خانه انجمن کنکور کارشناسی ارشد یا فرار از بیکاری؟؟
٧٥٦
٦٢
z-sadeghzade

کنکور کارشناسی ارشد یا فرار از بیکاری؟؟

کنکور کارشناسی ارشد یا فرار از بیکاری؟؟

چند سالی میشه که تب کنکور کارشناسی ارشد بالا گرفته،خیلی ها مثل من  دنبال کارمی گردن وقتی گیر نمیاد؛ دوباره کتاب دفتراشونو پهن می کنن و به امید فردایی بهتر به ادامه تحصیل مشغول میشن

ولی خب تا کی؟تا کی درس؟؟دکترا؟؟فوق دکترا؟تضمینی برای کار هست یا بازم ادامه؟؟

٩٣/٠٤/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٤
١
١
بخون تا کار پیدا کنی ! با لیسانس کار سخت پیدا میشه !
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٤
١
٠
عاره موافقم نه هر لیسانسی...بعضی رشته ها بهتر وضعیت شغلی شون
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٤
١
١
با فوق لیسانس سختتر و با دکترا اصلا پیدا نمیشه.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٤
١
٠
به رشته هم ربط داره ، اما مدرک بالاتر چون توقع آدم رو هم بالاتر میبره واسه همون کار پیدا نمیشه
z-sadeghzade
z-sadeghzade
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
خب بعضیا مثل شما میگن با لیسانس کاربهتر پیدا میشه ولی خب حقوقم پایین تره دیگه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
شما الان اگه لیسلنس ،فوق لیسانس داشته باشی حداقل تو رشته ما اینطوریه اینا جفتشون حقوق برابر میگیرن،دکتری هم داشته باشی که دیگه هیچی ،مگه حق التدریس بری فقط درس بدی ،کار دیگه ای برات نیست، اون با ساعتی باد هوا.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اصن اگه خدا بخواد ، کار پیدا میشه ، خوبشم پیدا میشه .
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
خب بعضیا همین جور که شما میگین برای بیکاریشون درس میخونن اما یه عده واقعا به ادامه تحصیل فکر میکنن
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
فعلا که کار نیست همون بشینیم تو خونه بهتره!!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
واقعا؟به نظرت به جای این که بشینی تو خونه چن تا نرم افزار کاربردی و متناسب با رشته ی تحصیلی ت یاد بگیری بهتر نیس؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٤
١
٢
اگه همه دخترا مثه شما فکر کنن و بشینن تو خونه دنیا گلستان میشه و هیچ پسری بیکار نمیمونه!!!!!!!!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٤/١٤
٢
١
خودخواه نباش ! دخترا جای پسرا رو تنگ نکردن / مهم لیاقت و عرضست آدمها با باورهاشون زندگی میکنن .. اینا بهانست
faride
faride
٩٣/٠٤/١٤
٤
٣
احسنت جناب مهزیار...کاش خیلی دخترا بدونن که اگه کار کردنشون باعث بیکاری پسرا بشه یه نوع حق الناسِ!!التبه از نظر من ولی حتما همینطوره..حق الناس که شاخ و دم نداره!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١٤
٢
٠
پسرا اگه یکم از اون توقعات شاخ دار دم دارشون کم کنن کار زیاده خانم.
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
اقا الان این یعنی چی !! من خودم به درس خوندن خیلی علاقه دارم دوست دارم تا اخرش برم ! اخه کیه دوست نداره وقتی درسش تموم شد بره سر کار همه دوست دارن !! منم گفتم کار نیست ! ما دخترا جای پسرا رو نگرفتیم به قول اون دوستمون لیاقت و عرضه میخواد که بعضی ها دارن
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
تضمینی برای کار فکر نکنم باشه بعضی اوقات شرایطی پیش میاد که کسی با شرایط عالی استخدام نشه...به نظرم به جای اینکه برای فرار از بیکاری درس بخونیم سی کنیم درس خوندنو برای دست یافتن به مدارک بالاتر و صدالبته موقعیت های شغلی بهتر فرض کنیم
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
سعی البته
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
بزار دبیرستانو تموم کنیم،بعد کنکور بدیم،لیسانسمونو بگیریم ،بعد بریم دنبال کار،ببینیم اوضاع چیجوریه اونوقت شاید تازه به این چیزا فکر کنیم.اونموقع اگه به نتیجه ی مفیدی رسیدم میا میگم
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
