خانه انجمن خاطره ی جالب جیمی !
١٠٥٧
١٥٨
...

خاطره ی جالب جیمی !

خاطره ی جالب جیمی !

جالب ترین خاطره ای که از کاربران جیم به یاد دارید چیه؟

٩٣/٠٤/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
یه آدم
یه آدم
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
سیفون دسشویی خخخخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
خخخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
بله؟!!!!!!!یه آدم جان اگه میخوای تعریف کن تا معلوم بشه موضوع چیه؟!کنجکاو شدم :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
یادمه روز عقد پسر عموم داستان عابر بانکش توسط من تو جیم کاغذی چاپ شد- بهش گفتم کادوی ازدواج ازین بهتر که داستان یه قسمت از زندگیت توسط من تو روزنامه چاپ بشه؟؟؟ وقت کردید برید بخونیدش دوستان اصن یه پا کلید اسرار بود واسه خودش
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
اوه اوه سوتی دادم خخخ فک کردم خاطره ای که از جیم داریمو باید بگیم خخ بچه ها مسخرم نکنید که میخوره تو گوشتون خخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
خوشبختانه در اینجا کتک زدن کاملا ممنوعه :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
ادم با چنگال اب بخوره اما با یک سال و هفت ماه سن جیمی سوتی نده خخخخخخخخخخخخخخ (ارش خان ناراحت نشی) خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
سمیرا باید میگفتی ادم با چنگال اب از استخر در بیاره ولی خخخخخخخخخ!! اشکالی نداره آقا آرش !(تو رو خدا به دل نگیرید )
سهره
سهره
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
شما جدیدا چقدر سوتی میدین .......خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
به دل گرفتم دل درد شدم خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
سوتی واسه دادنه دیگه خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
من؟؟؟؟؟؟بیشتر برای هاچ بانو بوده..........البته مال شما هم جالب نبود اما بود..........بعد مال جناب آقای قلی زاده............ولی بهترینش مال انجمن توی عکس تو تیتر یک جلد جیم بود.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
ببخشید درست متوجه منظورت نشدم!از سمیرا جان یا پری جان خاطره ای داری که جالب باشه یا نه؟! :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
مال منو بگید کو ببینم ؟؟؟:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
من هرگونه خاطره داشتن با ایشون رو تکذیب می کنم (خخخ)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
من با کسی تو سایت خاطره نداشتم اینا همه توطئه ست میخوان منو تو سایت خراب کنن خخخخخخخخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
تکذیب یا تایید؟! :))))))))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
دارم..............معلومه که دارم!!!!!!!!!!بعدشم چه همه برعکس شدین؟همین جناب قلی زاده!!!!!!!انقدر ما با هم خوبیم!اصلا دعوا تو کار ما کاربر ها نیست!!!!!!!!!!این آقای قلی زاده نه حرفی در باره ی سنم زده و نه با کامنت هاش به حقم بد کرده!!!!!!!!اصلاااااااااااااااا!من و پریا خیلی خوبیم با هم.........بعدشم هاچ بانو شما خود کامنت هاتون واسه ی من خاطره است!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
اره راس میگن ما اصن با هم دعوا نمی کنیم خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
آه اصلا انقدر ما به سن هامون اعتماد داریم که پدر و مادر هامون ندارن1اصلا یک وضعی!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
خاطره تا دلتون بخواد . مثلا همین پنجشنبه که با بچه ها رفتیم استخر. م نص با اون پلاتین تو پاشین همچین میرفت تو عمق 4 متری و کلیدی رو که انداختیم ته استخرو میاورد که نگو خخ یا نفس زیر اب که وحید تو اون مدتی که ما زیر اب بودیم چند بار اومده بود نفس گرفته بود دوباره اومده بود پایین خخ یا علیرضا که اصلا سردش نمیشد و همش در حال شنا بود خخ یا خود من که همش سردم بود و شنا میرفتم که گرمم شه خخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/١٧
١
٠
بی معرفتا من این قدر خودمو به آب آتیش زدم قرار بزاریم بریم استخر خوب شما ها نمیتونستید یک خبر به من بدید .یادتون باشه
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
چه جالب :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
