خانه انجمن حلقه ای برای تمام فصول
٧٠٧
٥٠
افسانه بانو

حلقه ای برای تمام فصول

حلقه ای برای تمام فصول

یکی از نشانه های افراد متاهل حلقه ی ازدواجه. بعضی ها آنقدر نسبت به حلقه ازدواج حساسیت دارند که در بدترین شرایط هم از انگشت مبارکشان جدا نمیشود. حالا اگر همسر آینده شما حلقه ازدواجش را گم بکند واکنش شما در برابر او چیست؟ 

٩١/١١/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩١/١١/٣٠
٠
٠
می کوبم تو دهنش خخخخخخخخخ
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
دقیقا!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٢
٠
بنده خدا ! نه باوا ! گُنا داله ! میبرم براش یکی دیگه میخرم! اگه بازم گم کرد میکوبم تو دهنش فرق خودشو و حلقه رو نفهمه! خخخ:)))))
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
١
٠
عاورين
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ایول تی ام خوب اومدی موافقم خخخخخخ
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ارمش خودتو حفظ کن دوستم!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠١
٠
٠
کلن مکتب کوبیسم رو باید اجرا کنم.. دیگه خخخخخخخخخخخخخخ
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
مطمئنا در حد جیغ ارغوانی پرمنگناتی ناراحت میشم!من از مرد شلخته خوشم نمیاد اصلا!چه معنی داره حلقه یه نشونه ی اشتراکه بین دو نفر!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
١
٠
نه اروم باش پاييز جون حيف هنجرت نيست درست ميشه...!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
١
٠
مریم می ذارن اینا؟
aaasaeid
aaasaeid
٩١/١٢/٠١
١
٠
حیف نیست نشانه اشتراک بین 2 نفر یه جسم مادی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
چرا به حلقه می گین جسم مادی!به نظر من حلقه یه نماده نه یه جسم مادی،نمادی که همیشه به یاد هم باشن!گاهی وقتا یه جسم می تونه یاد آور خیلی چیزا باشه!شلختگی خودتونو توجیه نکنین!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٣٠
٠
٠
یکی دیگه میخرم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
چه بی احساس!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خیلی خیلی بی احساسی............
من
من
٩١/١١/٣٠
٠
٠
نه بابا،خوشم اومد...
parisa
parisa
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خب میریم یکی دیگه میخریم............
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١١/٣٠
١
٠
واکنش؟؟هیییییییییچ اهمیتی نداره به نظرمن،خب گم شده که گم شده!مگه گرون باشه،یا مثلا یه ویژگی خاصی داشته باشه که غصه اونو بخورم!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
بايد بره خودنه باباش ...........طلاق همين اگه واسش مهم بود بيشتر مراقبش مي بود:((نامرد
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩١/١١/٣٠
٣
٠
دنیا برعکس شده من نمیدونستم!!!!!!!!!!!!!!!!مرد بره خونه باباش!!!!!!!!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٢
١
بعله همينه كه هست...!
Kale_namak
Kale_namak
٩١/١١/٣٠
٣
٠
حلـقشو گـم کنه خیـآلـی نـی فــقــط دلـشـو گـم نـکنـه هـــمــین واسم "بــــســــه"
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
١
٠
لایک!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١١/٣٠
١
٠
واقعا.......
bye
bye
٩١/١١/٣٠
٢
٠
اول از همه ظرف های خونه رو دیگه نمیشورم ! غذا هم نمیپذم... D:
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
١
٠
حالا حلقه را اون گم کرده!شکمش چه گناهی داره!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
١
٠
خخخخخخخ
bye
bye
٩١/١١/٣٠
١
٠
ببینید دوستان عزیز زندگی که بر پایه ی حلقه و اشیاء نیست ! حرف اول رو دل میزنه ! اگه واقعا عاشق هم باشیم به اینطور چیزا توجه نمیکنیم ...! اونجاست که مجبورم یک سال برای خودم چیزی نخرم تا بتونم یک حلقه برای خانمم ! بخرم...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
حلقه ازدواج مستثناست مستر!یه نماده!نماد دل!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
