خانه انجمن تقابل با حس های منفی ؛جنگ یا تسلیم؟!
٤٣١
٣٦
فاطمه خانووم

تقابل با حس های منفی ؛جنگ یا تسلیم؟!

تقابل با حس های منفی ؛جنگ یا تسلیم؟!

بی حوصلگی، دلتنگی، خستگی، بیزاری؛ تاحالا کدوم یکی از این احساس ها بهتون دست داده، شما چکار کردید؟ بهش دست دادید یا نه بهش دست ندادین و ضایعش کردید وخیلی راحت ازکنارش رد شدید؟

چرا آدما به جای حل مشکلشون از زندگی بیزار و خسته و دلشکسته می شوند؟ چرادنبال راهی برای رهایی نیستند حتی اراده یک یا علی گفتن هم ندارند؟

٩٣/٠٤/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٤/٠٨
٢
٠
این مشکلاتی که میگی برام خیلی پیش اومده.گاهی ادم به قول شمابایه یاعلی سادم میتونه شکستشون بده ولی گاهی انقدراین مشکلات براادم بزرگ میشن که یخورده زمینشون میزنه.امامن معتقدم بانگاه های اونی که اون بالاست وکمکاش هرغیرممکنی ممکن میشه....
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
اوو چه چیزا که به فکرتون نمیرسه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
شما طرفدار سه و نیم هستین یا از من تقلب کردین؟ها؟دقیقا من همین حرف ها رو میزنم!بعدشم خو آخه من از همون اول شانس نداشتم......ندارم........نخواهم داشت واسه همین حس میکنم مشکلات منو میشکنه و باهاش مبارزه نمیکنم و البته میدونم اشتباهه اما به نظرم راهی ندارم.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
اقا من بچه ی شادیم خیلی هم شااااااااااااااد جوری که اون قدر میتونم در برابر مشکلات خودمو نگه دارم منظورم اینه که بروز ندم که گاهی همه میگن خوش به حالت غمی نداری .... کلا ما تمام اون مسایل رو ضایع میکنیم ولی در بعضی شرایط واقعا سخته واقعا ولی گاهی ادم کم میاره واقعا کم میاره جوری که دیگه ترجیح میده اعتراضم نکنه هیییییییییییییییییییییییییییییییییی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
این خودمی اوبللللللللللللللللللللللللللللل.لایکککککککککککک.من زیادی شادما 1!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
از شادی به شیرین زدن گراییده!!!!!!!!!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
پرى نزار من به بزرگ ترم چيزي بگم!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
چی بگم نگار راین اقای علی هرچی میاد تو ذهنش مینویسه دیگه مهم نیست طرف مقابل ناراحت میشه یانه !!!!!!!! حالا منظورش چی بوده الله اعلم !!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
:_________________-یادم رفت عادتمو تغیر بدم.................پریا جون بفرما ما را بخور!این همه توی انجمنا ازت دفاع کردم بعد..............حقته والا بگیرمت همچین ادبت کنم تا با من که دو سال ازت بزرگ ترم درست بحرفی.
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
اوااااااااااااااااااا رویا حالت خوبه !! من که با تو نبودم با اقای علی بودم به جون خودم با تو نبودم عزیزم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
منم با شما
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
حالا منظورتون چی بود علی آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
اقا با خواهرم چی کار دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهر بزرگ بزرگم ببینه همتونو میکشه مواظب باشین!خواهر بزرگ بزرگم همتونو یک جا میکشه!پریا اگه خواستی نجاتت بدم.منظورم رویا نیست و گرنه هی تکرار نمیکردم آقا علی شما با خواهرم بودین؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
اولش غر میزنم .... بعد دستمو میگیرم جلو چشم تا میخوره میزنمش ( مشکل مورد نظر رو) .... بدبخت نابود میشه .... ولی به قول اون " یارِ غار " که میگه :" ان مع العسر یسرا ...." همراه هر سختی، دو راحتی است ...+توکل ( که هرچی داریم از اونه) دیگه حرفی واسه زدن نمیمونه ..... میمونه؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
من:چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد میرم چیزی دانلود میکنم فراموش میکنم!:)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
