خانه انجمن ترین های تاریخ را معرفی کنید!
٩٣٤
١٣٧
لبخند انار

ترین های تاریخ را معرفی کنید!

ترین های تاریخ را معرفی کنید!

محبوب ترین و منفور ترین شخصیت تاریخ از نظر شما کیست؟

دلیتون رو هم برای انتخابتون بگین 

٩٣/٠٤/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٢٠
٣
٠
سلام:زیاد هستند در هردوگروه که تفکیک سخته.محبوبترین ائمه(ع) بخصوص پیامبر اکرم ومنفورترین یزید ودارو دسته بخصوص حرمله لعنت ا...علیهم اجمعین.متشکرم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بله.خداوند حرمله و شمر و همه دارو دستشان را لعنت کند .ممنونم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٠
١
٠
لیونل مسی.بازیکن بزرگیه. لیونل مسی چون گل زد به ما.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
ها؟ مطمئنید مال این انجمنه؟ مال انجمن بالایی نیست جوابتون؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
اشتباه اومدین، برین زنگ خونه بغلی رو بزنین خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٠
١
٠
خب حالا دلم ازش پر بود.آدمای محبوب که زیادن به قول آقای حسنی .ولی از منفورا از شمر بدم میاد از ابن ملجم از هند جگر خوار از اون عوضی که به گلوی علی اصغر تیر زد اسمش چی بود نفله؟؟؟
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
حرمله .اون سه تا تیر داشت روز عاشورا .نامرد یکی رو زد به گلوی حضرت علی اصغر ،یکی رو به دست حضرت عباس،یکی رو به سینه ی ارباب...:(((
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
:)
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
نفله!!! خخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٢٠
٢
٢
خوده من برای خودم میتونم شخص بزرگی باشم....... نه اینکه بخوام خودپسندانه جواب بدم ها نه .....اینکه زندگیمو رقم میزنم-اینکه اگه موفقیتایی بوده توسط خودم و برای خودم بوده-اینکه اگه اراده به خرج دادم برای خودم بوده-اینکه............/ ببخشید میدونم منظور سوال شما چیز دیگه ای بود ولی خب یه لحظه به نظرم رسید که خود ادم هم میتونه واسه خودش شخصیت بزرگی باشه و حماسه ای بیافرینه
faeze
faeze
٩٣/٠٤/٢٠
٣
٠
شخصیت های تاریخی ایرانی و من می گم :) بهترینشون کوروش کبیر! :) منفور تریتم فتحعلی خان قاجار :|||| رو اعصاب بوده این شخصیت :||
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
کوروش والبته کریم خان /کلن شاهای قاجار همشون رو اعصاب بودن
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بله فتحعلی شاه واقعأ شخصیت منفوری است در تاریخ ایران .ممنونم فائزه جان .کلأ بچه های انسانی وقتی درسای قاجار رو می خونن اعصابشون خرد می شه از اون همه ..........
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
دقیقا یعنی من تاریخ میخونم اعصابم داغون میشه با این شاهای قاجار
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٠
٢
٠
ترین شخصیت تاریخ به نظرم کوروش بود که توی زمانی که جهان نه چیزی از فلسفه می دونست نه از حقوق بشر منشوری نوشت که در اون هر دینی رو اجازه ی پرستش داد و به عقیده ی همه احترام گذاشت و حتی در موقع مرگ عنوان داشت :پیکرم را مومیایی نکنید بگذارید ذرات تنم گوشه ای از خاک سرزمینم بشوند.
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٠
٢
٠
بعد کوروش کبیر من به داریوش بزرگ و ساسانیان هم افتخار می کنم.ساسانیانی که موقع ساخت ایوان مداین-کاخ پادشاه-قطعه زمینی را که متعلق به پیرزن از کار افتاده ای بود و رضایت نداد زمینش را به پادشاه بدهد را به زور نگرفتند و گذاشتند قسمتی از کاخ پادشاه نقص داشته باشد اما...
