خانه انجمن رواج فیلم های ضد ایرانی (300 اینبار نسخه دوم!)
٦٠٩
٣٨
اشکمهر آتشروان

رواج فیلم های ضد ایرانی (300 اینبار نسخه دوم!)

رواج فیلم های ضد ایرانی (300 اینبار نسخه دوم!)

شاید فیلم ضد ایرانی 300 رو دیده باشید.چند روز پیش اتفاقی نسخه شماره دو ساخته شده این فیلم به دستم افتاد که نگاهش کردم بعدش هم باز یک فیلم ضد ایرانی دیگر با داستان حمله اسکندر به ایران و باز هم سیاه نمای و...
احساس بدی با دیدن این فیلمها در انسان به وجود میاد چون در این فیلمها دیگه دین مردم ایران رو مورد حمله قرار ندادن بلکه ایرانی و کلا مردم ایران رو آدمهای پلیدی جلوه می دهند. 

نظر شما در مورد این فیلمها چیست و به نظرتون راه مقابله با این فیلمها چیه؟

٩٣/٠٣/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٦
٢
٠
راه مقابله زیاده ولی این مسولان هستن که چشاشونو رو به همه چی بستن و زورشون میاد یکم پول خرج کنن و چهارتا فیلم در مورد اونا بسازن فقط بلدن بچه هاشونو بورسیه کنن و بفرستن خارج
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
البته خلاقیت هم میخواد
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
البته خلاقیت هم میخواد
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
باز شوووما جماعت ایرانی و دست کم گرفتی اقای صنعی :)))))))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
روشن نمايي در مواردي كه دروغ است در شبكه هاي اجتماعي جهاني و ماهواره ها كه در دست رس همه هست نه اين كه بيان تو ايران بگن كه اين فيلم بدو درست كردن
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
من ندیدمش حالا چیا گفته ؟؟؟؟؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
خوشبختانه ندیدم :)))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
من ندیدم و راه جلوگیریشو هم واقعا نمیدونم :| من الان باید به فکر کنکور باشم به این خخخ ممنون ازانجمنتون
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٣/٢٦
١
٠
فیلم های ضد ایرانی خیلی بد هستن
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
یا این حرفت داغونم کردی مرد :|
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
من فقط مسخه یک رو دیدم که بشدت حالم بهم خورد و عصبی شدم بهترین راه مقابله ساختن فیلم هایی ضد اینا است که حقیقت رو نشون بده
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
من با رفیقم نشستیم نگاش کردیم....خداییش ترکونده بودن ما ایرانیا رو...ولی یکی از بهترین صحنه سازی هایی که تا حالا دیده بودم رو داشت...راه مقابلش اینه که هیچ واکنشی نشون ندیم تا خونوک بشن =))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
نه این طوری اونا به کاراشون ادامه میدن
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
نمیدونم..شاید اگه کارگردانای ما دست ب کار بشن و فیلمای زمان قدیمو بسازن....و البته یکاری بکنن ک تو جهان دیده بشه ی ذره فقط ی ذره پیشگیری بشه..اما با این وضعی ک الآن کارگردانا دارن و فقط فیلمایی میسازن ک پسره عاشق دختره میشه و آخر فیلم بهم میرسن گمون نکنم همچین اتفاقی بیفته:|ممنون از انجمنتون
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
بذار هر چقد می خوان بسازن.... الکی پولشونو حروم می کنن.... اونی که بخواد واقعیتو بفهمه به یه فیلم اکتفا نمی کنه اونیم که نخواد خوب بذار ببینه!!
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
نه نه پیشمون شدم به نظرم نمیشه هیچ کاریم نکنیم!
fcb_messi
fcb_messi
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
چند ماه پیش خوندم که شروع کردن به ساخت فیلم کوروش کبیر... گمونم 17میلیارد هم گفته بودن هزینه باید بشه.. حالا اینکه بشه یا نه نمیدونم!!
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
مسی جان اینم میشه مثه رستاخیز... 16 میلیارد هزینه اش کردن فقط حادثه کربلا رو بردن زیر سوال و کلی موهومات بهش اضافه کردن ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
مام نديديم :| در جريان هم نيستيم.....شنيديم هم تنگ عبارت معروف" حرف كه بسيار است شنونده بايد عاقل باشد" عبارت "بيننده هم بايد قابل باشد" را اضافه كردن.... بعدشم : هر کس بد ما به خلق گوید/ما دیده ی دل نمی خراشیم/ما خوبیِ او به خلق گوییم/تا هر دو دروغ گفته باشیم.... الان خبر نداري اوونايي كه اين فيلمو ساختن خودشون عجـــــــــــب آدماي خوبي هستن (-_-)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
