خانه انجمن اساسنامه ی جیم در حال تصویب ؛خوب یا بد؟
٩٦٥
١١٦
tanha

اساسنامه ی جیم در حال تصویب ؛خوب یا بد؟

اساسنامه ی جیم در حال تصویب ؛خوب یا بد؟

چندی پیش بود که در انجمنی از دوستان خواستیم که در نگارش اساسنامه جیمی کمک کنند تا به وسیله ی آن کاربران جدید از قوانین سایت آگاهی یافته و دچار سر در گمی نشوند؛ حال پس از تدوین قوانین آن ها را جهت اطلاع رسانی و نظرسنجی نهایی از کاربران در زیر آورده ایم.  
1- سایت جیم؛ جزو سایت‌های ثبت شده در سامانه وزارت ارشاد است و تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید. کلیه حقوق این سایت متعلق به مؤسسه فرهنگی و هنری خراسان می باشد.
2- سایت جیم یک باشگاه مجازی با محوریت نویسندگی است. لذا از کاربران عزیز تقاضا داریم که تا حد امکان مطالب تولیدی بنویسند و برای سایت ارسال نمایند. به منظور حفظ کیفیت مطالب منتشر شده در سایت، کلیه مطالب توسط مدیر محتوایی سایت بررسی و سپس منتشر می شود. لازم به ذکر است که سایت جیم حق هر گونه دخل و تصرف در مطالب ارسالی را برای خود محفوظ می داند.
3- فضای حاکم بر سایت، فضایی دوستانه و صمیمی است که رعایت ادب و احترام متقابل بین کاربران ضروریست. همچنین برای جلوگیری از فضای گفتمانی نامناسب بین محرم و نامحرم، کاربران موظفند در تمامی قسمت‌های سایت جنس مخالف خود را با پیشوند یا پسوند «خانم» و «آقا» خطاب قرار دهند و از افعال جمع استفاده نمایند.
4- سعی ما ایجاد یک فضای تعاملی سالم بدون حواشی زاید است. برای حراست از حریم خصوصی افراد و حفظ فضای سالم سایت، قرار دادن هرگونه شماره تلفن، قرار گذاشتن؛ گذاشتن ایمیل خصوصی و ... ممنوع می باشد و از طرف سایت تأیید نمی شود.
5- عکس‌ها و محتوای پروفایل کاربری، پس از بررسی منتشر می شود و از کاربران عزیز می خواهیم در انتخاب عکس پروفایل خود؛ شئونات لازم را رعایت نمایند.
6- در صورت تخلف هر کاربر، ابتدا به صورت خصوصی تذکر داده می شود؛ در مرحله بعد تذکر عمومی خواهد بود؛ در مرحله بعد کسر امتیاز خواهد شد و در صورت تکرار تخلفات؛ پروفایل کاربر مسدود می‌شود. در صورت ادامه مشکل پروفایل کاربر پاک می شود.
7- کاربران عزیز در تمامی زمینه‌های مورد نظرشان می‌توانند آزادانه به بیان مطالب خود بپردازند مگر در مواردی که جزو لیست زیر باشد:
« تبلیغ ادیان و مذاهبی غیر از تشیع؛ تبلیغ فرق ضاله؛ تبلیغ اشخاص فاسق؛ زیر سؤال بردن احکام اسلامی و هر گونه محتوایی که باعث هتک حرمت؛ توهین و افترا به دیگران باشد»
------------
پی نوشت: این قوانین خاصه کاربران جدید برای رعایت در سایت می باشد و مواردی که جنبه آشنایی با سایت را دارند، در آینده ای نزدیک در قسمت «آشنایی با سایت» گنجانده می شوند.