١
اخ اخ شرمنده صنعی جان از علیرضا و م نص شکایت کن خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخخ یا هول دادن همدیگه تو جکوزی خخخ یا تو سنا بخار رو هم اب یخ ریختن که من به شدت متنفر بود
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
همش خاطرس...!از کجاش بگم ؟ ^_^
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
اگه حوصله دارید یه خاطره ای تعریف کنید که براتون جالب تر باشه :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
آره خاطره که زیاده:)))))) یک دفعه همون اول که وارده جیم شدم سوتی دادم ونمیدونستم اصلا کناره کامنت ها پاسخ داره ومن بعده یک ساعت تازه چشمم بهش خورد که بلند این کشفمو افشا کردم وآقای وکیلی کلی بهم خندیدن!!!! یا همون اوایل من چقدر به اسم آرش گیر میدادم خخخخخ آقای یگان ویژه یا همون آقا م_نص آرش رو بدون کلاه مینوشتن! من خودم تا بتونم به آ باکلاه رو میذارم ویک جور به چشمم خیلی میاد ولی اسم آرش همه چیزش به آ باکلاهه من همش گیر میدادم که باکلاه بذارین :دی یادمه چقدرم حرص میخوردم چون آقای یگان ویژه همش بدون کلاه مینوشتن به حرفم نمیکردن تازه یک جمله مینوشتن که توش یک عالمه آ باکلاه بود ولی کلاهشو نمیذاشتن:دی! ولی موقع انتخاب ریاست جمهوری جیم بهشون گفتم اگه رای میخواین باید 3 خط آرش با کلاه بنویسید !!! و همین کارم کردن وبه جای 3 خط 4 خط نوشتن0_O خخخ من اونجا دیگه حرفی نداشتم پس رای مو دادم به آقای یگان ویزه! یا همین شال آجری آقای صفدری خخخخخخخخخ یعنی خودم از خنده میمیرم وقتی یاده این موضوع میفتم وتازه خواهرمم تو خیابون یک دختر شال آجری میبینه میگه به آقای صفدری بگو شال آجریشون پیدا شد خخخخخخخ یا همین هاچ که همش بهم میگه بهترین دونده دنیا!!!! یا آقا میلاد با اون بستنی های مغازشون که همیشه دله منو آب میندازن یا آقا محسن با اون ماکارانی که قرار بود درست کنن نمیدونم آخرشم درست شد یا نه:دی وهمش هم حرف از یار میزدن ومن تو وبلاگشون اذیت میکردم وآخرشم لو رفتم که من بودم:| اخرم نفهمیدیم دختره شیرازی کیه خخخ !یا آقای خاص که من نمیدونم چرا ایشون میبینم دوست دارم اذیت شون کنم خخخخ یک حالت مظلومی دارن ومن خیلی کیف میکنم آدمای مظلوم اذیت کنم همشم میرن تو افق :دی یا همتا با اون عرفانش که مارو کشته :دی یا شاهدخت که مثل من روی تخته ساعت جفت میذاره و موهای همو هم تازه میکشیم :دی یا جانبرکف که همیشه منو یاده حرم میندازه یا نیوشا که همیشه پیگیره که داستانمو تندتند بذارم یاسمیرا که قراره هنداونه هاشو بهش بدم اما فعلا نگه داشتم تا بزرگتر که بشه وهمش به داستانم گیر میده :دی کلا بچه های خوب داریم وخیلی خاطره های دیگه دارم که یادم نمیاد:)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
شخصیت تو برام جالبه چون معمولا شادی/انشاءالله که این خاطرات ادامه داشته باشه :)
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخخخخخخ همتای مظلوم !!!!! :دی
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
ولی از هر چه بگذریم شال آجری آقای صفدری خیلی خنده داره خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
داستان شما منشوریه خانوم خخخخخخخخ من نمیتونم بزارم بچه ها منحرف بشن سنم این اجازه رو به من نمیده خخخخخخخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخخخخخخ مو کشیدنمون خخخخخخ :)))) تقصیر آقای تنها شد خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
عاطفه: دل به دل راه داره :)))) همتا:خخخخخ هم یکی تو مظلومی یکی هیراد:دی مهناز:اصلا شال آجری آقای صفدری معرکه ست خخخخخخخ سمیرا:خخخخخ بشین بچه باز دوست داری بهت هندوانه ندم؟؟؟؟ شاهدخت:اصلا همه مشکل ها زیره سره آقای تنهاست خخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
ایشون A_K عاطفه اند :)
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
فاطمه..بیاااااام بزنمت؟؟؟؟؟؟آرزو یا عاطفه؟تازه از منم ک هیچی نمیگی...چشمم روشن..واستا من دوباره ببینمت..کشتمت..با همین چاقوی میوه خوری:|خخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
همون منظورم آرزو بود خخخخخ (آقا من سوتی ندادم :دی) عاطفه:خخخخ تو که همزاد منی نیازی هست ازت بگم؟؟؟خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ..حداقل میگفتی من زن داداشتم خب؟؟ :)))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخخ ماشالله چقدر خاطره دارین شما :-)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
