خانه انجمن کنکور را چگونه قورت دهیم؟!
٦٩٠
٧١
a-abolfazli

کنکور را چگونه قورت دهیم؟!

کنکور را چگونه قورت دهیم؟!

فردا یک رقابت بزرگ علمی در سطح کشور شروع میشه؛به دوستان کنکوریتون چه پیشنهادی می کنین؟

شب قبل و صبح کنکور رو چه طور بگذرونن؟

٩٣/٠٤/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
برن حرم.....خودشونو خسته کنن تاشب خواب راحتی داشته باشن البته نه مث من که صبح کنکور از زانو درد مردم :) استرس بی استرس ها !!! بعدشم یه چیزی تو فضای حوزه کنکورشون پیدا کنن که بهشون آرامش بده...من خودم رو صتدلیم که نشستم دیدم بغل دستیم قیافه اش همچی یه نموره آشناس !!! سریع برگشتم گفتم قیافه ات برام آشناس و همین باعث شد که تا موقع دادن برگه ها حسابی با بغل دستیم حرف بزنم و بخندم و استرسم به کل نابود بشه!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
شاهدخت جون خو چی میشد میزاشت نظر من اول باشه ها؟نه چی میشد!ای به جان کیو جونگ الان بدجور تو فاز غمم!برو کنار بینم!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
ها ؟؟ چی شده ؟؟؟؟ :دی
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
مرسی انرژی :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
:))))))))))دیگه ماییم دیگه!شاهدخت جون ول کن بابا!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٤
٢
١
آقا درس نخونین!نخونین شب قبل !هر چی یادتون بود میپره!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
صبح مغز آفتاب گردون و شب هم واستین الان یادم میاد الان یادم میاد آها!قارچ بخورین!عالیه!من کلا به جای دندون پزشکی متخصص تغذیم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
استرس نداشته باشین شکلات بخورین و به مامان و باباتون بگین آماده این تا نگران نشن هی پاپیچتون بشن
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
آقا وقتی هم قبول شدین یک شیرینی هم به ما بدین دیگه!شیرینی میخایم یالا!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
چشم شما برامون دعا کنید شیرنی هم میدیم با ساندیس خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
قبول شویددددددددددددد!آقا من میرم میزنم تو سر این کامپیوتر تا دفعه آخرش باشه اشتباهات مردم رو بگیره!هر کی میاد بریم!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
اقو کلا بیخیال باشین.بی استرس بی دغدغه با خیال راحت برین سر ازمون.اها راستی از خونه که خاستین راه بیفتین یک صفحه قران هم بخونید.خدا به همراهتون.به امید قبولی همه ی کنکوری ها.اها راستی یک چیز دیگه ما براتون دعا میکنیم شما هم اگه قبول شدید باید به ما شیرینی بدید
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
ممنون :) ..چشم
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
امشب پاشین برین خیابون ،یکم شلوغ بازی کنین تا ۲،۳ شب، اینجوری استرس کنکور رو خالی کنین :-)
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
من که می گم تا می تونین روز و شب قبلش بخونین .....!!
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
:!!
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
اره والا ..من برا آزمون تیزهوشانم همین کارو کردم خیلی هم جواب داد ....بی:
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
ما كه هنوز مونده تا كنكور خعلى ها هم ميگن تا موقع ما حذف ميشه نميدونم والا...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
دوستان من كه يكي از اون يكي خلاص ترن....ريلكس ريلكس....نمونش ديشب هممون رفته بوديم پارك، قريب به 4ساعت واليبال بازي كرديم ....فردا كنكور دارم ها ...همون ديشبم قرار گذاشتيم امشب بريم برنامه جنگ شادي بش قارداش :)))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
البته به اونايي كه استرس دارن پيشنهاد دادم يه سر برن معصوم زاده سيد عباس و مزار شهداي گمنام شهرمون....پراز انرژي مثبت وآرامش هست :))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
خب ما که فردا کنکور داریم نمیدونیم چکار کنیم وای برام دعا کنید
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
شوما کنکور دارین و اون وخت اومدین اینترنت ؟؟؟!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
