خانه انجمن ترسناک ترین فیلمی که دیدی!!!
٢٧٣١
٩١
شکوفه گیلاس

ترسناک ترین فیلمی که دیدی!!!

ترسناک ترین فیلمی که دیدی!!!

تا حالا فیلم ایرانی ترسناک دیده اید؟ ترسناک ترین فیلمی که دیده اید چیست؟ (ایرانی و خارجی)

٩١/١١/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٢٠
٠
٠
ایرانی ترسناک؟فکر کنم نداریم ولی خارجی چندتایی دیدم اما اسماش یادم نیست الانم که دیگه نمی بینم یعنی نمیذارن که ببینم.
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٠
٠
٠
سندباد [افسانه 7 دریا] خَعلی وحشتناکه! من دیدم!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٢١
١
١
فیلم سندباد؟آها یادم اومد از خارجی ها دزدان دریایی کارائیب و مکعب وحشتناک بودن.
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
دزدان دریایی کارائیب وحشتناکه؟مطمئنی؟ :O
جوجه طلا
جوجه طلا
٩١/١١/٢١
١
٠
اِ راست میگی اصلا وحشتناک نیست من چقدر ترسو ام.برم یکبار دیگه نگاه کنم شاید تجدید نظر کردم.
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٠
٣
٠
فیلم ترسناک زیاد نگاه نمیکنم ولی چندسال پیش یه فیلم ایرانی قدیمی دیدم که هنورم تو ذهنمه اسمش فکرکنم شب بیست و نهم بود...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢١
٠
٠
چ جوری بود؟؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢١
٠
٠
وای الی.....منم دقیقا میخواستم بیبینم کسی این فیلمو دیده یا نه.....من 7سالم بود که اینو دیدم هیچوقت ریتم اهنگش و موضوعش از یادم نرفته..............واقعا ترسناک بود
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢١
٠
٠
آره شکوفه خیلی اون موقع که نگاه میکردم خیلی ترسیدم صحنه های فیلمش دقیقا تو ذهنمه دریا اگه تونستی فیلمشو نگاه کن فقط تنها نگاه نکنی که... نمیگم موضوعش چی بود که بری خودت ببینی...
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢١
١
٠
منم شب بیست و نهم رو دیدم که الحق و انصاف میتونه نام ترسناک ترین فیلم ایرانی رو داشته باشه اما خیلی هم ترسناک نبود ها . در حد خودش بدک نبود.
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٠
آقا من ندیدم........... قبول نیس..... :)))))))))
as-shahabi
as-shahabi
٩١/١١/٢٠
١
٠
جن گیر- جیغ-
t.m
t.m
٩١/١١/٢٠
٠
٠
فیلم ایرانی و ترسناک؟داریم دوستان فیلم ایرانیه ترسناک داریم؟فیلم خارجی ترسناک یادم نیس... ولی خب مه خعلی بد بود...
t.m
t.m
٩١/١١/٢٠
٠
١
فیلمای خون آشامی، خاطرات یک خون آشام هم ترسناک بود...
t.m
t.m
٩١/١١/٢٠
٠
٠
هرچی فک میکنم و با خودم کلنجار میرم، که چرا اصن فیلم ترسناک تو عمرم ندیدم؟ دوستان چن تا فیلم ترسناک بگین، منم برم نیگا کنم...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٠
به قول سحر عصر یخبندان4...... :))))))) rango هم هست.....:))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢١
٠
٠
میگ میگ!! یه گرگ داره اونقده وحشتناکه! از چشاش خون فواره می زنه!! بعله دوستان .... ما همچی آدم شجاعی هستیم! میگ میگ نیگا میکنیم!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢١
٠
٠
خارجی: کینه.........ایرانی : شب 29
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٠
واااااااااااای مریم جون میگ میگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ترسنااااااااااااااااااااااااااااااااکه..... خَعلییییییییییییییییییییییییی..... :))))))))))
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
رنگو که عشقه، کوجاش ترسناکه؟
bye
bye
٩١/١١/٢٠
١
٠
کلبه وحشت !!! یادش بخیر ! اون زمان که نگاش کردم خیلی باحال بود !!! ولی در کل از خانوادگی به فیلم زیاد علاقه داریم ! هر فیلمی رو که بگید دیدیم !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٢٠
٠
٠
یه زمانی رو بورس بودا!
bye
bye
٩١/١١/٢١
٠
٠
اره !!! خدایییییییییییییش خیلی با کلبه وحشت حال میکنم ! الان که میبینم خندم میگیره !
