خانه انجمن چه قدر احساس امنیّت می کنی؟!
٩٧٨
١٦٣
Farzane_v

چه قدر احساس امنیّت می کنی؟!

چه قدر احساس امنیّت می کنی؟!

به نظر شما دختران ایرانی در جامعه در پارک و خیابان و سیتما تا چه اندازه احساس امنیت روانی دارند؟

اگر دختر هستید وقتی تنها در خیابان و پارک قدم می زنید،حس می کنید امنیت دارید؟

اگر پسر هستید تا چه اندازه شرایط را فراهم می کنید که دختران جامعه تان احساس امنیت کنند؟

٩٣/٠٤/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
یه بار با یک آقایی تنها در آسانسور موندم من خیلی ترسیده بودم ولی چیزی که خیلی عجیب بود این بود که که این آقا کوچکترین نگاهی به من نکرد (حتی چهره منو هم ندید )حالا با یادآوری اون خاطره نه تنها احساس بدی ندارم بلکه احساس خوبی دارم و همیشه دعاش می کنم .خدا نسل اینارو زیاد کنه
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
٣
٠
واقعا ببینین به کجا رسیده جامعه اسلامیمون !! که چون نگا نکرده ممنونش میشیم!!!!!در اصل باید همینطور میبودن همه ولی متاسفانه....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
آره فریده یعنی واقعا مشخصه که جامعه از این لحاظ دچار کمبود امنیته! امنیت مالی و جانی خیلی بهتر برقراره
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
امنيت مالى برقراره؟؟؟؟!!جانى؟؟؟!!!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
به این جور آدما میگن مرد...
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
٣
٠
سارا جان جانی برقرار نیست؟؟؟تا حالا چند بار کتک خوردی یا چند بار زخمی شدی تو خیابون؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
بله خیلی زیاد هم برقراره. امنیت از نون شب واجب تره... کشورای افغانستان و پاکستان رو نگاه کن امنیت جانی دارن مردمش؟؟؟ تو نمیدونی توی بمب هایی که میذارن چندتا بی گناه کشته میشن. این یعنی دولت اون کشورها هنوز به درجه ی برقراری امنیت جانی مردم نرسیده!
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
خب جانى تقريبا قبول!!ولى وقتى تو خيابون تو روز روشن موبايلتو از دستت ميقاپن!!!يا لاستيك ماشينو برميدارن زيرش آجر ميذارن يا ضبظ ماشينو يا اصن خودشو!!!وهزارتا چيز ديگه....يخورده سخته كه قبول كنم امنيت مالى هست
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
پسرشم الان احساس امنیت نداره چه برسه به دختر ! حواست نباشه خفتت کردن ، بعدش خودت می مونی و شاید لباسای تنت !!1!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
تازه اگه لباسات خوب و مارک و نو باشه اونا هم میبرن,دیدم که میگم
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
هوم
salar >:
salar >:
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
سلام ،فکر میکنم امنیت روانی در جامعه ی فعلیمون رابطه ی مستقیم با نوع پوشش خانوما داره،...
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
٤
٠
اینم یه بحثیه اما بعضی اقایونم خودشون یکم مشکل دارن... تا یه دختر تنها میبینن انگار واجب موکدِ که یه چیزی بگن!!!اگه چیزی نگن انگار کار حرام کردن!!!والا!!!@_@
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
رابطه مستقیم داره؟من خودم چادر سرم میکنم وقتایی هم که از شهرمون بیرون میام انواع و اقسام متلک هارو دریافت میکنم....ههوووووو ببین چقد درازه....
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
نمیگم به پوشش خانم ها ربط نداره.ولی رابطه مستقیم دیگه بی انصافیه.من و دوستم چند روز پیش توی یکی از شلوغ ترین پارک های شهر بودیم با این که پوشش موجهی داشتیم ولی یه نامرد کار خیلی زشتی انجام داد .مرد های موجهی که دور و اطراف بودن هم هیچ کاری نکردن.پلیس و بسیج هم نبود که حداقل به یکی بگیم.پارک بان هم می گفت در حوزه ی کارش نیست.می بینید ما با پوشش هم امنیت نداریم...
maede
maede
٩٣/٠٤/١٥
٣
٠
اینجوریا هم نیست که با پوشش رابطه مستقیم داشته باشه!بعضیا کلن مشکل دارن و اتفاقن عمدن میرن سراغ دخترای ساده!
