خانه انجمن اخلاقت چند تا لایک داره؟!
١٣٨٣
٢٥٨
L.milad

اخلاقت چند تا لایک داره؟!

اخلاقت چند تا لایک داره؟!

ماه رمضان هم داره تموم میشه ؛ به رفتار و اخلاق و تغییراتت از 20 چه نمره ای میدی؟

چه برنامه ای برای حفظ حال خوب این ماه داری؟

٩٣/٠٤/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٣١
٣
٤
اخلاقم در بعضی مواقع اصلا لایک نداره مخصوصا روزای ماه رمضون که تشنه و بی حوصله هم هستم . ولی خیلی از کارام اصلاح شده انشاا... همینطوری بمونه
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٠١
١
١
مثلا ادمیه که همیشه سر وقت میاد خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
دیگه تنها کاریه که از دستشون بر میاد خخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اره اونروز کلی بچه ها رو سر قرار کاشتم . شرمنده . همین الانم قراره با پسرخالم بریم بیرون اومدم جیم خخخ بدقول شدم چند وقتیه خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٠١
١
١
ای بد قول خخخخ خودتو اصلاح کن خخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
بی حوصله گی روزه داری مال همه س..........ایشالا بهتر و بهتر شی (:
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
ای بدم میاد از بد قولی(الان بقیه کامنت ها رو خوندم)اینایی که دیر میان سر قرار ها...............دوسدارم .........
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
من خودمم از بد قولی خیلی بدم میاد ولی خب نمیدونم با این وجود چرا خودمو اصلاح نمی کنم .
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠٢
١
٠
پذیرای تک تک منفی های شما هستیم خخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
خب اصلاح شو دیگه ........حداقل نادم که باش الان ندامت رو باید تو چشات ببینم.....نمیبینم ها خخخخ
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٣١
٢
٢
نمره ای که به اخلاقم میدم15 است چون واقعا گاهی اوقات خیلی زود عصبی میشم........ولی شبای قدر باعث شد خیلی بهتر بشم ولی نمی دانم چی کار کنم که همیشه این آرامش ناشی از نزدیکی به خدا رو داشته باشم.........
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
١
٠
15 هم خوبه به نظر من.........همین شبای قدر واقعا شبای خوبی ان اما حیف.....
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
من به خودم 16 میـدم ...:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٣١
١
٢
اگه بیشتر درس بخونم بهتره :) اخلاقمم بقیه باید بگن نه من! ولی تا اونجایی که درجریانم همه از اخلاقم راضیم جز یه نفر خخخخخخخخخخخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
١
١
حالا کی هست؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٣١
٢
٣
اون یه نفر احتمالا من نیستم؟ :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٠١
١
١
من میدونم کیه...بچه ها یکم فکر کنید...منا رئیس ستاد کی بود؟؟؟:دی
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
نه نیوشا در اشتباهی!!! آقا ارش درست گفتن! فکر کنم ایشون اصن دوست دارن من از رو کره زمین محو شم :|
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٠١
١
١
خخخخ اوه اوه :-)
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٥/٠١
١
١
ایییییییییییییییش ... اواااااااااااااااااااااا ... با ارفاق از 20 بهتون 9.75 میدم تازه اونم واسه اینکه معدلتون پایین نیاد وگرنه می خوام بیافتین این درسو :))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اصن شما لطف دارین جناب خبازی خخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اااا یعنی اقا حمید نیست؟ من فکر میکردم اقا حمید خب...
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
حمید جان چی خیال کردی...دستای پشت پرده هستن...من بشون نمیگم چند میدم...خخخخخخخخخ...
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
الان مشکل شما فقط درسه؟ بیشتر از ایناس ها خخخخخخ............دوستان چه لطفی دارن به شما موووووووووووووووووونا خانوم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
آقای خبازی و آقا محمدعمین اصن قرارنیست که کسی بگه که به بقیه چند میده! هرکس باید به خودش نمره بده نه به بقیه خخخخخخخخخخخخخخخ / آقا میلاد مثلا به جز درس چیه؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
منم راضی ام ولی خب چند ماه پیش شوخی های ضایع کننده می کردین که رفع شد ولی همین چند روز پیش دوباره سر لپ تاپ فک کنم دوباره میخواستین ازون شوخیا بکنید که خداروشکر مامانتون نذاشت:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
این جور که شما میگی چیه مگه کسی جرات میکنه حرف بزنه خخخخخخ
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٣١
٢
٣
0قبلا ماه رمضون1
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
شکسته نفسی میفرمایید!!!!!!!!!!!!!