وقتی ما از کوروش فقط میفهمیم یه منشور داره و از اساطیر تاریخیه دیگمون اطلاعات کمی داریم وقتی به خودمون نمیشناسیمشون دیگه از دنیا چه انتظاری ! این وسط یه عده فرصت طلب همه ی تاریخ مارو تحریف میکنن. ما زمانی کاری کردیم که چندتا کار قوی بسازیم و واقعیت تاریخمون رو به دنیا بشناسونیم. اونا پولشون رو هم دور نریختن چند برابرش میفروشه فیلمشون... ما البته در زمینه ی گذاشتن یه میز و اوردن 2تا کارشناس حتما مشت محکمی بر دهانشون خواهیم زد!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخ اقا صالح افرین :)) درضمن شما دوتا مطلب تو صف انتشار داری چرا منتشر نمیشه ؟ میخواییم بیایم واست نظر بزاریم جبران کنیم:)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
ممنون.راستش خودم هم دیگه دارم تعجب میکنم که چرا اینقدر طولانی شد ! البته ... البته امید دارم که انتشارش به عمر خودم قد بده !!! کلا بچه ی امیدواریم!!! بازم مرسی بانو سمیرا
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
البته اگه مطلبتون مورد دار باشه منتشر نمیشه!!واسه همین از پروفایلتون پیغام خصوصی بزارین بپرسین که چرا مطالبتون منتشر نشده چون به من گفتن فاصله انتشار هر مطلب حداکثر دیگه 8روزه.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
مورد ! مورد دار !! نه بانو... البته یه متن مورد دار داشتم که کلا از چرخه ی هستی اخراج شد!!!! و همین 2تا مونده. اما ممنون واسه راهنمایی حتما این کارو میکنم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
ممنون از دوستانی که تا اینجا نظرشونو گفتن.../به نظر من در واقع ارزش قائل نشدن و بها ندادن دولت مردان کشورمون به گذشته "ایران باستان" باعث شده تا این مدل فیلمها در مورد ایران باستان و همچنین شاهان و سلسله های قدیم ایرانی باعث رواج پیدا کردن این نوع فیلمها شده و فیلمسازان خارجی هم بدون هیچ ترس و شرمی به ساختن این نمونه فیلمها ادامه بدن/راه حلشم کمی بها دادن به گذشته ایران هست در همه زمینه ها/وقتی از کتابهای درسی پاک میشه اسم بزرگان چون کوروش و داریوش و وقتی حتی یک فیلم از اینها ساخته نشده ونمیشه و.......
میلاد
میلاد
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
این فیلم ها برای ما ساخته نمیشه،برای مسموم کردن ذهن جهانی هاس،با بها دادن دولت به گذشته خنثی نمیشه/اما با این حرف ک گذشته فراموش شده موافقم.فرهنگ ایرانی اونقد کمرنگ شده ک دیگ وجود نداره
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آها!!!!!من زیاد تو بحث منطقی خوب نیستم معذرت میخام.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
منطق داشتیم توموم کردیم بیا بابا :)))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
اومدمممممممممممممممممممممممم.
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
نمی دونم..خخخخخخخخخخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
این خارجیا و ایضا غربیا هرکاری میکنن تا ایرانو بد جلوه بدن....از خرج کردن پولای گزاف گرفته تا برنامه کودکایی که میسازن و رو ضمیر ناخودآگاه بچه ها تأثیر میذاره.......مام باید به جایی که اینجوری بشینیم و نگاه کنیم یه چنتا کارشناس بیاریم همین برنامه کودکایی که میسازیم به جای امر و نهی مستقیم، غیر مستقیم به بچه ها بگیم که مثلا نماز بخونین...........این فیلما هم که خب متأسفانه تو دنیا فقط خودمونیم که باورشون نکردیم وگرنه بقیه دنیا به ما به چشم لولوخرخره نگاه میکنن........مام در عوض باید بیایم مثل همونا فیلمایی با مضنون ایرانی بسازیم منتها در سطح جهانی که دیده بشه
میلاد
میلاد
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
بد جلوه دادن چهره ی ایران و ایرانی ها،ما دشمن صهیونیستیم،اونام دشمن ما،راهی ک اونا در پیش گرفتن راه باطلیه،باید چهره ی حقو بد جلوه بدن،وگرنه به دل خیلی ها میشینه همین ک میبینیم از راه های ناجوانمردانه و بی اساس استفاده میکنن ینی اینکه دارن از باطل دفاع میکنن.ولی راه به جایی نمیبرن
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
سلام به همه...اتفاقا همین دیروز در خانه ما بحث در مورد همین مقوله بود با حضور ریاست محترم بسیج دانشجویی دانشگاه که از قضی هم کلاسی بنده هم هستن...به نظر بنده و خیلی های دیگه یکی از عللی که باعث میشه همچین فیلم هایی ساخته بشه این است که مسئولین ما مبادرت به ساخت فیلم تاریخی درباره ایران و ایرانی نمی کنند البته در اینجا به موضوع توانایی ساخت کاری نداریم...ایشان در رابطه با اینکه چرا همچین فیلم هایی ساخته نمیشود این طور ادله آوردند:"نظامی که سر کار است به دلیل اینکه نظام پادشاهی را قبول ندارد چنین فیلم هایی نمی سازد"...قضاوت با خودتان...بدرود
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٢٩
١
٠
سلام
فیلم را ندیده ام ولی پیشنهاد میکنم کتاب پسر ایرانی را بخوانید.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
من که ندیدم هنوز ،