خانه انجمن دوست داشتن با عمل یا با زبان؟!
٧٩٥
١٠٧
f_babaei

دوست داشتن با عمل یا با زبان؟!

دوست داشتن با عمل یا با زبان؟!

شما جزء کدوم دسته هستید؟اینکه دوست داشتن تون به زبون میارید یا با رفتارتون نشون می دین؟بنظرتون کدوم بهتره؟

من خودم به شخصه هیچوقت نتونستم به مادر یاپدرم زبونی بگم دوستتون دارم ولی باعملم خیلی نشون دادم برعکس داداشم راه میره به مادر وپدرم میگه دوستتون دارم

٩٣/٠٣/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
هوممممممم خب بستگی به اون شخص مد نظر داره دیگه ؛منم هیچوقت مستقیما به مامان بابام نگفتم دوستون دارم...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
خوب شخص مد نظر میتونه کی باشه؟؟؟مثال بزن تابرطرفش کنیم:) من مادر وپدرمو مثال زدم ومقصودم این بود که نشون بدم هردوتاش خوبه وآدم باید هردوتاش داشته باشه:) آره خیلی بده
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
چه داداش خود شیرینی داری خخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخخ فقط خودشیرین؟؟؟ فقط ببینیش درصد قندش بدجور زیاده!!!!!! کلا دهه 80 ها باز بهتر از ما هستن حداقل به زبون میارن این خیلی خوبه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
آره این دهه 80یا کلا موجودات عجیبی هستن داداش منم دقیقا همین طوریه خانوم بابایی درکتون میکنم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
بابا دهه هفتادیا خخخخخخخخخخ دچار یک کمبود شخصیتی شدم الان که نگو خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
آقاناصر هم توررو خدا میبینین چیکارا میکنن؟؟ایش چقدرم آدم حرصش میگیره با لوس بازی هاشون کاراشون از ماها زودتر راه می افته مخصوصا مثل داداشه من ته تغاری هم باشن دیگه فبها!!!!!!! خخخخخخ سمیرا خخخخخخخخخخ خدا نکشت آخه من به تو چی بگم؟؟؟خخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
آره دیگه آخری هستن کلا عزیزن حرفشون برو داره البته ناگفته نموند باید از این موقعیت ها ما هم استفاده کنیم خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
دقیقا کدوم موقعیت؟؟؟؟؟؟:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
سعی میکنم با رفتارم نشون بدم :) ب نظرم همین طوری بهتره چون زبانی میتونه راست نباشه :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
آره عملی خیلی شیرینه:)) اما بهتر نیست هردوتاش باهم باشه؟؟گاهی اوقات به زبون آوردن هم نیازه:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
درسته.گاهی خوبه آدم به زبون هم بگه.اما من دوسش ندارم : ) ولی موقعی که خعلی ضروری باشه حتما میگم :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
پس مثل خودمی باید روی خودمون کار کنیم :) البته اینم بگم که بیشتر دوست داشتن اصلا به عمله وبازبون محکمش میکنیم
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
من به کوچیک تر از خودم راحت ابراز علاقه می کنم... ولی بزرگتر از خودم نمی تونم اصن :( ... خوب نیست ... آدم باید بتونه حرفشو بگه و محبتشو ابراز کنه!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
٢
٠
آره ومتاسفانه ما خجالت میکشیم اصلنم خوب نیست!!! من نمیدونم این خجالت واسه چیه؟(آیکون حرص)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
مامان بزرگم ميگه خجالت زينت يك دختره!:|
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
نگاری خخخخخخ مامان بزرگ منم از همین حرفا میزد خخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
مامان بزرگ من میگه یکم تو خجالت بکشی بدنیست ولی جدی نمیدونه تو این زمینه خجالت میکشم اگه بفهمه فکر کنم کلی ذوق کنه!!ولی حالا دیگه کو خجالت؟؟خجالت بکشی میری ته صف! از ما گفتن بود:دییییی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
بستگی داره خخ طرف کی باشه اره ............. ولی متاسفانه در هر دوتاش ضعیفم خخ ولی دوست داشتن به عمله اره
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
دوست داشتن درصدبیشترش به عمله ولی زبونی هم درکنارش کاملش میکنه:) اون شخص حالا هرکی میخواد باشه:)
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
یکم از داداشتون یاد بگیرید نچ نچ نچ ... اصلا اینجاست که بحث تربیتی میاد وسط ....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
خخخخخ داداشم زیادی خودشیرینه!! اینجاست که بحث دفاع میاد جلو
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
من بیشتر با رفتارم نشون میدم.به نظرم کسانی که دوستشون دارم انقدر سطح درک و فکرشون بالا هست که بدون گفتن متوجه بشن :)))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
٢
٠
