خانه انجمن یانگوم جیم کیه ...؟؟
١٣٣٩
٢٣٧
هانیه

یانگوم جیم کیه ...؟؟

یانگوم  جیم کیه ...؟؟

بهترین غذایی که برای واسه افطار پختین چی بوده؟غذایی که همه ازش تعریف کردن ؟

٩٣/٠٤/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اصن به من میگن سمیرا فرنی :)) انقد که خوشمزه میشه فرنیام خخخخخخ مخصوصا با بادوم کوبیده به به
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
١
٠
چ طوری سمیرا فرنی !!!!خخخخخخخخخخخخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
آخخخ نگو دلمون ضعف رفت دهن روزه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
باز پری خخخخخخخخخ خودتو جمع کن کتک نخوری خخخخخخخخخخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
پس مجبور شدیم بیا یم دست پختتو بخوریم :)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نه دیگه قرار نشد خودتون از خودتون تعریف کنین!!!یه روز مارو دعوت کنید قول میدم ازتون تعریف کنم!خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من همه دوستانی که تو این انجمن شرکت کردن رو به فرنی های خاص سمیرا دعوت میکنم به دفتر جیم :))))))) خخخخ فقط نفری یه کاسه کوچیک بیشتر درخواست نکنین که نمیتونیم پاسخگو باشیم خخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
شما تشریف بیا رید شهر ما قدمتون روی چشم اصلا ما معروفیم به مهمان نوازی ..... بعله ...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
چه طوری سمیرا فرنی@!!!!!!!!!پس توی داستان اسمتو سمیرا فرنی بزارم؟؟؟؟؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
هی من میخام زیر این نظر چیزی نگم، حالا هی چه تعریفی هم میکنن مردم از خودشون !!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
فرنی که نه ، اصن من حاضرم باشما سر مرغ ترش(که شما شمالی ها توش رب انار میریزین )باهاتون کل بزارم!!!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
پس اینو تو صحبتای خاستگاری قید کنید شاید داماد خوشش نیاد اخه خخ فرررررنی داغ موجود است☺
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
علی اقا قبول نیست شما از طریق سیگنالهای ماء ورایی متوجه شدین که مرغای من خوب از اب در نمیاد دست گذاشتین رو نقطه ضعف من :)من حاضرم با شما تو پخت فسنجون رقابت کنم با رب انار :)) فسنجونای من معرکست خخخخخخخ من کی از خودم تعریف کردم خخخخخخخخ خوب وقتی یه چیزی و خوب بلدم بپزم باید تاکید کنم دیگه :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ارش خان ما با داماد شوخی نداریم شکر خورده خوشش نیاد خخخخ :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
رویا جان این لقظ فرنی برای تاکید زیاده که ینی من فرنیام خیلی خوب میشه کاربرد دیگه نداره :)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
یه سوال. فرنی چیه؟ خخخخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خب داماده هم میره و پشتشو نیگاه نمیکنه .... خخ خب حق داره داماده چیزی که زیاده دخترخخخ ولی خاستگار که حالا حالاها گیر نمیاد
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ماقوت هم بلدین ؟ خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
ینی چی فرنی چیه اقا صالح؟؟؟؟ خخخخ یه ماده سفید رنگ است که کسی تا حالا از خوردنش نمرده اگر شما فرنی های مخصوص سمیرا را بخورید هرگز از خاطرتان فراموش نمیشود خخخخخخخخ واسه بچه های حقوق دو کاسه گذاشتیم کنار اوج پارتی بازی ینی ها :))))))) و شما اقا میلاد ماقوت دیگه چیه ؟ من دیگه به شما اطمینان ندارم یه تانکر حلوا گذاشتیم کنار براتون نیومدین ببرین فاسد شد ریختیم بیرون دیگه همین یه کاسه فرنی رو بگیرین چیزیم نگین :)) سرریزم نداریم :))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
من تو عمرم فسنجون نخوردم!!!! هویییییییییییی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخ اقا هر کی مهمونی میگره فسنجون درست کنه خخخخخخخخخخ واسه علی اقا نون پنیر سبزی بزارین خخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
ماغوت تقریبا (یا حتما) همون فرنی است، البته به زبان اصیل مشهدی!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
اخه کدوم ادم عاقلی تو ماه رمضون فسنجون درست میکنه؟؟؟؟!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
نکنه شما سحری هم فرنی میخورین خخخخخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٤/٢٢
٣
٠
فرنی همون شیربرنجه فقط خسته اس...میفهمین..؟خسته...!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
آخرش چی شد کی مهمونی میده من همه غذاهای نام برده رو میخوام.فقط مرغ ترش اسمشه دیگه خدای نکرده خودش که ترش نیست(آیکون قیافه ی جمع شده)ها علی آقا؟؟؟؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
فسنجون عالیه شما خیلی بی سلیقه هستید اقای علی خخخخخخخخخخ فرنی همون شیربرنجه خخخخخخخخخخخخخخخخ ممنون تکتم معلومه خیلی خسته است خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