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
صد البته دوران هخامنشیان و ساسانیان دوران باشکوهی بوده در تاریخ ایران
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
لایک داری در حد دیوار چین
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
چي تور موتورى
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
توپ طلا هيييي
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٠
٣
٠
محبوبترین و بزرگترین شخصیت تاریخ پیامبرمون حضرت محمد(ص) هستن.......شک نکنین :) و در کنار ایشون ائمه اطهار و خصوصا امام زمان (عج)
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٢٠
٢
٠
صددرصد
a_y
a_y
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
سلام آفرین بهشما ... قابل تحسین نوشتین ... برای همه نظراتتون ...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٠
٣
٠
منفور ترین شخصیت تاریخ هم فکر میکنم ابولهب باشه چون تا ابد در جهنم خواهد ماند..... اینو جدا از اسم ائمه نوشتم چون لیاقت نداره اسمش با اون بزرگواران توی یه کامنت باشه :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٠
٤
٠
اما حالا جزئی تر بررسی میکنم....از نظر من منفور ترین و متعفن ترین شخصیت حال حاضر دنیا کسی نیست جز.....شیمون پرز !!! رییس جمهور اسرائیل کثیف و محبوبترین شخصیت حال حاضر دنیا برای من یکی رهبر عزیزمه و یکی هم سیدحسن نصرالله :)))))
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٠
٢
٠
منفور ترین آدم اکنون به نظرم من رهبر داعشه :/ شیمون جون!! در پله دوم ایستاده :دی
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٢٠
٣
٠
بله رهبرو سید نصرالله کارشون همیشه درسته
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٠
١
٠
رهبر داعش هم جیره خور همون عوضیه ! مطمئن باش !
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
من از اسرائیل و آمریکا و هر کی که می خواد به انسانی ظلم کنه متـــنفرم....
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
حالا جزئی تر خخخخخخ منفورترین شخصیت تاریخی مثلا محمدخان قاجار....یا خشایارشاه.....و محبوبترین ها کوروش و امیر کبیر ....
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نگید کوروش کبیر بگید بزرگ کوروش یک شخصیت ایرانیست پس برایش از صفت های عربی استفاده نکنید...پلییییییز
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٠
١
٠
محببوووووببب ترین انسان روی زمین به نظرم حضرت فاطمه است چون اصلا آسمون وزمین برای محبت ایشون خلق شده ... و ائمه :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
:)
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٠
١
٠
منفورترین و ملعون ترینم کسی نیست جز ... شمر .
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
ها موافقم:)
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
افراد تاریخی هم خوب وبد داشتن ولی قطعا خوب ترین و بدترین نبودن :))
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بله در تاریخ نمی شود به طور مطلق سخن گفت اگر یک پادشاهی بد بوده قطعأ خوبی هایی هم داشته
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
اگه اگه افراد مذهبی رو در نظر نگیریم محبوب ترین گوروش و داریوش و از نظر خودم هیتلر .منفور ترین هم پادشاهانی که به راحتی سرزمین هامون رو دادن و البته تنفر خاصی هم از سلطان سلیمان دارم و همچنین اسکندر
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
از اسکندر ؟یعنی اسکندر از هیتلر هم...؟می شه توضیح بدید؟
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اسکند ملتمو آتش کشید اسکندر اسناد تاریخمو نابود کرد اسکندر ........................... ولی هیتلر درسته که ملت هایی رو نابود کرد ولی به مردم خودش میشه گفت خدمت بزرگی کرد اصلاحشون کرد . من هیتلر رو واسه سیاستش دوس دارم و البته هم نژاد بودنمون .دی
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
سلطان سلیم هم زیاد خوب نبوده 40 هزار نفراز شیعیان رو کشته (پدر سلطان سلیمان ).دلیلیتون برای نفرت از سلطان سلیمان چیه ؟
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
منم از این که اسکندر به کشور من حمله کرد ناراحتم اما اون شخصیت منفوری نیست.اگه یه تحقیق بکنید می بینید خیلی شجاع بوده.اون زمانی که اون به ایران حمله کرد سلسله ی هخامنشیان در حال افول بود و بعد از خشایار شاه این سلسله پر از پدرکشی ها و برادر کشی های ناعادلانه و بازی های حرمسرا شده بود.
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
دیگه اینکه اسکندر تحت تعلیم ارسطو بزرگ شده و یکی از بزرگترین امپراطوری های دنیای باستان را ساخت و از دریای یونان تا هیمالیا و تمام شاهنشاهی ایران را تسخیر کرد.