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
منه مهندس ایرانی تو خیابونا امنیت ندارم چه برسه به دختران ایرانی :|
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
کلن مهندسا تو چشن!!!دخترش دیگه واویلا!خخ
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
الان مهندسا چه ربطى به دخترا دارن آخه؟؟
f_karimi
f_karimi
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
فهمیدیم مندسی باباااااا
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
وقتی تنهام حتی جرات ندارم برم تو یک مغازه! این یعنی فاجعه ی روانی توی این جامعه
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
از فاجعه اونورتر!
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
باز من ترجيح ميدم برم تو مغازه تا توى پياده رو باشم!!ااااى خدااا:(
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
دقیقا منم همینجوریم.بعد حالا مثلا اگه من امسال دانشگاه شهر دیگه قبول بشم چجوری برم شهر دیگه وقتی حتی تو شهر ومحله ی خودم امنیت ندارم...
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
همین چندوقت پیش نزدیک خونه ما تو یه خیابون شلوغ دختر مردمو اومدن بردن!!هیچ کسی هم کاری نکرده!!!امنیت یعنی این!!!@_@
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
در این حد؟!!! کجا؟ کی بردش؟ همینطور کشکی کشکی بردن کسیم کاری نکرد!!!؟؟؟؟؟
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
من اونجا نبودم اما تو روزنامه هم نوشته بود!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
فکر کن هیچ کس هم کاری نکرده . یعنی مردم اینقدر بی غیرت شدن؟
amin20
amin20
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
فکر نکنم !!هیچ کس کاری نکرده باشه !!نمیشه !!
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
چه مردهای بی غیرتی داریم ما که هیچ کاری نکردند
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٥
٢
٢
چقد خوبه ادم اونقد موجه باشه که یه دختری که تو یه مسیری از کسی یا کسانی ترسیده بیاد و کنار تو راه بره و کنارت احساس امنیت کنه تا از اونجا رد شه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
درسته. این جملت منو یاد فیلم فارسیا انداخت ارش جان
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
باور کنین آقا آرش اگه چهار تا آدم اینجوری تو شهر ما باشن من راحت و با امنیت بیرون میرم.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
سلام الام موجه يعني چي؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
یعنی با شخصیت یعنی مورد اعتماد اقای روشناوند عزیز
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
صالی جان فیلم فارسیا یعنی چی ؟ یعنی فیلمای ایرانی؟ من اینو از جایی نگفتم از خودم گفتم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
هستن فرزانه خانوم ولی خب شاید کم باشن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
برای من چنین چیزی اتفاق افتاده آقای قلی زاده.خانومی رو که ماشینش جای بدی از شهر بود رسوندمش.تا پایان مسیر نه نگاهش کردم نه باهاش حرفی زدم /بعد که خواست بره گفت اگه میشه تا من قفلهای ماشینو باز میکنم و ماشینمو روشن میکنم و حرکت میکنم لطفا شما نرین چون اینجا خلافکار زیاده .و خب میترسید/منم تا رفت منتظر شدم و بعد خودم حرکت کردم و رفتم
sali
sali
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
سلام. فیلم فرسی به فیلمای قبل انقلاب میگن.تو خیلیاشون از این دیالوگای مرامی زیاده. واسه همین گفتم یاده اونا افتادم. اره داداش میدونم از خودته فقط یاد دیالوگای اون فیلما افتادم. اما در کل نظرت کاملا درسته و منم موافقم باهات ارش جان.کاش ادمای موجه زیاد باشن
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
اره اشکمهر جان ادم وقتی کسی بهش اعتماد می کنه نمیتونه فکر دیگه ای بکنه چون با خودش میگه این بهم پناه اورده پس خیانت نکنم ./ احسنت کاش همیشه ناموس مردمو ناموس خودمون بدونیم ( اینو کلی گفتم یه وقت کسی برداشت بد نکنه)
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
من که تنها هیچ جا نمیرم نه که امنیت خیلی زیاده,پسرا اصلا تیکه نمیندازن,دزدی هم که اصلا تو کشور ما نمیکنند واسه همون من میترسم تنها برم بیرون من حتی تا سوپر هم تنها نمیرم چه برسه به پارک
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
واقعا؟؟؟ اینجوری که خیلی بده! دوروز دیگه ک تو جامعه بری واسه خودت مشکل ساز میشه این...