ماقوت نخوردین؟ خخخخ همون دنت ، خیلی خوشمزه میشه وقتی توی خونه درست میکنیم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
شاید عجیب باشه اما هرچی دارم فکر میکنم یادم نمیاد فرنی خورده باشم!! چرا اینجوری نیگام میکنید خب نخوردم دیگه!! شاد اصلا در سبد غذایی خانواده نبوده. خخ. دسپخت شما سمیرا خانوم حتما خوبه. وای 2 کاسه... ممنون. اولین باره که رشته م به دردم خورد... فقط سمیرا خانوم فرنی احتمالا استارتر هستش. غذای اصلی چیه؟!!خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
فاطمه با نو مرغ ترش اسمشه ، اون رب انارم میریزن توش که شیرین بشه !!!!!!!!!! خوب چه حرفیه!!!!!رب انار وقتی بریزن توش بنظر شما شیرین میشه یا ترش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اینکه ناراحتی نداره منم تاحالا فرنی نخوردم ،خیلی هم ازش خوشم نمیاد ،شیربرنج هم نخوردم چون خوشم نمیاد :دیییییییییی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اقا صالح غذای اصلی فسنجون هستش با تهیه کنندگی اقای علی به دلیل اینکه زیاد دوست دارن و خوبم بلدن خخخخخ و با دسری به اسم ماغوت با تهیه کنندگی اقای میلاد چون مث اینکه تو خوردنش پیشکسوتین واسه خودشون منم که فرنی مخصوص سمیرا البته ماهی شکم پر معصومه خانومم در راه (مادر عزیزتر از جانم).لطفا سر ساعت تشریف بیارین خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
ملس میشه خخخخخخخخخ خب پس با اجازه خودم مرغ ترش حذف میشه سمیرا جون شما که دیگه فسنجونت شیرینه؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
مهرناز جان شما نصف عمرت بر باد رفته خخخخخخ اینارو نخوردی فاطمه شما فسنجون منو بخوری دیگه از خونه ما بیرون نمیری خخخ مجبوریم دست پخت علی اقارو بدیم بخوری تا از خونه ما بری بیرون خخخخخخخخخخ
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
وای... به به اقا ما راه افتادیم. شبی که به میزبانی مشترک شما. علی اقا. و اقا میلاد باشه چه شبی میشه!!!!!. تازه همه ی اینا به کنار من جونمم واسه ماهی شکم پر میدم. از مادر بزرگوارتون تشکر مخصوص کنین بگین زیاد درست کنن . اضافه موند من میبرم!!! فقط شب تم خاصی داره یا هر جور دوست داریم لباس بپوشیم. خخخ. خیلی جالب میشه شما 3نفر سر 1تم توافق کنید
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
فقط کت و شلوار نپوشین دیگه :) ناراحت میشم خخخخخخخ همچین معزبم خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
ااااااااااااااااااا مهمونیه؟؟؟واستین منم بیاااااااااااااااااااااااااااام
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
سمیرا جون شوخی بود حالا نمیخاد بحث رو فلسفی کنی!بعدشم من هر چی یادم میاد میبینم مامانم به من فرنی نداده من درست میکردم همچین کودک داغ دیده ای هستم من بله!بعدشم شما بیای توی کوچه بوی غذا بیچارت میکنه...........ما هر شب خونه مون افطاری داریم بعد من الان واسه هیئیت مسجدمون افطاری درست میکنم............اگه میخایین بیاین برین مسجد..........سمیرا جون بعدشم من توی سرعت غذا و درست کردن چاشنی های مختلف ماهر ماهرم..........اگه ادعا داری بیا تا همچین نقره داغت کنم.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
من قول میدم با زبون خوش برم بیرون فقط ترش رو از من دور کنید فقط شیرین .دیگه گفتم بی ریاس وگرنه مهمونو چ به سفارش.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخ.مرغ ترش که خوشمزس بابا@@@
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
١
٠
کیه کیه بگو کیه :منم منم گل پری خانوم ! دارنده ی ملاقه ی طلا!!! شله زرد درست میکنم واسه افطار بیا و ببین ! حلیم هم خیلی خوب درست میکنم عالیییییییییییییی !! در حد بازی آلمان آرژانتین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کلا آشپزی 20 .... تو رو خدا دست نزنید راضی نیستم !!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خب نمیشه نگاش کنیم که شله زرد داغ می چسبه
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
وااااااااااااااااای حلیم ...........نمیشد به این انجمن مجوز ندین.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
الهی قربان ابجیای گلم بشم !که دهنشون اب افتاد !!خخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
منم میخوام من عاشق حلیمم وای من شله زرد میخوام الان دهن ماهرمضونی باید ما و عداب بدی خب درس کن دیه
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
شله چی، بلد نیستین؟ :-)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
واسه جمعه همین هفته همه دعوتید منزل ما ! اگه بچه های خوبی باشید شله هم میدیم خخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