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
البته نظر شما هم برای من بسیار محترمه البته که اسکندر مردم داری،فهم ،هوش ودرایت کوروش کبیر و داریوش کبیر را نداشت و به هیچ عنوان با ان ها قابل قیاس نیست.زیرا ان ها در هرجایی که فتح می کردند دنبال ابادانی بودند حال ان که اسکندر...
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
سلطان سلیمان را کلا دوس ندارم دلیل خاصی ندارم الانم که فهمیدم پدرش اون کارارو کرده بیشتر تنفر پیدا کردم.....راستی اگه به شجاعت و دلیری اسکندر باشه که ایران از این افراد کم نداشته هم یکیش آریو.برزن اگه اسکندس تخته جمشید رو به آتش نمیکشیدشاید میشد گفت که سلسله ی هخامنشی ها رو اصلاح کرده ولی مقل مغول فقط حمله کرد
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
اول باید بگم نظرای شاهدخت خیلی جالب بود.اما خب من الان تو جزئی ترین بخش تاریخم برای همین میگم فردوسی عزیز که شاهنامه رو نوشت و عجم زنده کرد بدین پارسی و اسکندر که اسیای صغیر رو تصرف کرد (هرچند اسکندر برای ایران خوب نبود و تخت جمشید نابود شد و شاه ایران فرار کرد و اریوبرزن و یاراش مردن )اما شخصیت بزرگیه تو تاریخ جهان. می خواستم ناپلئون رو هم بگم که ترسیدم بریزین سرم.خخخخ...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
:))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
هیتلر منفور...............کورش محبوب..........البته خودم هم هستما اما کشف نشدمممممممممم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
از شمر هم بدم میاد...............دلیل هم مشخصه دیگه سوال نداره..........
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
محبوب ترین فرد امام زمان............
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
علاقه ی خاصی به کوروش دارم نمیدونم چرا!!!!!!!! منظورم کوروش کبیره خخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخخ اشکالی نداره ! حالا طرف کی هست؟ راستشو بگو خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
منم علاقه خاصی به ارش دارم خخخخخخخخخ البته ارش کمانگیرو میگم :))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نظر منم تایید نشد!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اخ اخ معلوم نیست شما علاقه خاصی به کی داشتی خخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خدا رحم کنه ببینم نظرشون چی بوده که تاییدم نشده !!!! حالا مگه من حرف بدی زدم گفتم کوروش کبیرررررررر !!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ایول خواهر گلم فقط کوروش کبیر و ایضا داریوش
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
هم نوع دریاییش موجود هست ، هم نوع اسمانیش ، وهم ایضا زمینی!!!!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢١
١
٠
نگید کوروش کبیر بگید بزرگ کوروش یک شخصیت ایرانیست پس از الفاض عربی براش استفاده نکنید..پلییییییییز
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
یه سوالی ذهنمو درگیر کرد ؟؟؟؟؟؟ چی هم نوع دریاییش هست هم زمینی هم هوایی خخخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
مورد اشاره من که تایید نشد . در دریا یه نوع جانوره ، در اسمان یه نوع فرشته و در زمین هم همین دورو برا نظر گذاشته!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
البته من از نوع دریاییش نظرم بود!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
واااااااااااااااااااااااااااااااای یعنی اون کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخ نوع دریاییش خخخخخخخخخ ایول
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
تو نام کاربریه همین دوروبر یکم کنکاش کنید ببینید ،کدومش به اون سه نوعی که گفتم میخوره
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
همین بالای سر من سه بار نظر گذاشته!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخ بابا اون قدر گیج نیستم همون اول فهمیدم با کی هستید خخخخخخ ولی متوجه منظورتون نشدم
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
محبوب ترین ها ائمه و پیامبر اسلام منفور ترین ها (دجال آینده ) و داردستش !!
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
ولی اگه فقط تو ایران بررسی کنیم ! کوروش کبیر و داریوش محبوب ترین ها و قاجاریان از یک کنار منفور ترین ها !