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٠
٢
٠
آره دیدم.معمولا من و خواهرم و دخترداییم آخرشب فیلم ترسناک میبینیم که هیجانش بیشتر باشه..بعد از فیلم هم اون دوتا مکافاتی دارن برای w.c رفتن!!!من خون تنها بودم نشستم فیلم حلقه رو دیدم،خیلی ترسیدم تا چند روز و شب همش فکر میکردم الانه که تمثل توی فیلم تلویزیون روشن بشه و اون روحه بیاد بیررون گردنمو بشکونه!!! اره (یک تا پنچ)،هویت،کلبه وحشت،قتل با اره برقی در تگزاس،گرگ نما،... اینا هم ترسناکن!خوابگاه دختران(ایرانی) هم بد نبود....
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٢
٠
منم با خواهر کوچیکم میشستم فیل میدیدم.... یادمه داشتیم paranormal activity رو نگاه می کردیم..... تو عالمه خودمون بودیم نصفه شبی... یهو بابام از پش سر اومدن گفتن شماها دارین چیکار می کنن؟؟؟؟ وای خدای من هر دومون میخ شده بودیم..... ینی خیلی ترسیدیم خیلیییییییییییییی....... بعدشم تا مدتها فک می کردم کسی دنبالمه..... :))))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢١
١
٠
چه جالب تابا.....منم وقتی فیلم ترسناک میبینم تا یک ماه فکر میکنم خونمون جن داره
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
١
٠
عه!!!!! خوبه..... چون من همیشه فک می کردم خودم اینجوریم...... :)))))))
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢١
١
٠
آره این جن مثل اینکه تو همه خونه ها هست....
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
منم این حسو دارم، مصوصا موقعی که تهنام...
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٠
١
٠
پارانورمال 1 چون فک میکردم واقعیه!نمیدونم زیاد فیلم ترسناک دیدم!کلا یه سره سریال خون آشامی اینا میبینم!بزار فک کنم!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٠
٠
٠
ایرانی خوابگاه دختران!پارک وی هم ببد نبود
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٠
٠
٠
از فیلم ک نمیترسم اما فیلم اره خعلی جالب بود ایرانی ترسناکم وجود نداره
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
آره بابا...فیلم ایرانی ترسناک اصن داریم؟
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/٢٠
١
٠
ایرانی فقط شب بیست و نهم جذاب بود ... با اینکه قدیمیه ولی خوب درش آوردن ... خارجی : MAMA - SIDE EFFECTS این دو تا رو حتما ببینید خوشگلن ... البته زبون اصلیش رو بگیرید ...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٠
MAMA اومده مگه؟؟؟؟ چن وخ پیش صرفا تبلیغشو دیدم البته پش صحنه اش بود.....
mahshid
mahshid
٩١/١١/٢٠
٠
٠
اره
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١١/٢٠
١
٠
ترسانکترین فیلمی که یادمه کینه بود وسط یلم داداشم یک متر از ترس پرید هوا
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢١
١
٠
آره کینه...اینو یادم رفت
زهره
زهره
٩١/١١/٢٠
٠
٠
کلبه وحشت و فیلم حلقه ک خیلی ترسناک بود .
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
واقعا حلقه ترسناکه ؟
m-nas
m-nas
٩١/١١/٢٠
١
٠
فیلم ترسناک زیاد دیدم ولی نترسیدم.................رد/جیغ/اره/30روز در تاریکی/خوناشام/گرگ نما/و.....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢١
٠
٠
اینقد از اره بدم میاد ....
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
دقیقا، منم خَعلیییی از اره متنفرم...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٢٠
١
٠
ایرانی که اصلا داریم،خارجیم زیاد ترسناک نمی بینم حسش نیست!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢١
٠
٠
فیلم ترسناک ایرانی خلاصه شده توی اون یووووووووویووووووووهااااااهااااااا و .... باقی صدای های خنده ناک!! خیر سرشون خوابگاه دختران تهش بود!! خخخخ :)))))
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/٢٠
٠
٠
کوسه ی آدم خوار!مدرسه نمی رفتم،تو ویدئو دیدم!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٢
٠
٠
آره منم همون سن و سال بودم دیدمش.