خانوم بابایی بیشین سر جآآآآت!!!!!!!خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
نیوشا:هی راست میگی !!! زن داداشمم هستی که!!!!!!خخخ آقا میلاد:آره خاطره زیاد دارم ولی الان دیگه تخته مثل قدیما نیست:) آقا محسن:خخخخخخ نه وایستاده بهتر میتونم فضولی کنم :دی
korosh
korosh
٩٣/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخخ ! چه همه خاطره باحال :)))) با ارزو خانوم موافقم خیلی شخصیت شما باحاله ! ایبل
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
خاطره تا دلتون بخواد دارم از آبدارچی بگیر که به یک بنده خدا میگم تا خاطره تلخ که دوس ندارم بگم ولی بهترین خاطره اون دعا کردن من و خانوم بابایی بود برای امتحانامون که هردوتامون خراب کردیمشراستی سر کار گذاشتن یکی از کاربرا هم هست آقای د م ح و
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
یه بار دیگه امتحان کنید/میتونید برای امتحانات بعدی که در آینده دارید دعا کنید تا انشاءالله مستجاب بشند :)
korosh
korosh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
دعوا هایی که من و علیرضا میکردیم :( رهااا ! خدا بیامرزتش ایشالا :(( انجمن هایی که رها میداد و ما با بجه ها شلوغ کاری میکردیم :( من و مرتضی دعواهایی که سر آمپول داشتیم :( ولف ، وحید ، علیرضا ، رها :((((((((( ای خداااااا چرا آخه :((((((((((((((((((((((
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
خدا رحمت کنه/ببخشید ایشون عضو سایت بودند؟!
ghazale
ghazale
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
آقای رها ... یادشون بخیر !
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
هویزه هویزه :دی
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
من همیشه وقتی اینجوری ازم درباره یه چیزی می پرسن کلا دیگه هیچ چی یادم نمیاد.......ولی الان احساس می کنم واقعا هیچ خاطره ای ندارم.........آهاااااااااا.......یه دفه به آقای م-نص گفتم ازشون میترسم......ایشونم گفتن مگه من هیولام؟؟؟؟
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بله.بیشتر کاربرا از ایشون یه خاطره خوب دارند :)
mona-r
mona-r
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
آرزو چرا گوشیت خاموشه؟؟؟
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خاموشه؟!!امکان نداره :)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
تعجب کردم!از خونه زنگ زدم میگه خاموشه/تو وبلاگت توضیح میدم اما بینهایت ازت عذر میخوام :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
دشمنت شرمنده خانومی :) خوندم :)
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
من تازه واردم خاطره خاصی ندارم:)))))))))))))))))))):)))))))))))))))))))):)))))))))))))))):))))))؛)))))))؛))))))))))؛))))))))؛)))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
سلام مینا جان.تبریکـــــــــــــــــ/انشاءالله که بیشتر از لبخند به عنوان یه خاطره خوب برات شادی بمونه :)
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ..زیاااااااااااااااد...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بله!یادمه دم عید چقدر شیطنت میکردی :)
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خاطره ی جالبی ندارم...چیزایی که از بقیه میبنم برام جالبه!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
اشکالی نداره مهدیه جان :)
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
یه شب من تو خوابگاهمون تنها بودم عجیییب غصه ام گرفته بود هیشکی نبود !!! هیچی دیگه اومدم تخته و ای قد خندیدم که ولو شده بودم از خنده ناظمه خوابگاهمون برای حضور غیاب اومد من داشتم با خودم تنهایی کر کر می خندیدم!!! بنده خدا گرخیده بود !!!خخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خوبه از خوابگاه اخراجت نکردند :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
ها یادمه! حالا یادم نیست که من چراغ خاموش بودم یا روشن چراغ!! :دی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
اخ اخ غم غربت ........./ طرف فک کرده جنی شدین خخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
واستا یکم فکر کنم....خاطره زیاده......
