خانه انجمن مامان ، بابا معذرت می خوام ..
٨٠١
١١٧
فاطمه خانووم

مامان ، بابا معذرت می خوام ..

مامان ، بابا معذرت می خوام ..

میدونید که احترام به بزرگتر واجبه دیگه والدین که جای خود دارن

شده رفتاری یا کلامی داشته باشید که از نظر خودتون بی احترامی نبوده ولی وقتی دیگران گفتن یا به کارتون فکر کردین دیدین ، چه خطایی کردین !چه طور ازشون معذرت خواهی کردین؟

٩٣/٠٥/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٢
٢
٠
من هر چی میگم از نظر دیگران بی احترامیه نمیدونم واسه چی ... معذرت خواهی هم نمی کنم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
:/
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
:|
faride
faride
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
از پدر مادر منظورشون بودا!!نه دیگران!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
منم منظورم کلی بود نه جزئی...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/١٢
١
٢
کلا متولدین 60 تا 70 اینطورین . نمیدونم چرا ولی منو هم سن سالام همه مشکل دارن با خانواده ، نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟ وقتی حرف درست میزنه ادم، بعد باید معذرت خواهی هم بکنه ،آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جل الخالق!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ما دهه 60 تیا خیلی دچار ظلم شدیم هههههییییییی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خواهر بزرگم که دهه شصتی هس با شما موافقههههههههه
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آخ سمیرا گفتی و کردی کبابم...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
یه سوالی برام پیش اومده ، چرا شما و خواهر کوچیکتون ، تاریخ تولداتون شبیه همه اما سالهاش باهم فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه شمام از اون دسته کاربرایی هستین که یک روح هستید در دو نام کاربری!!!!!!ها؟؟؟؟؟؟؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
راستی سمیرا سفر خوش گذشت. بیخطر باشه عزیزم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
درسته روز تولد من و خواهرم یکیه.............ولی نه به خدا ما دوتا هستیم حتما باید دو قلو باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟بعدشم این خواهرم بزرگم بود اگه دقت کنین کوچیکه دهه80 هس..........بعدشم چهره هامون رو ببینین میگین خواهر که هیچ فامیل هم نیستن. ما دو روح نیستم کاملا با هم میجنگیم گیس و گیس کشی آبرو ی همو میبریمم.................
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
میزاشتی دفعه بعد که خواستم برم میپرسیدی خخخخخخ عالی بود
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
متاسفانه میروند و برمیگردند و هیچ سوغاتی هم در کار نیست !!!!!!!!!! دریغ از یه سر سوزن ترشی!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
اوه چه انتظارا دارن مردم... :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ای خانم من باید کمتر بیام تو سایت.ی امروز اومدم خوشامد فقط به تو بگم برم خخخخخخخخخ یهو دیدم جواب همه رو دادم...ترشی از گلستان علی آقا؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
فاطمه واسه چی دیگه نمیای سایت یا کم میای؟؟ چون بچه داری؟ شفاف سازی کن بعدش از سایت برو
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
چون تویی باشه.یکی دیگه دارم. متوجه شدم اینترنت موبایل ماهواره نباید نزدیکش باشه براش ضرر داره. اینه که گفتم بسته اینترنتی که گرفتمو تموم کنم دیگه نگیرم. وکلا ببوسم بزارم کنار تا بعد که هر وقت فرصت داشتم بیام.شفاف بود دیگه....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
قربونت ... نازی ، مبارک باشه :)) پس همینه هی میگی آذر آدر . آقا اگه آذریه که خوب بچه ای میشه مث من :)))))))))))) بازم تبریک فقط شیرینی یادت نره سعی کن 16 آذر به دنیا بیاد که با جشن تولد من یکی باشه خخخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
چه جالب! پسر داداش من هم 16 آذر دنیا می یاد!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
میسی عزیزم.خخخخ.حالا چرااسم آذر آوردی تابلو شدم.شرمندت یکم هوله ...خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
میسی عزیزم..خخخخ... شرمندت یکم هوله .....
گیسو
گیسو
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
نو جوونا ...بدو این بیاین جواب بدین.....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
سپاسگذارم از وقتی که گذاشتید مادر بزرگ...خخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/١٢
١
٠
اره شده ولی خب...
faride
faride
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
واسه پسرا احساس میکنم کار سختیه نه؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آره فکر کنم سخت باشه....من که پام به پای کسی بخوره صد تا عذر میخام ولی فکر نمیکنم پسرا واسشون راحت باشه.حالا واقعا این جوریه؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ادامه صحبت در قسمت بعد.........خب......