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣١
١
١
مسئله ای هستش که خود آدم نمیتونه در موردش نظر بده . همون جمله کلیشه ایه که میگه : از دیگران باید بپرسی ...
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
١
خب دیگران که فعلا در دسترس نیستن خودت یه نمره ای بده.............این دیگرانی هم که اینجا در دسترسن مجازی ان و نمیشه قضاوت ان چنانی بکنن
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
١
اتفاقا مجازی ها رو بیشتر قبول دارم...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٢
٠
١
مجازی همه چیزش مجازیه! حتی اخلاقیات و روحیات آدما! پس نمیشه براساس اخلاقیات ادمای مجازی روشون قضاوت کنیم :)))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠٢
٠
١
منم با مونا موافقم
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٠٢
١
٠
مجازی قلبشم مجازیه ؟؟؟ اگه با یه مجازی هم صحبت بشی ، مطمئنأ از یه حقیقی بیشتر میشناسیش . اما اینجا شرایطش فراهم نیست ^___^
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
مرموز و بیحوصله و بیحال.ی نظر خوشگل نمیزاری.آقا عماد.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
ولی شخصیت مجازی خیلی از شخصیت واقعی دوره..........
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
فاطمه خانوم من مرموزم ؟؟؟؟ بیحالم ؟؟؟ بی حوصله هم هستم ؟؟؟؟؟؟ اینا به کنار ، نظر قشنگم نمیذارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای وااااااااااااای بر من !!!! پس اینجا چیکار میکنم ؟
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
تو برخورداب اول ، آره ، اما اگه بیشتر نزدیک بشی میفهمی فرق آنچنانی نداره
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
حرفمو پس میگیرم آقا عماد کلا سو تفاهم شد برات.وقتی قبلا ^---^اینو میزاشتی انتظار داری دیگران چ شناختی پیدا کنن.الان باز یکی دو کلمه ای دارم میبینم.در ضمن به دل نگیر دیگه من 2 ماهه اینجام.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
نه اقا مورد داشتیم مجازی از دیوار راست بالا می رفته حقیقی یاد نداشته حرف بزنه(ربط شو خودت پیدا کن)..........ولی جدا از شوخی به نظر من اصلا نمیشه از رو شخصیت مجازی ،شخصیت حقیقی ادم رو فهمید
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٣١
١
٢
من قبلا به خودم15ولی حالا دیگه19 رو دارم...............اخلاق من به غیر از این که زود عصبی میشم بقیش خوبه........همه از این اخلاقم بدشون میاد که توی ماه رمضان بهتر شده به لطف خدا.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خب خدا رو شکر :)
faride
faride
٩٣/٠٤/٣١
٢
٢
کلن آدم ریاکاری نیستم! :دی
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
تف به ریا.خخخخخخخخخخ
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
هعی هعی... :))))
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٤/٣١
٤
٣
من رفتارم منفی 1000 بود ..... شاید الان یکم بهتر شده باشم که اگرم بهتر شدم باز لطف خدا بوده .انشالله خدا به همه کمک کنه ما که هیچی نداریم از خودمون ...
Niva
Niva
٩٣/٠٥/٠١
١
٢
همونه بچم میترسید .. نگو یه چیزی بوده :دی
sali
sali
٩٣/٠٤/٣١
١
١
به خودم صفر میدم...!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
ای بابا اقا صالح چرا شکسته نفسی میکنی .من نمیخواستم بگم در اغاز خلقت اول اخلاق خوب بچه های حقوق بود که افریده شد بعدش ادمای دیگه از اخرم اخلاق اونایی که وبلاگ بقیه رو معرفی میکنن بوجود اومد که چون دیگه اخر تولید بو د همچین مرغوبیت کافی رو نداره خخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
٠
١
0 کمه باید میگفتید منفی 10 خخخخخخخخخخخخخخ وشوخی کردم شما اخلاقتون 20 حالا بیستم نه ولی16 هستید خخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠١
٠
١
حالا تولید ما خراب شد و تولید بعضیا هم درست !!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠١
٠
٢
دیگه گفتم از خودم تعریف کنم ریا میشه.!! دیگه بر همه واضحه هستش که وقتی خواستن اخلاق رو تقسیم کنن اول بین بچه های حقوق تقسیم کردن. حتی شایعه شده به بعضی از از رشته ها اصلا نرسیده!!!خخخخخخخخخخ. علی جان اون بعضیا منم؟!!!خخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
اخرش صفر شدی یا بیشتر از اینا؟؟؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
همون صفر... ناراضیم از خودم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
ای بابا این آقا صالح خیییییییییییییییییییلی متواضعه. شما خوبی .... 20 میدم.کسی اینجا میخواد رو حرف من حرف بزنه؟؟؟؟؟؟؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٣
١
٠
خوش بحالت انکار نمیکنی بدی هاتو من در نهایت .....ای به خودم 20میدم
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٣١
٤
١
چقد همه افتاده ان اینجا... تواضعتون کشته منو...ولی وای به حالمون وقتی یکی بیاد زل بزنه تو چشمون بگه چه اخلاق گندی داری...دهنش سرویسه
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ اینو هستم........ولی خب باید قبول کنی دیگه! الان من زل بزنم تو چشای شما و این جمله رو بگم چی میشه؟خخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
عه اقا میلاد پاسخم نظر شد رف پایین برید اونجا لفطن
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
همون پایین پیگیر جواب باشین.........