علاوه بر بی حوصلگی، دلتنگی، خستگی، بیزاری ،اینهارو هم یه جا با اونای قبلی داشتم: بی اعصابی ، سر درد ،گلایه از خود، گلایه از دنیا ، حس خودکشی و........ البته اینا واسه چند سال پیش بود الان یکی دوتا شو بیشتر ندارم .
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
من دیه حرفی ندارم..خخخخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خود كشي؟! ادم ضعيفي هستيد!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
نه بابا جدی میگی؟ اینم تو کتاباتون نوشتن؟؟؟؟
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
ااااا چقد شما باهوشيداز كجا فهميديد؟!؟! اين حرف من چيزي نيس كه جايي نوشته باشه همه ميدونن مستر!
f_karimi
f_karimi
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
لحظاتی که دلمان میگیرد تاوان لحظاتی است که دل میبندیم.انسان اشرف مخلوقات حس خود کشی وااااااااااای دیگه نگی آ زشته خدا قهرش میگیره.
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خب....تو تهناییام همه ی این حسارو دارم..ولی سعــــــــــــــی میکنم جلو بقیه بروز ندم:)
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
عاطفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟؟؟؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خب مسلما هر کسی تو زندگیش این احساس ها رو تجربه می کنه. حالا یکی ارادش بیشتره می تونه تا حدی جلوشو بگیره و یکی روحیه نداره و جلو این ها کم میاره و مغلوب میشه. یکی از دوستام، من همیشه فکر میکردم هیچ وقت این احساس ها بهش دست نمیده و غبطه می خوردم به این موضوع.. اما یه روز دیدم که نه انگار اون هم از این احساسات منفی در امان نیست! راستی امید به زندگی هر روز داره کمتر میشه!...
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
همه اين حس ها رو بردار من أوج ناراحتيم گريست دوستان ميدونن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
سلام:با توکل به خدا وتوسل به ائمه میشود مشکلات را حل ویا با آن کنار آمد.متشکرم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٩
١
٠
من و تسلیــــــــم ؟! عمـــــــــــرا ، اصلا و ابدآآآآآآا *:)
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
من هرچی هم از درون این حس هارو داشته باشم سعی میکنم بروز ندم. ولی نصفشو دارم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
سلام كلا به همه دست ميدهم
f_karimi
f_karimi
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
شما خوبی.....مرسی که خوندین
korosh
korosh
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
بعله قشنگ باهاشون دوست شدم ک) اصن اگه شبا باهاشون روبوسی احوال پرسی نکنم خوابم نمیبره :) ولی هیچوقت تسلیم نشدم ! :)
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
بی حوصلگی، دلتنگی، خستگی، بیزاری هیییییییییییییییییییی چی بگم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
شاید چون از بس امتحان کردنو باز شکست خوردن ناامید شدن
maede
maede
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
قطعن تو هر دوره ای از زندگی یه روزایی یه آدمایی این حسا رو تجربه کردن اما اینکه چطوری باهاشون کنار بیای باید بلد باشی!باید راهشو بلد باشی و البته بخوای.اینکه میگین چرا دنبال حل مشکلات نیستن من فکر میکنم به خاطر اینه که تجربه های بدی داشتن یا واقعن نمیدونن اون راه حل چیه.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/١٣
٠
٠
تازه اينا كه خوبشن.....حس سرشكستگي... حس اختناق....حقارت....بد تر از همه دلشكستگي.....دست داديم....رفيق شديم....همخونه شديم....ولي توكل به خدا.... اميد به رحمت ولطف بيكرانش مانع از اين شده كه بيش از اندازه درگير اين احساسات ناخوشايند بشيم....بلاخره سختي تو زندگي همه هست..... مهم اينه كه آدم از خودش وخداش ناميد نشه :)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/١٤
٠
٠
وقتی یه حس بد بهم دست میده ، من بهش دست نمیدم تا خراب شه !