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/١٣
١
١
هر چیزیو بگین معذرت خواهی اونم از مامان بابا رو نه!!!!!!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
کلا زورتون میاد بگین اشتباه کردم ببخشید...
faride
faride
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
یکی جمله اقا mohii رو ترجمه کنه لطفا!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
نه اینکه زورم بیاد ها ....خخخخ(حال میده ملتو بزاری تو خماری)-------(فریده بانو کجاش نیاز به توضیح داره بگین؟فقط توجه داشته باشین با هر توضیح کسر امتیاز داریم!)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خخخخخخخ آره حال میده ...لوسی دیگه خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
لوسی؟؟؟؟ تبلیغات؟؟؟؟اونم در ملا عام؟؟؟؟وای وای وای!!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
منظور پدر و مادره؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
نه عزیزم منظورم والدینه...0_0
faride
faride
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
پدر مادر دیگه؟؟اره شده...خیلی راحت رفتم گفتم ببخشید اگه بد صحبت کردم اصلا حواسم نبود و تا نبخشنم ولشون نمیکنم!اصن بعضی وقتا که خیلی هم خوب صحبت میکنم اما بازم احساس میکنم شاید ناراحت شده باشن بازم میرم میگم ببخشین که میگن مگه چی شده!خخ
faride
faride
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
پدر و مادر ارزششون بیشتر از ایناست//اصن دوست ندارم حتی یه اپسیلون ازم ناراحت باشن!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
منم خیلی شده :(... فرزند نا خلف...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خوبی فریده؟؟؟؟یاد اون فيلم چشم بادومیا افتادم .اسم فیلمش سپاسگذارم یا متشکرم بود.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
اسم فیلم تو رو میزاریم عذرخواهم .عجب بچه خلفی هستی آ.... :دی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
معذرت خواهی بلد نیستم بیشتر کارو خراب میکنم،، ترجیح میدم بارفتارام کدورت رو از بین ببرم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
از اونایی که هی میان توضیح بدن هی بدتر خرابکاری میکنن....حالا با رفتارت فهمیدن که پشیمونی و قصد داری هز دلشون در آری.؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خخخخ عاره دیگه! این موضوع فقط مربوط به خانواده نمیشه تو مدرسه هم هویجوری بودم!
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
واسه من معمولا وقتایی پیش میاد که یهو یه حرفی میزنم :| ازونا ک قبلش بهش فک نمی کنم :| بعد بلافاصله پشیمون میشم سعی می کنم ماسمالی کنم :|
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
همونه ماست گرون شده....خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آره وسیعه . ولی من ربط جملتونو نفهمیدم.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
اون نظر مال آقای ali-y هست.
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/١٢
١
٠
منم با رفتار بهشون می فهمونم که اشتباه کردم زبونی تا حالا نشده
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
عین هیون جونگی پس......اونم کلا نمیگه ولی با رفتارای ضایعش بهت میفهمونه که غلط کرده.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ینی خدایی زبون چن گرمی رو تکون نمیدین ...ی ساعت فک میکنین بعد کل هیکلو تکون میدین تاااااازه اگه بتونین اونا رو متوجه نادم بودن خودتون بکنین ....بابا شماها دیگه کی هستین:ببیییییییییییییییییییییی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
خیلی وقته از اینجور حرفا نزدم که نیاز به عذرخواهی باشه...نه یادم نیست واقعا...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آورین آورین
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
فهمیدم ولی تا حالا نتونستم معذرت خواهی کنم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
2 نظز در کل پروفایلت دادی آفرین.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خواستن توانستن است بگو نخواستم.... کاری نداره
ali_y
ali_y
٩٣/٠٥/١٢
٠
٠
سلام... سعی کردم بهشون بی احترامی نکنم اگر هم موردی از دستم در رفته اونقدر بزرگوار بودن که به روم نیاوردن ...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خانواده خوشبخت...