به نظرم درس خوندن هرچه به مراتب بالا تری برسه سخت تر و وقت گیرتر میشه .ولی فکر کنم بخونیم بهتره.با لیسانس کارم پیدا بشه کار سطح بالایی نیست الان ملت برای دکتر دنبال فوق تخصصن !!! باقی رشته ها برای شغل خوب فوق لیسانس رو لااقل می طلبه.
faride
faride
٩٣/٠٤/١٤
٢
٠
من خودم به شخصه درسو به هیچ عنوان واسه کار نمیخونم!!و در آینده هم اگه ببینم در زندگیم خللی ایجاد میکنه یا نمیذاره وظایف اصلیمو به خوبی انجام بدم اصلا دنبال کار نمیرم......رشته منم خداروشکر طوریه که نیازی به کار بیرون و اداره ای ندارم ،تو خونه میتونم درآمد داشته باشم!به نظر من الان یه طوری شده انقد که دخترا کارارو اشغال کردن با حقوق پایین خیلی از پسرا الان بیکارن و این نتیجه اش میشه فسادی که الان تو جامعه هست!!اینا همش حق الناسِ!!!حالا دخترایی که واقعا به پولش نیاز دارن بحثش جداست...حالا ارشدم یه بار تصمیم به خوندن میگیرم یه بار نه ولی فعلا دارم استراحت میکنم حسابی:))
salar >:
salar >:
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
ای کاش همه ی خانوما دید منصفانه ی شما رو داشتن ،.البته نمیشه حق کار کردن ودر امد زایی رو از خانوما صلب کرد ،ولی کشور ما فعلا چنین ظرفیتی رو نداره....
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
حرفتون کاملا درسته.خیلی از دخترایی که سر کار میرن.جای پسرا رو اشغال کردن.بعد وقتی همین پسر میره خواستگاریشون به خاطر کار نداشتن ردش می کنن.خیلی از صاحبان شرکت ها و... هم تمایل بیشتری به استخدام خانم ها دارن.من به عنوان یه دختر مخالف این امرم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
احسنت. تکبیر!!
faride
faride
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
بله منم با توجه به وضعیت فعلی کشور میگم که انقد پسر بیکار هست...البته بعضی کارا هست که مختص خانماست و نیاز که خانم هم در اون کار مشغول به کار بشه ولی مثلا اداره ها یا شرکت ها یا به قول شما آژانس های هواپیمایی چه لزومی داره یه دختر بره اونم با یه حقوق پایین!؟کار زن بد نیست ولی در شرایطی که در زندگی شخصیش و جامعه خللی ایجاد نکنه !
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
تـو هـر زمینـه ای.. هـرجایـی.. نـبـاید دسـت از تــلاش بــرداشـت .."تـو" بـاید جـآده رو بــرای رسیــدن به خــواستـه هـات همــوار کــنی
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٤
١
٠
بابا بشینین خونه،کارای خوه با شماست دیه چیکار ب بیرون دارین؟خخخخخخخخخخخخ
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
اگه اینجوری باشه که نیمی از جمعیت کشور کات میشن و move to مطبخ!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
شما هم احسنت.
faride
faride
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
دیگه در این حدم که نه !!خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٤
٦
١
اخه کار به چه قیمتی .اگه همین خانم های محترم باهرقیمتی نرن سره کار،این اشفته بازار درست نمیشه،کار میکنن با باد هوا،مثلا تو دفتر خدمات ارتباطی با ۲۰۰ تومن در ماه ، اژانس با ۱۵۰ ،منشی ۱۵۰ ، این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ الان شما ببین تو اموزش رانندگی خانوما دارن نصف اقایون حقوق میگیرن چرا؟؟؟؟ چون خانوما میخان فقط کار کنن حالا به چه قیمتی براشون فرقی نداره ،اینطوری میشه که ملت دنبال اینن یه خانم استخدام کنن با نصف قیمت ( حتی بعضی وقتا یک سوم قیمت ) به بقیشم کار ندارن .
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٤
١
٠
کاملا با حرفتون موافقم.تو خیلی از شرکت ها و جاهای دیگر اصلا نیازی به وجود خانم ها نیست و اون کار رو یه مرد هم می تونه انجام بده.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
این کامنت در جواب پری خانوم بود .اومده این پایین!!
A_K
A_K
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
:)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
خاااااانوم كيانى درسته
z-sadeghzade
z-sadeghzade
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
کاملا با حرف آقای mahziar موافقم اصلا درست نیست کار کردن با درآمد پایین وپرکردن جای کسی که میتونه همون کار رو با درآمد بیشتری داشته باشه
ati
ati
٩٣/٠٤/١٤
١
٠
کار نیست درس بخون سرگرم شی تاموهات رنگ دندونات شه..:))
