خانه انجمن باکلاس بودن یعنی چی؟
١٦٧٨
٩١
MONA-R

باکلاس بودن یعنی چی؟

باکلاس بودن یعنی چی؟

به نظر شما به چه میگویند باکلاس؟ معیار باکلاس بودن چیست؟

٩٣/٠٥/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
مودب بودن و شمرده شمرده حرف زدن و لباس مرتب و شیک پوشیدن و لبخند زدن در حد معمول .این دفعه من اول شدم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
خخخخخخ
سهره
سهره
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
منم با همینا مبافقم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
این اسمش متشخص بودنه نه باکلاس بودن. من هنوز نمی فهمم با کلاسی یعنی چی! چون نمیدونم اعتقادیم ندارم بهش!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
١
٠
آره اين يني متشخص بودن!! كي ميخوايد اين چيزارو ياد بگيريد
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
صدای خوب هم در باکلاس بودن موثره
zahra
zahra
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
این و موافقم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
صداي خوب؟ يني چي دقيقا؟؟ بم باشه صدا ؟يا نازك؟؟
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
شاید یکی صداش خوب نباشه یعنی بی کلاسه ؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٩
٠
١
یعنی که آدم یک چیزای تکی داشته باشه.............مثلا چمی دونم یک ماشین فوق العاده ای.......همیچین چیزایی...........یا یک عادت های خاصی مثل غذا خوردن درست و حسابی با چنگال...........اینجوری.........البته این هم هس:خوردن ماکارونی با طرز درست چنگال و قرمز نشدن دور لب.........
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
وا.... بازم خواستيد تو كورس رقابت باقي بمونيد؟
mina_h
mina_h
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
اول از همه باادب بودن بعد احترام دیگرانو نگه داشتن بعد نوع نشستن و راه رفتن و...خیلی چیزای دیگه ..اینا تز نظر من اصلیاش بودن
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
١
و باز هم اينا يني با شخصيت و با فرهنگ بودن
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
ینی عقده ای نبودن مودب بودن قشنگ حرف زدن ینی کلمات زشت به کار نبردن و...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
اينا با شخصيت بودن نه با كلاس بودن
همتا
همتا
٩٣/٠٥/١٩
١
٠
از معیار های با کلاس بودن اینه که شما دائم از دنیا شاکی باشین / دائم از "ایرانی جماعت" بنالین / همه اش از اونور تعریف کنین و.... :| :/
faride
faride
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
اینم به اصطلاح روشن فکری میگن خودشون!باکلاسی چی میگه این وسط؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
١
مخالفم!!
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٢٠
١
٠
کنایه بود :/
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢١
١
٠
اره تازگیا اینجوری شده ... البته من خودمم گاهی که از فرهنگ مردم مشد داغون میشم میگم تهران که میری ادماش ..... حیف از تهران
zahra
zahra
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
اول اداب معاشرت... بعد لباس خوب پوشیدن... استفاده از کلمات مناسب... برای حرف دیگران احترام قائل بودن... و ایمان به نظر من در باکلاس بودن اهمیت دارد... تمیز بودن... وکلی چیزای دیگه ....:)
faride
faride
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
پس با فرهنگ بودن چیه؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
نه نه نه!
zahra
zahra
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
اها یادم رفت اینم اضافه کنید ..:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
اينا فرهنگو شخصيت آدم و ميسازه
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
بـــــــله صد در صد %
faride
faride
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
نمدونم چرا هنو باکلاسی برام جا نیفتاده!با فرهنگ میگفتی خیلی بهتر بود!البته خودمم به کار میبرم اما به نظرم بی معنیه!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
يكمي آره
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
واقعا تعریف خاصی از ادم با کلاس ندارم..........بذارین فکر کنم.....
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
زود فكر كنيدو خبرشو بگيد
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٩
٢
٠
جریان با کلاسی یه موضوع نسبی هستش و هیچوقت هم مطلق نمیشه در موردش نظر داد.هر کس کلاس رو در یک چیز میبینه.یکی به چسب زدن روی دماغ ، یکی به خالکوبی ، یکی هم به موقر بودن. به طور کلی محیط خیلی تاثیر داره. تو کشور خودمون هست جاهایی که کسایی پشت مو گذاشتن یا شلوار پاچه گشاد پوشیدن رو کلاس میدونن یا تو همین شهر هستن افردی که تو محیطی بزرگ شدن که تک چرخ زدن با موتور رو کلاس میدونن اون در باور خودش وقتی با موتور تک چرخ میزنه نمیدونه بقیه ناسزا میگن بهش. چون خودش اینو کلاس میدونه فکر میکنه بقیه هم میگن چه جوون شجاع و با کلاسی!!! . تو این موضوع محیط و باور افراد تاثیر مستقیم داره.
maede
maede
٩٣/٠٥/١٩
٠
١
درسته موافقم!هر کی یه ویژگی خاصی رو باکلاسی میدونه.