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
دقیقا منم هر کلاس و جایی که میرم با خانواده میرم ولی تا کی آدم همه جا رو می تونه با خانواده بره؟
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
این جوری هم خوب نیست سعی کن بییشتر در جامعه باشی
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
البته تو این سن بایدم با خانواده بیرون بری
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
وقتی دانشگاه بری مجبوری تنهایی از خونتون بری بیرون مینا جان
salar >:
salar >:
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
پوشش،راه رفتن،نگاه کردن بعضی آدم ها حرف میزنه...میگه بیا یه چیزی به من بگو...حالا چون لحن همه مطلبق میل اونا نیست امنیت روانیشون به خطر میفته.شما نمیتونی برای همه یک پیام صادر کنی اما فقط از اونایی که میخای و اون چیزی رو که دوست داری جواب بگیری. به نظرم هنوز کشورمون از امنیت بالایی برخورداره که (خانوما یا آقایون)با وضعی که غربی ها توی شُو های لباسشون حاضر میشن تو خیابانها تردد میکنند.
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
عاقا شايد هركسى يه عقيده اى داشته باشه .... ينى چون يه نفر ميخواد اونطورى كه شما ميگين باشه هر پسرى بايد به خودش اجازه بده اونو اذيت كنه؟؟
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
بعضی ها رو قبول دارم و البته تکلیفشون مشخصه.ولی من و دوستم پوشش مناسب و ساده ای داشتیم.
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
امنیت روانی تو جامعه مون خییلی کمتر شده اما اینجا چون شهر کوچیکیه بهتره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اینجا هم خوبه :)
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اونجا كجاس؟؟
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اینجا جغتاییه
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
آره منکه خیلی احساس امنیت میکنم :) چه ساعت 6 صبح تنها برم بیرون چه ساعت 12 شب:)))
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
پس تا حالا به موردى برخورد نكردى
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
چقدر خوب.خوش به حالتون.مگه کجا زندگی می کنید؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
مشهد :)
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
منم میکنم تا قسمتی ولی ساعت 12شب که نه دیگه خدایی ،
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٤/١٥
٥
٠
من شخصا اگه جایی ببینم یه دختر تنهاست سرمو میندازم پایین رد میشم ... منو چه به دختر مردم خب اون بنده خدا هم گناه داره دیگه ... از طرف هم جنس های خودمم که اینقدر نامردن از همه عذر خواهی می کنم ( یه لحظه احساس کردم جمشید مشایخی شدم خخخخخ )
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
خخخخخخ بعله از اون قضیه استگاه اوتوبوس معلومه :دی ( شوخیه ها به دل نگیرین !!) دست شما هم درد نکنه.:) می پذیریم عذر خواهیو:)
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
تعداد افراد نامرد خیلی کمن ولی بیشتر افراد کسایی هستن که اگه یه مزاحمتی هم ببینن وانمود به ندیدن می کنن و هیچ عکس العملی نشون نمیدن.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخ..همتا:دی
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
منكه احساس امنيت ندارم كه هيچ ديگه الان اگه دقيقه تنها بمونم بيرون تا مرد سكته ميرم واسه همين تصميم گرفتم دفاع شخصى ياد بگيرم ولى ديدم اون فايده نداره بايد با خودم يه سلاح حمل كنم!!
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
مرز*
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
آخه من فکر می کنم جرات استفاده از سلاح رو هم نداشته باشم.
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اگه مثل من با داداشت یک عالمه فیلم اکشن دیده باشی دیگه نیازی به سلاح نداری...