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٣١
٩
٤
اخلاقه من خخخخخ 22!!!! من اصلا به 20 نمیرسم! از 20 زدم بالا :دیییییییییییییییی آقا خب چیههههههههه؟؟؟الان بعده اذون میتونم رای خودم نوشابه بازم کنم!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
شما با اون اخلاقی که داری جوووون مردمو(هیراد) گمراه کردی.چه پاسخی واسه این حرکت داری؟؟ اون میخواست بیاد خواستگاری من(البته یه خورده تفاضل سن داشتیم خخخ) ، شما باعث شدی یه وصلت بهم بخوره.داستانم که کلا منشوریه، لطفا بیاین جوابگو باشین.خخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
٦
١
کی منفی داده؟؟؟؟ نامردا :|
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٥/٠١
١
١
شما 22 خخخ سقف رو نمیتونم نگه دارم ملت بیاین کمک حححح
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٠١
١
١
خخخخ سمیرا باز تو که گیر دادی به داستان من؟؟؟؟ یک شب میام تو خوابت حالتو میگیرم ها !! وصیت میکنم دیگه وبم بهت نرسه ها !!:دی راستی وب درست کردی ادرسشو بده بیام:) منا:این منفی هابه قول هاچ همشون حسودن خخخخخ نمیتونن ببینن یکی هم برای خودش نوشابه باز کرده! بخیلا!!! بیاین ماله خودتون من نوشابه نخواستم :دی! اقا ناصر میگم دیر رسیدین سقفه ریخت :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خواهش میکنم تو خوابم نیا خخخخ من همینجور تو بیداری تو رو میبینم خخ بزار یه خواب راحت داشته باشم خخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
واسه شما از 100 در نظر گرقته شده که 22 دادین به خودتون خخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
من خواب به تو نمیذارم :دی آقا میلاد من الان واقعا بهتره سکوت کنم خخخخ شما از کجا فهمیدین؟؟؟؟؟:دی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٣١
٣
١
سلام:هرکس را دیگران باید نمره بدهند.ولی بطور کلی ماه مبارک اخلاق مردم را خیلی بهتر میکند.متشکرم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
حالا شما یه نمره ای میدادی به خودت....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
سلام:10،خوبه
ali_y
ali_y
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
سلام... استاد نمره شون بیسته ...
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
نفرمایین استاد اخلاق شما هیشه 20 بوده و هست
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
سلام علی آقا:نمرۀ من اگه 20باشه شماودوستان 40 هستید.متشکرم از لطف شما.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
تا جایی که بنده میشناسمتون همون 19 یا 20 هستین....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
سلام خانم طنین:شمالطف دارید خودتون خوبید همه راخوب میبینید.متشکرم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
سلام آقامیلاد:شما آقائید.ازمحبت حضرتعالی سپاسگزارم.
