خانه انجمن عذاب وجدانهای فراموش نشدنی !
٦٧٧
١٠٧
g_mahla

عذاب وجدانهای فراموش نشدنی !

عذاب وجدانهای فراموش نشدنی !

در مورد بزرگترین عذاب وجدان زندگیتون بگین؛من خودم بزرگترین عذاب وجدانم مال وقتیه که 9 سالم بود.اون سال مامان دوستم معلممون بود و قبل امتحان سوالات رو به دخترش می داد.اون موقع به خاطر همین موضوع خیلی حرص می خوردم و باهاش خیلی بد ..برخورد کردم اما چند سال بعدش فهمیدم سرطان خون داشته؛دیگه هم ندیدمش که ازش عذرخواهی کنم اصن نمیدونم الان حالش چطوره

٩٣/٠٥/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
خخخخخخ..من معمولا عذاب وجدان زیاد میگیرم:دیییییییییییی...نمیدونم دیه همشون در ی سطحن..خخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
اووووووووووووووووووووووووووووووووووول:پیییییییییییییی..خخخخخخخخخخخخخخ
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٤
١
٠
هرچی فک می کنم یادم نمیاد ... البته اونایی رو که میشه گفت
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٤
٣
١
اوضاع بیریخته.....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٤
١
٣
خودتونید خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٤
٣
١
من که فکر بد نکردم.............ولی اوضاع بیریخته خخخخخخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٥
١
٢
من پسر به این خوبی به این گلی کجا اوضام بی ریخته خخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
من و دوستم توی کلاس داشتیم توپ بازی می کردیم چون اون روز جشن بود کسی توی کلاس نبود وقتی دوستم بادکنک رو انداخت بالا باد کولر زد بهش و بادکنک خورد به شیشه‌ی گلاب یکی از دوستام.....شیشه‌ی گلاب شکست و گلاب ها ریخت زمین و من فرار کردم......خیلی عذاب وجدان داشتم سر این موضوع!
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٤
١
٠
خخ پنکه باید عذاب وجدان داشته باشه نه تو!خخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
آخه من رفتم بادکنک رو بگیرم دستم خورد به شیشه.....!:-)
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
:)
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
فعلا یادم نمیاد ولی اگه یادم اومد میگم
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
پس اگه یادت اومد دریغ نکن ...:)خخخخخخ
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
یکبار روی پله جلویی در دفتر دبیران کرم مالیدیم فقط برای اینکه یکی از دبیرها لیز بخوره یکم تعادلش بهم بریزه تلافی امتحانی که با نامردی بهمون نمره داده بود در بیاریم ولی بنده خدا با سر پخش سالن شد اونم در زنگ تفریح جلوی یک مشت دانش اموز فکر کنید که چه صحنه ای بود!خدای خنده سالن مدرسه منفجر شد دیگه یکم عذاب وجدان گرفتیم چون مچ پاشم شکست سه هفته نیامد مدرسه گروهمون که قبلنم معروف بود به گروه خرابکارها و کلی از این کارها کرده بود شده اسطوره بچه ها اصلن همه راه میرفتند تشکر میکردند ازمون!ولی من که مغز متفکر گروه بودم و این نقشه فکرم بود بعدش عذاب وجدان گرفتم که بنده خدا مچ پاش شکست!
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
به نظر من حتما برو حلالیت بگیر !
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
بعدش باید ازش حلالیت می طلبیدید
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
آخر سه سال رتهنمایی یک طومار ندشتیم اعتراف نامه از همه آدمهایی هم که بلاهای اینجوری سرشون آوردع بودیم حلالیت طلبیدیم!
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نابود کردی بنده خدارو!!
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
بدبخت تو دلش حتما چی میگفته ...!!!:)
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
با دوستام تو پارک بانوان بودیم چندتا دختر بچه بازی میکردن یکیشون به طرز بامزه ای میدویید یه دفعه هممون زدیم زیر خنده....مامانشم فک کنم دید که داریم میخندیم بهش :(...بعد فهمیدیم معلوله:(((((((...ولی ما خندمون از رو مسخره کردن نبود واقعا ...عذاب وجدانش هنوزم باهامه...الهی بگردم:((((((
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
هوم:((((((( چرا من فکر میکنم این نظر و جای دیگم دیدم؟!