ali_y
ali_y
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
مفهوم خوشبختی خیلی وسیعه ...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آره وسیعه ولی من ربط جملتونو نفهمیدم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
سلام: احترام به والدین واجبه.تا زمانیکه زنده بودندهمیشه سعی کردم مراعات همه چیز را بکنم.سپاسگزارم از مطلب عالی شما
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
سلام خدا رحمتشون کنه ممنون از لطف شما و وقتی که گذاشتید
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
سلام: خدا درگذشتگان شما وتمام کاربران را رحمت فرماید.خیلی متشکرم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
به نظر من معذرت خواهی یه شجاعت هستش،البته جایی که ادم واقعا مقصر باشه هااااا. من سعی میکنم این شجاعت رو داشته باشم مخاطب هم واسه فرقی نداره کی باشه چه پدر و مادر چه هر کس دیگه ایی.مقصر باشم عذر میخوام.نوع عذر خواهیم هم بستگی به نوع خطام داره.مثلا اگه دل یک نفر رو واقعا شکسته باشم با یه اس ام اس عذر خواهی نمیکنم چون وقتی خطای ادم بزرگ باشه عذر خواهی با اس ام اس به نظرم بیشتر توهینه ... تو چشمای طرف نگاه میکنم و عذر میخوام. خیلی وقت پیش یه بحثی با مادرم داشتم و از خونه زدم بیرون هنوز دور نشده بودم که دیدم واقعا مقصرم یه شاخه گل خریدم و رفتم دستشو بوسیدم... اما... اما جایی که خودم و وجدانم بدونیم مقصر نیستم اگه تمام دنیا هم بگن عذر خواهی کنم قبول نمیکنم و کوتاه نمیام .
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
اولا شما چکارخوبی کردی با گل رفتی (من چرا ذوق کردم خخ) دوما 2 نیمه شب؟؟؟؟؟؟مدیونی اگه فک کنی قصدم فضولیه !!!!:))))))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
بععععله دیگه اصل کارو گل انجام داد!!!! این روزا کارم زیاد شده.مجبورم واسه سر و سامون دادن به کار تا دیر وقت بیدار باشم واسه همین اون ساعت امدم جیم که خوابم هم بپره !!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
کار بدی نکنی ... کمک خواستی رومن حساب نکن خخخخخخخ کلا تنبلم رو دوستای دیگت حساب کن خخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
خخخخخخخ.ممنون از کمکتون!خخخخخ. حقیقتا تو خون من نیست کار بد نکنم و بچه ی خوبی باشم!!!!خخخخخخخخخ. چند ساله که فهمیدم ادم اگه به هوای دیگ همسایه باشه گرسنه میمونه! واسه همین رو کمک دوستای دیگمم حساب نمیکنم.خودمو موزیک... البته الان که فکر میکنم میینم خیلی گرفتار شدم این روزا help help help خخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
چیکار میکنی مگه ..... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
داری کاراتو میکنی بری ؟؟؟آیا...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
یه کاری شروع کردم حساب کتاباش شدیدا قاطی شد،یکی از دوستام حسابداره شبا تا صبح میشینیم یه کارای حسابداریو انجام میدیم که رو روال بیفتیم ببینیم چند چندیم!. کجا فاطمه خانووم؟ اون دنیا برم؟خخخ هنوز کار نکرده زیاد دارم من.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ نه دور از جون ..کنسرت اون ور آب....شب تا صب کار میکنی صب تا شبم میخوابی خخخخخخخخخ
sali
sali
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
نه دیگه نشد. کنسرت مد نظر من 19مرداد هستش و با وجود اینکه کارا هم انجان شده بود همسفرم گفت نوروز بریم منم گفتم نوروز میریم... نه والا. صبحا هم فقط 2.3ساعت میخوابم این روزا... هییییییییی. اشکم در امد... خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
چقدددددددددر مشکوک گفتی همسفرم..خخخخ حالا گریه نکن.فردا پس فردا زیر چشت گود میفتی میگن معتادی..خخخخخخخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/١٦
٠
٠
خخخخخخخ. نه نه اصلا مشکوک نیست
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
در کمال شرمساری با نگاهی چسبیده به گل قالی و بغضی عظیم در گلو گفتم: ببخشید...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ادامه ببخشیدم مینوشتی....خخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/١٥
٠
٠
تو مسایل خانوادگی خواهشا دخالت نکنید دیگه!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٥
٠
٠
خخخخخخخ فهمیدم ok ok باشه.خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
این خیلی بده که وقتی به پدر و مادرم بی احترامی ای کردم روم نمیشده که معذرت خواهی کنم...... تا به حال شده که ساعتها به این موضوع فکر کردم.... امیدوارم ازم راضی باشن
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
معذرت خواهی هم ندامت رو نشون میده هم از غرورت کم میکنه تا دیگه خطا نکنی ... نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!؟!؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
نمیدونم --- رسوندین یا نه؟؟ خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ها آره رسید...خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آره ، شده ولی نشده عذر بخام..........یعنی همون جا خدا زده تو سرم هر وقت بد میگم به یک جایی بر خورد میکنم.مثلا به در بیشترین آمار رو داشته تا حالا نشده عذر بخام.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
خخخخخخخ در سالمه؟؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
نه!!!!!!جای کله ی من روش هس.......