آره حق باتویه اما بعضی اوقات لازمه که برای طرف به زبون بیاری تامطمئن بشه گاهی وقتا عمل جوری هست که طرف نمیفهمه:)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
چون طرف خنگ تشريف داره فاطمه جون
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
ما انسان ها گاهی دچار این خنگ بازیا میشیم .تند نــــــــــــــــــــــرو خخخخخ
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
هر دو تاش
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
لایک:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
من هیچوقت نمیتونم به زبون بیارم گرچه میگن اگه به طرف بگی تاثیربیشتری داره من اصلا نمیتونم الکی قربون صدقه کسی برم ولی درعمل هر کاری حاضرم براش بکنم یعنی هر کاری که از دستم بربیاد
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
آفرین این خیلی خوبه ولی نمیبینی میگن زبونش جوریه که مار رو از لونه اش میکشه بیرون؟؟؟باید گاهی اط زبون هم استفاده کرد:)
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
هیچکدام مخفیانه !!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
اینم یک شیوه ست:)ولی زیادی خوب نیست ها:)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
يهو ديدي طرف گذاشت رفت خونه باباش:)))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
اصن این جمله دوستت دارم یعنی چی؟خوراکیه! :|
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخخخخ اشتباه گفتین پوشیدنیه:دی!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
عجب فيلمي هستيد شما بعدم چرا اين أفيون انقد كثيفه؟!؟!!؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٤
١
٠
من کلا ادم درون گرایی هستم در این زمینه اما کسایی که واسم عزیزن میدونن جونم رو هم میدم واسشون البته یه جاهایی باید به زبون اورد در غیر این صورت فقط باخت نصیب ادم میشه. البته افراط تو جفتش بده ... البته اگه از کسی خوشم نیاد اصلا پنهون نمیکنم...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
لایک داره حرفت:)) میدونی من توی پنهون کردن رفتارم که از یکی بدم میاد نمیتونم ماهر باشم! حرفت کامل بود ومن نظری ندارم:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
ادم با کار هاش دوست داشتنشو نشون میده مخصوصابه خانودش :) جه انجمن خوبی :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
ممنون منا جون:))))))))) آره رفتارحرفه اولو میزنه ولی بنظرت به زبون هم بیاریم بد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
آره خوبه ولی نه برای هرکسی :)))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
معلومه:)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
اول باید مشخص بشه طرف مقابل کیه ولی حالا کلی میگم باید ابتدا با عملت نشون بدی و در آخر تیر خلاص رو بزنی و زبونی بهش بگی البته من شکست خوردم خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
خخخخخخخخخ آره طرف مقابل هم ملاکه ولی همیشه باید عمل نشون دادبا زبان هم محکمش کرد! شما بنظرم اشتباهتون این بوده عجله کردین خخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
خخخخخ اشتباه ای بابا کلا آدم بی اعصابیم خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
نوچ نوچ نوچ خخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
با عمل! زبونی نمی تونم! اینکه آدم زبونی نتونه به نظرم یک ایراده! ایرادمو قبول دارم... اما مثل شما با عمل جبران می کنم. امیدوارم روزی برسه که همه بتونیم به زبان بیاریم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
دیگه حرفت کامل بود ومن نظری ندارم:))))))))))) امیدوارم هممون خجالت هامون بذاریم کنار وبه زبون بیاریم:)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
من هم دهنم و باز ميكنم طرف ميگه ميدونم ميدونم!!! يعني انقد ضايع ست ولي تو گفتنم هم مچكلى ندارم:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خوب این خوبه دیگه!!! مشکلی پس نداری برو بیرون خخخخخخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
البته در مورد پدر مادر هم بايد بگم انقد از كله بابا و مامانم بالا رفتم و ماچشون كردم دگ درك ميكنن!!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خوب این یعنی عمل:) من از این کارا زیاد میکنم وسربه سرشون میذارم و...... زبونی هم خوبه آدم به مادر وپدرش بگه!بنظرم حس خوبی داره:))
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
من با هر دو موافقم وبا هر دو دوست داشتنم رو نشون میدم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خوب خیلی خوبه وحتما هم موفقی:)))))
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
