بازی هم میتونن لذت ببرن..
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
یا مثلا کشه موسی شر!!!!!!!!با موتور کیف میده بری اینجا رو!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
امام زاده و مزار شهدای گمنام هم که خب بالای کوه هستن و رفتن به اونجا و دیدن جغتای از بالا و اون باغای سرسبزش خالی از لطف نیست!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
مکان تفریحی خوب که داخل شهر هم باشه تنها پارک درست و حسابی جغتای که خب پارک وحدت هستش..
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
یکی از بهترین مکان های تفریحی جغتای ارگ شاهقلی هستش با یه قلعه که از چندین سال پیش به جامونده و یه رودخونه کناش منتهی مسیرش بده با ماشینایی مثه جیپ بهتره بری اونجا
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
و همچنین امامزاده ی گفت! رودخانه ی زرقان! آب قارزی!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!!!!!!! یا مثلا ملک آباد!یه چشمه هتش!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
و همچنین اورن و برسل و کردو!!!!اینا نیاز به متخصص داره!بقیه دوستان بیشتر توضیح میدن ان شاءالله!!!!!!! کلا باغای جغتای قشنگن!پر از کوچه باغای قشنگ!با آب چشمه که از کنار باغ ها رد میشه....... و همچنین کلاته ی حاج میر عباس!خخخخخخخخخخخخخ
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
و همچنین لیلان!اینجا دیگه خیییلی بد مسیره!با ماشین معمولی بری ماشینت فاتحه ش خونده س!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام ... يك مسافر كه ارزش اين حرفها را ندارد .
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
من که بیخیالش میشم هر دفعه به کسی آدرس میدم میفهمم یا خیابونو بستن یا آدرس اشتباهی دادم؛ خدا ببخشم!
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
من که زیاد بلد نیستم آدرس بدم.....شهرمونم همون بند دره که خیلی وقته نرفتم و آبشار چهارده و مزار رزگ و ....