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
نمیشه معذرت خواهی کرد... یعنی نشده..ولی با کارم میفهمونم که غلط کردم :دی
faride
faride
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
از پدر مادرتم معذرت خواهی نکردی؟؟؟؟.@_@
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
چشاتو گرد میکنی؟با التماس نگا میکنی؟میشینی زار زار گریه میکنی؟چکار میکنی..اینو بگو..
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
من از همه میتونم معذرت خواهی کنم ولی مامان بابا نمیشه !!!!! (فریده من که مثل شما کاره اونقدر بد نکردم :دی که لازم باشه :p ، اونجوری هم نگاه نکناااا) ///فاطمه خانوم این کارا چیه خخخخ دیگه ازون به بدش هرچی بگن با سرعت نور گوش میکنم و انجام میدم :دی
faride
faride
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
مهدیه؟؟؟؟؟؟@_______@...من باز برعکس تو از بقیه نمیتونم معذرت خواهی کنم...پدر مادر فرق میکنن نباید غرور داشته باشی پیششون...
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
من هیچ وقت بد حرف نمی زنم ولی همیشه ازشون تشکر می کنم اگرم کاری کرده باشم با رفتارم می گم که اره دیگه غلط کردم خخخخ آرررررررررررررررررررررررررره
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
احسنننننننننننننننننننننننننننننننننننننت خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
این جواب جواد آقاس.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
میگم...اینقد میگم غلط کردم و ببشخین و دفه آخرمه(که البته نیس)ک آخرش میبخن..خخخخخخخ..همیشه هم روز از نو روزی از نو
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آفرین دقیقا هویجوریه همیشه میگیم ببخشید واز دوباره .......خخخ
پری سا
پری سا
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
اره خیلی شده....سعی کردم بعدشم معذرت خواهی کنم.....ی معذرت خواهیه دیگه این حرفارو نداره ک....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
آفرین دخمل خوب
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
از اون جایی که دختر خیلی خوبی هستم (ریا نشه یه موقع ) اصلا کم پیش میاد عصبی بشم یا دعوا کنم !! مخصوصا با والدین ! شاید باورتون نشه بزرگترین دعوا شاید یه جربحث کوچک با خواهرم بوده باشه !!!!!!!!!!!ولی خب سعی میکنم اگه کسی از دستم ناراحت میشه با یه عذرخواهی یا یه ببخشید از دلش دربیارم !!:)) ....
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
ز اون جایی که دختر خیلی خوبی هستم (ریا نشه یه موقع ) اصلا کم پیش میاد عصبی بشم یا دعوا کنم !! مخصوصا با والدین ! شاید باورتون نشه بزرگترین دعوا شاید یه جربحث کوچک با خواهرم بوده باشه !!!!!!!!!!!ولی خب سعی میکنم اگه کسی از دستم ناراحت میشه با یه عذرخواهی یا یه ببخشید از دلش دربیارم !!:)) ....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
نه دیگه چون دو بار گفتی ریا شد خخ برو استغفار کن.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
به به انجمنم باز کردی!! احسنت به این میگن پیشرفت جای منم یواش یواش داری میگیری!اصلا عالی!خخخخخخخخخخ :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
پریا یکم دیر فهمیدی...........دی:
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٣
٠
٠
دیگه سنی از شما گذشته باید انجمن بسپارید به جدیدتر ها خخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
سلام
معذرت خواهي ....... عمراً
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
منظور والدین هستند .اگه کارتون ناراحتشون کنه معذرت خواهی نمیکنید؟؟؟
tanin
tanin
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
اگر مامانم از دستم نااراحت باشه به راحتی ازش معذرت خواهی میکنم ولی بقیو رو نمیدونم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
مرسی از وقتت.. آواتار نو :دیییییی
tanin
tanin
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
دی (:
امیرمحسن
امیرمحسن
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
بله..........خوب باید همیشه مواظب رفتار گفتارمون باشیم................
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٥
٠
٠
100% .مرسی.
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/١٥
٠
٠
اصولا اول فکر میکنم بعد حرف میزنم اگرم کسی با برداشت اشتباه ازم ناراحت بشه میذارم تو ناراحتیش بمونه فرقی هم نداره کی باشه یا چی فکر کرده....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/١٥
٠
٠
خسته نباشی. ممنون از نظرت.
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/١٦
٠
٠
واقعیتو گفتم قابلی هم نداشت