خانه انجمن تلخ و شیرین‌های کنکور
١١٨٩
١٠٦
h_jahanshah

تلخ و شیرین‌های کنکور

تلخ و شیرین‌های کنکور

کنکور تمام شده و حالا همه کنکوری‌ها و البته کسانی که در خانواده‌شام یک کنکوری داشتند، دارند نفس راحتی می‌کشند. راستش چند روزی است که من یاد ایام کنکور خودم افتادم، چه خاطرات خوشی بود (درس را پیچاندن و به صفا و سیتی رفتن)و البته آخرش تلخ بود (رتبه‌ام با کد ملی‌ام یکی شد). خاطرات تلخ و شیرین شما از کنکور چیست؟!

٩٣/٠٤/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
درسه دیگه!مگه چیز دیگه ای هم هست؟ها !یادم اومد یکی تقلب نوشته بود بعد دم جلسه انداخت تو سطل آشغال!بعد ما برداشتیم خوندیم به درد ما نمیخوره رشتش!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
واقعا عجب کار اشتباهی تقلب به این مفیدی رو انداخته سطل آشغال؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
چه کار نمیکنن مردم!فکر کنم استقلالی بوده!بله!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
اووووووو ما که کنکور ندادیم ولی کنکور ارشد ابجیم اخ که چه روزای سختی بود....ینی پادشاهی میکرد واسه خودشا
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
:|
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
اتفاقا خیلی هم کار خوبی کردین مگه آدم چقد عمر میکنه که بیاد درسم بخونه؟
سهره
سهره
٩٣/٠٤/١٠
١
٠
البته این حرف اصلن ازت بعید نبود......خخخ
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
وای سهره تو چه تصوری از من داری تو ذهنت!!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
ما که هنوز کنکورمون تازه شروع شده!!! وای!!! خیلی استرس دارم :|
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٩
١
٠
الان دقیقا به من بگو استرس چیو داری؟ کنکور مگه چیه؟ 280 تا سوال تستیه ...سعیتو میکنی یه سال خوب و با کیفیت میخونی میری سوالارو جواب میدی ...به خدا چیزی غیر از این نیست....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
آره عزیزم ولی بالاخره استرس هم آدم داره دیگه! بخدااینقد استرس دارم گاهی که اصن نمیتونم تمرکز کنم
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٤/٠٩
١
٠
الان یعنی شماها واقعن فکر میکنید کنکور میتونه خاطره شیرین داشته باشه!!!!؟/من از کنکور سر درد!بی خوابی!زیر سرم رفتن!!و همیشه دل نگران بودن هیچ خاطره دیگه ای در ذهنم پیدا نمیکنم!البته اینم بگم که این هفته های اخر بی اشتهایی هم به انها اضافه شده بود!بی اشتهایی شکمو ترین فرد خانواده!!
par!sa
par!sa
٩٣/٠٤/٠٩
٢
٠
دااااااااااااااارههههههههههههه دااااااااااااااااااااررررررررهههههههههههههههههههههه داااااااااااااااااااااااارررررررررررههههههههههههههههههههههههههههه
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٤/٠٩
٢
٠
یکی از دکترهای سایت (قلابی یا اصلی بودنش رو تضمین نمیکنم) وقتی میگن داره حتما داشته دیگه :دییییییی
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
این ماه اخری نهایتا در روز پنج شش ساعت بیشتر نمیخوابیدم!!!بعضی وقتها نصف شب پا میشدم در گیجی تمام خواب کتابم بر میداشتم شروع میکردم به خوندن!بعدش دوباره میخوابیدم!!اینم بگم که گاهی اتدودم توی یخچال جا میذاشتم کلن شده بودم سوزه خنده خانواده!
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
جمع بندی عید که بود دینی هام داشت کلافه ام میکرد هر چی میخوندم تمام نمیشد!!!اون روزها هم اکثرا خانواده میرفتند بیرون و من توی خونه تنها بودم!فک کنم هفتم یا هشتم فروردین بود کتاب دینی 3 کامل مانده بود دینی دو هم درس ده بودم!از صبخش که بیدار شدم دقیقا عین این دیوانه ها از ساعت شش صبح تا هفت بعد از ظهر از سرجام تکان نخوردم بعد که دینی 3 تمام شد!یک نگاه به ساعت انداختم یادم امد نه صبحانه خوردم نه ناهار!تازه ساعت هفت بعد از ظهر رفتم ناهار خوردم!!خخخخخ!!دینی ام روی اعصابم بود دیگه چیکار کنم!!