من برات دعا کردم ایشالله با خبرای خوش بیای رتبه 3 خخخ ایشالله واسه همتون دعا کردم ... موفق باشی ....
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
بلاخره کنکور تموم شد حالا رتبه میاری ؟؟؟؟
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
خب دعا بخونین ... سر صب قبل رفتن آیه 2و3 سوره طلاقو با معنی بخونین ... سعی کنین لبخند بزنین ... حرف بزنین تا استرستون تخلیه بشه... سر کنکور به احد الناسی نگا نکنین ... هی تو چهره بقیه دقیق نشین به ورقه خودتون نگا کنین... دیگه ... اممم.... شادوخت راست میگه سرتونو گرم کنین من سر کنکور تو بخش زمین شناسی بودم جلوم یه میز بود با یه سنگ زمین شناسی خیلی قشنگ که کلی بهم آرامش داد ... یادمه بنفش براق بود ولی از اون جایی که زمینمو تو کنکور منفی زدم اسمشو یادم نی :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
اصن استرس نداشته باشید کنکور هم یک مرحله از زندگی انسانهاست البته از اون مراحل خیلی خیلی خیلی سخته که کار هرکسی نیست قبول شدنش ...:| :) از اون جاییم که اگه قبول نشین از طرف فامیل و خانواده طرد میشوید و دیگر هیچ اینده درخشانی ندارید و اقایان باید به سمت پادگانها و خانومها به سمت خانه بخت حرکت کنند پس سعی کنید حداقل یه غیر انتفاعی و بیارین خخخخخخخخخخ (ستاد امید به جوانان کنکوری )
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ. شما خدایی روانشناسی باید میخوندی بانو سمیرا.!!!!!!!!!!! یعنی دارم م ی می ر م از خنده واسه این کامنت پر امیدت!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخ . شما به عنوان راهنما تو کانون فرهنگی اموزش استخدام شو !! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
الان این امید بوددددد؟؟؟؟؟ خخ مرسی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
نمیری الهی .... با این امید دادنت..... خخخخخخ....ولی یه چی بگم؟ من با قبولی در دانشگاه همه طردم کردن..... خیلی جالبه....مگه نه؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
اگه استرس زیاد دارید کنکور شما رو قورت داده..! بشینید فوتبال ببینید اگه صعود کرد تو خیابون نیاین شما. من سالی که کنکور داشتم اصلا اماده نبودم یعنی صفر بودم کسیم اینو نمیدونست.صبح کنکور مادر قران و صدقه اورد پدر صحبتای روانشناسانه میکرد خلاصه همه روحیه میدادن اما من امیدی به خودم نداشتم.رفتم سمت جلسه. اونجا که رسیدم گفتم من که هیچی بلد نیستم کنکور دادنم چیه! به همین راحتی پشیمون شدم رفتم کله پزی.یه دوریم زدم و برگشتم خونه.پدر زمان نتایج جریانو فهمید اما به کسی نگفت!منم جبران کردم البته سال بعدش. این داستان من بد اموزی هم داشت اما فقط به اشتراک گذاشتم که بگم عزیزان کنکوری ریلکس باشید همیشه و در همه حال. نکته مثبتش این بود دیگه!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
این بچه کنکوری های الان که پول کله پزی ندارن چیکار کنن؟خخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
ساندویچ نون پنیر سبزی در حالی که رو چمنای یه پارک ولو هستن هم همون کارو میکنه گاهی!!! راستی هپی نیو اواتار...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
وای خارجی حرف زدین خخخ حخخخخ خخخخ تچکر
faride
faride
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
نون و پنیر؟! خخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠٤/٠٤
١
٠
شب قبلش برن حرم ! تا میتونن آرامش بگیرن :)) صبحشم که خب میرن کنکور میدن دیگه ! خخ مگه اینکه داوطلب عزیـــــز زبـــــان باشن و بعدازظهر بخوان برن٬ در اینصورت صبحش اصلا درس نخونن٬ اگه میتونن برن بیرون با خونواده ٬ حتما هم خواب کافی داشته باشن چون کنکور زبان سر ظهره خسته میشن !
maede
maede
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
موافقم!منم شب قبل کنکور رفتم حرف خیلی خوبه.واقعن بهت آرامش میده :)
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
منم الان از حرم اومدم :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٤
٢
٠
دعا میکنم ایشالله همتون موفق باشید و با خبرای خوب بیاد ایشالله.......... شیرینی قبولی همتونو بخورمایشالله بلند بگو آمییییییییین
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ممنون آبجی گل پری
maede
maede
