خانه انجمن چه طور «نه»بگوئیم؟
٧٤٨
٩٧
s_a

چه طور «نه»بگوئیم؟

چه طور «نه»بگوئیم؟

تا به حال شده کسی ازتون درخواستی داشته باشه و شما تو دروایسی بمونید وندونید چه طور نه بگید؟

به نظرتون چه طور توانایی نه گفتن در خودمون رو بالا ببریم؟

٩٣/٠٤/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
آره من چند بار دوستام دعوتم کردن بریم بیرون و من در رو دربایسی قرار گرفتم چون خودمون مهمونی داشتیم و بیخیال مهمونی شدم:-(
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من رو در وایسی ندارم...توانایی نمیخواد که...هر جا حال کنم نه میگم هر جا حال کنمم بله میگم =))
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
خوب راستش خیلی سخته ولی اگه بخای می تونی ... یعشی وختا هم نمیشه و تو رو در وایسی می مونی و....اصلن نمی دونم ترفندش چیه ؟!!!....خخ
par!sa
par!sa
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
عارررررررررررررررررههههههههههههههههههههههههههههههههه ... نمیتونم بگم نه :| بعدشم یه عالمه عذاب میکشم :|
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من ک راحت حرفمو میزنم رودروایسی هم حالیم نیس:)
s_a
s_a
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
خب بعدش چی؟ مثلا عذاب وجدان نمیگیری به دوستت نه بگی؟ :دی
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
لایک داری ^__^
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
برچی عذاب وجدان بگیرم؟نوووچ..تو دوستام همه میدونن رکم..با کسی هم رودروایسی ندارم..تو فامیلمونم اینطوریم:پیییییییییییی
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٢٤
٢
٠
^ـ^
Pesare Mashreghi
Pesare Mashreghi
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من که کلا بلدم نه گفتن رو...میخواین امتحان کنین؟؟؟
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
داداشم میگه دعوتتون میکنه به شاندیز :دی
Pesare Mashreghi
Pesare Mashreghi
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
این فرق می کنه...با حساب شماس نه؟؟؟کی بیام؟؟؟
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
الکیییییییییییییی بود :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
تو دروایسی رو نميدونم ولي رودرواسي خيلــــــــــــــــي كم....معمولا هركاري از دستم بر بياد برا ديگران انجام ميدم...اونكاري رو هم كه نتونم، ميگم امكانش نيست ديگه....همين...
ghazale
ghazale
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
نه این دوستای مجازیم (اشاره به صاحب تاپیک خخ ) هی پیشنهاد مواد و قرص اینا میدن هی من رد می کنم خخ همچین آدم با اراده ای استم من ! خخ
s_a
s_a
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
O_o آرههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الکی میگهههههههههههههههههه خودش همش بهم پیشنهاد مواد میده، این تاپیکم برا همینه که از دستش عاصی شدممممممممممممممممممم :پی
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من حاضرم قضاوت کنم شاهدا رو بگین بیان
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
اخا من نميتونم تموم شد رف!!! كسسسسسي چيزي كفت؟؟؟؟
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
من شاهد هردو شون رو إعدام كن
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
قبلا بوده چند موردی ، اما خیلی وقته دیگه به خیلی چیزا میگم نه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
نه...
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
کوتاه مختصر و مفید
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
اخه خیلی بلا سرم امده به خاطر اینکه نه گفتن رو بلد نبودم... دیگه با هیچکس شوخی ندارم و راحت این واژه رو میگم.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
حتما باید سرتون به کوه میخوردکه نه بگین.خخ
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
تا سرم نشکست معنی سر شکستگی رو نفهمیدم...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
وای چقد با کلمات بازی میکنید البته هنریه آ.میگن چی کاریکلماتور ....نخند اگه اشتباهه
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٨
٠
٠
کاش بلد بودم بازی با کلمات رو... خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٩
٠
٠
کاش ایکاشی نبود خخخخخخخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
آدم مثل مرد میگه نِه !
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٢٤
١
٠
نه نشده مثل مرد میگم نه ×!×
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
پ ن پن عين يه خاااااااااانوم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
اره شده ولی نمیدونم چطور توانایی نه گفتن رو بالا ببرم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
خیلی کم شده که رودربایسی موندم وگرنه راحت میگم.../
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
اره زیاد خخخخخخخخخخ البته در صورتی که خطری برام نداشته باشه وگرنه خیلی رک میگم نه!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