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
خدااااااااااااااااااااااا..چررررررررررررررررررا دوباره منو یاد چنروز پیش میندازین خو؟
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
یکی ار تفریحات سالم دوران کنکورمان این بود که به بچه های تجربی بگیم شماها خیلی زیادین درصد قبولیتون نصف ماست!!خخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
:|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
شما که 18 سالتونه چطوری کنکور دادین؟؟؟؟؟؟؟؟
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
یکبار داشتم تستهای فیزیک میزدم فیزیک سه هم بود قشنگ یادمه یک مسئله از خازن و مقاومت داشت من اینو چهار بار حل کردم هر چهار بارم مطمئن بودم دارم درست حل میکنم اما جوابش توی گزینه ها نبود!بعد از چهار بار حل کردن فهمیدم گزینه های تست پایینی دارم نگاه میکنم!!!
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
بعضی از کتابها بود کلن از خودم جداشون نمیکردم حتی وقتی میخابیدم میذاشتم کنار دستم که اگه بیخواب شدم بخونمشون!مخصوصا این کتاب کوچیکهای نشر الگو که مال ادبیات بود!اخراش کتاب قرابتم همه صفحاش باز شده بود از هم!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
بذارین یکی شیرینشو بگم فک نکنید کنکور لولوئه .... اون سالی که کنکور داشتم با دوستام قرار گذاشتیم شبی 10 تا تست سخت عربی و ... بزنیم ...که هرکس اگه نزد باید تنبیه میشد حالا تنبیه چی بود ...اینکه جلو استاد مرد یا بقیه استادا اونروز سالن طبقه خودمونو طی بکشه.... و تنبیهات دیگه از این قبیل ...یه روز که من نتونستم تستامو بزنم بالاخره جلو استاد مرد یه طی خوشگل به سالن زدم .... کل دوستای صمیمیم اونروز رو زمین ولو شده بودن از خنده ...کلا روز خوبی بود ... این یکیش بود ....خخخ ...اوف چه سال تکرار نشدنی بود ....خیلی بهم چسبید ... قشنگترین سال عمرم بود ....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خخخخخخخ:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
سلام من را چه به كنكور كلا با پارتي راحترم
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
!!!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
یعنی من داغون صداقت شما شدم :)) دمتون گرم :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
خوش بحالتون! یکم ازین پارتی هاتونو به ما معرفی میکنین؟؟؟ ممنون میشم خخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
سلام امروز رفته بودم پيش دوستي احوالش را بپرسم سخت درگير تهيه پروژه بود و حتي نميتوانست جواب من را هم بدهد گفتم بابام اين استادت چه ... هست بيا بريم برات نمره بگيرم جواب ما را هم بده . نامي كه آورد خنده دار بود كسي بود كه كاملا ميشناختم . تلفنم را برداشتم و زنگ زدم كجا هستي ميخواهم ببينمت گفت دارم ميروم دانشگاه دو سه نفر خرفت مانده پروژه‌هايشان را بدهند خلاصه تا 15 را براي اين خرفت نگرفتم ول نكردم جالب است كه قبل از اينكه اين نظر را بنويسم آقا خرفت زنگ زد گفت : نمره‌ها را ثبت كرده 17 داده ثبت دائم هم شده.
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
__________________________________جا خالی گزاشتم هر موقع کنکور دادم بهتون میگم
korosh
korosh
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
ایشالا که دوره ما کنکور حذف شه راحت شیم :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
کنکور ندادم تو عمرم (تا دیپلم خوندم) |:
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
آقا من بعدازظهر کنکور ماشین خواهرم دم در خونه مون تصادف کرد خفن!! ( البته خودشون شکرخدا چیزی شون نشده بود بلکه به یه موتوری که خلاف اومده بود خورده بودن و .... ) ینی عججججببب استرسی بهمون وارد شد طوری که ساعتای 11ونیم 12 شب یهو خواهرم گفت اِ راستی شما امروز کنکور داشتین...خوب بود؟؟؟؟ اینطور ینی....خداروشکر میکنم که روز بعد کنکور بود و روز قبلش نبود :||| وگرنه که هیچی دیگه
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٤/٠٩
٢
٠
نه خاطره خوب دارم...ن هم بد!!!ی چیز بسیییییییییییییییار عادی!....ب عنوان ی اتفاق از کنارم رد شد..ن من کاریش داشتم نه اون!...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٩
٢
٠
آفرین این خوبه.....