شما اول پری خانوم اواتارت عکس خودتو بزار ما شمارو ببینیم اونوقت دعوت کن :) بیایم دم خونتون نمیشناسیمت که خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
منو میشناسن همه خخخخخخخخخخخ شما تشریف بیارید میام استقبالتون خخخ باشه در آینده میزارم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
شما اول بگو ساکن کجا هستی ، ببینیم میصرفه این همه راه بیایم؟!!!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
وسیله ایاب ذهاب فراهمه ایا؟ خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
١
٠
استان همدان
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
ووووووووو چقدر دور ! میصرفه این همه راه میاین جیم؟؟؟؟؟! من دو شب تو اون روستای غار علیصدر خوابیدم! شما همون نزدیکایین؟؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اول از همه قهرمانی تیم آلمان بهتون تبریک میگم از صمیم قلب مستر علی خخخخخخخخخخ واااااااااااااااااااااااای
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
نوشته بودید می صرفه این همه رو میاید جیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ کدوم راه !!!!!!!! اره می صرفه خیلی هم خوبه !!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
به به غار علی صدر خیلی قشنگه من خودم چند ساله واقعیتش نرفتم ...نخیر از اون جا دوریم !!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
لایک داری گلپری.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
حالا یانگوم بعدا شد دکتر خخخخخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ایشالا یانگومایی که نظر میذارن موقع اعلام نتایج کنکور دکتر شن تا کلیداسرار رو ببینیم بلواقع
سلما
سلما
٩٣/٠٤/٢١
١
٠
من همه غذاهام خوشمزه ست ..راس ميگم اعتماد به سقف خودتونين :دي
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
١
٠
اونکه صددرصد کدوم مامانه که دسپختش خوب نباشه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
به این میگن پیشگیری بهتر از درمان!!!خخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
بعله کیک یزدی هاتونم حرف نداره، اونم از نوع جشن جیمش! :دی
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٢١
٠
١
ن نباید شرکت کنم دیگه ؟!!!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
از همینجا اعلام می کنم ذکور می توانند شرکت کنند ولی دیگه یانگوم محسوب نمیشن ما لقب دایی یانگوم بهشون عطا می نماییم!
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اخ اخ نگو که از هر انگشت من یه هنر می ریزه بگو چی میخوای تا برات درست کنم :)خخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
همه چی !!!!!!!!!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من بیشتر آشی و بلغوریم
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اواتارت خوشگیله موبارک باشه :)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
جوجوی شما هم همینطور:دی
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
مینا جان ممنون :)
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
اره همه چی بلدم ...:) خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اول: تووووووووووووووووولدتون موبارک:)))) البته دیروز بود ها ولی ببخشید دیگه:)))))))))))
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نیوشا کجا بودی تو تخته سیا دنبالت بودم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من بودم چراغ خاموش:)) دیدم داشتی شرط میزاشتی:دی
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
آره کسی استقبال نکرد همه حرومش کردن
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من مامانم خادم حرمه پنج شنبه ها از صب تا حدودای ۳و۴نیست خونه بره همین دست پخت منم با این سن کمم خوبه غذاهایی که مث چی خوشمزه درست میکنم اینا هستن:پلو مرغ،کوکوسیب زمینی،عدس پلو شفته و بینمک همراه عدس های نپخته یا سوخته،پودینگ،ماکارانی و کتلت.برای افطارم زیادچیزی درست نمیکنم چون دلم قیژی ویژی میشه:)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اوووووو چه کدبانو
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
فرنی های همتا و شادوخت اصن تو فامیل نظیر نداره !!!!‌:دی با طعم هاس شوکولاتی و آلبالویی و وانیلی !!!! و البته پیتزاهایی که همتا درست می کنه هم بسیار طرفدار داره :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
شما از قصد اسم فرنی رو اوردی من میدونم دییییی من با همه دوستان فرنی پز حاضرم مسابقه بدم :))))))))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خب سمیرا از عرصه رقابت برو بیرون یکی پیدا شد فرنی بلد باشه !!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ها هاه ها ها ..... رقیب سختی پیش رو داری:دییییییییییییییی
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ما همچنان منتظر نتیجه ایم یانگوم یه نفره خب