نه من اصلا نميتونم بگم! اگه دلش بشكنه چي؟ اگه ازم دلخور بشه؟ نه نه عمرا اگه بگم اونجورى كه نه بگم خودم ناراضي ترم! بععععله
s_a
s_a
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
O_o خب دخترم 4 روز دیگه پیشنهاد سیگار بدن نگی من نمیخوام دلخور شن و اینا :دی خب باس این توانایی رو بالا ببری! ازونجایی که خودمم مشکل تو رو دارم تا حدی، نمیدونم چ جور راهنماییت کنم :|
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
اوا؟ تفلد شمائه؟؟؟؟ خب اخه من دلم كيك ميخاد! ايييييييش! ولى از حق نگذريم كلاهه خيلي بهتون مياد مستر أستيو جابز^____^
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
این پست فک کنم ماله تاپیک همسایه ست . کدوم کلاه رو میفرمایید؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
کلاه تولد دیگه کلاه بوقی خخخخخخخخخخخخ
s_a
s_a
٩٣/٠٤/٢٤
١
١
دقت کردین اکثر پسرا گفتن راحت میگن "نه" ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برا خودم جالبه!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٥
١
١
و اکثر پسرا هم هستن که بیشتر معتادو سیگارین :)
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٦
١
١
یه بلا نسبت به پسرای جیمی میگفتید واسه اعتیاد!!!!خخخخ. چون پسرا رو بازی میکنن زیر و رو هم نمیکشن!!!!
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
ننننننننننننننههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه اینجوری بگیم :دی داینی منو نخـــــــــــــــــــــور:دی
s_a
s_a
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من آرامش خودمو حفظ می کنم! من صبوری پیشه می کنم! من نباید قاتل بشم!!!!!!!!!!!!!
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
ولی جدن بگم توانایی نه گفتنم خیلی کمه !!! اصولا تو رو در بایستی گیر می کنم !!! امید وارم دوستان راهنمایی کنن من فیض ببزم:(
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
نه ما عروس اینطوری نمیخوایم:دی اگه میخوای عروس ما باشی باید نههههههههههههههههههههههههههههههههههه بگی:) :دی
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
اصن واسه این عروس شما شدم که نتونستم بگم نه !!! خخخخخ روم نشد :دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٨
٠
٠
خخخخخخ.همتا؟ یعنی الان ناراضیی؟عـــــــــــــرفااااااان؟:دی
همتا
همتا
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
نههههههههههههههههههههههههه!!!!! :دی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٤
١
٠
بابا فقط ما دختراییم که انقدر رودربایستی داریم...و یه چیز دیگه که من و همتا کشف کردیم اینه که فقط ما مشهدی هاییم که انقدر سعی داریم همه رو از خودمون راضی نگه داریم !!! اما در مورد نه گفتن....یه بار یه دوستی از من خواست باهاش هم اتاق شم.....ولی من می دونستم که نشم بهتره !!! خلاصه یه روز تمام داشتم تمرین میکردم که چطور بهش بگم !!! آخرشم مردم تا گفتم :\\ و رسما موقع گفتن حرفام گند زدم.....ولی خدا رو شکر بخیر گذشت...خلاصه که به نظرم هر چقدر هم سخت باشه ولی اگه به زحماتی که اون بله گفتنه برات ایجاد میکنه فکرکنی یه لحظه می بینی که با تمام سختیش بگی نه بهتره.... چی همه حرف زدما همش هم چرت و پرت بود خخخخخخخخخخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
واقعا؟ بیشتر وقتا که نمیتونم نه بگم و کلا همون معدود دفعات رو هم میمیرم تا نه میگم...! خدایا help نحن!!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
انجمن داینی جونمون رو شلوغ کنیم یه ذره.............
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
آقا یه راهکار دیگه این که جلوی آینه واستی و به خودت تلقین کنی که موقع نه گفتن خیلی زیباتر خواهی بود خخخخخ خود به خود به همه میگی نه
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
داینا یه پیشنهاد دیگه...یه ترم بیا پیش ما خوابگاه....خود به خود مجبور میشی که نه گفتن رو یاد بگیری :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
حالا بازم میام داینی جون
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
اره زیاد شده، اما چی کار میشه کرد
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
دست دست دست حالا !!!! اینا همه برا اینه که انجمنت شولوغ بشه خخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
استغفرالله
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
حیا کن دختر...........لا الاله الل اله .......(اشتباه نوشتم نه؟)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
O.o
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
لا الله الا الله
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
لا اله الا الله .....این درستشه
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
آره آره ببخشید گفتم ی جاش غلطه آ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٢٨
٠
٠
خدایا توبه
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