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
وای منم یه بار یه همچین اتفاقی برام افتاد خیلی خجالت کشیدم
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
آخییییییی :(
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نیوشا چون اینو چندروز پیش تو تخته داشتم به پاییز میگفتم:))
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
:((
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اره دقیقا این اتفاق برای منم افتاده... داشتم به بچش میخندیدم مامانه فهمیده ...::(خخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
ابتدایی که بودیم من همیشه املامو خوب میشدم ولی نفر پشت سریم تنبل کلاس بود و همیشه 4 و 5 میشد ... اخر امتحان وقتی حواس پسره پرت بود ف هاشو ق کردم س هاشو ش کردمو و ازینجور حرفا ... عذاب وجدان گرفتم عجیب
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ ولی چرا؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
من از بچه های مثبت و شاگرد دوم سومای کلاس بودما ولی الان که فک می کنم میگم واقعا چرا؟؟؟؟ خخ
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اخــــــه واقعا چرا ؟؟؟خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
دوم سوم دبیرستان یکی از بچه های کلاسمون قیافش همیشه دپرس بود و من اسمشو گذاشته بودم *نگران* و همه بچه های کلاس بهش می گفتن *نگران* یه روز زنگ ورزش تو کلاس با هم تنها شدیم ... دردو دل کرد و گفت پدرم امسال فوت شد.. بعدا فهمیدم به خاطر اون همیشه دپرس می زد ... عذاب وجدان داشتم... فک کنم بعدا ازش حلالیت طلبیدم... بعدا از مشهد رفتن تهران و قزوین بس که باوفا بود همش بهم زنگ می زد ... یه بارم که رفته بود کربلا پولاشو زده بودن
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٢
٠
آخییی!کلش هممون یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم
mina_h
mina_h
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
یادم نیست
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
:)
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اشکال نداره به خودت فشار نیار ...:)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
عذاب وجدان زندگیم اینه که ...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٤
١
٠
^_^خخخ..اینه ک؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٤
١
٠
استاد تو خماری گذاشتن.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
. . . ^____^
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٢
٠
کدومه که؟؟
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
...
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
هــــــــاع؟؟!!
empty_joker
empty_joker
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
هههههههههه ببخشید وجدان چیه؟
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
چیز خاصی نیس. شوما خودتو درگیر نکن
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
:|| آواتارتونو عوض کنین :(
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
یه سری بدی که به خودم کردم...
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
آره درسته بدیهایی که آدم به خودش میکنه هیچ وخ یادش نمیره
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٤
١
٠
اخرین عذاب وجدانی که تقریبا گرفتم ،مربوط میشه به سو تفاهمی که از جانب من برا یکی از کاربرای سایت پیش اومد!!!!!!
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
اگه رفعش کردید دیگه زیاد خودتونو درگیرش نکنید
پریا
پریا
٩٣/٠٥/٢٥
١
١
سلام یعنی شما هم عذاب وجدان میگرید!خخخخخخخخخخخخخ کدوم کاربر اسمشو بگید تا با کمک دوستان براتون طلب بخشش کنیم!خخخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٥
١
١
دست شما درد نکنه واقعا، من گودزیلا که نیستم که ندونم عذاب وجدان چیه!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٥
٠
١
نه متاسفانه امکانش نیست که از دلش در بیارم!!!!!!!!
پریا
پریا
٩٣/٠٥/٢٥
٠
١
خخخخخخخخخخخخخخخ خداییش منظوری نداشتم !! گفتم شاید بتونم کمکتون کنم !!!اوهههههههههههه مگه چیکار کردید خخخخ!!حالا نمیگید کی بوده !
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٢٤
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ عذاب وجدان کدومشو بگم! خخخخخ یه سیلی محکم زدم تو گوش داداشم !! خدا شاهده هنوزم که هنوزه عذاب وجدان دارم! داداشم نفسمه ، عشقمه!خخ! واسه اولین بار تو زندگیم زدمش! هر وقت یادم میفته اصلا حالم بد میشه! خدا شاهده اصلا اهل زدن نیستم نمیدونم چی شد! آخی الهی قربون بشم زودی منو بخشید! ولی هیچ وقت اون صحنه یادم نمیره و عذاب وجدان میگیرم!
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
منم همینطوریم خواهرم زندگیمه ولی تاحالا نزدمش بچه های کوچولو خیلی زود میبخشن مرسی که نظر دادی
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
خب راستش یه روز یکی از دوستام گریه میکرد من پاشدم کلا رفتم.
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نچ نچ نچ کاش میموندی...
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
یه عذاب وجدان دیگه هم دارم که نگم بهتره
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
بوگو راحت باش
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
یه شب دختر خالمو( کوچولو ئه) سوار سرسره کردم حواسم بهش نبود افتاد از رو سرسره
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
طفلک...کاریش که نشد؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نه فقط آرنجو یه جای دیگه اش درد گرفت دیگه هم سرسره سوار نشد
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
به به به دست شما درد نکنه همین جوری امانت داری میکنی.خخخخخخخ منم بودم؟؟؟ یادم نمیاد
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
بودی ولی اون موقع یه طرف دیگه بودین شماها
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخ کاش میبودم میخندیدم
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
تو هم که هی به این طفلی بخند
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
یه دفه یکی از معلمام خواست از کلاس بره بیرون حواسش نبود رفت تو دیوار بعد که رفت بیرون من و دوستم شروع کردیم خندیدن که یه دفه معلم برگشت تو کلاس
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخ
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخ
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخ
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سال سوم دبیرستان بودم یکی از دوستام به یکی دیگه از بچه ها که خیلی با دوستم لج بود و اذیتش میکرد یه توهینی کرد بعد دقیقن یادم نیس چی شد که ناظممون اومد ماجرا رو حل کنه و اومد منو از سر کلاس صدا زد،وقتی رفتم بهم گفت فلانی(یعنی همون دختره که با دوستم دعواش شده بود)میگه تو موقع بحث اونا بودی و ازم پرسید شنیدم که دوستم همچین حرفی رو زده و توهین کرده!؟منم واسه اینکه هیچکدوم ناراحت نشن گفتم نمیدونم اصلن حواسم به بحثشون نبوده!واقعن عذاب وجدان گرفتم و هنوزم که یادم میفته عذاب وجدان اینو دارم که چرا حقو نگفتم! :( امیدوارم اون همکلاسیم منو بخشیده باشه،اشتباه کردم :(
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سخته آدم بخواد یه چیزی بگه ک به ضرر دوستش تموم شه ولی درستش این بود که بگی...شاید منم اگه جای تو بودم نمیگفتم
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
آخخخخ عذاب وجدان!!!!!! نگی نگید نگو نقی نگی نقو...عذاب وجدان... یعنی ... واااای... بعد..... هیچ دیگه... همین قدر بدونید کافیه!