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
دخترا بايد واسه جون خودشون بجنگن !.... اگه ميخوان برن بيرون مدرسه دانشگاه بايد به شدت مواظب باشن!...تا يه وخ تو جامعه از بين نرن..؛(( اين بود آرمان هاى ما؟؟
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
تعداد افراد نامرد خیلی کمن ولی بیشتر افراد کسایی هستن که اگه یه مزاحمتی هم ببینن وانمود به ندیدن می کنن و هیچ عکس العملی نشون نمیدن.
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
من راستش امنیت احساس می کنم منتها خیلی کم !!! یعنی وضع ما از خیلی جاهای دیگه بهتره ولی خب حقیقتش اینه که ماهم هنوز با اون چیزی که باید باشیم خیلی فاصله داریم ؟( من که هر وخ میرم بیرون سه دور قرآنو دور می کنم از ترس:دی
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
دقیقا منم کل راهو آیه الکرسی و الله خیر حافظا می خونم.
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اوووووووو نه دیگه من اینجا هیچکس هیچی بهم نگفته بیرون از اینجا هم فقط سر دراز بودنم بهم تیکه میندازن تازه اونم کم...
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اونقد ادم رنگارنگ و ساپورت پوش خوشتیپ قیافه مثه دراکولا هس که کسی با ما ها کاری نداشته باشه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٥
١
١
جوری میگن قران دور میکنیم ، انگار اینجا تگزاسه و افراد داخل خیابون هم جانی های زندان الکاتراز
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
آقای مهزیار امنیت صرفا به معنیه امنیت "جانی" نیست
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
اااااا مگه شما رفتين تگزاااس!!؟
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
بعضی مواقع کم نداره از همینی که فرمودین
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
لایک هاچ!!! امنیت روانی !!! این درد منه !!!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
آقا ی مهزیار چون پسرید، شرایط ما دخترا رو درک نمی کنید.
vesal
vesal
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
خییییلی از شدت احساس امنیت دارم خفه میشم...
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
ممنون از نظرتون
نسیم
نسیم
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
عزیزم سعی کن خفه نشی! ما به تو نیاز داریم! :دی
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
خوب مزاحمت برای خانوما هس و مورد هم بسیار مشاهده کردم ولی من براشون کاری انجام ندادم
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
همین مورد هم هست که منو خیلی اذیت می کنه.البته به شما حق میدم شاید اگه خودمم پسر بودم از ترس جونم کمک نمی کردم.
amin20
amin20
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
نچ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
نچ نچ نچ من از ترس جونم نیست که اصن مگه جونم در خطره که بترسم فقط ی دلیل داره اونم بی جنبه بودن خود دختراست کاری می کنی باز فک می کنن که منم مزاحمم یا ی چیزی تو همین مایه ها کلا فک می کنن خبریه نخیر ما هممون که مثل هم نیستم اگه کاری می کنن فقط می خواستن کمک کنن به همین دلیل میبینم هیچ کاری نمی کنم تازه شاید دیدی گاهی اوقات نگاه کردم و خندیدم آرررررررررررررررررررررررررره
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
بله گاهی اوقات جون آدم در خطره.مثلا در شرایطی که یه آدم لات مزاحم یه دختر خانونم موجه میشه،خیلیا از ترس این که یه وقت اون لات چاقو نکشه درگیر نمیشن.دیدم که میگم. البته حرف شما هم متینه بعضی از دخترا هم بی جنبه اند.