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
موافقم خوب گفتین
sali
sali
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
لیبل با کلاسی*
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
چقد تو بچه خوبي هستي كه اين چيزايي رو كه من بهت ياد دادمو آويزه گوشت كردي افرين!! ولي با كلاسي به طرز گفتار هم ي جورايي ربط داره ديدي الان من چه بي كلاس حرف زدم؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
بابا کلاس
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
نظر خود من اینه که با کلاسی یه چیزیه که در کنار مسائل دیگه باید باشه تا تکمیل بشه. وقتی طرف شخصیت اجتماعی خوب.ادب. تربیت خانوادگی درست. شعور و سواد اجتماعی.احترام به شخصیت دیگران.یا کلا یه کلمه فرررررهنگ داشته باشه لیبل با سوادی هم بهش میچسبه. به نظرم نمیشه کسی از مسائلی که گفتم بویی نبرده باشه اما چون لباس مارک میپوشه بگم باکلاسه طرف. ..
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
ها؟ چي شد الان دقيقا؟ لباس مارك كه عزيز من نشونه با كلاس بودن نيست كه!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
مثلا عليرضا رو ببين چه كاپشن قشنگي داره! ولي خوب باكلاس نيست!خخخخ عليرضا شوخي كردما!آخ نزن ببخشيد اووخ غلط كردم نزن ديگه!:دي
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٠
١
٠
علی جان اونو فقط واسه مثال گفتم. یکی بود از هزار. خوشم میاد واسه اول موندن تو جدول فعالترینا قسم خوردی!!!! کنترات تمام مطالب و انجمنارو برداشتی و جای نویسنده ها به تمام کامنتا پاسخ میدی!!! خخخخخخخ. ایول داداش
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اي بابا از صب تا شب مثل بوووق ميخونم شب ميام تو سايت يكم استراحت كنم نمتونين ببينين! چقد حسووود اييشششش
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
صب تا شب به سلولهای خاکستریش فشار میاره شب تا صبح به انگشتاش...خخخخخخخخخ
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٥/١٩
١
٦
با کلاس ینی اینکه وقتی میری مهمونی واسه کلاسش یکم ته ظرفت غذا یا میوه یا............بذاری همه رو مث این چیز ندیده ها نخوری......باکلاس ینی اینکه تو مهمونی همش با گوشی ور نری یا ادامس نخوری..................از نظر منکه اینجوریه....همیشه هم همینایی رو که گفتم رو رعایت میکنم تا فامیلا نگن چه بی کلاسه طرف
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/١٩
٥
٣
اینا که عین بی کلاسیه :|
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
اقای علی _ش میشه تو نظرای من نظرندین؟؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
چه برداشتی هه بعله خب نظر همه محترمه ولی اینا ظواهر با کلاس بودنه نه اصل و بطنش
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نظر علی کجاس که میگید؟؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/١٩
٠
٠
نظری ندارم:|
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
اي بابا! چه بچه اي وووييي چه چشايي چيكارتون ميشه؟؟
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
يعني دست تو مماخت نكني
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
١
گگلي در نياري شوت نكني!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٠
٥
٢
واسه خانوما :کفش پاشنه 15 سانتی ، لباس شیک و اندازا ی تن و البته تمیز و مرتب ،کلمه ها رو کامل بگی ( عسیسم و اکشال و سطوری برا افراد بیکلاسه البتا مقسی فرق داره ) برا آقایون: کت اسپرت بپوشی ، همش نخندی، خانوما رو مقدم بدونی ، و از همه مهم تر یه دختر خوشگل و با کلاس کنارت باشه . برا آقایون و خانوما مشترک : چایی تلخ بخوری ، غذا رو از طرفی شروع کنی که جلوته و تا تهش بری یا نری ربطی به کلاس نداره بنظرم ولی نباید مثل نخورده ها رفتار کنی، خیار سبزو حلقه حلقه کنی و با چنگال بخوری ( آلو و هلو و.... رو هم همین طور )
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
برای همینه که چایی رو تلخ می خوری؟ خخخخخخخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
با همش موافقم!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
مررررررسی.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
واسه تقویت عقلتم هویچ بخوری !!! چون گویا عقل انسان نقل مکان کرده به چشمش !!!! همه این کارارو بکنی و اخلاق و شعور نداشته باشی ، 2 ريال ارزش نداری ...
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اگه همه ی این کارارو بکنم و اخلاق و شعورم داشته باشم چی؟؟؟؟؟ نگین آدمی که شعور داشته باشه دنبال کلاس نمیره.....
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
آدمی که شعور داشته باشه ، لازم نیست دنبال کلاس بره ، چون خودش کلاس در سطح بالا داره .
