خانه انجمن بهترین خاطره ی تابستونی !
٥٣٨
٤٠
mery

بهترین خاطره ی تابستونی !

بهترین خاطره ی تابستونی !

امروز اولین روز تابستون بود و گذشت ؛ تابستون علاوه بر گرما چیزای زیادی با خودش داره خاطره ها رو هم همین طور

بهترین تابستونی که داشتین و ازش خاطره های زیادی دارین کدوم تابستون بوده؟چرا؟

٩٣/٠٤/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
یه آدم
یه آدم
٩٣/٠٤/٠١
٠
٠
بهترین خاطرم تابستون پارسال بود رفتیم زشک بالا کوها ی تیکه من پام گیر کرد به سنگ افتادم بقیه هم پشت سرم یکی یکی تق افتادن بقیه تونستن خودشونو نگه دارم فقط من بودم که از اون بالا قل خوردم اومدم پایین ولی خدا نگهدارم بود سالم موندم بعدش کلی خندیدیم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
حتما یه تپه کوچولو بوده به نظرتون کوه میومده وگرنه که ادم از کوه بیفته که داغون میشه خخ
یه آدم
یه آدم
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
تپه کوچولو که نبود ولی دیگه رسیده بودیم اون پایینای کوه ولی بازم راه زیاد بود تا کوه تموم شه،حالا نکه هیچ کارم نشه تا ی هفته لنگ میزدم تو راه رفتن صورتم پر از کبودی بود
نگارا
نگارا
٩٣/٠٤/٠١
٠
٠
تولدم تابستونه بهترین خاطرم :))
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
مثه من!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠١
٠
٠
من کلا تابسوت خاطره انگیزی نداشتم چون همش استرس کنکور بوده حالا انشالله از 5تیر به بعد تابستونم خاطره انگیز میشه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
شما از اول دبستان استرس کنکور داشتی؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخ
faride
faride
٩٣/٠٤/٠١
٠
٠
نمدونم!
Mohammad JAVAD Ghandehari
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
منم نمیدونم!
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/٠١
١
١
هر سال تابستون ما غرق احساسیم....دیونه تر میشیم تا پای هم وایسیم // هرسال تابستون درگیره هم میشیم....ما بهم بیشتر از هروقت نزدیکتر میشیم :)...رفقا رو میگم هااا
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٠١
٠
٠
خاطره کجا بود، همش یا درگیر درس بودم یا کارورزی یا هم کار دیگه،خخخخ
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
ای شیطون چی کار؟؟؟ مشکوکیا!! :دی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
نمیدونم راستش تابستونام شاید زیاد قشنگ نبودن که به یاد بیارم یا قشنگ بودنو من قدر نمیدونم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
من اصولا از تابستون زیاد خوشم نمیاد.من تو پاییز سرمست میشم و با تمام وجود دوسش دارم.بعدشم زمستون. اما حالا که بحث تابستون هستش من تولدم تو تابستون و چند روز دیگه هستش... وقتیم که دوم راهنمایی بودم بعد از امتحانا مارو اردو بردن ابعلی. اون یک هفته جزء بهترین روزای زندگیم هستش. یه کمپ بود وسط یه دره مانندی. ما یه هفته تو چادر بودیم هر 5نفر یه چادر.شبا ساعت 10شب وقت چایی بود.میرفتیم چایی میگرفتیم و یه گوشه ولو میشدیمو به ماشینایی که اون بالا اندازه ی یه مورچه بودن نیگا میکردیم.واقعا هیچ وقت اون یه هفته رو فراموش نمیکنم اون سال روز تولدم رو هم تو اردو بودم... سال شمسیش یادم نیست اما یادمه یورو2004 همون روزا برگزار میشد.هیییییییییی یادش بخیر. مرسی واسه انجمن. ما که احساساتی شدیم واسه اون روزا...
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
تابستون ؟؟؟؟ نه نه نه ! توی یکی از همین تابستونا بود که رفت ... -_-
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
نمیدونم چرا هر چی فکر میکنم هیچی یادم نمیاد ..... نکنه الزایمر گرفتم ( ایکون ترس شدید) خخخخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
یکی با دست چپ بزن رو نیمککره راستت....ببین چ صدا میده....بعد ی دو تا کله ملق بزن....نتیجه رو بگو تا بگمت گرفتی آلزایمر یا نه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
اوا دکتر یه چیزایی داره یادم میاد دست شما درد نکنه فقط این تجویز و هر روز انجام بدم؟؟؟؟یا دیگه خوب شدم خخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
بهترینشو که نمی دونم و بدترینشو الان در پیش دارن اینقده درگیرم که نگو هعیییییییی آررررررررررررررره