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
ايـــــــــــــــش! من نمدونم والا! چي بگم خب باب اسفنجي شوورمون نداره چه برسه به ما!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
ممنون از نظرت
s_a
s_a
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
احساس امنیت؟؟؟؟ هیچی!!!! صفر!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
واقعا؟تا اون حد.ممنون از نظرتون
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
من وقتایی ک تهنایم..اگه ی خانومو ببینم نزدیک ب اون راه میرم تا بقیه فک کنن با اونم..امنیت صفــــــــــــــر
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
ای جان عزیزم :)
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
وطنی منم بیرجندیم...خوش بختم:))))))))خخخخخخخ
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
عاطفه خانوم.افتخاره برام هم شهری هستیم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
بیرجند زندگی میکنید یا بیرجند بدنیا اومدید؟؟؟من بیرجند رو مثه کف دست میشناسم ، اگه جایی رو بلد نیستید بگید تا آدرس بدم!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
البته بانوان محترم دیگه بزرگ نمایی یا میشه گفت سیاه نمایی نکنید. ما قبول داریم و حق میدیم به شما. قبول که بعضی پسرا <دور از جون پسرای جیمی> دیگه قباحت رو به حد اعلا رسوندن. قبول که بعضی پسرا حس امنیت رو از شما گرفتن. حق دارید. اما اینکه. امنیت صفر یا امنیت چی هست یا اینکه دیگه هیچ پسر خوبی وجود نداره و همه واسه شما حس نا امنی به وجود میارن یکم سیاه نمایی هستش فکر کنم...
maede
maede
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
نه اینکه هیچ پسر خوبی وجود نداره و همه ناامنی بوجود میارن و اینا!ولی ما انقدر احساس امنیت نمیکنیم که ساعت3بعد از ظهر با خیال راحت حتی تو ایستگاه اتوبوس وایسیم!یا حتی یک روز عصر بریم بعضی از پارکا!یا کلاسای ساعت8واسمون دردسره!و.......
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
نه نه من که اصلا اینجوری حس نمیکنم تو این شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسیم وقتی تنهایم خییلی راحت سرمو بالام میگیرم و به راهم ادامه میدم کلاسای هشت شب برام مشکلی نداره همین کلاس زبانمون ساعت هشت تموم میشه و به قول شما سه بعد از ظهر هم بیرون باشم سرشار از حس امنیت...
maede
maede
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
تو خودت داری میگی اینجا ده کوره هست و کوچیکه و همه رو میشناسی!ولی من دارم درباره مشهد حرف میزنم!
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
بنظر من امنیت صفره..من وقتی میگم امنیت صفر ک حتی یبارم احساس امنیت نکنم..ک واقعنم همینطوره..
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
آره....پسر خوب هست ولی وقتی یه پسری مزاحم یک خانم بشه پسر خوبه هیچ کاری نمیکنه....این یک واقعیته غیر قابل انکاره....
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
با حرف خانم مهرناز موافقم.پسر خوب هست خیلیم هست ولی وقتی یه مزاحمتی اتفاق می افته هیچ عکس العملی نشون نمیدن.
zahra
zahra
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اصلا ما دخترا امنیت نداریم ... :)تو خیابونم احساس وحشت ....
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
کی جرات داره بشما چیزی بگه با این اواتارتون؟؟؟؟!
zahra
zahra
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
ای بابا مگه چشـــــــه :) خخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
اگه بچه مچه ببینه که تا یه هفته زبونش بند میاد !
zahra
zahra
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
خوب نبیـــــــــنه خخخخخخ:) اعلامیه ... این عکس قابل توجه بزرگتر ها نه بچه ها :)
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
البته من معتقدم اگه دختر محل نده پسر خودش واقعا ضایع میشه کاری به ادم نداره و البته نوع پوشش خانوم ها هم نمیشه گفت بیتاثیرن ولی خوب البته بعضی از پسرا هم مردم ازارن ولی خداروشکر تا حالا کسی مزاحمم نشده و احساس امنیت هم تا قسمتی میکنم چون هنوز جامعه اونقدر وحشتناک نشده
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
موافقم عزیزم
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
فدات عزیزم
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
محل ندادن دخترا مال مزاحمت های کلامی هست ولی گاهی حد مزاحمت ها از اینم بالاتر میره و اصلا به محل ندادن دخترا ربطی نداره.
maede
maede
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اصلن احساس امنیت نمیکنیم!بعضی پارکا رو دو تایی هم میری امنیت نداری چه برسه تنها!!!!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
دقیقا.من و دوستم دو نفری رفته بودیم پارک.اونم شلوغ ترین پارک شهرمون که مزاحمت برامون اتفاق افتاد.