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من نمیزارم همتا یانگوم جیم بشه (ایکون بانو چویی) خخخ همون شقیقه درخت 7000 ساله بادوم تلخ که چیوندی با درخت سیب و گلابی منو بیارین بریزم تو فرنی یکی تا از دور خارج بشه دییی پری اگه جواب نداد سربازارو بفرست همتارو ذست گیر کنن تا من برنده بشم خخخخخ اوه اوه ولش کن عرفان با شمشیر داره میاد خخخخخخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
من از برگ درخت شمبله غز غز استفاده می کنم که 87 سال تو آبغوره خوابونده شده بوده :دی ... رموز آشپزی نسل به نسل سینه به سینه از اجدادمون بهم رسیده !!:دی .... عرفان شمشیر نمی کشه آمپول میزنه خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
سمیرا صحنه به صحنه یانگوم یادشه خخخخخخخخ به نظرم واسه این که دعوا نشه هر دوتاتون انصراف بدید !! دوستی ارزشش بیشتر از این حرفاست خخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
اوه امپول هوا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باشه من همتارو یانگوم جیم معرفی میکنم ولی خودم اشپز اعظم هستم دیگه حرفی نباشه :)))))))))))
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
قبول ! من یانگوم تو هم آشپز اعظم!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
قبول نیست پس من چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
چه خوشمزه این شما!!!!!!!!جرات دارین با من رقابت کنین.......من خیر سرم آشپز هم بودم.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
همتا.خخخخخخخخخ عرفان...تو اصلا ب داداش من چیکار داری..هنوز ک چیزی نیست که ( آیکن غیرتی شدن) :دییییی
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
کیکام رو خوب درست می کنم (کیک سیب)......... چند روز پیش هم که درست کرده بودم همه خوششون اومده بود......بی:
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
البته به عنوان پس غذا ....!!! خخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
درسته گفتن نداره ولی اخه بهترین غذایی که برای واسه افطار؟؟؟؟؟؟؟ضمنا گفتین یانگوم و خیلی واضح رسوندین که پسرا کامنت نزارن؟؟؟؟؟هییییییی روزگار!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
شما به دل نگیرید آقای محسن اتفاقا بهترین سر اشپز ایران مرد هستن آقای قبادی ! شما مردا در عرصه ی اشپزی استعداد زیادی دارید ! البته تعدادتون کمه !!خخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
به پاسخ amin20مراجعه فرمایید
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
غذا نیست ولی سر سفره ی افطار بسیار هم خوبه..... حلوا هایی که من درست میکنم تو کل خانواده و اقوام شهرت داره! بهههههلهه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
من حلوا دوست دارم نمیشه واسمون درست کنی؟! دکتر چشمای مظلوم منو نگا 0_0 (خخخ)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
دکتر به چشماش اعتماد نکن همچین نزدیک بیای نیش میزنه خخخخخخخخخخخ
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
من دارم با ذره بین هم نگاه می کنم ولی چندان مظلومیتی نمی بینم....
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
اصن تو عمق اون چشما به جای عسل نوشته حلوا !!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
سوپ جو (خاص وخوشمزه، بعد از مامانم كسي نميتونه نظيرشو درست كنه، البته من بعد از مامانم) آش رشته ، پنكيك خرمايي ....
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
الان دم افطاره دارم تلف می شوم
ati
ati
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اول اینکه نمیشه برای و واسه ی ر و پشت سرهم اورد ..الان برای واسه افطار یعنی چی ؟
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ایها الناس این متن من نیسسسسسسس متنمو عوض کردن توش سوتی هم دادن
ati
ati
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من نمی پزم غذا...برای افطار یا سحر اصن حسش نیست..ولی این کی ک مرغ زن داداشم خوشمزه بود..به به
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نوش جان
Z_M
Z_M
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
املت!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
چه املتی؟ املت گوجه تخم مرغ هم داریم قارچ و پنیر-ماکارونی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
یعنی چی چه املتی! اصلا تو شاهنامه نوشته: املت به یک نوع بُـوَد، همانا گوجه+تخم مرغ بُـوَد!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
یانگوم فراتر از شاهنامه کار میکرده اگه یادتون باشه کتاب بانوی اول آشپزخونه رو خونده بود خخخخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خسته نباشید ...:) یکم کم تر کار کنید خسته می شینا :)
ali_y
ali_y
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
سلام... حلیمی که از سر کوچه خریدم ...