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/٣١
١
١
کلا اخلاقم خوبه...ینی همه راضین...مامانم فقط گاهی یکم دعوا و مرافعه داریم باهم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
اگه این طوره که خیلی هم خوبه :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٤/٣١
١
١
من؟؟؟؟؟نمیدونم !فقط نباید عصبانی بشم!بقیه اش خوبه خخخ امسال ماه مبارک برای من عالی بود خیلی کمکم کرد نمیدونم چند باید بدم ولی تلاش خودمو میکنم:)نمرم بره بالا
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
ایا عصبانیت شما برابری میکنه با فوران کوه اتشفشان؟!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
دقیقا خخخخ متاسفانه در همچین مواردی خخخ همه ازم فرار میکنن ولی الان دارم کنترلش میکنم یکی میگفت سعی کن سکوت کنی منم دارم سعی میکنم البته خیلی سخته ولی خوب دیگه امیدوارم موفق بشم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
الان اون "خخخخخ" بعد از "مواردی" چی بود؟یه ساعته دارم با خودم کلنجار میرم..............با این تفاسیر بنده خدا شریک اینده ی زندگیتون روحش شاد خخخخخخخخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
خخخخخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠١
١
١
نییدونم /گاهی 20گاهی 18گاهی هم که عصبیمم 10یا تک
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
اخلاقه ها! موج نیست که هی بالا پایین شه خب میانگیر بگیر دیگه........
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
خوب 16
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
قابل هضمه......خخخ
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
ولی الان که فکرشو میکنم میبینم اگه جیم اومدنام کم بشه امسال واسه کنکورم به خودم 20میدم البته اگه کم بشه که ایشالله میشه
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٠١
١
١
من 15 !!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
١
٢
عجب!! خخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خلاصه و مفید افرین خخخخخ
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٠١
١
١
بعضی وفتا20:)بعضی وقتا0:|بستگی داره تو چه شرایطی باشم!!خخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
شما مشخصه خیلی رو اخلاقت کنترل داری خخخخخخخخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٠١
١
١
مامانم بهم 16 داده! دستش درد نکنه! آبرومو حفظ کرد!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
دم مادر گرامتان گرم
وصال
وصال
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اخلاق من رسما افتضاحه واقعا نمیدونم مامان بابام و داداشم چجوری منو تحمل میکنن من از همین تریبون ازشون تشکر میکنم:)))
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠١
٢
١
خخخخ شکسته نفسی میفرمایین وصال جون
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
این ندامت و پشیمانی ای که در گفتار شما موج میزنه بنده رو کفن کرده خخخخخخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٠١
١
١
20 کمه... خداییش کمه!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
سقف ریخت!!!خخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
ای محسن کجایی که یادت به خیر........شما ایا شاگرد این محسن مفقود شده ما نیستی؟؟؟خخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
منظور بیست به عنوان سقف کمه... هفتاد هشتاد می گفت که ما ها که صدیم زیاد هم اذیت نشیم... والا من یکی که از از خود تعریف کردن حالم به هم می خوره... همه می دونن!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
اصلا الان مشخصه حالت تهوع گرفتین خخخخخخ
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٥/٠١
١
١
من اخلاقم با 12 پاسه ولی وقتیکه عصبانی میشم با 8 میفتم،برای همین هم میرم معذرت خواهی میکنم از طرف مقابلم...خیلی سخته کنترلش کنم،ولی بعضی موقع ها اخلاقم خیلی خوب میشه که خودمم تعجب میکنم! ولی باید اطرافیانم بگن که من چندم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
ای بسوزه پدر این عصبانیت....
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اخلاق نگو بگو باقلوا!!!!! دیگه اینو همه تو سایت میدونن که اخلاقم تو سایت خیلی خوبه !!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
دوستان گول نخورین از این باقلوا بی کیفیتاست خخخخخ نخورین تو گلتون گیر میکنه خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
١
١
سلام . اصلا اخلاق ایشون از 20 زده بالا !!!!!!!!!! 5+20
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٠١
٣
١
ای بابا....درسته همش مخالفین ولی دلیل نمیشه ک اخلاقتون بد باشه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
جودی راست میگه باز سری بهتون بر نخوره . اخه از یه چیزی که ناراحت میشین سری امار نظراتتون میاد پایین خخ همچین روانشناسیم من خخ نظییر ندارم لایک سمیرا :)))))))))
گل پری
گل پری
٩٣/٠٥/٠١
٢
١
وای وای یعنی اقای علی ناراحت شدن به جون خودم نصفش جدی بود ! شما آدم با جنبه ای هستید و..........یه سری چیزای خوب دیگه !!خخخخخخخخخ اگه من به هر پسر دیگه میگفتم که 100 بار رفتی خواستگاری و ...... بعضی حرفای دیگه فکر کنم الان باید خون خونریزی راه می افتاد آخه پسرا روی خواستگاری رفتنشون حساسن خخخخخخخخخخ ولی شما ناراحت نشدید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خلاصه اخلاقتون 20 نباشه 10 هست خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