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
امشب تا میتونید به فردا بعد از کنکور و آزادی ها و تفریح و استراحت فکر کنین :))) امیدتون به خدا باشه و بسپارین به خودش.....
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
خخخ باعشه...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
قبل از خواب یه دوش آب سرد میچسبه .....گردش خون رو تعدیل میکنه....خیلی ریلکس میخوابی ...فردا صبشم میری کنکور رو قورت میدی ....
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
بله منم فردا کنکور دارم .... از امید هاتونم استفاده میکنم:)) ممنون
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
بیچاره ها!! ایشالا همشون موفق بشن. سال دیگه هم ما کنکوری ایم :((
faeze
faeze
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
:))
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
اوهوم سال دیگه ما بیچاره ایم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
سلام
با خيال راحت فوتبال نگاه كنند
kafshdozak
kafshdozak
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
همچین میگذرهههههههههههههههههه..هعی الان دیگه استرس بی فایدس...هرچی تلاش کردی نتیجشو میبینین ایشالا....هعییییییییی یادش بخیر
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
بشین بخون:| بچه کنکوری یعنی درس:| همه درسا رو باید صبح کنکور دور کنند:| بله:| همه کتابا رو:| وقت هم میشه:|طرف رو زد :| دیدین نمیشه موهاشو بکشیدن تاصبح بخونه:|
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
نخیرمش.... خخخخخ.... راهکارت تو لوزالمعدم.....جاش خوبه؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
بچه ها همتــــــــــــــــون عآآآآآآآآآآلی بدین *:) دعــــآ میکنم و کلّی آیت الکرسی براتون می خونم *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اصلا بشینن خنده بازار نگاه کنن *:) فقد استرس نداشته باشن
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
آفرین خوشم میاد ریلکسی.....
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
کنکور ؟؟؟؟ بگو آب خوردن ! والا!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اوهوم...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اگه اینجا بودین میزدمتون خخخخخخخخخخخخخ
faeze
faeze
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
مونا لایک :)))
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
منو نخورین !! گناه دارم -_-
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
مونا جان با کی بودی دقیقا؟ خخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ندارم
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ب همون سادگی و خوشمزگی ای ک من قورت دادم!
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
من خواهرم کنکور داره..تمام کتاباش سفید و تمیزه..کسی میخاااااد..رشته ی تجربی..نصف قیمت..میخرین؟؟خخخخ...عین خیالشم نیس..الآنم رفده شهربازی:|خخخخخخخخخخخ
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
سلام! من امروز صب کنکور داشتم.. خاهر همین نی نی یه ام!!! کلی خوش گذروندم تا الان! نتیجه ها بیاد اما بدبختم!!!
sin germany
sin germany
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
همون حرم فکر خوبیه....زیاد با بچه ها در ارتباط نباشن تا استرس نگیرن که اونا بیشتر ازشون خوندن
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
دیگه تمومممممممممممممممممم شد یه نفس عمیق هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا! ایشالله همتون قبول بشید ....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خب دیگه حالا همه کنکورا رو خراب کردن اومدن خونه و نمی دونن رتبشون داغونه داغونه خخخ حالا چه پیشنهادی می کنید؟؟ ؟ ؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
نمرات:00000000000000000.برن مدرسان شریف!خخخخخخخخخ
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
سلام.من که کنکورو قورت دادم . اصلا استرس نداشتم...
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ده بیست تا والیوم ده بندازن بالا و با خیال رااااااااااحت بگیرن بخوابن.وقتی بیدار شدن بقیه به جاشون کنکورو قورت دادن