٩٣/٠٥/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
سهره
سهره
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
بسیار عالی .... رای من آری..!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
خب چه خوب..دست شوما هم درد نکنه..:)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٥/٠٦
١
٢
خخخخخخخخخخخخخخ...من ب عنوان یکی از فصیلان سایت موافقم...دیگه برین حالشو ببرین من ک موافق باشم دیگه چی میخاین؟؟؟با آرزوی موفقیت روز افزون جیم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
سلام: بسیار عالی.ازهمه بهنر شماره های 3،2و7که واقعا ضروری بود.از زحمات همه متشکرم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
سلام
بند یک و بند هفت همدیگر را خنثی نموده اند
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٠٩
٠
٠
سلام: چرا خنثی؟1مربوط به مجوزوثبت شدن سایت است و7 مربوط به مشخص کردن چهارچوب رعایت قوانین است وهیچ تلاقی باهم ندارند.
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٥
چی شده ؟؟؟ مبارکه ... !!!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
آخ باز شمایید ... بفرمایید ناقابله خخخخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
آقا کامنت های ما منفی خور شد رفت خخخخخخ :))
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
خوبه......
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٥/٠٦
٣
١
مرسی از تنهای تنهای تنها :)
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٠٦
٠
٣
یاد اون فیلمه افتادم خخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٠٦
١
١
چی بگم ولا! بدک نیست.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٦
٠
٢
باااااوشه
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
بسیار هم عالی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
بسـیار هم عالی مخصوصا بند 3
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٥/٠٦
٢
٠
هوم..خوبه...جلو اون قرار نذاشتن و اینا تو تخته ستاره بزنین لطفا...یک بند دیگ هم اضافه کنین فک کنم خوب باشه..اینکه تخته صرفا مکانی برای صرف وقت نیست...همین دیگ...با تشکر از زحمات شوما و بقیه..:)
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٠٧
٢
٠
ها اینم بگین ک تخته چت روم نیس فرق می کنه ! :)
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
ما هم موافقیم با این.البته فضای تخته بیشتر دست کاربراست و خودشون یه جورایی جهتشو تعیین می کنن..مگه اینکه یه برنامه ای براش ریخته بشه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٠٦
١
٢
خب که چی؟!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٠٦
٢
٠
یعنی همین:)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٧
١
١
آقا محسن رفتم توپروفایلتون .خواستم یکیشو بخونم یهو دستم خورد همشو خوندم.خخخخخخخخخ.چقد نوشته هاتون دلنشینه.خیلی لذت بردم البته یکیش خونوک بود اونی که راجب دخترا نوشته بودی قبول کن دیگه همچی با ترس گفته بودی بد شده بود اگه با دل شیر مینوشتی جذااااب تر میشد.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
متاسفانه من چند روز بعدش بادل شیر یه متن نوشتم و سپردمش به تیغ تیز دست قیچی محترم ، که بخاطر تندی نوشته و ایضا دو سه مورد دیگه ،متن حذف شد !!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
شما دیگه زیادی دل شیر داری خخخخخخخخخخخخخخخ ولی جدا از شوخی کاش انتشار میدادن .همونه که هیچ مطلبی نداری از بس سر جنگ داری چ هیزم تری بهت فروختن.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
ممنون که لطف دارین فاطمه خانووم:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
بسیار بسیار عالی...100 درصد موافق!رای ما آری:)))
s_a
s_a
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
آفرین! خوبه!
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٠٦
٤
٠
98% موافقم...فقط با اون دست بردن سایت توی مطالب اونم هرجوری که دلش میخواد موافق نیستم!
tanha
tanha
٩٣/٠٥/٠٦
٢
٠
حیف که زورم به ایمان فروزان نمیرسه وگرنه میگفتم مطلبای تو رو چشم بسته تایید کنه :))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٠٦
٢
٠
اقا این دست بردنه بعضی وقتا خیلی بده!!!!!!!یکی از این شعرای اخر منو زده بودن کتلت کرده بودن!!!!بعد جماعت به ریش ما یقینا خندیدن که اخه این چیه دیگه!!!!!منم که نبودم که از خودم دفاع کنم !!!دیگه شعر به فنا رفت!