آره واقعا من موافقم باهتون آقا مهزیار :)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠١
١
١
خدایی اخلاقت تکه داداش. خوش اخلاقی بهت میاد
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
٣
١
خوشم میاد شما پسرا هوای همو تو هر شرایطی دارید خخخخخخخخخخخخ یعنی کوه اعتماد به نفسید خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠١
٠
١
مرسی صالح جان، البته اگه بعضیا بتونن ببینن!!!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠١
١
١
باقلوا برو تو انجمن (مدلت چیه)نظرتو بگو .خخخخخخخخخخخخخخخ استیو علی باقلوا.خخخخخخخخخخخخخخخ ببخشيد آ پشتکارت منو کشته صد بااااااااااااااااار..واقععععععن؟؟؟؟؟؟
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
گلپری یکی از دوست های داداش من حدودا 45 بار رفته بود خواستگاری بالاخره ازدواج کرد....مامانش هر دختری قبول نمیکرد.اصلا وقتی خبر ازدواجشو شنیدم انقدر خوشحال شدم که خبر ازدواج داداشم منو انقدر خوشحال نکرد....خخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
اول خاستم سقف رو بگیرم بعد که کامنتارو خوندم بی خیال شدم....خخخخ مثل اینکه واقعا باقلواس
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
چشم که ندارم ببینم هیچی حسودم هستم :)))))) محض اطلاع گفتم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
فاطمه بانو ، هرچی میکشم از دست این پری بانو میکشم ، این یه انگی بما چسبوند ول کن ماجرا هم نیست!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
دوستان فقط من میتونم بگم 100 بار خخخخخخخخخخ شما ها دیگه نگید .... علی آقا حالا چرا منفی دادی !خخخخخخخخخخخخخ در عوض کلی ازتون تعریف کردم فقط نیمه خالی رو میبینید خخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
علی آآآآآآآآقا 2 تا جیغ بنفش طلبت.اولا بانو نه خانووم. به اندازه خواستگاریات تکرار کن وبنویس. دوما دوست من انگ نمیچسبونه حتما بوده که میگه. در ضمن شما چراهکر بودنتو رو نکرده بودی؟؟؟؟؟؟؟هاهاهاهاهاهاها
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
محض اطلاع منفی ها کالر من نیست، من حرفم رو رک میزنم ، در لفافه نمیام منفی بدم!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
علی آقا ناراحت شدید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
نه ولی فکر کنم شما میخای من ناراحت بشم !!!!!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
نزدیک ی ساله با این علی آقا حرف میزنی گلپری هنوز متوجه نشدی سر این صحبتا ناراحت نمیشه اما هی گیر بدی یا حالتهای دخترونه بهش بچسبونی (مث ناراحت شدی؟یا قهر کرده)دلخور میشه .در همین حد کلا مردا اینجورین.اشتباه میگم علی آقا؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
نه والا!! اخه میدونید چیه کامنتاتون یه نمور غمگینه واسه همون گفتم !! آخه شما نوشتی یه انگی به ما چسبوند کسی ندونه فکر میکنه من چی گفتم !!!خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
اصلا میدونید چیه این عدد 100 مال دختراست بیشتر واسه اونا به کار گرفته میشه البته استثنا هم هست خخخخ متوجه میشید که ! خخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ گلپری.... بامزه بود.
گل پری
گل پری
٩٣/٠٥/٠٣
١
٠
فاطمه شنیدی که میگن دخترمون ماشالله 100تا خواستگار دارههههه خخخخخخخخخ از این نظر گفتم خخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اخلاقم از بیست از نظر خودم 18 ولی از نظر اطرافیانم بیست خخخخ آررررررررررررررررررررره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
چرا از نظرخودتون 18؟
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٠١
١
١
چون دم افطار که میشه قاطی میکنم گفتم 2 نمره بسه کم کنم خخخخ همشم میزنم سر ابجی وچیکم در میارم خخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
دیوار کوتاه تر از اون بنده خدا پیدا نکردی؟؟خخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
نه دیگه پیدا نکردم خخخخخخ آرررررررررررررره
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
پس هیچی دیگه بلامانع است خخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
مچکرم خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
٢
من چون مثه بقیه ریا کار نیستم نمیگم که اخلاقم چقدر خوبه . خییییییییییییییییییییلی خوبه اصن جذب کننده ام خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اره سمیرا اخلاقش عالیه ! اصلا بچه ی ساکت و مظلوم سایت سمیرا ست !!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
احسنت به پری که خوب منو شناسایی کرد.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠١
١
١
جذب میکنید درسته ولی چی رو ؟؟؟ ضایعات اهن ، شیشه شکسته ،نون خشک و.........!!!!!!!!!!!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اخلاق شما که نیاز به تعریف نداره. این انجمن واسه کسایی هستش که میخوان اخلاقشون رو بسنجن اما من و شما که اخلاق خوبمون به خاطر رشته ی منحصر به فردمون واسه همه معلوم شده. و همه میدونن بچه های حقوق چقدر با اخلاقن نباید تو این انجمن شرکت میکردیم.!!!!!!خخخخخخخخخخ. الان ریا شد سمیرا بانو. ....خخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
میبینی اقا صالح مردم چی میگن ... ما الان با شرکت تو این انجمن ریا کردیم بریم استغفار کنیم بلکه خدا مارو ببخشه خخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
واقعنم که اهل ریا نیستین شما...