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/٢٠
١
٠
فیلم ترسناک ندیدم تا حالا ! چند تا پیشنهاد بدین ببینم ؟!!!!!
m-kian
m-kian
٩١/١١/٢٠
٠
٠
منم ندیدم تا حالا!!!!!!!!!!!! ولی خوب علاقه ای هم به دیدن اینطور فیلما ندارم
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٠
١
١
ice age 4 ! جایی ک نن جون سید گُم میشه خعلی وحشتناکه!!! خعلی....صحنه های وحشتناک دیگه هم داره ک ادمین تایید نمیکنه اگه بگم! خخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٢
آره..... عصر یخبندان4 خَعلییییییییی ترسناااااااااااااااااااااااکه...... :)))))))))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢١
٠
٠
بچه ها کینه رو ببینید.....وای......خیلی وحشتناک........ایرانی قدیمی هم شب29 و جدید هم کمی ....حریم
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٠
٠
٠
ديدن كه ديدم! اما متاسفانه هيچ وقت به اسم فيلما توجه نميكنم ,توجه هم كنم , يادم نميمونه كه!! ايراني رز زرد , پارك وي ,خيابان بيست ونهم ! خارجي هم فك كنم جن گير . . . اوووف اسماش يادم نمياد, يكي رو كه خيلي دوست داشتم اوني بود كه يه روح از نوار ويديو روح آدما رو تسخير ميكرد و بعد اون آدم برا اينكه نميره بايد فيلم قبله مثلا 24 ساعت به يه نفر ديگم نشون بده , بعد ديدن اون ويدئو همينطوري اپيدمي شد ......... بقيشم هركي ميخواد خودش بره نگاه كنه :))))) از اين خون آشامي هام يه چند تايي ديدم! متاسفانه اسماش يادم نيست؟! ولي در كل هيجان موجود تو اين قبيل فيلمهارو دوست دارم؟!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٠
جن گیر و خوب اومدی.....
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢١
٠
٠
پارک وی که ترسناک نیست.........حریم بهتره......اونم شب29 نه خیابان...جن گیرم ترسناک
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٢٠
٠
٠
کلبه ایرانی و لژیون خارجی ! ترسناک بودن ! i ! i !
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٢٠
٠
٠
ایرانی! ترسناکم داره مگه! اِ ! من که باورم نمیشه! ولی خارجی رو بگی میگم فیلم "حلقه" اما اصلا از فیلم ترسناک خوشم نمیاد ! اصلا چیه فیلم ترسناک! مفتش گرونه....
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
چرا همه احساس میکنن که حلقه ترسناکه؟ نه واقعا چرا؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٠
٠
٠
من فیلم ترسناک زیاد می بینم و خعلی دوس دارم..... کلبه وحشت/ پرنورمال اکتیویتی1/ خاطرات یک خوناشام الان دیگه یادم نیست..... یادم اومد میام میگم.....:))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢١
١
٠
یادمه خواهرت فیلم اَره نِگاه میکرد واسه ما تعریف میکرد تا یه هفته تهنا میترسیدم برم دشویی!!! والا ! خخخخخخ هنو یادمه .... خخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٠
استثناً اَره رو ندیدم.... ینی 1/2/3 شو دیدم دیگه ندیدم..... :)))))))) از خون می ترسم خو...... :)))))))
t.m
t.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
ایول، خاطرات خون آشام...
maryam
maryam
٩١/١١/٢١
٠
٠
فيلم ترسناك نگاه نمكنم..
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٢
٠
راستی supernatural هم بود.....
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
٠
٠
مکعب 5بعدی بودی 3 بعدی بود.... یادم نیست.... البته ترسناک نبود..... ولی خب بدم نبود.....
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢١
٠
٠
هم سه بعدی بود(مکعب1) هم پنج بعدی(مکعب2)..اره ترسناک نیست ولی ی جوریه...
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢١
٠
٠
دنیا دیده جان،اون فیلمی که میگی روحه از ویدیو میاد بیرون اسمش حلقه است،همونی که منم ازش ترسیدم...هم کرر ای شو دیدم هم خارجیش(توجه کردی کره خارج نیس!!) آره پارک وی ترسناک نیس
مجید
مجید
٩١/١١/٢١
١
١
ترسناک...هه فیلم که ترسناک نداره..ترسناک یعنی دروغ گفتن یعنی تهمت زدن یعنی غیبت کردن...وقتی ازاین جور چیزا نمیترسی میخوای از دیدن یک فیلم ترسناک بترسی.ها والا دروغ میگم....شمابگین...