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
عالی واقعا آورین
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من هر غذایی رو بهم بدین به این ترتیب درست میکنم: اولین دفعه:با هزاران دعا به درگاه خداوند خوب میشود دومین دفعه:افتضاح! سومین دفعه:عالی1!انگشتاتو باهاش میخوری.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
راستش رولت کالباس رو نصفه شبی درست کردم بعد خانواده رفتن سر یخچال با این که مسواک زده بودن نزدیک اذان هم بود خوردنش بعد مسواک زدن!من آشپزیم خوبه.....
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
موقع افطار ، چی بلدین؟ خخخ اینو بگین :-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
آخه من بدن اموزش آشپزیم خوبه........یعنی 2 هفته تو یک رستوران کار کردم...........بعد خسته شدم رفتم سر درسم........یعنی به جای دوستم رفتم و گرنه به عقلم هم نمیکشید که آشپز شم.......اگه از در خونه ما رد شین بوی غذا هوش رو از سرتون میبره.......تعریف هم نمی کنم اگه باور ندارین میتونین از خواهر کوچیکم بپرسین....البته اگرم خواستین بیاین خونه ی ما همه تونو پزیرایی میکنیم.........
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
جماعت دوستان همگی آماده شین یه افطار افتادیم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بدون دعوت نامه کتبی که نمیشه بیایم ☺
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ما بی ریا تر از این چیزاییم تک هم قبوله
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
آدرس لطفا
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
پریا شما نیز استعداد داری؟؟؟؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
چیزی فراتر از این حرفا! ملاقه ی طلا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
پریا اگه بیای به خدا باید 5 تا شکم دیگه اضافه با خودت بیاری..........اگه بیای خونه ی ما وقت حرف زدن پیدا نمیکنی انقدر غذا میپزم تا دیگه نتونی حرکت کنی......همشونم خوشمزهههههههههه.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
قربانت رویا جون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
پریا عزیز بگو کجا زندگی میکنین به خدا میام...........ای ابا حداقل نام شهر رو بگو بدونم کجایی؟؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ها یک غذای روسی به نام غازات رو خیلی خوب بلدم..........خیلـــــــــی خوشزس ام میترسم غازات با ق باشه.........حالا خدا میدونه والا
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
یک غذا رو هم از خودم اختراع کردم خیلی خوش مزه میشه............توش قارچ داره.......یعنی هیچی نداشتیم بعدد منم همه رو با هم قاطی کردم خوردیم خیلی خوب بود ا هفته ای 1 بار درست میکنم........
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من هنوز یانگوم جیمی نشدم؟؟؟؟؟؟؟اصلا میخاین عکس غذا هامو رو پروفایلم بزارم باورتون شه؟؟؟؟؟
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
آره بذار فقط مزه هاشونم بنویس چون ظاهر یه چیزه باطن یه چیز
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ما سحری هم پختیم حساب نیست؟؟؟؟؟؟؟/
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
چرا محسوبه!
fahime.n
fahime.n
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من کلا غذا نمیپزم...اگرم بپزم یا میسوزه یا میریزه......اخرین بار که اشپزی کردم پارسال ماه رمضون که بامیه پختم.....از کلی خمیر فقط شیش تا بامیه درست در اومد:|
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بالاخره یک نفرم باید دستیار یانگوم باشه دیگه
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خیلی هم خوب ^__^
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
دستیار باشه .؟؟؟؟؟بعد غذا رو بهش میسپری گشنه پلو با خورش دل ضعفا تحویل میگیری.میزنه میسوزونه دیگه.
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
همه از یه جایی شروع کردن دیگه!عب نداره پیشرف میکنه
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بهترین غذایی که خوردم رو بگم عیب داره ؟ آخه من غذا درست نکردم !!!! ^__^
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بگو اونوخ میشی عالی جناب نه یانگوم خخخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
از جومونگی بگم که شده سنبل رشادت -__-
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
اقا عماد تو جومونگ که اصلا غذا نمیخوردند منظور h-looshiعالی جناب یانگوم بود...بعدشم الان این وسط جومونگ چی میگه؟؟؟اصلا جومونگ هیچی این شعر یاس چه ربطی به این انجمن داشت؟!؟!