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ممنون بابت نظرات.کوروش و داریوش ایران را فوق العاده قوی کردن
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نگین کوروش کبیر بگین بزرگ کوروش یک شخصیت ایرنیه پس از صفت های ایرانی براش استفاده کنید..پلیییییییز
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
آیت الله مکارم شیرازی :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
ها؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
یکی از مراجع تقلید :)
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
در نوع خودش جالبه .ممنونم مونا بانو
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
میدونم یکی از مراجع تقلیده ولی تاریخ..اونم تاریخی مگه؟:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
کاش به جای محبوب ترین می گفتین تاثیر گذار ترین!
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بله در اون صورت جالب تر می شد ممنونم
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
کلا هر کسی که برای دفاع حقوق انسان ها و ایـــران تلاش کرده دوست دارم و هر کسی که ظلم کرده به انسانی متنفرم......(ولی اگه بخوام جزئی بگم مثلا در تاریخ ایران از کورش و داریوش هخامنشی خوشم میاد)
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٢٠
٢
٠
کــــــــــــــــورش کبیــــــــــــــــــــر محبوبترین:)+داریوش بزرگ+ائـــــــــــــــمـــــــــــــــــه و حضرت محمد(ص)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
لایک
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نگین کبیر بگین بزرگ بزرگ کوروش یک شخصیت ایرانیه پس ازصفت های ایرانی استفاده کنید..پلیییییییییز
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
چشوم
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢٠
١
٠
اول مینا همایونی به علت مهربونب خشگلی باادبی شری شادی موفقی بیش از حد،بعد کورش بزرگ(نمیگم کبیر چون نمیخام از الفاظ عربی استفاده کنم)دلیلشم همتون میدونید بعدشم علی دایی چون تاحالا کسی رکوردشو نزده
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ علی دایی . پس من چی ؟ بعدها میفهمی که من چه ادم مهمی بودم ولی اسممو نیاوردی خخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
ععع پس جومونگو تسو ستایش و حشمت دونگی و بانوجانگ چی؟؟
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخخ...:))))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
خخخخخخخخ...
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
-__-
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
داخلی ،محبوبترین: مهدی خزعلی،علی مطهری ( چون طرفدار حقیقتن) سید محمد خاتمی . منفورترین: افراطی هایی که خون ملت رو تو شیشه کردن واجازه نفس کشیدن رو به ملت نمیدن که رهبری هم اشاره ای بهشون کردن.
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
الان اون داخلی اول کامنتتون که گفتین ینی چی؟؟؟؟خخخخخخ
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
منظورشون داخله كشوره مونا فك كنم:)
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
انجمن یکم سیاسی شد
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
شمام لایک دارین:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
من داشتم رد میشدم ادمای خوبی گفتید ....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
منم؟؟؟؟؟؟یا احمدی نژاد؟؟؟؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
خارجی هم که معلومه محبوبترین : استیو جابز!!! ادوارد اسنودن. منفورترین : نمیگم چون میدونم تایید نمیشه!
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
بله از آوتارتون مشخصه خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
حالا شما خیلی ریز بهش اشاره کنید !! کلمه به کلمه خخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٢٠
٢
١
محبوبترین هیتلر!چون دوست داشتم همه دنیا رو نژاد آریای کنه!//////////منفورترین چنگیز و اسکندر و عراقی ها و هر کی به ایرانی ها حمله کرد و مردم ایرانو کشت
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
هیتلر اگر جنگ جهانی را نمی انداخت شخصیتی باهوش و محبوب جهانی می شد ولی حیف........از استعدادش خوب استفاده نکرد
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
هیتلر آدم خطرناکی بوده ، چون حرفی رو که میزده بهش عمل میکرده !!! خودش گفته یهودیارو قتل عام میکنم و چنتاشونو نمیکشم تا بعدا بفهمین چرا قتل عام کردمشون . واقعا ایول داره . دوستش میدارم ...
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
اى بابا اون بدبخت كيه كه تو كل دنيا منفور ترين باشه!!! اصن داريم؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
ها شمر...
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
معلومه کوروش کبیر :)
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
نگین کبیر بگین بزرگ کوروش یک شخصیت برجسته ی ایرانیه پس نباید از صفت های عربی براش استفاده کنیم..پلییییییییز
zahra
zahra
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
پس بزرگ کوروش ...:)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
لایک
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
هیون جونگ...........هاهاهاهاها1آخیییییییییییییییی.تو دلیم مینده بود.....چی نوشتم!