سلما
سلما
٩٣/٠٥/٠١
١
٢
صفرررررررررررررررر يعني :)...واقعا هاع
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٠١
١
١
عکس آقا پسرتونه ؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
٢
چرا صفرسلما بانو؟؟؟ شما که ماشالا الگوی همه این :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
با شناختی که از شما تو سایت دارم بعید می دونم این باشه نمره تون!!!!!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٠٧
٠
٠
سلام:سلما خانم شماخیلی محترم ومهربان ومادری بسیار دلسوزید.
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٥/٠١
١
١
از نطر خودم20,از نظر خانواده10,از نظر دوستان18 یا17.از نظر بچه های سایتم نمیدونم خودتون نمره بدید.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
١
١
خخخخخخخخخ از قدیم گفتن حرف راست رو باید از خانواده شنید خخخخخخخخخ
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٥/٠١
١
١
من تو ماه رمضون فقط اخلاقم یکم تغییر میکنه بعدش باز همون گندی میشه که بوده
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
مهم نظر خودته خخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
٢
١
به نظر شما اخلاق من چنتا لایک داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٥/٠١
١
٠
شما که اخلاقت طلاست فقط بیچار جوونای مردم خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
٢
١
سلام ..دورود بر شما ممنون منو شرمنده نکنید که نتونم از خجالتون در بیام خخخخخخخخخ با اون تیکه اولش شدید موافقم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
٢
١
الان اینجا یه مسئله ای هست که باید روشن بشه خخخ این که نوشتید بیچاره جوونای مردم ؟کدوم جوونا مردم زیاد جوون دارن !!!!!!!!!!!!! خخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
شما بدون شک جزء خوش اخلاق ترین بانوان جیم هستید.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
١
١
مطمئنن زیر 10 نیست !! اخلاقم خوبه !
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
اخلاقت خوبه من تایید میکنم البته بازم به من نمیرسی باز من و شمارو رو هم بزارین به اخلاق بعضیا نمیرسیم خخخخخخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٠١
١
١
میدونم منو گفتی....چرا در پرده میگی عزیزم؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
١
١
منکه عاشقتم از کجا فهمیدی با تو بودم خخ خواستم نامحسوس باشه که به درست لطمه نخوره خخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٥/٠١
١
١
سمرا تکلیف زوشن با من بودی یا جودی !!! خخخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
گلپری خوبی دیگه من میگم باور کن ی دونه ای .مهربونی واسه همین 20 میدم.
admincheh
admincheh
٩٣/٠٥/٠١
٢
١
دوستان کسی متن تاپیک رو خونده یا فقط تیتر؟:|
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
١
١
خخخخخخ راست میگن متن یه چیز دیگه است !! خب ماه رمضان ماه تغییره به نظر خودم تغییراتی صورت گرفته یه تغییر خوب ! ولی نمیدونم نمره چند !
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٠١
١
١
دقیقا منم همینو میخواستم بگم:)
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٠١
١
١
سوال سخ میپرسین ......صادقانه صادقانه صادقانه تهنا چیزیم ک تغییر کرده وزنمه!....روحیاتم همو جور ک بود هس...البته ی مقدار جنب و جوشم کم شد ک درس میشه
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
چندکیلو شدی؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
42...البته قدم166!.....خیلی باهم متناسبن....البته خیلی شیکموما....ولی نمیدونم این غذا ها کجا میره...همش طولی دارم میرم بالا هنوز!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
دمت گرم! من با قد 160 ، 42 کیلوام!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٠١
٠
٢
سلام
اين ماه روي اخلاقم تاثير منفي داشته .