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
به نظر من هم کاملا نسبیه، ولی خب یک سری چیزها هم هست که بیشتر جنبه کلاس گذاشتن داره ، مثلا میگم تو کشور ما استفاده از بعضی چیزها بیشتر برای کلاس گذاشتنه تا کاربردش!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
آره موافقم! البته تو اكثر كشورهاي نسل سومي همين جوريه!
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٥/٢١
٠
١
منظورش جهان سومی بود! تو مدرسه چی یاد میدن به شما ها؟!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٠
٠
١
هر چی پر تجملات تر باکلاس تر هر چی خارجی بلغور کردن بیشتر با کلاستر...........قربون خودم برم که بی کلاسم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
به نظر من خيليا دارن باكلاس بودنو با با فرهنگ بودن و با شخصيت بودن اشتباهي ميگيرن! بعضي ها كلاس رو در راه رفتن و آدامس جوييدن و يا نجوييدن ميدونن بعضي ها... من معتقدم كلاسي وجود نداره چيزايي رو كه ما ميگيم ي جور با فرهنگ بودنه! درسته؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
ن خ ی ر (خخخخ)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
شايدم من اشتباه كنم و يا شايد هم كلاس رو در لباس هاي شيك و خوش تيپ بودن بدونم! ولي نه فك كنم اينم اشتباه باشه!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
شاید نه حتما اشتباه میکنی اصن شک نکن!خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
ي طورايي طرز صحبت كردم براي من خيلي اهميت داره! بايد بدوني با هر شخصي چطور و با چه كلماتي صحبت كني! اين خيلي چيز خوبيه ها!
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
با کلاس بودن به نظر من همون بها دادن به خده... لااقل من یکی به کسی میگم با کلاس که بدونم داره به خودش اهمیت میده و اینی که عرض می کنم با اسراف فرق داره... فی المثل من یه بنده خدایی رو می شناسم گرند ویتارا سوار میشه خونه 250 متری داره تو درگز دو تا خونه هم داره تو مشهد که داده کرایه... به واقع ظاهر این آقا رو ببینید فکر می کنید این بنده خا آه نداره با ناله سودا کنه... خوب یعنی اهمیت ندادن به خود... وقتی هست چرا خرج نمی کنی تا لااقل یه ظاهر نه شیک یه ظاهر متعادل و آبرومند داشته باشی؟
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
با کلاس بودن یعنی تقوای الهی که شرایطشو تو نهج البلاغه حضرت علی(ع) گفته شده.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٠
١
٠
کلاس گذاشتنی نیست ، داشتنیه ! بنظرم اگه آدم اونجوری که دوست داره باهاش رفتار کنن ، با بقیه رفتار کنه ، باکلاس میشه . البته ناگفته نماند متاسفانه مردم به ظاهر اهمیت زیادی میدن و از نظر ظاهری هم باید به خودش برسه .
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
سلام:مؤدب،مؤمن،شیک وساده پوش(نه مارکداروگران پوش)رنگهای جیغ وتابلو نباشد،با فرهنگ وصبوربودن واطلاعات کافی داشتن.متشکرم
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
باکلاسی یعنی لباسای مارک دار پوشیدن و ماشین مدل بالا سوار شدن....کلا فکر می کنم پولدار بودن....حالا دیگه به این توجه نمی کنند که آأم با فرهنگی هست یا نه :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٠
٠
٠
سلام
كلاس .
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
عليك سلام بعله
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢٠
١
٠
با کلاس ینی صبح تا شب بری کلاس!کلاس زبان،کلاس موسیقی،کلاس رارندگی و....^ـــ^
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اوه اوه! بابا باكلاسسسسسسس
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢١
٣
٠
این روزا که کلاس واسه زنا شده...بی حجاب بودن شده...خوشگل و با ناز صحبت کردن شده..ههععععی/ به نظر من ادم با کلاس صبرش زیاده و زود از کوره در نمیره ...به حقوق دیگران احترام میذاره...چرت و پرت تو جمع ها و اجتماع نمیگه...و خیلی چیزای دیگه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
بچه های جیم با کلاسن
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اینکه ادم تودرونش ازیه شخصیت خاص وخیلی خوب برخوردارباشه به نظرمن بهترین نوعه باکلاس وباشخصیت بودنه....
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
همینکه آدم خوب و مودبی باشی و قشنگ حرف بزنی! قشنگ یعنی به موقع حرف بزنی و به وقتش سکوت کنی. هر حرف زشتی رو زبونت نباشه و فحش دادن به دوستات نشانه ی صمیمیت بیشتر نباشه.. و اینکه آدم متمدن و بافرهنگی باشی. زود از کوره در نری/ مثلا پشت چراغ قرمز هی بوق نزنی. آشغالاتو از شیشه ماشین نریزی بیرون و مواردی ازین دست. :D