maedeh_s
maedeh_s
٩٣/٠٥/٠٦
٤
٠
خیلیم عـــــالی :) / تشکر:)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٦
٢
٠
اصلا چه اجباریه همو صدا کنیم؟؟!!!؟؟
ali_y
ali_y
٩٣/٠٥/٠٦
٠
٢
سلام به نظر بنده اینم بنویسید: قرار دادن نام کاربری و رمز عبور در اختیار دیگران و همچنین استفاده از نام کاربری سایر اعضا تخلف محسوب می شود ...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٢
همه مواردقوانینیه که کاربرا باید رعایت کنن ، قوانینی که سایت در برابر کاربرا داره پس چی شد ؟؟؟؟؟؟؟ چون همونطور که میدونید کاربرا هستند که به سایت هویت میدن ، نه سایت به کاربرا ، پس سعی کنید قوانینی که سایت هم متعهد به انجام اونا میشه روهم بنویسید و اجرا کنید
tanha
tanha
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
انشاالله به زودي زود در قسمت آشنايي با سايت گنجانده ميشن! در دست نگارشن!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٦
٥
٢
قانون شماره هفت رو بنظرم برا ‌خالی نبودن عریضه نوشتید ، چون ما تو کشورمون هم ازادی بیان نداریم چه برسه به این سایت !!!!!!!!!!!!!!تایید نکردن این کامنت نشون میده که من راست میگم
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٠٦
٣
٠
تایید شده حاجی =))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٧
٢
٢
اینم بخاطر همون جمله تهش تایید شد ،
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
یکم مثبت نگر باشین همه چی حله!مثبت نگری شما شامل کاهش سطح توقعتونم میشه...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٧
٠
١
میبینی علی آقا شانسو خیر سرم خواستم لپتاپ بخرم ههههعععییییییی
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٠٧
٢
٠
خیلی خوبهههه :))))) تشکرات
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٠٧
٤
١
فقد یه چیزی چه مدت پروفایل کاربر اگه مشکل درس کنه مسدود میشه ؟ بعدشم باید یه فکری ب حال امتیازا بکنین ب هیچ درد نمی خورن کم و زیاد شدنش !
tanha
tanha
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
براي استفاده از امتياز ها هم فكر شده و انشاالله به همت بزرگان سايت در آينده اي نزديك اجرايي ميشه :))
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
ولی بنظر من مشکل سایت چیز دیگه ایست........
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
چی؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
مشکل همون چیزیه که خودت مطرح کردی
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
خوبه........کی تحریم ها رو آزاد میکنن؟خخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٠٧
٣
٠
بند 3 و آخر بند 2 دوباره بررسی بشه بهتر نیست ؟؟؟؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٧
٢
٠
موافقم .من خودم نمیتونم با کسی که چندسال ازم کوچیک تره بصورت دوم شخص جمع صحبت کنم.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
لایک جفتتون...
گل پری
گل پری
٩٣/٠٥/٠٧
٠
١
باکجای یند 3 مشکل دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
امیدوارم اصلاح بشه . با کل بند 3
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/١٠
٠
٠
نه من مخالفم ..بند 3 خیلی خوبه...
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٠٧
٢
٠
خوبه دیگه .مشکلی نداره
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
منم که فراجناحم! لکن... قبول!!!!!!!!!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
در مورد دست بردن تو مطالب یا چاپ نکن یا همشو بدون کم و کاست چاپ کن . به جای کسر امتیاز میشه از بازی بدون تماشاگر هم استفاده کرد
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٥/٠٧
٢
٠
خوبه :) در واقعا عالیه :) خیلی ممنون :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
خوب اینا که همون قوانین قبلی بودن که..... جزئی تراش رو باید در قسمت آشنایی با سایت بخونیم؟؟؟؟ پس منتظر اون قسمت می مونیم.... :))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
8-به جای مطالب عشقولانه(شکست عشقی) از مطالب خبری هم استفاده شود.
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
واقعا ممنون .منم خواستم همینو بگم گفتم شاید به بعضیا بربخوره...
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
این قوانین برای افرادی که فعلا در سایت هستند خیلی خوب و عالی ولی کسی که برای اولین با بخواد عضو بشه شاید خیلی از این قوانین بهش بر بخوره(مثل دست بردن تو مطالب).........یادم یکبار مدیر سایت گفته بودن که مطالب عشقی و دل نوشته هایی به این سبک منتشر نمیشه و حال آن که دیدیم اخیرا پخش شدن.......