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
والا من تا بحال یک قسمتم از این فیلما ندیدم و اطلاعات ندارم . ربطش به انجمن هم زیاد مهم نیس ، شما خودتو در گیر نکن ^_^
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخ..لوشی:) میشن عالی جناب:دی ..خخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
*_*
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
واسه افطار که نه ولی خب وقتی خونه تنها میشم دس به نیمرو عالیه☺
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خوبه لااقل بهتر از اون پسرایی که اگه مامان نباشه از گشنگی تلف میشن
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خب منم وقتی کسی نیس صبحونه که اصن نمیخورم ناهار هم حسش نیس درست کنم و شام شاید از چیزایی که تو یخچال هست تغذیه کنم فرداش باز همین روند تکرار میشه با این تفاوت که شب یکی دو تا نیمرو میخورم خخخ موندم اگه دانشجوی شهرستان بودم باید چیکار می کردم خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
با تخم مرغ غذاهای دیگه ای هم میشه درست کرد ها، خخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
اوناش سخت تر میشه میلاد جان .همین نیمرو رو هم کلی همت می کنم و شکمم نفرینم می کنه تا بلند میشم درست می کنم خخ
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
نه دیگه،اگه تخم مرغ بزارین تو شیرداغ کن میشه تخم مرغ آب پز یا اصلا میتونین عسلیش کنین(تخم مرغی که کامل نپخته) ؛الان این شد 2 تا غذا :دی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
مرسی ولی شما نمیدونید نیمرو چقد زود اماده میشه :-) روغنو داغ می کنی و یکی دو تا تخم مرغو میندازی توش و میخوری .به همین سادگی به همین خوشمزگی:-)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
این سوتی تون هم قابل تحسین بود خخخ لو رفتین که اول نوشین[برای] و بعد واسه کلاس گذاشتن نوشتین [واسه ی ] خخخ ببخشید دیگه ☺
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
این متن اصلا مال من نیس دسکاری شده من درباره غذا پرسیدم آخرشم نوشته بودم ترجیحا واسه افطار بعله سانسور بیداد می کنه
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
دوستان بخاطر سوالات مکرر شما اینو بگم که متن بالا دستکاری شده و بدبختی اینکه توش سوتییییییی دادن به نام من آخه چررررا
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخ هرکی سوتی داده خودشو لو بده !!!زشته اخه تو این ماه رمضونی به بنده خدا تهمت بزنن!!!!!خخخخخخخ
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بچه ها می گن لازانیام خوشمزه است ولی خودم این اعتقاد رو ندارم.کوکو سبزی و سیب زمینی هم خوشمزه درست می کنم. املت هم....
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
کدبانو اینا
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من کلا واسه افطار یه چیز درست کردم....اونم کیک نسکافه ای با روکش شکلات سفید بود.....خیلیم خوب شد:)))))))
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
آفرین جانم
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من ورژن مردونه ی یانگومم :)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
دایی یانگوم
faride
faride
٩٣/٠٤/٢١
٣
١
من؟؟؟تا جایی که یادمه چیزی درست نکردم...اصن حالشو ندارم...من فقط میخورم خیلی هم تعریف میکنم!خخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
عالی جناب!
faride
faride
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخ احترام بذار!خخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخخخ!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٢
٠
١
انتظار دارین مثلا من برم واسه افطار چیزی درست کنم؟ من وسایل لازمو میارم ابجیم زحمتشو میکشه دیگه :-) فرنی و ماقوت های ابجیم بزرگم عالیه :-)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
بیچاره آبجیا:دی
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٢
١
٠
یانگوم کیست؟ خدا صاحب اشپزخونه ی محل رو نگه داره!!! مدتیه که خانواده سفر هستن و تنهام واسه همین خیلی با اشپزخونه در تماسم. قیمه و خورشت بادمجون در سطح عالی درست میکنم اما من وقتی اشپزی میکنم اشتهام کور میشه واسه همین علاقه ایی ندارم.