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
راحت باشید :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
یک خاطره تلخ دارم و اونم حذف اکانت کاربریم بود به مدت 24 ساعت |:
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
ooooooooooooooooo خخخخخخخخخخخخخخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بله آدم پشیمون میشه/حالا یه خاطره خوب ندارید؟! :)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٨
١
٠
هيچي ديه هيشكى منو دوس نداره! اوهو اوهو اوهو
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
من دوست دارم حالاگریه نکن بخند:)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
نگار جان اصلا این طوری نیست برای اینکه تو برای ما عزیزی/حالا دیگه بخند :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
وزیر نمایش که نباید گریه کنه!! :دی
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
اوا راس ميگى غووووووودا سيندرلا با يك حركت كنگ فويي وارد فضا ميشه
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
اول از همه: تو کوجااااااااااااااااایی دختر؟؟ آرزو نمیگی ما میمیریم از دوریت؟؟
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خدا نکنه نیوشا جان!انشاءالله بیشتر تو سایت میام :)
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خب من تازه واردم !! زیاد خاطره ندارم !! تمام خاطره های شیرین من ! بر میگرده به مستر علی خخخخخخخ !!!!!!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
البته اینجا آقا آرش جا انداختم !!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٨
١
٠
کامنت این خانوم مشکل شرعی داره ایشون فقط با برادرا خاطره دارن بیان ببرینش اون سلول ته ته ای تا رستگار بشه خخخخخخخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
گشت ارشاد کجاست؟! :)
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
دوستان شما باید از اون علامت تعجب ها بفهمید که چقدر شیرین بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
سمیرا بانو دوستی با تو و رویا و هم جنین دیگر ابجیا افتخاره واسه من ...دوستی با شما ها واقعا برای من شیرین بوده دوست دارم ابجی چون همیشه پشت هم بودیم خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
الان تعجب شما واسه چیه! خاطرات شیرین من باشما یا دوستی منو سمیرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
اره همیشه سه تا تونو با هم می بینم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
خودتونم هستید
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
آقا خاطره تلخم حذف انجمنی که باز کردم خواستگاری جنجالی انقدر دوستان نسبت به من لطف داشتن حرف هایی زدن که باعث شد حذف بشه !!!!!!!!!!!!! دستتون درد نکنه
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
اشکالی نداره پری جان/غصه نخور :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
کی من که یادم نمیاد؟؟؟؟؟ متنش رو ندارید برام ایمیل کنید؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
یکم فکر کنید یادتون میاد با اون کامت های قشنگ شما انجمن گل بارون شد خخخخخخخخخ ایمیلتون ندارم !!!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
نظرتون در مورد آواتارم چیه ؟؟؟؟؟؟؟آقای علی .........