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٠١
١
١
احتمالأ تأثیر گرسنگی و تشنگیه .وقتی آدم خصوصأ وقتی گرسنه است اعصابش خرده و با همه سر جنگ داره
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
منفی!!!!!!!!!!!!چرا؟؟؟؟
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٠١
١
١
راستش هنوز چندان تغییری نکرده ام ولی در کل اخلاقم بد نیس
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
:)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٥/٠١
٠
١
^_^
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
١
١
خب این ینی چی؟ ینی 20 یا 0؟؟؟خخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
من که فهمیدم یعنی چی هر کی نفهمید بره تحقیق کنه خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
از آقا عماد بپرسین.خخخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٥/٠١
٢
١
اخلاقم زیاد عوض نشده ولی دلم میخواد بهتر بشه به جای اینکه بدتر بشه.. مثلا سعی میکنم حرف همسر رو گوش کنم با مینو مهربون تر باشم... ولی گاهی نمیشه.. باید رو خودم کار کنم...خدا هم خودش کمک میکنه..به نظرم ارتباطم با خدا هم بهتر شده و خوندن قرآن به صورت مداوم..
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٥/٠١
١
١١
من 20 ... حرفی هم نیست :)) ... هر کی ناراضیه جرات داره بگه ... منفی هم دادین بگین :))))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٠١
٣
١
من تا ابد به شما میخام منفی بدم بلکه جبران اندکی از منفی هایی که به من و حسین دادین بشه!!!خخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٥/٠٢
٠
١
تو محشری برادر...اصا من بت بیس میدم...ولی ازونجایی ک منفی دادنو دوس دارم بت ی منفی میدم:)...خخخخخخخ
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
من دیدم انقدر منفی دوست دارین بهتون منفی دادم،چه حس خوبی داشت خخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٥/٠١
٠
١٠
برنامه ای ندارم ... فقط قصد دارم از این بهتر نشم ... خدا آدمای خوبو سریع می بره پیش خودش ... من به شما تعلق دارم خخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠١
٢
٢
مواظب سقف باشید آقا حمید نریزه خخخخخخخخ اعتماد به سقفتون تو حلقم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخ جون ما بیا و ادم خوبه شو.....من به خدا میگم نبره تو رو
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
اصلا شما واسه منفی خوردن عضو شدینو والسلام...
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
اینقدری که تو منفی میخوری بقیه بچه ها نمیخورن سنبل منفی شدی دیگه خخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٥/٠١
١
١
هوم...فک کنم به خودم 17 بدم...برنامم اینه از اینی که تصمیم گرفتم بهتر بشم و به تمام تصمیمام عمل کنم دیگ...
Pesare irani
Pesare irani
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
احسنت...
s_a
s_a
٩٣/٠٥/٠١
١
١
9.75!!!!!!!!!!!!!!! با ارفاق 10!!!!!!!!!!! پاس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خوبه به شهریور کشیده نشد..........خخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
من خود خود لایکم.........اصلا فامیل من جعفرپور نیست که لایک زادس!دی:
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
بعــــــــــــــــــــــله!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
اونکه صد در صد خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
بله...........تازه ادامه هم داره!!!!!!!!!خخخ
میم
میم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
من که اخلاقم تغییری نکرده اما حال و هوای روحیم بهتر شده!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
می تو
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
چ حرفا...من اصا معرکم...حرف ندارم...من ب خودم 30 میدم...اونم 10 تا بیشتر میدم ک بعضیا حسودی نکنن...خخخخخخ...هرکی هم کمتر بهم بده با عزرائیل انجمن بقلی طرفین:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
دیگه فکر نکنم اینقدر هم منفی بوده باشین............