اینو راس میگین که پسرا راخت نه میگن ولی دخترا جونشون سه بار در میاد و دوباره نفخت فیه من روحی میشن تا دو کلوم بگن نه !!! البته من به این نتیجه رسیدم که ما مشهدیا اینطوری هستیم وگرنه دوستای من هر جا احساس کنن یه کم به راحتی خودشون لطمه می خوره خیلی راحت میکن نه!! اونوخ من !!! هی میگم : نه گناه داره !!! نزنم تو ذوقش !!!چجوری بگم نه ؟؟؟؟؟؟ اووووففففف بدم میاد این وقتا از خودم ولی کاریم نمی تونم بکنم!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
دقیقا........آفرین نه به کامت بالایت نه به این نظرت آفرین گل گفتی.......اوففففففففففففففف
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
پشاهدخت گفت که شما با هم به این نتیجه رسیدین حالا تو میگی که خودت رسیدی؟! سرقت اطلاعات تو روز روشن (خخخ)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
بله.......مهدیه............مثلا نتونستم یک وقتی نه بهش بگم آبروم خیت شد باد بردش.............باید به عواقبش فکر کنیم من اگه بهش فکر کنم مثل بید میلرزم........
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من سختم هست که بگم نه ولی اگه جایی لازم باشه میگم.....
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
بدون گفتن نه هم میشه... چارش یه لبخند ملیحه بعدش فرااااااااااااااار
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من راحت به همه میگم نه اگه نخام کاری رو انجام بدم والا :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
ایولا :-)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
دهان خود را باز کرده در حالیکه لبخند ملیحی داریم میگوییم : نـــه ! :|
s_a
s_a
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
نه دیگه این سری باید قاتل شم! راه نداره! :/
faride
faride
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
بعدم دهن خود را میبندیم!به همین راحتی!دیگه این انجمن داشت؟؟خخ
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
راه حلی بس جامع و کامل:دی
s_a
s_a
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
مرسی از شولوغ بازی دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O_O یا خداااااااااااااا........
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
کاریه که از دستمون بر میاد !!! ممااااااااااااااپشتتیممممممممممممممممممممممممم :دی
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٥
١
٠
من خیلی کم میتونم بگم نه.....تو رودربایسی گیر میکنم.میترسم ناراحت بشه،دلش بشکنه و...
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٢٨
٠
٠
منم همین مشکلو دارم متاسفانه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
قبلا دوستام هر چی میگفتن میگفتم نه الان هر چی میگن میگم باشه خخ به صرفه
korosh
korosh
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
دهن را به صورت دایره مانند باز کرده زبان را به بالای سقف دهان چسبانده و ندایی بیرون مینهیم " نـــــــــــــــــــــــــــــه " کاری داش ....
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
همین قسمت ندایی بیرون دادنش سخته چون تا به خودت میای میبینی گفتی : باشه اشکال نداره !!!!!://///
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
کلا یه عادت گندی که دارم اینه که خیلی وقتا راحتی و خوشحال بودن بقیه رو ترجیح میدم به راحتی خودم :////
maede
maede
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
واسه افزایش توانایی نه گفتن بهتره از اون راهکارایی که یه بار مطلب نوشتن گذاشتن رو سایتو استفاده کنیم.در مورد خودم نه گفتن خیلی واسم سخته و متاسفانه خیلی وقتا تو رودربایستی قرار میگیرم! :|
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
عارهههه!:|هزار بار!آدم اگه بگه آره خودش عذاب میکشه و اگه بگه نع با خودش فک میکنه دیگران ازش ناراحت شدن!این احساسه خیلی بده!ولی خب اگه نع بگه بهتره!مثلا خیلی مودبانه و دوستانه نع بگه!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٢٦
١
٠
وقتی دوستان جان تقلب میخان!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
بگو نه خیلی راحته ی بنده خدایی ی لبای میخواس بهم بندازه گفتم نه واسططططططه فرستاد گفتم نه .بگووووووو نهههههههه حالا کشدارم نگفتی اشکال نداره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
سلام هزاران كتاب در اين مورد نوشته شده است كه اگر حوصله داشتيد ميتوانيد مطالعه فرماييد.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
سلام: راحت بدون واهمه.بارعایت احترام میگی به این دلیل من از این کار واین چیز خوشم نمیادومیگی نه.متشکرم
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
اینگونه: می گویید:...نععععععع!!!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
من خییلی راحت میگم نه!!1اصولا آدم فداکاری نیستم و هر چیزی رو که خودم نخام رو سریع رد میکنم....
بانوی اردی بهشت
بانوی اردی بهشت
٩٣/٠٤/٢٨
٠
٠
نه گفتن که خجالت نداره. وقتی موافقت یک مطلب به ضررت تموم میشه ویاسرنوشتت روبه خطرمیندازه باید نه بگی...حتی اگر طرف مقابل ناراحت بشه
میم
میم
٩٣/٠٤/٢٩
٠
٠
من یه جوری میگم "نه" که طرف خودشم نمیفهمه چجوری"نه"شنیده!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٩
٠
٠
یعنی دقیقا چجوری؟؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٢٩
٠
٠
نـــــــــــــَـــع ! *:) الان واضح ِ یا توضیح بدم ؟!