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
البته مشهد دومین شهر بزرگ ایرانه اما اینجا یه ده کوره س...من تو خیابون که راه میرم همه رو میشناسم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
الان منظورت کجاست؟؟؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
بعله..شما که همه رو
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
منظورم همین ده کوره جغتای هستش
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
سلام احساس به شخصيت بر ميگردد بعضي ها از پدر و مادر خود هم ترس دارند
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
دقیقا :) بعد وقتی میگم پخته و باتجربه درسته دیگه خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
چرا هیچ کس احساس امنیت نمیکنه؟؟؟؟؟ پس چرا من احساس امنیت زیادی میکنم؟؟؟
faride
faride
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
ببین احساس امنیت روانی یعنی وقتی میری بیرون از نگاه بعضی افراد در امانی یا بعضی حرفایی که میزنن بهت!!!خیلیا با این چیزا اعصابشون خرد میشه مثل من که از نگاه مردا به شدت متنفرم با اینکه چادر سرم میکنم اما بازم احساس بدی بهم دست میده!شاید برای بعضیا هم مهم نیست! اوکی؟؟ امنیت جانی خیلی بهتر به نظرم!!:))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
منم از نگاه مردا بدم میاد ولی بازم احساس امنیت میکنم اصن به این ربطی نداره
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
ما حتی الآن تو خونمونم امن نیستیم...الآن اگه توی خونه ی شما دزد بیاد و مثلا از روی دیوار بیفته و دستش بشکنه ازتون دیه میگیرن..باورکنین واسه فامیلای ما اتفاق افتاده!:|اما الآن تو خارج اگه تو خونه ایدزد بیاد صاحب خانه حتی میتوه بهش تیر بزنه و اونو بکشه!:|
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٥
٢
٠
آره!!!!!!!!! دیدی که یک محیط بان بی گناه که وظیفش نگهداری و دفاع از طبیعت جانداره، برای دفاع زده بود شکارچیای غیر مجاز رو بعد واسش قصاص بریده بودن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این یعنی بی عدالتی محض
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/١٥
٠
١
بابا چقد شما دخترا بزرگش میکنن....امنیت روانی چیه؟؟...راحت برین و بیاین کی میخواد کاری بکنه؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
شما بسیار آرمانی به جامعه نگاه می کنین!!!!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٤/١٦
١
٠
:| تو مثل اینکه فراموش کردی اینجا ایرانه ها
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/١٦
١
٠
شما دختر نیستی بفهمی وقتی با چادر داری راه میری پسرا بهت تیکه میندازن چقدر درد ناکه،وقتی کنار خانواده تو پارک نشستی یک پسر داره علامت شماره دادن میده چقدر خجالت اوره وقتی یک دختر تنها وارد مغازه ای میشی که فروشندش یک پسر جوونه چه قدر استراب میگیری همه پسرا بد نیستن ولی بدم زیاد داریم اونقدر داریم که خوبا به چشم نمیان.هیییییییییی:((((((
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
١
٠
شما پسرین و متوجه خیلی از دغدغه های ما نمی شین.البته اگه خواهر داشته باشین متوجه میشن.
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
آروم بابا آروم....ولی خوب قبول کنین زیادی پباز داغشو زیاد کردین دیگه...
faeze
faeze
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
شبا که اصلا ولی توی روز آره امنیت هست :)))
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/١٦
١
٠
ولی در کل هر کسی امنیت رابر اساس تعداد مزاحمت هایی که شده یا دیده یا شنیده تعریف میکنه . امنیت واژه ایست که شهروندان یک شهر آن را میسازند .
