خانه انجمن مشاوره انتخاب رشته کجا ؟کی؟
٤٣٧
٣٦
لبخند انار

مشاوره انتخاب رشته کجا ؟کی؟

مشاوره انتخاب رشته  کجا ؟کی؟

با آمدن رتبه های کنکور بازار مشاوره انتخاب رشته کنکور حسابی داغه 

با توجه به هزینه نسبتأ بالای این مشاوره ها .شما این مشاوره ها رو قبول دارید و معتقدین که موثره ؟

راستش به نظر من با توجه به  صد و پنجاه انتخاب با توجه به رتبه می توان انتخاب رشته کرد و چندان به این مشاوره ها نیاز نیست 

٩٣/٠٥/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
tanin
tanin
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
اره منم با تظر شما موافقم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
اوووه نه بابا
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
سلام ......
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
عليك سلام
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
منم موافقم با شما/////////////
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
خب موافق كه موافق نظرتون؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
فقط خواستيد ي نظر بزاريد كه تو ليست فعالترينا بمونيد آره؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نه به هیچ وجه نمیدونی بدون تازه وارد من خودم2ماه و یک هفته صدر نشین بودم زمانی که شما نبودی تو سایت.............هه!شوما بهتره به فکر خودتون باشین که بعد ها پشیمون میشین به خاطر نظراتتون........(آیکون عصابانیت)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نه که الان هستم..............من اگه بخام بیام جاتو میگیریم عزیز........چی فکر میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟چه فکر میکنییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟چرا منو عصبانی میکنیییییییییییی؟فکر فشار خونم نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟/نمیگی من پس میوفتم سکته میزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
من تجربه ندارم! ولی چیزی که هست اینه که آدم بره همایش ها رو شرکت کنه چیزای خوبی درباره ی انتخاب رشته میگن. و بعد خودش تصمیم بگیره که اولویت هاشو انتخاب کنه. جوری که بعدا پشیمون نشه
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
آفرين آفرين به هاچ خانوم خودمون!
سهره
سهره
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
به نظر منم خود آدم با تحقیق و بررسی تو اینترنت و پرسش از دانشجویان اون رشته بهتر می تونه به نتیجه برسه ... هرچی هس هیچ کس بهتر از خودت از علایقت خبر نداره و شاید نتونه درکت کنه....این نظر منه.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
واه واه چه نظري!! آفرين به شما
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
من امروز می خوام برم مشاوره وقتی اومدم خبرشو بهتون میدم ولی از نظر من بد نیست ولی خود آدمم می تونه تصمیم بگیره
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
خب الاني برگشتيد؟؟ همه چي خوب بود؟؟ چي گف اون آقاهه؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
اصن آقا بود يا خانوم؟؟ چقد پول گرفت؟؟
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
بله رفتم......آقا بود.......بیست هزار تومن گرفت..........ولی هیچ نتیجه خاصی نداشت اون که گفت دانشگاه مشهد ولی خانواده متقاعدش کردیم که شهر خودمون بهتره..........
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٩
١
٠
10.20.30.40.50.60.70.80.90.100 همین روشی گفتم. بهترینه...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ..کاربردیه..یادم باشه استفاده کنم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
ده بی س پونزده چی جواب میده؟؟؟الان نگرانی بر من مستولی شد.خخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
چي ميگي بچه هاي مردمو اغفال نكن!! اين بهتره:دستمال من زير درخت آلبالو گم شده خبر داري؟نوچ نوچ!بي خبري؟نوچ نوچ خخخخخخخخخخخخخ
maede
maede
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
بهترین مشاوره واسه انتخاب رشته،انتخاب رشته مجازیه،به نظرم خوب و دقیقه.من خودم از مشاور دل خوشی ندارم سال اول که کنکور قبول شدم با یکی از مشاورای موسسه گزینه2که آزموناشو شرکت میکردم درباره انتخاب رشته ام صحبت کردم که در واقع هیچ کاری نکرد و تازه مشاوره غلط هم داد!واقعن راضی نیستم ازش.....
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
آره گزينه 2 خيلي خزه فقط قلم چي
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
نه گزینه2خز نیست اتفاقن سطح آزموناش عالیه و در حد کنکور.اما مشاوره اش واسه من خوب نبود!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
بازم نظری ندارم:/
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
و بازهم ! اوووخييييش اين دخمله يا پسمل با اين چشاش؟؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
والا بنظرم مفیده البته باید اول از کسایی که قبلا از مشاوره هاش استفاده کردن بپرسیم دلیل مفید بودنشم اینه که میتونه آدمو از شک و دودلی و آرماوی فکر کردن در بیاره یا حتی گاهی برعکس بهمون اعتماد بنفس بده
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
آقو من چرا دارم تند تند براي كامنت ها نظر ميذارم؟ به خدا اين صندليا به كسي وفا نداره ها(اشاره به باكس فعالترينا خخخخ
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
خوبه خودتون قبول دارین
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
فعلني كه داريم مثل.........ميخونيم حالا موقش كه شد خيليا تو خونواده هستن كه ميتونم ازشون كمك و يا مشاوره بگيرم
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٠
١
٠
نه خیر نیاز است... برای کسی که رتبش جوری اومده که نمی دونه فلان رشته محل رو میاره یا نه مشاور لازمه...
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
من ک خودم زدم رفت ،اصا هم ناراحت نیستم ،سرنوشته دیگه ...نوشته شده
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
من که این کارگاهها و مراکز مشاوره که دانشجویان هستن اکثرا دوستام بودن راحت بودم اما مشورت هیچ وقت ضرر نداره مخصوصا واسه کسایی که اطلاعات زیادی ندارن و با توجه به تغییرات امسال......
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
بهترین مشاور خود آدمه ! خلاص .
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
مشاور هم بی تاثیر نیست .... مشاور خوب خیلی چیزا رو واسه ادم روشن می کنه که شاید قبل از اون نمیدونستی و انتخاب اشتباه میکردی