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
آیکون در حال فکر کردن عمیق... خیلی عمیق... خیلی خیلی عمیق... ! ولی خب چیر خاصی یادم نیمد غیر اینکه رفتم یک بار دیگه از اون جلوی در که کیک میدادن کیک گرفتم :خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٩
٣
٠
آفرین.....افتخار برانگیز ترین کار رو کردین شما ......
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خخخخخخخ
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
من خاطره خاصی ندارم چون نخونده بودم استرس هم نداشتم :)
s_kargozari
s_kargozari
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خوش به حالت...اگه بخونی و بری ببینی هیچی یاد نداری چه حالی میشی؟من که خاطره ی خوشی ندیدم ولی خاطره ی بد...تا دلت بخواد...
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
هر آنچه به آن نیاز دارید را از مهندس بخواهید ... کی ? مهندس ... چی ? مهندس .... کجا ? مهندس .....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
تلفن بطری آب دوتا شیش!
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
نه ... تلفن نداریم فعلا ... هنوز مخابرات اینجا رو کابل کشی نکرده
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
ما که کنکور دادیم مثل مرد خخخ آخرای جلسه فکر کردم آزمون.گزینه دوهستش بس که خلوت بود خخ
دختر خاص
دختر خاص
٩٣/٠٤/١٠
١
٠
سلام نمیدونم چی بگم منم 3،4 روز پیش کنکور دادم واقععععا سخ بود البته انتظارشو داشتم چون سال به سال سخت تر میشه ولی لحظه ای ک از سر جلسه اومدم واقععا(!) خوشحال بودم..! از اینکه بلاخره تموم شد خیلی سال سختی بود یکی از سختی هاشم حدود یه سال سر نزدن به جیم بود! یه بار سر زدم دیدم اوه اوه جعل اسمم کردن!!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
اوا خوش اومدین :))) / خب الان من که همش میام جیم چیکار کنم که از سرم بیفته؟؟؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خخخخ.....شخص مورد نظر بیاید از خودتون دفاع کنید!
دختر خاص
دختر خاص
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
شخص مورد نظر دفاعی نداره! مونا جون خودت بیوفتی تو کنکور خودش کم کم از سرت میوفته نگران نباش!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
واسم دعا کن عزیزم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خخخخخخخ..جعل اسم؟؟؟ دختر خاص....مستر خاص..:D
حاج احسان
حاج احسان
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
کنکور؟؟؟؟؟هههههههه اول از قبل کنکور بگم ک کم خوندم :( همش توی اتاق بودم اما عحب نقاشی هایی ک روی دفتر کتابا میکشیدم :) ی وقتایی هم خوابم میبرد بعد ساعت 3 صبح پا میشدم و برق اتاق رو خاموش میکردم خب بقیه هم فک میکردن من تا اونوقت میخوندم؛هههههه سر جلسه کنکور هم با چند تا از آشنا ها کنار هم افتاده بودیم و قبل توضیع سوالا رو ب هر کی میکردم و میپرسیدم ک تو خوندی یا ن که مث مرد میگفتن ک نخوندن و من هم ب خودم امیدوار میشدم و وقتی ک داشتم از نفر پشت سریم میپرسیدم یکی از مراقب ها سررسید و نزدیک بود همونجا از حوزه کنکور بیرونم کنه،هههههه عجب دورانی بود....!
آوین
آوین
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خواهر من که امسال تا کنکور داد هممونو جون به سر کرد! کلا سال وحشتناکی بود!! خدا قسمت نکنه... خخخخ :))))
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
منم ی سال کیف کردم دس ب سیاهوسفید نمیزدم ب هوای کنکور! حالا دیگه تموم شدو تاوقتی نتیجه ها بیاد خانواده خوبن! چون بهشون گفدم خوب دادمش! ب اندازه ی امتحان الکی بقیه دختراهم براش استرس نداشتم خیلی ریلکس رفتم سر جلسه و گند زدم! باحال ترین و خنده دارترین قسمتشم دیدن ترس بچه ها قبل کنکور و دیئن گریه هاشون بعد کنکور بود....عجیب بود واسم
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
از خاطرات دوران کنکور من یکیش چرتای دم صبه ... یکیش اینه که ظهرا من 20 دقیقه تایم خواب داشتم و تو اون بیست دقیقه که مصادف بود با اخبار ساعت 2 بابام صدای اخبارو بلند می کرد و من هر روز با گریه از بی خوابی پا میشدم!!!:دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
اخهههههههه....خخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
از دیگر خاطرات دوران کنکور من وشاهدخت دعواهایی بود که با هم می کردیم سر اینکه بخون یا نخون!!:دی دیگه این که روزای عید تنها جایی که خونه تکونی نشد اتاق من و شادوخت بود و به حدی این اتاق شولوغ پولوغ بود که وقتی فک و فامیل میومدن یه سری به ما بزنن از خجالت آب می شدیم !!!:دی
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خوش بختانه توی 2تا کنکوری که دادم(کاردانی و کارشناسی ناپیوسته)قبول شدم خیلی چسبید اولش فکر می کردم قبول نمیشم .بعد کنکور یک نفس راحتی آدم میکشه که نگو
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
من از کنکور سال دیگه فقط خاطره خوب دارم.....ی رتبه ای براتون بیارم کل جیم ب من افتخار کنه!