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
شومام کارنامتون داغووونه هااا اصن معلومهههههههه خخخخخخخخ
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
نمیشه ی کم بیشتر توضیح بدین استاااد؟؟؟ خخخ
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
تا حالا نداشتم
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوش بحالتون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
من از اون آدماییم که هی خاطرات بدشون رو مرور میکنن و حرص میخورن.......من واقعا احساس پوچی میکنم و من خیلی انتقام گیرم.........یک لحظه بی اعصاب میشم و.....ولی دوستام باهام بد کردن ولی من نه.....آخه من همیشه دوستام رو دوست داشتم و اونا بودن که از من متنفر بودن............اما من تک تکشونو یادمه حرفایی که به خاطر کفش هام میزدن بخاطر رفتارام و من نمیتونم ببخشمشون من روح بزرگی ندارم........
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
منم گاهی وختا همینجوری میشم رویا جون...خاطرات بدم جزوی از زندگیه...این جور دوستا لیاقت تو رو نداشتن مطمئن باش...ولی سعی کن ببخشی شون...تو حتما روح بزرگی داری ک تونستی با وجود بدیاشون براشون دوست خوبی باشی...فراموششون کن عزیزم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
حتما..........و ممنون که اسممو صدا زدی:)))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
من اصلا آزارم به مورچه هم نمیرسه..........ولی میدونین کاش انجمنی بود که در باره ی بدی های دوستام بود تا اون جا خالی شم.........تمسخرا شون.....حرفاشون.....وای نگین واقعا احساس بدی بهم دست میده.......ببخشید نمیتونم خودمو نگه دارم الانه که گریه کنم ببخشید......
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اونا دیگه اسمشون دوست نیست...
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
:( منم یه دوست اینجوری داشتم البته نه درحد تمسخر ولی دوست خوبی نبود..من باهاش رابطمو قطع کردم و الان خیلی آرومترم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
الان من اون دوست بدم یا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟آره ولی خو دلم نمیاد..........میترسم ناراحت بشه.......ولی الان دیگه منم بهش سر نمیزنم تا /ادم شه ولی فعلا خبری نیست.......
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
چرا میترسی؟مهمترین چیز آرامش خودته
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
آخه زمانی که با هم بودیم بد جوری صمیمی بودیم........
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
منشوریه...!
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
نچ نچ نچ خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
من ؟! ...! خخخخ*:)
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
:))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
سلام هم اسم *:)
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
سلام عزیزم..تا حالا کسی هم اسم خودمو ندیدم که صداش بزنم.حالا بزار بزنم:چطوری مهلا جون؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
عزیـــــــزمی مَــهلآی ِ من *:)
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
قربونت :)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
با مينا بادكنك انداختيش رو بخاري كه بو كنه كلاس رياضي زنگ اخر كنسل شه همينجورى شد ولي هيچكي نفهميد ما بوديم ولي اگه مينا يادش بياد يه دعواي حسسسابي هم بين دو تا از بچه ها نزديك بود رخ بده! عذا ب وجدان شديد منو گرف:|
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
این کنسلیای ریاضی جزو عذاب وجانا نیس...خودتو اذیت نکن اصن به نظر من کنسل کردن بعضی کلاسا حق طبیعی ماس:))خیلیم کار خوبی کردی نگار جون!
s_khan
s_khan
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دسترسی به تارنمای فراخوانده شده امکان پذیر نمی باشد.
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
عذاب وجدان نمیگیرم اصولا!هر کاری که میخام انجام بدم اولش سعی میکنم به قولی شیش دنگ دلمو راضی کنم بعد انجامش بدم.....اما بدترین عذاب وجدانم سر کاریه که به اصرار یکی از دوستام واسش انجام دادم....
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خوج بحالت :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام ... عذاب وجدان كه نگيد بچه كه بودم ملتي را عذاب داده‌ام
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ من هنوزم ملتو عذاب میدم خخخخ
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
اگه واقعا صمیمی بود مسخره نمیکرد
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
در پایان دم هرکی بهم + داد گـــــــــــرم:)))