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٧
١
١
پخش شدن؟؟؟؟ مگه پخش شدینه؟؟؟ منتشر میشن اصولا :)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
به جای غلط پیدا کردن در مفهوم دقت کنید
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
*منتشر،خب حالا به حرفم تو جه کن
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٥/١١
٠
٠
منظور مطالب عشقی که منتشر میشه نبوده ... مطالب عشقی دو دسته هستن ، یکی همینایی که منتشر میشه و به دل میشینه و از دل برمیاد ... یک دسته هم هستن که مفهوم عشق رو کلا زیر پا میذاره و با ارزش ها بازی می کنه ... منظور ادمین هم دسته دوم بوده یحتمل :)
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/١١
٠
٠
بعله آقا حمید منم قبول دارم که بیشتر این مواردی که منتشر میشن به دل میشینه ولی تک و توک مواردی هستن که به دل نمی شینن....
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
خخخخ خیلی هم عالی ممنونم :)))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
تفلدت مبارک آررررررررررررررره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
خوبه همین الان موارد رو ذکر کردن فاطمه خانوم!!!!! *تولدتون نه تولدت!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٧
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ منا اون بالا برای آقا عماد لایک زدم .....همون تفلدت.....خخخ
korosh
korosh
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
هه هه هه هه ! اقا فاطمه خانوم کسر امتیاز کنینننننننننننننننننننننننننننننن ! ادمیییییییییییییییییییییییین ! ادمیننننننننننننننن هووووووووووووووووو ! (ایکون خبر کشی!)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
ممنونم از همتون تشکر فراوان
م-نص
م-نص
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
امیر حسین جوووون.خسته نباشی...دستت مرسی.؟..فقط کاش واسه تخلفات تعقیب قانونی رو هم مینوشتی..شاید من بعد از اینکه اکانتم حذف شد برم با اکانت جدید بیام و با اسم دیگه؟؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
وات؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/١٠
٠
٠
درسته... ولی چه جوری می تونین تعقیبش کنین؟ آی پی؟ مگه نمی گن آی پی بعد از هر ریستارت عوض میشه؟
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
برای تخته هیچ قانونی انتخاب نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٧
٢
٠
اینا رو باید یه عده از کاربرای جدید مخصوصا متولدین 77 به پایین بخونن که فضای سایت رو دچار اشکال و مسخره بازی نکنن!!!
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
:|
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/١٠
٠
٠
به پایین یا بالا؟
ف.ش
ف.ش
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
خوبه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
خیلی هم عالی ..ممنون
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
والا اینو که خیلی وقته تو صفحه اصلی زدن به دیفال دیگه تصویبش چیه این وسط
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
داداش این مورد با افرادی مثل من بوده و زیاد هم بی ربط نیست (شما در جریان نیستی:مثلا همین آخریم مطلبم تصاویری از محراب های کلیساها بود که منتشر نشد)
......
......
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
چرا منتشر نشد؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
نمیدونم/ شاید به خاطر بند 7
korosh
korosh
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
یه قانون جدیدم میذاشتین دل کاربرای قدیمی شاد شه ! همش همیناس که ! ://// ! ولی بازم مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا حس میکنم اگه این و بچسبونین تو سایت کاربر بپرونه !؟! خیلی حس قویی هم هس !!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
والا!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٥/٠٧
١
٧
همین قوانین رو میذارین که "یه عده" رو از سایت دور میکنین دیگه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
او................بعد یک سوال اونایی که گفتین پروفایل مسدود و پاک میشه و کسر امتیاز و اینا واسه چیه؟
میم
میم
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
اون کاربر بنده خدا هول میکنه اینا رو ببینه خخخخخ منم لطف میکنم و نظرم راجع بهشون مثبته
maede
maede
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
کاش راجع به بند2توضیح بیشتری بدین.دست بردن تو مطالب ممکنه تصورات بدی رو واسه تازه واردها یا حتی افراد قدیمی ایجاد کنه.چون این دست بردن همیشه هم بد نیس.گاهی من خودم وقتی عبارتی از مطلبم ویرایش میشه نکته ای رو یاد میگیرم و میبینم بهتر شده.یه توضیحم باشه که دوستان را توجیه کنه که سایت جیم با خیلی از سایت های دیگه فرق میکنه و بخشی از قوانین به خاطر یه سری صلاحدیدها و نظارت هاست که باید اعمال بشه.اینطوری فکرکنم بیشتر قابل قبول باشه.