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
شخصیت تاریخی نه هنری .
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
تاریخی هم هست............چون 7 سال از من بزرگ تره پس تاریخیه.........بعدشم خوب این همه اسکا رو ........اینا رو گرفته نامش ثبت شده دیگه.......بعدشم این هنرمند نیست دروغ میگن بلد نیست نیمرو بزنه.........
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢١
٢
٠
محبوبترین : چنگیز مغول ! چون اگه کتابارو آتیش نمیزد ، معلوم نبود ما چه درسایی رو الان باید پاس میکردیم !! منفورترین : چنگیز مغول ! چون همه کتابا و منابع علمی کشورمو آتیش زده !! ^__^ و من الله توفیق !
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢١
٠
١
چنگیز مغول فقط کتابامونو نابود نکرد، تقریبا کل کشورمون رو نابود کرد
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
منفوره دیگه ! خدا لعنتش کنه -__-
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٤/٢١
٠
٠
مـحـبـوبتــرینــم : هـــارولـــد پــیــنـتـر ( علاوه بر نویسنده یه روانــکــاو هم برای داستان و شخصیت هاش هست . مـنـفــورتــریـن : هــیــتـلر (از نوع دیکتاتوریش به شدت بیزارم)
sali
sali
٩٣/٠٤/٢١
١
١
محبوبترین تاریخ رو نمیشه قاطعانه گفت چون نظرا متفاوته. اما واسه شخص من یه خواننده هستن. که تو خوشیا و غما . کلا همه ی لحظات گوش میکنم صداشون رو. تاثیر زیادی داشتن تو زندگیم
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢٢
١
٠
احتمالا داریوش نیست این خواننده؟؟؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
تقلب کردین یا حدس زدین؟ بله ایشون هستن
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
مانفهمیدیم که اصن اون خواننده کیه خخخخخخ
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
از اونجا فهمیدم که واسه دیدن کنسرتش خودتونو دارین به اب اتیش میزنین.تازه میخاین برین کنسرت واسه ماهم سوغاتی بیارین
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
سمیرا خانوم مثلا میخواستم مبهم بگم.خخخخخخخخخخخخخخخخخخ. خانوم همایونی اب اتیش رو کاملا درست گفتید.واقعا دارم به اب اتیش میزنم. سوغاتی رو که حتما. حواسم هست...!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اقا صالح انقدر مبهم صوبت نکنین ما گیج میشیم خخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اوکیییییییی کنسرت............ خوش بگذره ...پس منم سوغاتی میخوام..(آیکون چشمای درشت ملتمس)
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخ.کلا من خیلی بچه ی مبهمیم!!!!خخخخخخخ.ممنون. هنوز که قطعی نشده و در تلاشیم. اما واسه شما هم چشم. فقط حواستون باشه که اماره سوغاتی بالا نره!!!! خخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
محبوب ترین که اون بالا سریه ولی منفورترین یه بنده خدایی اصن با ما مشکل داره فقط کافیه یکم ولوم بره بالا...هیچی دیگه نور قرمزه باز میاد تو کوچه!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخخ سلام ینی کیه اون منفورترین ما نفهمیدیم یه خورده توضیح بدین ؟ خخخخ جاتون خالی بود اقای زاخار :)
jajooli
jajooli
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
منفور ترین اونایی که دارن همینجور جهانو پیوسته به آتیش میکشن ومحبوب ترین امام علی (ع)
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اقا با وقایع اخیر به این نتیجه رسیدم منفورترین همه ی صهیونیست هایی که غزه رو منفجر می کنن بعد کف می زنند!قلب ادم درد می گیره با این کاراشون:((((
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
بله خانمی لطفأ به این لینک مراجعه کن واقعأ برایم دردناک بود http://www.fardanews.com/fa/news/353789/
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
منفورترین هم این زنه<مربی مهد کودک> که داشت بچه ی مردم رو میزد و بهش غذا میداد. خیلی رو اعصاب بود...
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٤/٢٣
٠
٠
اديسون مهبوب ترين صدام منفور ترين
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/٢٤
٠
٠
واقعأ هم ادیسون فوق العاده بود .ممنونم