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
یکی از بهترین هاش !! پارسال یک همچین موقعی با دوستام رفتیم استخر ! بعد رفتیم فوتبل زمین چمن ! بعد رفتیم گیم نت و بعد هم یک ساندویچ زدیم !!
a_y
a_y
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
ازدواج و مسافرت گروهی بعدش که چون جمعی بود نمیشه اسمش رو گذاشت ماه عسل
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
والا من هرچی فک میکنم یادم نمیاد شاید هر روز تابستونام خاطره خوب هستن چون هیچ وقت ناراحت نیستم!!شاید نتیجه گرفت تمام عمرم خاطرات خیلی خوبی دارم!!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
من با مامان بزرگ بابابزرگم تنها رفتیم شمال.جاتون خالی انقدر خوش گذشت.داداشم پاش شکسته بود خانوادگی نمیتونستیم بریم واسه همون با اونا رفتم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٠٢
٣
٠
تابستونای قبل ک یکی بهتر از دیگری!....کلن مترقی (ترقی کننده) هستیم ما.....نمیدونم کدوم از همه بهتر بود ولی صد در صد امسال نیست!.....بهترین خاطره هم: نه مسافرتا....نه اردو ها....نه سایر تفریحات....بهترین لحظات تابستون لحظات علافیه!....فکر این ک هیچ کار و دغدغه ای نداری!
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
من همه ی تابستونام رو تا به حال دوست داشتم .. همین که دغدغه ی درس رو نداری خعععلی عالیه ...بی:
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام: بهترین تابستان من سالی بودکه دخترم به دنیا آمد.سپاسگزارم
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
تابستون 89 !:)فوق العاده بود.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
تابستون 89!بهترین سالم این سال بوده..........هی جوانی چرا گذشتی..........0اون موقع چقدر هالیوودییییییییی بودم حالا رفتم تو فاز غم کره جنوبی!هی!از کجا به کجا!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
سالی که کنکور داشتم تابستونش بهترین سال بود ....هعیییییی 20 تیر کجایی که یادت بخیر .....و صد البته تابستون سال پیش که روزی دوتا کلاس میرفتم چه وقتی که ماه رمضون بود چه وقتی که نبود ....و کارمان تابستان امسال نیز همین است .... کیف و حال و..... بگذریم ....کلا خوش گذرونی ....:)))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
یه تابستون بود که ما با خانواده خاله ام اینا رفتیم نصفه ایران گردی:دی اون خیلی خوش گذشت چون تهنا نبودم هنوز اون تابستونو خیلی دوس میدارم ازش خاطره ی زیادی دارم امسالم شاید بریم بازم هرچی خدا بخواد:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام
تابستوني كه تابستونش سرد بود.
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
تـــآبستونی که رفتیم گنبد کاووس ! خخخخ و من لباس ِ ترکمن ها رو برای ِ خودم گرفتم با اون شال های بلند و کلاهشون و ............ *:)
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
بح بح مهلا!:)چطوری دختر؟خوبی؟کم پیدا شدی ها!:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
مــــــآمـــآن به خدا این قد که من دنبال ِ تو میگردم ، هآچ دنبال ِ مامانش نگشت *:) در تحریم به سر می برم *:/
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
تحریم؟تابستون؟من العان لغو تحریمت میکنم دخدرم:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
این تــــــــــآبستون رو دوست ندارم *:/ فقد زودتر تموم شه ...
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٣
١
٠
فك كنم تابستون چهارده سال پيش بود اره اره اگه درس گفته باشم همش ميخوردم و ميخوابيدم انقد حاااااااال داد كه نگو!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
تابستون زیاد دوست ندارم کلا هوا گرمه بی حوصلم :( با این حال سفر تابستون 92خوب بود....تابستون 91 سه تا ازنوشته هام روزنامه استان چاپ شد که خودشونو ماجراهاشون دوستداشتنی بودن...تابستون 90 همه که که :) تابستون 89 هم که مذخرف ترین تابستون عمرم بود.....اصلن کاش 89 از تاریخ پاک بشه....88 که دانشگاه قبول شدم خاطره شد...اوممم خوبن دیگه کلا تابستونو غیر تابستون نداره....ماهمه اوقات خوشیم شکر خدا :))))))))