خانه انجمن در آرزوی یک خودرو
٦٥٣
٧٤
l3igl3oy

در آرزوی یک خودرو

در آرزوی یک خودرو

اتومبیل مورد علاقه شما چیست؟

مهم نیست که داریدش یا ندارید.

٩١/١١/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
پراید خعلیم گرونه
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
١
٠
امروز داداشم میخاس بره بیرون گیر داده بود اون پراید مشکی رو ببره ، هرچی می گفتم من میخام بادوسام برم بیرون ، تو اون 141 یا سفیده رو ببر ، قبول نِمکرد . دیگه از آخر اون نوک مدادی رو برد خیالم راحت شد!! {آلان فَمیدین ما خعلی پول داریم و چی عالمه پراید داریم!!} خخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مزدا3........!!..هییییییییی........ولی خوب 206آلبالویی رو هم میخوام
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اتفاقن دیروز یکی دیگه هم 206 آلبالویی میخواس
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اولا مزدا3......بعدش مگان........بعد مورانو........بعدش هیوندا جنسیس کوپه قرمز بدون سقف.........الانم بوگاتی لامبورگینی......عاغا یه چی می پرسیا من هرسال تو نمایشگاه خودروام اصلا!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
تعارف نکن! بوگو اگه بازم هس!! خخخ
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آئو در آر8 یادم رفته بود ازش!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
منم 206 قانعم مشكي هم باشه بي زحمت ميارين در خونه؟!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اره زینگ درو باز کنین از نمایندگی این خوردو! مزاحم میشیم مشتری مداری تو حلقم
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بيزحمت پلاستيكاشم بكنين ها!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
امر دیگه سایپا مطمین خخخخ
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اس دی دوس دارم وپارس وموتور!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
موتور چی؟
مجید
مجید
٩١/١١/٢٤
٠
٠
پیکان مدل 57
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
چطوری فردین ؟!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
داغونا!جوانان؟گوجه ای؟
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
فردين!! يني چي اينجا همه بااسم جعلي اومدن مايه صافو صادق بگو...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخ :))) موتور گازی نِمخای؟ تِرتِرم صدا میده!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٤
١
٠
من چیکار کنم که زانتیا دوس دارم؟؟؟با حساب کتابای قبلم تا یکی 2 سال آینده میشد خرید ولی با این گرونی خداروشکر افتاده برا 40-50 سال دیگه
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٤
٠
٠
هعییییی داغ دلم تازه شد ... چه فایده داره چه ماشینی دوست داری وقتی حتی نمیتونم باپولی که این همه وقت پس انداز کردم یه پراید بخرم تا چند ماه دیگه همون پیکان جوانانو هم نمیشه خرید ... :(((
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
2چرخه بخر!! خخخخخ
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
منم ازرا دوست دارم ..ولی اگر پول هم داشته باشم نمی خرم چه برسه الان که پول هم ندارم ..بعد هم 206 خیلی دوست دارم...در مرحله اخر new pk.
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٤
٠
٠
این روزا ما ایرانیها مجبوریم ازین مدل ماشینها بخواهیم و آرزو داشته باشیم. اما دیروز یک ایمیل برای من اومده بود مبنی بر اینکه اگه واردات خودرو آزاد بود با تقریبا 40 میلیون تومان چه تنوع مدل ماشینی رو میتونستیم بخریم و لذتش رو ببریم. بنابراین با توجه به اون ایمیل اصلا ماشین ایرانی دوست ندارم و ارزویی هم در این زمینه ندارم. هرچند که واقعا دلم برا تولید ملی و ایرانی جماعت میسوزه. اما...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
صنعت خودرومون ؟ نداریم اصلن اسمش مونتاژه ملی هس
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
چه حرفیه کی پس از اینهمه وارادات خودرو سود ببره!ماشین smart یه نفرس دیگه نمیدونم دیدین تو نمایندگی بنز قیمتش 10هزار دلارم شاید نباشه اینجا 130 میلیون!!! زحمت میکشن سالی 5درصد کم قراره کنن
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
40 میلیون؟؟؟؟؟؟ دارین عآیا؟؟؟؟؟؟؟؟ :))))))))
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
وسیله ی حمل و نقل عمومی البته اگه بشه دیگه من کارت نزم ازهر ماشینی بهتره
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ايبل
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ماشین ریش تراش...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
:Dلیکن وطنی یا فرنگی؟
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خودشه
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
وطنیش بهتر کار شده D: !
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ههههی ما دلمان پورش کاین می خواهد!و بنز slr کیا کادنزا و مازارتی همچنین استون مارتین هر مدلیش! الان با این قیمتا زانتیا ما را بس است
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
دیشب با افتخار میگن اس دی و رانا 37 میلیون اسم مینویسن!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ما اینجور میگیم یه سر دوس دارم شهرک دریا کنار و خزر شهر برین 70درصد پورشو و لکسوس اسن اینقد میبینی حالت بد میشه!!!یه عده با همین وضع خوب دارن و... ما که هیچی اما یه عده دیگه شاید ... بیخیال
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٤
٠