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢٢
١
٠
داداش منم مث شماست،نمیدونم چی تو غذاش میریزه که هرموقع خودش غذا درست میکنه لب به غذا نمیزنه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
پس یادمون باشه جایی دوره همی رفتیم فقط شما اشپزی کنی اشتهات کور شه خخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
همینه دیگه خونواده میرن سفر تنهات میذارن باز اونا میان شما میری سفر تنهایی. مجرددددددددددددی.D:
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
دلیلش اینه که فکر کنم بوی غذا اشتها رو کور میکنه... ایول چه داداش خوبی که اشپزی هم میکنه. البته من فلفل زیاد میریزم چون غذای تند رو بیشتر از غذای یواش دوس دارم.!!!!!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
کار عقلانی هستش سمیرا خانوم چون من غذا زیاد میخورم...خخخخخخخخ. فاطمه خانووم الان درگیر امتحانا هستم که نرفتم البته الان که دارم فکر میکنم حس کردم خانواده بهم توجه ندارن.نکنه بچه سر راهی باشم..خخخخخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
شما اقایون عجیب موجوداتی هستین سر سفره افطار نون و پنیرو خرما و سبزی و ایضا یه کاسه سوپ یا شله یا حلیم اینا میخورین باز یه ساعت دیگه میگین این شام چی شد پس خخخخخخخخخخخ واقعا اینارو کجای معده جا میدین خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اینا رو ولش بااااااااجازه رفتم تو پرو فایلتون واااای مامانه یادش بره بابایه حالش بده پسره الهامش بشه .15 سالگیتونو میگم .به قول داداشم قدرت خدا.خب ....... خخخخخخخخخ نه احتمالا خواستن دوروبرتون خلوت باشه.
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خدایی سمیرا خانوم اینایی با که گفتین ادم سیر میشه!!!خخخخخ. اینا همش تمرین و گرم کردن معده هستش واسه مسابقه ی شام...خخخخخخ
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خواهش میکنم.اجازه نمیخواد. راحت باشید. واقعا روز عجیبی بود. خیلی... اتفاقات عجیب کم نیفتاد......... اها همینه. خواستن واسه امتحانا درس بخونم. میحواستم برم تقاضای ازمایش دی ان ای کنم... خخخ
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
من تنها غذایی که خودم تنها درست کردم کباب خونگی و پیراشکی بود که خیلی هم خوشمزه است ؛ولی بعضی از غذاها با کمک مامانم درست میکنم مثلا آبکش کردن ماکارونی و برنج بلد نیستم آخه خیلی سنگبنه ؛چند وقت پیش برای افطار میخواستم حلوا درست کنم که آرد و شکر با هم قاطی کردم اصن یه وضعی بود ....برای همین هم میرم جو و برنج و ... پاک میکنم...من هر وقت حوصله کنم غذا درست میکنم، اون موقع غذا هام خیلی خوب میشه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
پس اینجاس که باید گفت ......... دختر هم دخترای قدیم:-) البته دیگه الان پیرزن شدن دیگه خخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
نع اصلا اینطور نیس هر چی دخترا بسازن خوب میشه
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
شما حواست باشه نیمروت نسوزه در ضمن از سرتونم زیادن اوکی یا ی جور دیگه ناکوت.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
بعضی هاشونم تو جوونی پیرزن شدن! فهمیدین که بعضی هارو میگم!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
از دست شما برادر خخخخخخخخخخخخخخخ به بانوی مو خرگوشی ما چکار داری.خیلیم خوشگله.
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
کی را می گویی؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٢
١
١
آقا نمیدونم چرا یه هو این بیت اومد تو ذهنم: یانگوم جیم ما کیه/ علیرضا حقیقیه (خخخ من دیگه حرفی ندارم)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ هاچ خخخخخخخخخخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ وای خدا از دست شما!!
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ ایول خخخخخخ
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
هــاچ...خخخخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
هاچ حرف نمیزنه نمیزنه وقتیم حرف میزنه انجمنو میرزه بهم خخخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخخ..هااااااچ)))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
هاچ بانو یعنی حقیقی ببینه کلا جامعه ها را دریده و سر به بیابان میگذارد!به قول خودمون!
شاپرک خانوم
شاپرک خانوم
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
جایزه معدلم مامانم برام یک کتاب اشپزی خرید منم از تویش یک شیرینی درست کردم که خواهرم گفت چقدر کم د رست کردی چون خیلی خوشمزه بود سوپ و ماکارانی هم خیلیخوشمزه درست می کنم : )
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
همه دخترای ایرانی یه دستی تو ماکارونی دارن
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
نه دوستم ..تمام پسرا یک دستی تو ماکرونی دارن..
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
ماکارونی من ته دیگش خیلی خوب میشه.............وای هوس کردممممممممممممممممم.