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخ!ینی رتبتون چندشد؟؟؟؟؟ههههههههههه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
کنکور خوب است...معلم های کنکوری خوب استن...هندسه بد است...هنوز کنکور ندادم ولی کنکور دادن را دوست میدارم...امیدوارم اونم منو دوست داشته باشه رشته ای که دوست دارم قبول شم تو یه دانشگاه خوب..:)
amin20
amin20
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
من دوسال بعد میام نظر میدم !
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
شیرین؟؟؟یاااخدااا...
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
این اواخر که نگاه کتابا میکردم حالت تهوع بهم دست میداد!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
رتبه؟؟؟دوس ندارم بهش فک کنم...خخخخ
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
آهنگ حروم...تفرح حروم...خنده حروم...هرکی میبینتت میگه چرا اومدی بیرون ازخونه؟هییییی...تو کنکور داری...
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خخععععععععلی دوران ی جوریه!!!...ولی خاطرات مدرسش خوبه...ینی عالیه..
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
سر کلاس کنکور ریاضی گوسی یکی از بچه ها ازش صدای خروس درومد...دبیر کلاسو ترکوند و مارو گذاشت ورفت...حالا هی برو نازشو بکش...که قبول کرد...خخخخ
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
هععععععی...یادش بخیر!حالا انگار دوسال شده!..ایشالا همه کنکوریا موفق باشن
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
شما رکورد کامنتو شکوندی
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
خخخخخ من همون میرفتم خوشگذرانی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
شما کلا خسته نباشی:)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
شمام خواهش می کنم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
کاملا مشخصه
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
خاطرات تلخ که زیااااااااااااااااااااااااااااااااااد!!! خاطرات شیرین هم همین شماهایین...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
خخخخخخ سید سلام کنکور چطور بود؟ زدین تو گوش رتبه یک یا نه؟ :)
دختر خاص
دختر خاص
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
نیوشا جون باور کن من جعل نکردم! درسته به خاطر کنکورم نتونسم زیاد سر بزنم ولی تقریبا ازبچه های قدیمه سایتم من از اول اسمم دخترخاص بود هم اینجا هم تو وبم هم هرجای دیگه که عضوم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
من دو سال کنکور دادم . من تجربی بودم و اکثر دوستام که با هم تو کتابخونه درس میخوندیم ریاضی بودن. ازونجایی که اونا یه روز جلوتر از ما کنکور داشتن چهارشنبه عصر کتابخونه رو ترک کردن و من تو کتابخونه تنها موندم اونقد دلم گرفت که خدا میدونه. خخخ یادمه یکیشون میخواست فقط یه تست ریاضی بزنه و روز قبلش بیشتر اونو تمرین کرد و وقتی از کنکور برگشت اونقد خوشحال بود که همونو درست زده خخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
كنكور خوب بود/ همون كتابخونه رفتنا درس نخودنا 45 دقيقه درس خوندن دو ساعت حرف زدن/ يعني امكان داشت تايم درس خوندمون عوض بشه و لي اصلا سالن رفتن كنسل نشد/ سال پيش دانشگاهي هم تو مدرسه عالي بود / هر چند دوست ندارم برگرده ولي خوب بود
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