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
بسیارخوب به همه قوانین اشاره شده :))) خسته تدوین اساسنامه نباوشید:)
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
1..این 1 خودمه نه اساسنامه خخ: ازونجا که هیچ اشاره ای به ذکر ممنوع بودن خاله نشده، ما دوباره خاله می شیم :)))
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
2..اسن مال اساسنامه خخ: دخل و تصرف و سانسور تا حدی که مطلب دیگه از شکل اصلیش خارج نشه خوبه..باعث تقویت قلم هم میشه خب خوبه .تشکر
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/١٠
٠
٠
ها من با وانیا موافقم! یه هو نشه که بزنین منظور مطلبو 180 درجه تغییر بدین! :دی
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
3-اساسنامه:اجرای ان بند لازمش اینه حداقل تو پروفایلا جنسیت ها مشخص باشه..
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
6 -اساسنامه: تذکر خصوصی..تذکر عمومی..کسر امتاز..حذف اکانت..یه سوال تذکر عمومی یعنی تذکر عمومی به همه تا اون شخص هم متوجه بشه یا تذکر خاص به اون شخص توی جمع؟اگه مورد دوم باشه فکر نمیکنم زیاد درست باشه اونم تو مراحل اول...بهتره بعد از تذکر خصوصی کسرا متیاز باشه بعد این عمومی بعد حذف
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
پی نوشت: اگه بعد از تاصویب قوانین،همین قوانین به صورت یک مطلب منتشر بشه برای آشنایی همه خیلی خوب میشه...و بعد بهتره این قوانین به جای اینکه تو بخش آشنای باسایت باشه،جزء یکی از قسمتهای ثبت نام باشه به همراه یک گزینه قبلتُ( خخخ) خیلی بهتره به نظرم تا اگر کسی هم تذکری بهش داده شد بدونه قبلا اینارو قبول کرده و باآگاهی عضو شده تو سایت...
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٥/٠٨
١
٠
لایک می نماییم همه عمر :)
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
خیلی هم عالی دستتون درد نکنه:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
سلام
مواردی از بند هفت مغایر با قانون اساسی کشور است
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٠٨
٠
٠
سلام
و در بند هفت چطور تصاویر افرادی که در دادگاه انقلاب مرتد شناخته شده اند و محکوم به اعدام شده اند تصویر پروفال یکی از دوستان است
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٠٨
١
٠
ها یه چیز دیگه یادم اومد:اصن همون بیانیه معروف رو می ذاشتین دیگه نیاز به اساسنامه هم نبود..دیگه همچین حسابی حساب کار دست همه میومد!:)})
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٥/٠٩
٠
٠
عالی وبدون نقص
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٥/١٠
١
٠
همه بند ها خوبه ولی من با این بندی که میگه دخل و تثرف زیاد موافق نیستم :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١١
٠
٠
انتظار یه قانون خیلی تند وتیزتری رو داشتم ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٥/١١
٠
٠
*تصرف ... منم هم :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خیلی تندهههههههه....امتیازمو نگیرینا تو رو خدا من به زور جمع کردمش................ببخشیدا ولی به غیر از کاربر ها باید مدیراشم درست صحبت کنن مطلب هم نمیدونم چی بگم بخوره ایشالا تو فرق سرم...........
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ایشالا میخوره راحت میشم......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
من تو کار رمان هستم تکلیف من چیه پس؟نمیشه که نوشت(نه چاپ میشه و کیفتتتتتتتتتت داره)نه بقیه میخون.......
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
خیلی هم خوب :)) خسته هم نباشید :))
HAF
HAF
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
بله بله موافقم