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
از این طرف بهش نگا نکرده بودم!آخه داداش ندارم واس همین
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
منم ندارموووووووووووو
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
بهتر بابا داداشا مخصوصا کوچیکاش سلطنت طلبن دیدم میگما!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٤/٢٢
٢
٠
من همیشه واسه افطار یه برنامه خاص دارم،شاید باورتون نشه ولی من واسه افطار همیشه چای دم میکنم!^_^
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
وووووواااااااااااااوووووووووووووووووووووو باوردم نمیشههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
آفرین اصلا همه یه طرف این چایی یه طرف ! اصلا بدون چایی نمیشه !!!!!!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
مهمترین کار رو میکنید. چایی یه چیز دیگست.....
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
احســـــــنت :دی
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
ببخشید اسم شما دقیقا چیه؟؟لوشی؟؟آخه گوجه سبز به زبان ترکی میشه "لوشی"!!!!معلومه خیلی به خوردنیجات علاقه دارین!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
ما به یجور آلو می گیم لوشی آره دارم ولی هر چی میخورم چاق نمیشم(آیکون حرص درآر)
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
من تخم مرغام حرف نداره!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اگه خسته شدی بگو بیام کمکت خخخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
باشه حتما.:-)
jajooli
jajooli
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
آش خیلی بلدم:)))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
به به:)) آآآآآآآآآآش
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
آفرین منم تازه ماهر شدم.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
من خيلي تلاش كنم سيبزميني رو خوب سرخ ميكنم و نميسوزونمش
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
زحمت میکشی.......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
یانگوم جیم منم هر کی جرات داره بیاد جلو با سر آشپز رویا بانو رقابت کنه...............من قبلا تو آشپز خونه به مدت 1 هفته کار کردم حالا بیاین بینم.............سمیرا ملقب به سمیرا فرنی بیا جلو...........
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
من به علت اینکه رگم مشخص نیست انواع غذا های ایرانی،آلمانی،بلژکی،خارجی،سنتی تا حدودی رو میتونم درست کنم.........به علت قهرمانی آلمان که مادربزرگم آلمانیه میخاهیم افطاری بدهیم.داییم بلژیکی هست میخاهیم دسر بلژیکی که عین چیییییییییی سخته و من میتونم خوب درستش کنم را نیز به عنوان بعد از افطار.........آناناس با کیک اورتاس را نیز درست کردم الان تو فر میباشد............(بسوزه تقصیر شماس) غذا های شمالی را نیز کاملا تسلت دارم...........به علت این که خانواده ی پدی آنجا هستند........انواع فرنی رولت های قارچ ،کالباس،آناناس را نیز درست کرده برای افطار فردا چون باید 8 ساعت تو یخچال باشن.........کیک انجیر،هلو،زنجبیل را نیز در برنامه ی فردا داریم هر کس پیشنهاد دیگه ای داره بگه.
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
من نظری ندارم(آیکون هنگ)
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
حالا سوال اساسی اینجاست! تا حالا این غذا ها رو درست کردی یا از آرمانهایت هست :دی
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
همه شون رو درست کردم تازه بیشتر هم از اینا درست کردم..........این فقط واسه امشب و فردا شبه...........ا
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خودمم ...................البته زیاد به یانگوم علاقه ای ندارم خودم اسم کره ای دارم به نام هیورا..............ولی خوب این یانگوم خیلی دست پا چلوفتیه هر چی میگفتن میگفت چشم اصلا جنم نداشت این بچه.........بعدشم الان من در حال درست کردن آشم............شله زرد رو مامانم داره درست میکنه...........
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
ته دیگ سیبزمینی رو خیلی خوب درست میکنم همه ازش3 تا برمیدارنننننننننننننن.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اگه خاستگار اومد تحقیق کن ببین جیمی نباشه چون کاملا مشخصه واسه شکمش اومده
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
بله........ممنان از راهنماییتون.........خخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
من معلم يانگومم! از باقاااااااااااالى پلو بگييييييييييييييييييييييييير تا قرمه سبزى هم هيچ كدومشو بلد نيستم من اينجور دخدرى ام!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
آفرین چه دخمل خوفیییییییی.
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
آفرین موفق باوشی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
من انتخاب شدم به عنوان یانگوم جیم قبوله یا دوباره از هنر هام بگم؟؟؟؟؟؟؟؟آقا قبوله یا نه؟؟؟؟؟/
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
من جرئت انتخاب ندارم! آدمین ها پاسخ دهند
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
سلام من جز خريد پيتزا كاري ياد ندارم.
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
افطار هیچی سحری یه بار ته چین مرغ گذاشتم که خعلی معرکه شد... جاتون خالی دوستان...
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٢٧
٠
٠
غذا خوب درست میکنم...قورمه سبزی ...قیمه...فسنجون...ماهی...قلیه ماهی...کتلت...کلا اکثر چیزا