خانه انجمن من ازشما می پرسم؟!
٥٣٣
٣٩
سلیمان حسنی

من ازشما می پرسم؟!

من ازشما می پرسم؟!

سلام دوستان مشکلی رایکی از دوستان بامن درمیان گذاشت که من قبل از پاسخ دادن گفتم با شما مشورت کنم.

ایشان مقداری بدهکارشده واز اداره گرفته تا رئیس جمهورووزیرو... مکاتبه کرده ام هیچکس کاری انجام نداده است.از طرفی بعضی ازآشنایان هم انتظار کمک ازایشان رادارندونمیخواهدآنان راناامیدوناراحت کند.به نظرشما بایدچکارکند؟متشکرم

٩٣/٠٣/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
سلام. ان شاالله خدا گرفتاریها رو حل کنه...خودتون استادین و با تجربه ...ولی چون ابعاد موضوع مشخص نیست نمیشه نظر خاصی داد ، مهلت خواستن از طلبکاران،قرض کردن و استفاده از وامهای فوری (البته با سودهای آنجنانی) میتونه یک راهکار کلی باشه ضمن اینکه همینکه قصد ادای دین رو دارن خداوند حتما بهشون کمک می کنه ... در مورد توقع دیگران هم وقتی ایشون چیزی نداره وظیفه ای متوجهش نیست ... بخاطر نیتشون نزد خدا ماجورن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
سلام:لطف کردیدنظردادید.متشکرم
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
والا این مسایل مردانه است من نمی دونم!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
سلام:چراکه نه اتفاقا شما بهتر میتونید.ممنونم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام
پرداخت بدهی اولین وظیفه یک مسلمان است وقتی بدهی را پرداخت نمیکنیم یک مومن دیگر در سف ایستاده تا نوبت او شود. فقط راهی برای پرداخت پیدا نمایید و خداوند برکت خواهد داد ریس جمهور هم اگر بدهد باز به برکت نیاز خواهد داشت
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام: خیلی متشکرم دوست گرامی.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام استاد خیلی کلی بود سوالتون .کاش حدود مبلغ بدهی یا مهلتی که دارن رو میگفتید اینطوری راحتتر میشد همفکری کرد.اما اگر معذورید از گفتنش. بعد از توکل به خدا و واسطه قرار دادن اقا امام رضا (ع) ... ایشون یه اشنایی پیدا کنن که پول نقد داشته باشن.اون اشنا بره به نام خودش تو یکی از موسسات حساب باز کنه .مدتی که پول اونجا باشه از امتیاز اون پول ایشون میتونن وام بگیرن و اون اشنا هم پولش که به نام خودش تو حساب بوده رو برداشت کنن اینطوری پولشون هم سر جاش هست کاره دوست شما هم راه افتاده. موسساتی که اینطوری وام میدن زیادن. راه زیاده این یه راهش هست...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام: بسیار سپاسگزارم درست میفرمائید میترسم بیشتر توضیح بدم مشکلی براش پیش بیاد خیلی ممنون
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
راستش اول به اونایی که از این اقا توقع دارن بگین که دست و بالشون تنگه رودربایستی که ندارن دوما واسه بدهی ایشون هیچ کاری نمیتونین بکنین چون تو این دوره زمونه کسی کمک نمکنه اقای حسنی.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام: بیشتر از مشکل بدهی همان آشنایان هستند که چندبار تصمیم گرفتم خودم برم براشون توضیح بدم ولی هنوز نرفتم.متشکرم
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
من کلن از اونجایی ک همیشه ولخرجم در مورد موارد اقتصادی نمیتونم نظر بدم...چرا ک خودم همیچوقت پول تو جیبیامو نیگه نمیدارم..ببخشید ولی بازم اگه چیزی اومد ذهنم میگم..شرمنده:)))))))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام: سپاسگزارم
ایمان
ایمان
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
طلاهای خانمش ر و اگه بفروشه عالیه .طلا واسه ی همین روزاست دیگه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام:متأسفانه همسرایشان فوت کرده است اما از نظرتون متشکرم
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
رو د وایسی نداره که...بهشون بگه اوضاش بهم ریختست...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام: بله اینهم یک راهشه.خیلی متشکرم
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
بره یک وام از بانک بگیره هم بدهکاریاشو بده هم به اونایی که میخاد کمک کنه .بعد کم کم قرضشو با بانک صاف میکنه هم بقیه که پولشو برگردوندن یکم از پولش برمی گرده.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام: بانکها هم متأسفانه در حال حاضر وام پرداخت نمیکنند از راهنمائی شما متشکرم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
دادن بدهکاری اونقد مهمه که اگه سر نماز واجبت باشی و طلبکار دم در باشه و بخواد طلبشو بگیره باید نمازتو بشکنی و زودتر بدهیتو صاف کنی ...ولی کمک کردن به بقیه حتی اگه چشم داشتی دارن کار مستحبه .... از نظر من بهتره وام بگیرن و اول بدهی رو برگردونن بعد اگه مقدور بود کمک کنن....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام: بله خانم جانبرکف .ولی پرداختها در بانکها هنوز شروع نشده. انشاءا... که شروع بشه و بتونه بگیره.از شما سپاسگزارم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
چه سوال سختی :|
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
سلام: خیلی ممنون
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
اقایون انجمن شما ها رو میطلبد:|
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
سلام: متشکرم
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
انشائالله ک بتونه وام بگیره تا کارش راه بیفته...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
سلام: خیلی متشکرم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
اقا من از شما می پزسم...................سوال یکم ابهام نداشت؟؟؟؟یعنی خوب باز نشده بود
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
همه حق با مشتریست خخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
سلام:چرا داشت ولی چاره نداشت برای حفظ حرمت.متشکرم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
و دوباره از شما میپرسم.................چرا الان سایت بستست:(((نموخوام
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
یه شرخر پیدا کنه ، نیم ساعته پولو وصول میکنه . خلاص !
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم.خدا خواست و مشکل این دوست ما از جائی که هرگز فکرش را نمی کردحل شد از همۀ دوستان نهایت تشکر را دارم که همفکری وهمراهی کردند.من فقط به ایشان گفتم خدا نخواست که امید آشنایانت قطع شودونیز پاداش حفظ آبروی مردم وصبر بر سختی رابه تو داد.الحمدلله الرب العالمین.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
شکــــــــــر :)
sin germany
sin germany
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
خدا رو شکر:)))))))))