z-sadeghzade
z-sadeghzade
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
ممنون ازنظر امیدوار کننده تون
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
تازشم اقاى خرچنگ به باب اسفنجي حقوق ناچيزي ميده الهى بميرم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
یعنی واقعا واسه وزارت نمایش انتخاب شایسته ای بودی! یه چندتا از این باب اسفنجیا رو بردار بیا واسه جیم اکران کن! :دی
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اتقافا خانم پاف! پاتريك! اختاپوس! مستر خرچنگ! سندى! گرى و لرى به من درخواست دادن ولى خب صلاحيت نداشتن!
f_karimi
f_karimi
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
باز که تغییر کردی تو چقد دلت خوشه دخخخخختتتتتررررر
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
بستگی داره رشتتون چیه خوب ؟؟؟
z-sadeghzade
z-sadeghzade
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
سلام ممنون ازهمه نظرات دوستان رشته ی من شیمی وبرای ادامه تحصیل قصد دارم بیوشیمی بخونم قبولی تو این رشته خیلی سخته چون ظرفیت پذیرش کمی داره این روزا واقعا نمیدونم بازم دنبال کار بگردم یا بخونم برای ارشد میخوام کارکنم چون به پولش احتیاج دارم ولی با لیسانس شغل پردرآمد پیدا نمیشه
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
من با رشته ی بیوشیمی آشنایی دارم و بیوشیمی ادامه ی کار خوبی داره اما به مدرک تحصیلی بالا نیاز داره
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
چی بگم والا
وصال
وصال
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
من که کلا به کار فکر نمیکنم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/١٥
١
٠
سلام: علتهای مختلفی دارد.بعضی برای چشم وهمچشمی،بعضی برای پزدادن،بعضی برای افزایش حقوق و بعضی هم برای علاقه تحصیلات تکمیلی را میخوانند.ولی بطور کلی تا جائی که توانائی باشه خوبه ادامه تحصیل،چون سطح معلومات وخیلی چیزهای دیگر بالا میرود.متشکرم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
رشته خیلی مهمه. من الان تمام تلاش و فکر و ذکرم اینه که بعد از دانشگاه ازمون وکالت رو قبول شم... اگه افراد بتونن تا دکترا تو رشتشون پیش برن که خوبه چون استاد دانشگاه میشن. اما کار هم مهمترین عاملش علاقه هستش.کاری که با علاقه همراه نباشه عذابه فقط...
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
تا هر جا ادم کشش داره
amin20
amin20
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
اگه عرضه کار باشه پیدا میشه !!! بعد آدم نباید انتظار داشته باشه از اولش حقوق خوب بهش بدن حتی اگه دکتری داشته باشه ! حتی ممکنه اولش مجانی باشه !! تا کار یاد بگیرید بعد حقوق بدهند !!
vesal
vesal
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
ای بابا پارتی داشته باش کار پیدا میشه:-))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
سلام فقط ادامه !!! همه چيز به وقت خودش
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
پرفس.ر شیننننننننننننننننننننننن/خخخخخخخخ خواهر منم کار نداره!!!!!!!فوق لیسانس میخونه فعلاااااااااااا
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
:)))) ماكه درس ميخونيم نگن بيكاريم.... همين.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
ما کهمیخونیم ببینیم چی میشه!!خدا بزرگه!
f_karimi
f_karimi
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
من با فریده موافقم فقط چن تا شغل هس که باید خانم باشن پرستار. دکتر و منشی اش .معلم .فروشگاهای که البسه زنانه دارن. غسال .خو که چی راننده اتوبوس زنه. یا بضی منشیا آقای فلانی به فلان جاااااااا.دیدین تو فیلما مرد و زنه با هم انتخاب میشن برای ی پرونده ای بعد دعوایی میشن آخرش شوولوولووووووووو
faride
faride
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
با تشکر!خخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٤/١٧
٠
٠
سلام...من ایشالا تهران قبول شدم بعد می بینین که افراد با لیاقت میرن سرکار نه مدرک...!!!
faride
faride
٩٣/٠٤/١٩
٠
٠
ان شاء ا... که قبول شین:)