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/١٦
١
٠
سلام: درسته امنیت نسبی است وبه زمان ومکان ونوع برداشت از امنیت بستگی دارد.وعلت ناامنی را باید مسئولین پیدا کنندومشکل را حل کنند.فکرکنم فقرو بیکاری واعتیاداز دلائی اصلی است.متشکرم
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
١
٠
با بیکاری کاملا موافقم.اگه یه پسر کار و مشغله وذهنی داشته باشه هیچ وقت از این کارا نمی کنه البته بعضی ها به تعبیر قرآن فی قلوبهم مرض هستند...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
سلام:بله درست گفتیدبا اونها هم نمیشه هیچکاری کرد.مگرخدااصلاحشان کند.ممنون
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
اى كه گفتى يعنى چه؟!؟! أمنيت روانى با بقيه أمنيت ها چه فرقى داره مگه؟!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
سلام:برای خانمهااز نظراخلاقی بستگی به نوع پوشش ومحیط ووقت دارد.مثلا کسی که پوشش ورفتار مناسبی نداشته باشدهرکسی به خود جرأت مزاحمت میدهد.واز نظر زمان ومکان،سر ظهر دریک کوچۀ خلوت بهترین مکان برای سارقین وزورگیران است.ولی بطور کلی چندوقتی هست که احساس امنیت پائین آمده.خبرهای گوناگونی از زورگیری و....میشنویم.اتومبیل خودم را بردند.درکوچۀ ما ازدو خانم زورگیری شد.البته همانطورکه گفتم ظهربوده وخیابان خلوت.متشکرم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
دقیقا
L.milad
L.milad
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
لایک.........
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
سلام درست می فرمایید
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
بـه هیـچ وجــه ایــنــجـا امــنــیت نــیست ...چـه روحـی چـه روانـی!!! ایـــنـــجا هـمــه چــی تـــعـــطــیــله!!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
خانم کله نمک،حالا نه دیگه تا اون حد ولی شرایط خیلی بده و داره بدتر هم میشه....
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
در هـمـون حـد
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
آقا بستگی داره چه جور معنا بشه !!! من خودم تنها بیرون رفتم در خیابان های خلوت قرار گرفتم نه کسی مزاحم شده نه کسی حرفی زده !! ولی با چشمان خودم دیدم که در ملا عام در یک خیابان شلوغ و پر رفت آمد چادر از سر یه دختر خانوم کشیدن ! حالا دیگه امنیت داریم یا نه نمیدونم !
L.milad
L.milad
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
از حق نگذریم امنیت تو ایران خیلی خوبه.............تعریف از خود نباشه همیشه همه ی سعی ام رو میکنم تا این امنیت بیشتر شه واسشون
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
همین که تلاش می کنید بقیه احساس امنیت کنن قابل تقدیره...
HAF
HAF
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
امنیت کجا بود؟خدا بیامرزش!!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
بی انصافیه این حرف.........
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
راست میگه برو نظر من ببین ؟؟
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
همه چیز رو نباید سیاه سیاه یا سفید سفید دید الان وضعیت جامعه ما خاکستری پر رنگه.
HAF
HAF
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
خخخ خاکستری پررنگ کم از سیاه نمیاره!شاید جامعه ما از جامعه های خارجی با امنیت تر باشه ولی امنیتش اونقدر زیاد نیس که ما احساس ارامش کنیم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/١٦
٠
١
من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هه!پسر ها کلا به من تیکه می ندازن.............البته اگه زیاد باشه منم میکنم......کم نمی یارم.......آخرشم دیگه بابام می یاد حسابشو میرسه!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
والله ما اين پارك وخيابون وسينما يي رو كه گفتين دست جمعي ميريم...شكر خدا تا الان كه مشكلي نداشتيم.....كم پيش مياد وقتي قرار باشه برم جايي استرس داشته باشم...معمولا برا جاهايي هست كه تاحالا نرفتم....
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
بله دسته جمعی خیلی بهتره.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
من کلا احساس امنیت میکنم همه جا!!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
خوب خدارو شکر.
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
منم جدا وقتی راه میرم سرم پایینه تازه وقتی با دختری برای موضوعی حرف میزنم بازم سرم پایینه خودم خجالت میکشم تو چشماش نگاه.کنم.....آقا راستی ما پسراهم در امان نیستیم من داشتم از جایی رد میشدم دخترا از مدرسه تعطیل شده بودن بی انصافا همشون یک تیکه بارم کردن
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
ایول به شما...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخ الکی :دییییییی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
امنیت خوبه ولی بعضی جاها آدم خودش باید گلیمشو از آب بکشه بیرون!!!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٨
٠
٠
بعله