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
وا!!!!این چرا این پایین اومده اون بالابالا ها باید می بود!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
نمیدونم شماها بگید...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خیلی ممنون از ابراز نظر دوستان ...خخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
9/75 ......... چرا وقتی گفتم عزیز جون ؟؟؟؟؟اون جوری جوابمو دادی خخخخخخخخخخخخخ احساساتم خاموش شد خخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
نتم قط بود وگرنه میگفتم....خیله خب دیر شد دیگه نمیگم:)))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
شما جژء 3تا بانوی خوش اخلاق هستید. من که بگم کافیه سخنگوی جیم هستم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خیلی بدجنسی گلپری خخخخخخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
نیگا دوست خوب اینجا خودش رو نشون ميده خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
من گلپری و سمیرا. آره آقا صالح.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخ 9 /75 از 10 بود خخخخخخخخخخخخ زود قضاوت نکنید خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
شما دخترا کلا خوب هندونه زیر بغل هم میدید ، خوب !!!!!!!! فقط نمیدونم صالح چرا بعضی مواقع شما رو همراهی میکنه!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
میدونی چیه گلپری شوهرم ی دوستی داره هر وقت بهش اس میده اولش مینویسه سلام عزيز جون.بعد شوهرم گفت :ی جوری میگه عزیز جون انگار من خان جونشم. خخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخ یاد اون افتادم.گفتم نکنه توام میخوای بگی خان جون روت نمیشه.خخخخخخخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
الهی الهی ... نه من منظورم عزیز جون بود خخخخخ یعنی عزیزی !
گل پری
گل پری
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
آقا علی شما هم اگه یه بار از ما تعریف کنید جای دوری نمیره خخخخخخ آقای صالح باور دارن که ما آبجیای خوبی هستیم بعله!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
چرا نظرم بالا نیومد. فرمودیم:اولا مرسی گلپری جون. دوما آقا صالح ماهه.کسی که خوبه میگه خوبه.تفکیک جنسیتی نمیکنه.سوما اااااااااااااااااااا علی آقا ببخشید آ ولی 4 تا کامنت بالاتر از اخلاق باقلوای من تعریف کرده بود ای طفلی ها.
ali_y
ali_y
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
سلام... اگه بخوام نظر واقعی خودمو بدون تعارف و تواضع الکی بگم فکر کنم حدود 15 باشه ... برای حفظ نتایج ماه رمضون هم مراقبت میخواد ولی خوب به گفتن راحته ، مرد عمل میخواد ...
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
این مراقبتی رو که گفتی هستم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
20 ! خخخخخخخخخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
صددرصد...
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
اون بالا بعد سه نقطه نوشتما... البته بنده کوچیک تر از این حرفام ازین غلطا بنمایم ولی خودتون شروع کردین تقصیر بنده چیه
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
الان از طرف دلم میخواد این کارو بکنم از طرفی هم میترسم خخخخخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
پیگیری شد...خوبه ترس بر جوانان عیب نیس!!!
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
فقط 20................نه 100هم خوبه..........نه10000000000
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
شما دیگه از سقف هم رد کردی.......یکی بره اسمون هفتم رو بگیره خخخخخخخخخ
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
10 / تازه اونم شاید !! در حد پاس شدن!
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
همتای من 20
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
خودش داره ده میده دیگه حتما بهتر میدونه...
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
:)))) مرسی عزیزم بیستی از خودته :دی
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
نخیرم من بهتر میدونم اقا میلاد /میگم بیسته لابد یک چیزی میدونم دیگه دهع :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
ای خانوم خب ده داده دیگه چی کارش داری.......یعنی شما از خودش به خودش نزدیک تری ایا؟؟؟
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
عاقا اصن نه ده نه بیست پونزده خخخ دو طرف راضی ان ؟؟؟؟ :دی
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
نه 20 فقط
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
همتا فقط بیستــه. والسلام
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
حرف مرد یکیه همون ده باش موضع خودتو عوض نکن من مثل کوه پشتتم.....
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
همتا بانو هستم :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٦
٠
٠
ما نگفتیم شما مردی میگیم مثل مرد سر حرف اولت باش.........
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٠٦
٠
٠
آقا مهم اینه پاس شدم حالا چه ده چه بیست!
maede
maede
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
راضی نیستم از خودم باید رو خودم کار کنم!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
|:
:دی
:دی
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
12/25:دییییییییییییی
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
ماشالا به دقت ...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخ من موندم آقا میلاد این حرفا رو از کجا میارن خخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
کدوم حرفا ؟مگه من چی گفتم؟ اصلا من پیشاپیش تکذیب میکنم هر چی ایشون میگه......خخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
تك اوردن كه خجالت نداره بععععله
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
اووووووووووووووه خانوم اینقدرا تک اوردن و دارن راست راست تو جیم می چرخن شما هم یکی از اونا خخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
چه سوال سختي !! اخلاق من فك كنم هيچ لايكي نداشته باشه
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
علی اقا دیگه نه اینقدرم که میگی.....