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/٢١
١
١
آورین آورین ! دست دست به گفتت....نه خداییش خوب گفتی
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢١
٢
٠
حالا شما صرف نظر از این مسائل اخلاقی و فلسفی جواب بنده خدا رو بده فیلم ترسناک ترسوندت یا نه
مجید
مجید
٩١/١١/٢١
١
٠
نه نترسونده....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢١
٠
٠
ترسناک ترینش اسمشو یادم نیست.ولی فیلم گربه ساخته چشم ادامی ها خیلی یه جوری بود.البته توهمی بود.وووووووویییییییی!
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢١
٢
٠
سلام به نظرم اگه اسمشو میزاشتی موثرترین فیلم ترسناک بهتره چون من خودم اولین فیلم ترسناکی که دیدم (کلبه وحشت) موثرترین شون بود. چون اولیش بود. اما بعدیاش دیگه تقریبا تکراری میشن صحنه ها ممنون
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢١
١
٠
آره مثه سوپر نچرال..... :)))))
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١١/٢١
٠
٠
من يه ايراني ديدم....اسمش كلبه بود....البته زياد ترسناك نبود ولي بازم.....
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٢١
١
٠
كلبه شايد بشه گفت ترسناك . اره هم از نوع خارجي . در كل ترسناك خوب نيست
e_ramazani
e_ramazani
٩١/١١/٢١
٠
٠
فیلم " دیگران " با بازی نیکول کیدمن
Milad
Milad
٩١/١١/٢١
١
٠
ترسناک زیاد نگاه نمی کنم اما یه خارجی دیدم چی بود لا مذهب ذهنمو درگیر کرد حسابی!!البته خیلی وقت پیش بود اسمشم یادم نیس
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢١
٠
٠
من فیلم ترسناک نگاه نمیکنم چون بعدش تا چند وقت اون صحنه هاش یادته اگه تنها باشی خیلی بد میشه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢١
١
٠
دقیقا!
جوجه طلا
جوجه طلا
٩١/١١/٢١
٠
٠
من از فیلم ترسناک زیاد بدم نمیاد ولی بعدش اگه بخوام بخوابم....باید از اتاق یکی از اهالی خانه فقط 2 سانتی متر فاصله داشته باشم.
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢١
٠
٠
شب بیست ونهم وخوابگاه دختران اصن کلن ترسناک نمیبینم.یبارم آخرشب خواب لیلا رودیدم ترسیدم!
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٢
٢
١
واقعا فیلم ایرانی ترسناک داریم؟واقعا داریم؟؟؟ترسناک ترین فیلم خاجی که من دیدم امریکن پای بود!!!
persian-girl
persian-girl
٩١/١١/٢٦
١
٠
شب 29. چون 6سالم بود دیدم میترسم هنوزم ازش
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩١/١٢/٠٥
٢
٠
ترسناک ترین فیلمی که دیدم پیچ اشتباهی1تا4 بود...خیلی ترسناک بود البته به نظرمن..........
طؤفان
طؤفان
٩٢/٠٣/٠٧
٠
٠
يه فيلم ايراني ترسناك هست خيلي ترسناك خيلي خيلي خيلي ترسناك حتي از اسمشم مي ترسم اسمشو نمي كم بموني تو كفش
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
فک کنم جنگیر.حالا چنگیز نخونی! جن گیر.از آخراش بود ولی مثه بوق ترسیدم بعدش ،دیگه، یه فیلمی هم بود که دختره توی کمد بود بعدش! کتابه ورق می خورد یه چشم وسطش بود.اونی هم بود که مرده توی اتاق هتل بود.از پنجره اومد بره پنجره بغلی،دید نیست.اینورو نگاه کرد نبود.اونورو نگاه کرد نبود!اون.اون خیلی خوب و زیبا بود واقعا!دیگه ما بریم.بوس. ه
احمد
احمد
٩٢/٠٤/٢٠
٠
١
فیلم ترسناک فقط فقط فقط due date(قرار ملاقات) حتما ببینین