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
تو پروفایلم نوشته! از شما هرچیزی برمیاد حتی پشتک وارو
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ نه دیگه این کار برنمیاد!!!!!!!!!!!!!!! ننوشته!!!!!!!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
موضوعش این بود اگه دخترا برن خواستگاری دخترا چه شرط هایی میزارن!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
میخواد غیر مستقیم ایمیلشو بده روش نمیشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
اون قسمت اشتباه شد پسرا چه شرط هایی میزارن
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
ایمیل تمام کاربران از طرف مدیر غیر قابل مشاهده ست زور نزنید!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
شما داری ایمیلتو حلوا حلوا میکنی به من چه خخخخخخخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خب اینجا چنتا داداش با معرفتم پیدا کردم نمردیمو صاحب داداشم شدم ! اره دیگه !!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بله؟! :)
f_karimi
f_karimi
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
آقو ما ایمیل نداشتیم تو جشن رامون ندادن از او موقع له لهم دا غغغغوووووووونم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
اشکالی نداره :))))))))))))))
faride
faride
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخ
faride
faride
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
عه!شما بودی تو وبم نظر دادی؟؟انقد نیومدی سایت به جا نیاوردم!!خوبی؟؟خوشی؟؟؟:)))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
وب؟؟؟؟؟؟؟وبت کجاست بیام بترکونم اون وب رو؟؟؟؟؟؟؟؟
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بله تقریبا یه ماه نیومدم/شکر خدا :) شما حالت خوبه؟ :))))
faride
faride
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
وبم تو پروفایلم هست....آدرس وبتو بیزمت برو تو وبم بذار:))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
وب تو وب به این میگننننننن.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
سلام خاطره فقط به روز جشنواره شله برمیگردد که با چند نفر از دوستان عکس گرفتیم
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
سلام.جشنواره شله؟!چه خوب :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
منو میگن . فدایی داری اقای روشناوند
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
جالـــــــــــب؟؟!! من فقط يادمه اوايل كه به عضويت سايت درومدم وكلم داغ بود....وتريپ كل كلمون به راه بود...چند تن از دوستان جيمي رو بنده اسم گذاشته بودنو به محض رويت اينجانب شروع به كوبيدنمان ميكردن...شديد...اصلــــــــــــــم يه وضــــــــــــــــي (-_-) در حال حاضر هيچكدومو پاي سايت نميبينم ....
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بنده خدا/شاید بالاخره ترسیده شدند :)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
تنها چیزی که الان یادم میاد سال پیش بود موقع امتحانا تو جیم با خانم سپهری تبادل اطلاعات می کردیم خخخ جالب بود آرررررررررررررررررررررره
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
حیف از ایشون خبری ندارم/انشاءالله سلامت باشه :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
ارهههههههههههههههههه خیلی
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
به خاطر دارم...خیلی کمکم کردین اونجا:)))///ممنونم ارزو جان:)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
شکر خدا که حالت خوبه :)))))))
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
شخصیت خیلی از کاربرا حتی اون زمانی که نمی تونستم عضو سایت بشم برام جذاب بوده و هست مثل آقای اشکمهر ، آقای قلی زاده ،آقای بهمنی ، آقای م نص ،آقای آرشام و خانم ها کله نمک و پاییز...خاطره که ندارم چون تازه عضو شدم...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
تبریکــــــــــــــــــ/اگه شد تو سایت بیشتر بیا :)
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
ممنون از لطفت.الان که درس ندارم بیشتر سر می زنم.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
چه خوب :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
مو رو مگِن :) ؟
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
بله آقای بهمنی
maede
maede
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خاطره خوبم از جیم کاغذی مال تقریبن3سال پیش هست که واسه اولین بار تو جیم تو مسابقه فتو چاپ برنده شدم و رفتم دفتر روزنامه و فرداش که رفتم آزمون آزمایشی بدم پشتیبانم صدام کرد گفت شنیدم که مسابقه شرکت کردی و برنده شدی و.....اینارو با یه نگاه خاصی که یعنی به جای این کارا بهتره بشینی تست بزنی!گفت D: از سایتم خاطرات خوب زیاد دارم مثله اون اوایل تاسیس سایت که با نت سرعت پایین شبا میومدیم رو تخته.یادش بخیر..... :)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