٠
٠
یکی دیگه میخریم!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
تقلب نکن!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٣٠
١
٠
چه سوالای میپورسید جدیداً !! سوال بعدی...
من
من
٩١/١١/٣٠
١
٠
خودم زودتر گمش میکنم چه برسه به اون بدبخت!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ای بابااااااااااااااا!حلقه خودش مهم نیست که!آدم دلش میسوزه برای اون پولی ی ی ی ی ی که داده!ها والا!با مهربونی تمام میگم:خانم عزیزم!لطف بفرمایید تشریف ببرید از پدر گرامیتان مقداری تراول بگیرید برویم دوباره بخریم :)))
tanha
tanha
٩١/١١/٣٠
١
٠
یه سوال میپرسم بدون هیچ منظوری.....لطفن به کسی هم بر نخوره....سوالم اینه که واقعن این مطلب ارزش مطرح شدن توی انجمن رو داره؟....ینی منظورم اینه که ارزش بحث کردن رو داره؟...خوب واقعن این انجمن به دور از شوخی تو زندگی شخصیمون کمکمون میکنه....چون نظر بقیه رو هم درباره مسائل مختلف میفهمیم.....ولی حالا اینکه حلقه گم بشه؟؟؟؟؟؟؟...... نمیدونم والا....به قول علیرضا سوال بعدی....:))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١١/٣٠
٠
٠
سخت ميگيريد دوست عزيز :) شايد بنده خدا توي مورد مشابه گير كرده ميخواد ري اكشن بقيه رو بدونه! شايدم در كل ميخواد بدونه تعصب روي حلقه خوبه يا بد؟؟ جداي از اون تنوع توي انجمن لازمه :) از نظر منم سوال بدي به نظر نمياد؟! ارزش يك لحظه تامل رو داره :) چه معلوم شايدم ميخواد نتيجه گيري كنه كه در بند اين چيزها نباشين . ومهم دله!! اگه تا آخرش باشين قطعا جواب سوالتون رو ميگيريد :)
aaasaeid
aaasaeid
٩١/١٢/٠١
٠
٠
تو انجمن که نباید24 ساعت بحثای ریشه دار و پیچیده کرد.به نظر من برای تنوع این بحثها خوبه. لااقل یکم می خندیم. ادمین دمت گرم ناراحت نشی از حرف این دوست عزیزمون ها
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١١/٣٠
٠
٠
جواب جماعت نسوان بايد يكي باشه!! لابد يكي ديگه ميخريم! طرفاي شما رو نميدونم. طرفاي ما. به واقع در ديار ما حلقه آقايان از نقره يا استيل هستش! پس گم شدنش مشكل حادي رو به دنبال نداره!! فوق فوقش يه كم قهر ميكنيم! و تا چند وقت حواس پرتيش رو سرش ميكوبيم! بعدشم مثل همه ي فيلمهاي ايراني آشتي ميكنيم! حالا شايد يه سر تا اكبر جوجه هم رفتيم :))) در مورد گم شدن حلقه خودمان هم كه بايد عر ض كنيم . امكان ندارد!!! اصلا با اين اوضاع بازار و قيمت طلا ! چشمان مجهز به دوربين تشخيص از راه دورو ايضا در تاريكي خانووم همسايه خواهر شوهر هاي عزيز . مادرشوهر هاي گرامي!! اصلا مگه ميشه؟؟؟ نهههههههههههه!! ببخشيد اصلا جرات نميكنيم حلقمون رو گم كنيم؟!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اگه پلاتین بود چی؟
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
نميدونم طرفاي ما كه هنوز همچين چيزي نيست!!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١١/٣٠
٠
٠
مجبوریم یکی دیگه بخریم....ولی با این اوضاع فکر نکنم دیگه بشه دوباره خرید
maryam
maryam
٩١/١٢/٠١
٠
٠
:)
s.a
s.a
٩١/١١/٣٠
٠
٠
به قول سحر جان، رندش می کنم :)))))))))))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠١
٠
٠
بندازش تو چرخ گوشت! خخخخ :)))))
aaasaeid
aaasaeid
٩١/١٢/٠١
١
٠
حالا حلقه ی ارباب حلقه ها که نبوده. یکی دیگه میخرم فدای سرش
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠١
٠
٠
آفرین
maryam
maryam
٩١/١٢/٠١
٠
٠
...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اگه گم شده باشه دوباره باهم میریم براش میخریم...اگرم دوست نداشته باشه دستش کنه علت رو میپرسم اگه قانع کننده بود میگیرم میذارمش کنار
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١٢/٠١
٠
٠
با سپاس فراوان از نظراتتان دوســــــــــــــــــــــــــــتان . جواب اونایی که خیلی ناراحت شدن و این سوال را در حد خودشون نمیدیدن واقعا معذرت میخوام اما بهتره بیشتر از این توضیح ندم . با ارزوی بهترینها برای تک تک شما دوســــــــــــــــــــــتان .