دوست خوبم همین قدر که هنوز تنتون سالم هست و خداوند عقل سالمی بهتون هدیه داده دیگه چی میخوای ؟! بی شوخی خودتو یک بار بذار جای یک فقیری که واسه نون شبش مونده یا هنوز سرپناه نداره ؟! به قول پدرم میگه آدم هر چقدر مال و اموال داشته باشه بازم براش کافی نیست ! البته دوست عزیز حرفتون قابل درک هست و نمیگم شما اشتباه فکر میکنید ولی میتونی با بهتر نگاه گردن به زندگی راحت تر زندگی کنی ... به امید روزهای بهتر
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٤
٠
٠
هیوندا جنسیس خخخ...اصلا آرزو بر جوانان عیب نیس که..
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نوچ عیب نیست
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بنز.... BMW..... ابلته از 206 هم بدم نمیاد..... مگانم خوبه.... ولی هِعییییییییییییییییییی روزگار...... در حال حاضر همین قطار شهری خودمون......
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
١
٠
206 دوس دارم!
hamta
hamta
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مو پیکان جوانان گوجه ای دوست دارم....
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
پراید نمخی؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آهنگ "من یه پرنده ام ... " رو پِلی کن! برو تو خیابون ویراژ بده! خخخخ :))))
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٤
٠
٠
یه چراغ ابی تو پیکانت بزار شبا همچی خوشگل میشه..میتونی جوری فنراتو بخوابونی که به کف آسفالت کشیده بشه و جرقه بزنه!
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
از ماشینای آلبالویی خوشم میاد*زیاد هم مهم نیس چه ماشینی باشه
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ارشام كجايي!پيكان البالويي رو بيار واسه اين ...:)))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مریم خخخخخ یه موتور گازی آلبالویی همسایمون داره.اما نمفروشه.میگه بزار دلار آره بالا خخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
واقعا من متاسفم دوستم!ديدي كه نميفروشه همسايشون، خيلي زرنگه ا حساب همه جارو كرده،ايشالا دفعه بعد :)))))))) ارشام اگه دوچرخه اي سه چرخه اي البالويي گير اومد درستش كن واسه بنده خدا خخخ
bye
bye
٩١/١١/٢٤
١
٠
بنده یک عدد ماشین ریش تراش دارم ! با ضمانت هم میفروشم ! بدون رنگ یا حتی ضرب خوردگی و تا برج 2 سال 92 هم بیمه کامل داره ! بر عکس رنگشم آلبالویی ! تیغشم تازه عوض کردم ! خواستی شما به ایمییییلم (ایمیلم رو لطفا تهرانی اصیل بخون ) پیام بده ... با تشکر فروشگاه بای
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
رويا جان واسه شماهم جور شد!
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خیلی ممنون حالا که فکر می کنم می بینم اصلا ماشین نیاز ندارم*
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
یارو پوکید با این نظر دادنمون
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نیسان آبی....
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نیسانم شد ماشین ؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خوبه ، نیسان ب عکس پروفایلت میاد!! خخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٥
٠
٠
آره پس چي!! تو ولايت ما يكي از بانك به اسمش يه 206 آلبالويي درمياد. ميده به كل آبيش كنن! بعد ميگه : اينه اولده سايپا (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
4چرخش بچرخه! بنزين خورش كم باشه , گشتاورش زياد باشه, جادار باشه, تو سرعت با آ او دي رقابت كنه, دنده ش اتومات باشه, رينگاش چشارو از كاسه دراره, رنگش تو ايران تك باشه, به يه سيستم صوتي دبش هم تجهيز باشه, يه كارت پارك(تو هرجايي) هم ضميمش باشه , مجوز عبور از چراغ قرمز هارو هم اشانتيون داشته باشه, نمره پلاكش خارجي باشه .يه راننده خوشتيپ وايضا باكلاس هم جز متعلقاتش باشه, روكش صندلي هاش چرم شتر مرغ باشه , فرمون ماشين طلا كوب باشه وايضا الماس نشان , ديگه ....همينا! اينطوري باشههه بهش علاقه هم نداشته باشم زياد مهم نيست (0_o)
Milad
Milad
٩١/١١/٢٤
٠
٠
سفرشتو نو بدم ایران خودرو یا سایپا؟!!
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اف نه اصلا! حالا گفتم علاقه ندارم. ديگه نگفتم كار مونتاژ رو هم ميپسندم كه!! من كارخونه ماشين سنگين افشين خان رو ترجيح ميدم!!! فك كنم مهنس خارجي دارن ها!!
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٥
٠
٠
الوته ايم بگم ما الان يك عدد پرايد داريم . از نوع سفيدش كه با دنيام عوضش نميكنيم! راحت از تو پاركينگ درمياد! همونطور كه راحت غر ميشه. به راحتي هم صاف ميشه!! شيرين 10 نفرو جابه جا ميكنه! از مرغ گرفته تا گوساله رو هم باهاش ايور اور ميبرن! انواع لوله از قطر 2 سانتي تا 18 سانتي رو هم راحت جابه جا ميكنه! ايضا ما ديديم باش ميل گردم جابه جا مبكنن!! تازشم تو حداكثريته. غرور ملي هم هست! اصلا و اصولا وقتي بخواي هم رنگ جماعت بشوي. پرايد چيز خوبي ست!!
parisa
parisa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
فلکس قدیمی قرمز..................البته موتورم خیلی دوس دارم.......
٩١/١١/٢٤
٠
٠
cherry
Milad
Milad
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ژیان کجایی که ببینی چه خبره!!تو بهترینی
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
میلاد رفتی پشت پنجره ، غمگین ب خیابون میکنی منتظر ژیانی پس!!!
Milad
Milad
٩١/١١/٢٥
٠
٠
آن ژیانم آرزوست
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٥
٠
٠
میلاد بوووووووووووووووووق بدو ژیانه اومد
m-nas
m-nas
٩١/١١/٢٥
٠
٠
میتسوبیشی شاسی بلند رنگ قرمز ........حالا رنگش اگه قرمز نبود رنگ زرد طلایی هم قبوله......
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٥
٠
٠
ههه!اول مرسدس بنز...دوم ماکسیما...هعععیییی!آرزو بر جوانان عیب نیست!:))