روز کنکور سال دوم با ماشین یکی از دوستام که اونم کنکور داشت رفتیم. رفتیمو دیدیم وای چه ترافیکی... دوستم میخواست ماشینو یه جا پارک کنه ولی خب تو اون ترایک ماشینا ثابت بودن و اصلا حرکت نمی کردن و نمیشد ماشینو همونجا ولش کنیم چون جرثقیل می بردش. تا پنج دقیقه به کنکور به نشانه وفاداری پیش دوستمون موندیم تا نگه نیگا حالا که من تو این شرایطم تنهام گذاشتن . دیگه دیدیم کاری از دستمون بر نمیاد از ماشین پیاده شدیم و از سمت فلکه پارک به طرف درب شمالی دویدیم. همونطور که می دویدیم به یه موتوریه که ظاهرا داداششو اورده بود گفتم اقا تو رو خدا مارو به درب شمالی برسون . مارو رسوند بعد دیدم اوه کلی راه تا دانشکده مهندسی مونده . وارد درب شمالی که شدیم یکی از دوستامو با موتور دیدم که دیروزش کنکور ریاضی داده بود و میگفت همینطوری اومدم . گفتم خدا رو شکر... خدا تورو رسوندم بهد ما رو سوار کردو رسوند . یعنی هم خدا رحم کرد. راستش همونجا فهمیدم که چون دیشبش یه کار خیر کرده بودم خدا اونجوری کمکم کرد. کلیته اسرار:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
ظاهرا طولانی شد کسی حوصله نداره بخونه
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/١٣
٠
٠
نه من خوندم!خوبی شهر های کوچیک همینه!ینی تنها جایی که اینجا ترافیک پیش میاد ساعت هشت شب جلوی کلاس زبانه که ملت میان دنبال بچه هاشون
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١٣
٠
٠
من اصلیتم فاروجیه ولی بزرگ شده و به دنیا اومده مشهدم . وقتی فهمیدم تو فاروج چراغ قرمز ندارن کلی خندیدم . و فک کنم قوچان هم یکی دو تا بیشتر نداره خخخ
maede
maede
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
کنکور همش واسه من خاطرات بده چون اونی که میخواستم نشد.خاطره خوشی نیست جز همون سال اول که با دوستام دسته جمعی تو اعتکاف درسی میخوندیم که اونم چون نتیجه ای که میخواستمو نداد قشنگیاش از یادم رفت!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
خاطره تلخ این که نمی تونستم عضو سایت جیم شم.بقیش که خاطره شیرینه.من کلا خیلی کم استرس داشتم .تا روزای آخر مونده به کنکور تا ساعت 9 می خوابیدم.یک فیلم هم برای تنوع نگاه می کردم.کلا روزی 7 8 ساعت می خوندم.یکی از بهترین سالای عمرم بود.حالا خدا کنه نتیجه هم خوب بشه.به نظر من کنکور رو نباید یه غول بی شاخ و دم بدونی که تفریح و خوشی هات رو ازت گرفته بلکه باید اون رو یه نعمت الهی بدونی که قراره تورو به اون چیزی که استحقاقشو داری برسونه....
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
دقیقا!!!!!!!!!!!!!!!!منم نمیتونستم اما خواهرم بیچاره از سال91 تلاش میکرد آخر معلوم شد خط تیره رو اشتباه زده و گرنه آجی من همیشه توی سایت بود
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/١٣
٠
٠
من كنكور رو هم مثل امتحاناي پايان ترمم دادم و حتي كنكور هاي آتي رو هم به همين منوال....اصولا دشواري نداريم اصلــــــــــن....اگه يه كتاب بود شب امتحان....برا كنكورش هم شب هاي يك ماه مونده به كنكور....حقيقتش زياد اهل درس ومشق نبودم...نيستم...سعي كردم يه حدي باشه كه خانواده ازم ناراضي نباشن :)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٤
٢
٠
سال اولی که کنکور دادم ، رتبمو با *144 زدم تو گوشیم ، خطم شارژ شد !!!!!! اما سال دوم خیییلی بهتر شد . با 8 هزار دانشگاه فرهنگیان قبول شدم .
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/١٦
٠
٠
من دوران پیش دانشگاهیم یکی از بهترین دوران تحصیلم بود .اوایل راحــت انگار نه انگار که کنکور دارم ولی 4 ماه آخرش بکوب خوندم طوری که نه جایی میرفتم نه تلویزیونی و ... مامانم هر روز برام آبمیوه و میوه پوست کنده می آورد اگر نمیخوردم باهام دعوا میکرد...خخخ
گل سرخ
گل سرخ
٩٣/٠٤/٢٩
٠
٠
من هنوز کنکور ندادم ایشاا...تابستون دیگه .....تروخدایکی بهم بگه تواین تابستون روزی چن ساعت بخونم؟؟هرکسی یه چیزی میگه...الان روزی7ساعت میخونم.خوبا ایا؟؟
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
عالیه
astronomer
astronomer
٩٣/٠٥/١١
٠
٠
50% خوندن قبل جلسه 50٪ مدیریت خوتون سر جلسه!!!!