جدا تو مسابقه برنده شدید؟!چه جالب :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خاطره...لحظه لحظه اش خاطرات خوبیه که با دوستای مجازیم داشتم...خخخخ مستر نادری اومدن تو تخته کاربرا رو به ترتیب امتیاز گفتن...من اونجا اول بودم:)))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
چه جالب :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خاطره خوب خیلیه آخه!آشنایی با خواهرای گلم...سابقه دعوام تا دلت بخواد ولی خداروشکر همه اش ختم به خیر شده و الان به اون روزا میخندم:)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
درسته اما دعوا؟! :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
بلهههههههههه...خصوصا با آقای نادری...نچ نچ نچ...از همین جا ازشون عذرخواهی میکنم:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
یه خاطره دیگه...اولی که تو سایت عضو شدم یه مطلب گذاشتم که منتشر شد...ولی گویا تکراری بود.اومدم تخته سیاه همه میگفتن مطلب تکراری گذاشتی.ولی یه کاربر با اسم کاربری s_bigharar که همون m_ghorbani هستن الان ازم حمایت کردن واینگونه شد که شدیم جزء شاخ های جیم :))))))))))))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
با تشکر از m_ghorbani که از تو حمایت کرد :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
روزی که گل آرا آواتار مستر صفدری رو شکل دخترا کرده بود.واااااااااااای خیلی خندیدیم اونروز...چرکولک قرمز دختر:))))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
حیف نبودم :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
روزای دوره اول و دوم انتخابات سایت...هیجان اون روزا خیلی خاص بود...ولی الان یه جورایی پشیمونم که دور اولش کاندیدا شدم...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
آخه چرا؟!اشکالی نداره که :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
آره ولی یه سری دوستیام اونجا بهش خدشه وارد شد:(
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
معمولا تو انتخابات سایت آدم ممکنه به این مشکلات برخورد کنه :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بگم بازم؟نمیزنی منو؟روزی که با تو آشنا شدم آرزو جان.چون حقیقتش فکر نمیکردم باهام بخوای دوست بشی.چون رشتت پزشکیه.ازت ممنونم که قبول کردی باهام دوست بشی و منو به این باور رسوندی که همه مث هم نیستن:)))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
الهی بگردم/اما پزشک؟!مترجمی زبان انگلیسی!زمانیکه عضو سایت شدم کاری کردی تا با دیگر کابرا راحت تر باشم.ازت بینهایت متشکرم :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
عه!گفته بودی پزشکی هستیا!باز مخ من پوکیده گویا...شرمندم...خو باز بیشتر مترجم باشی بخوای با من بمونی خیلیه:)))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
دشمنت شرمنده/عذر میخوام که اشتباه شده.اما پزشکی کجا مترجمی کجا!البته از رشته خودم راضی ام :)
s_a
s_a
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
یکی هم خاطراتشو از من بگه خو =)) خب بذار ببینممممممممممممممم! بیشتر دعواها یادمه! کلا 2 عدد دعوای خوفناک روی داد که بنده در متنش حضور داشتم! دیگهههههههههه.... آها اون اوایل سایت یادمهههههههههههه! ادمینا رو نمیشناختیم اصلا! فقط یه اکانت خوفناک "مدیر سایت" میشناختیم!!!!! بعد با بچه ها اینقدر این شخصیت مجازی رو اذیت میکردیم! اسمشم ادمین آزاری گذاشته بودیم =)) همین سحری و همتا اینا و دریا و پاییز و نیک و معی و اینا بودیم! بقیه بچه های خوبی بودن اذیت نمی کردن! دیگهههههههههههههههههههههههه! آها یه کاربری که یادم نیس کی بود دفعه اولش بود اومده بود تخته، بعد سلام کرد فقط من جواب دادم! گفتش ازین به بعد هر چی من بنویسم برام + میزنه چون جوابشو دادم! بی زحمت بیاد لو بده کی بودههههه =))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
چند بار تا میومدم تو سایت بهت میگفتم دایناسور خانوم/بعد که پرسیدم دیدم اسمت غزاله ست.خودم از خنده مرده بودم که دایناسور خانوم کجا غزاله خوشگله کجا! :)))))))
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخ ها, یادمه یه کامنت می ذاشتیم می رفتیم مقشامونو می نوشتیم میومدیم هنز تایید نشده بود !!!!:دی نفت شدیم واسه خودمونا !!!!!:دی یادش بخیر :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
ماجرای دعوای خوفناک بستنی ، با تذکر آقای نادری در جیم کاغذی ماندگار شد ! :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
به نام خدا ! مو خاطره زیاد دارم ! .............................................. او اوایل با کمتر کسی بود که دعوا نمکردم ! نقش نص تو گزینش بچه ها و درگیری ها پر رنگ بود ! ................................................................ بعد قضیه های پشت پرده مو از گزینش متارکه کرده و جو سایت از تشنج به دور شد ! .................................................................................... البته او زمان بچه ها جنبه داشتن :)
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
دوران خوبی بود :)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٤/٢٠
٠
٠
چقدرم خوبه که آدم جنبه داشته باشه :)