والا زبونی بیان کردن دوست داشتن خیلی سخته ! نیاز به یه غده پررویی شدیدا غلیظ داره !! که ما هم نداریم !!!! ولی به نظر من همون زبونی اگه کسی بیان کنه قدرت رسا بودن جملش بیشتره تا با رفتارت نشون بدی !! منکه کلا بروز نمیدم ! اثن بی ذوق بودن تو خونمه :)) خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخ من الان به شما چی بگم؟؟؟؟؟؟:دیییی
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
هیچی فقط بخندین :))))) خخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
(آیکون غش کردن از خنده)
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٢٦
١
٠
خخخخ ! زشته سنگین باشین ! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
پس شما هم نخدیدین دیه!! شما هم سنگین باشین تا منم سنگین باشم خخخخخخخخخ مث بچه کوچولو ها خخخخخخ!!! نیشم بسته نمیــــــــــــــــشه وله خوب:|||
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
هردو در کنار هم خوبه :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
لایک:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
عملي بيشتر
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خوبه عملیش حرفه اولو میزنه:)
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
سعی کردم بیشترباعملم نشون بدم...فکرمیکنم تاثیرشم زیادتره.دوست داشتنای زبونی توجامعه الان فقط کلیشه ای شده...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
آره اول باعمل میخ شو بکوبیم وبازبون میخشو محکم کنیم:))اینجوری بهتره:)
sorme
sorme
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
اگه کسی زبانی دوست داشتنشو نسبت به من نشون بده منم همین کارو میکنم ولی اگه عملی نشون بده منم عملی نشون میدم :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
مثل فرهنگ لغات مخچه خودم حرف زدی:)))) برای من که حرفت لایک داشت:))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
سلام: نمیشه گفت کدام شیوه بهتره.به موقعیت زمانی ومکانی بستگی دارد.اما من کلامی را ترجیح میدهم وبیشتر با زبان شعر!متشکرم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
اینم یک شیوه هست:) ولی بنظره من دوتا باهم تکمیل میشن:))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
سلام: بله
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
خوب مننسبت به پدر و مادرم بارفتارممیگم که دوسشون دارم ولی خوب نسبت به همسر آینده ام سعی می کنم هم با رفتار و هم با زبان بگم اینجوری فکر می کنم بهتره آررررررررررررره
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
الان كي از همسر اينده صحبت كرد آرررررررررررررررررررررره :))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
آفرین کارتون که خیلیم درسته:)))) ولی بهتر نیست از الان به مادر وپدرتونم بگید ؟؟؟؟خوبه ها:)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
ناراحتی الان از همسر آینده صحبت کردم هان ناراحتی خخخخخخخخخخخخخخ آرررررررررررررررررررررره
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
هر دو تاش ! :) هم اون یکی هم این یکی ! ولی اون یکی در شرایطیه که اون یکی یه یکیه مورد احترام باشه و لی یکی دیگه اگه باشه شاید اون یکیو بگم اون یکیو نگم ..شایدم به یکی دیگه یکی یکی بگم! معلوم نیست !! :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
(آیکون هنگ کردن) o-O خخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
فاطمه جان هنگ نکن عزیزم .... کلا اونایی که کله ندارن اینجوری حرف میزنن .... خخخخ ... به من چه میخواستین عکس با کله بذارین .....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ یعنی عاشقتم جانبری:)))))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
من هر دوتاش!!!!!!!!!!من زبونم خیلی چرب و نرمه و استاد خام کردن!پر حرفمممممممم و وقتی آخرای اینه که بگم بقیه میگن:ول کن سرمونو خوردی دختر!یا که توی حرکاتم!فاطمه جون خوشحالم از انجمنت!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
ممنونم عزیزم:)))))))) این خیلی خوبه که میتونی به زبون بیاری عمل وبه زبون آوردن هردو درکناره هم کامل میشن:))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
آه فاطمه .............اسم خواهرمم هست!میشه تو رو توی داستان دوست خودم بکنم؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
جوووووونم برات بگه که خب فرق فوکوله .... در مورد بزرگتر از خودم کم تر پیش میاد ابراز احساسات کنم .... ولی کوچیک تر باشه خب مسلما راحت تره .... ولی در کل با رفتار بیشتر نشون میدم تا زبونی ...هردوتاش باید در حد اعتدال باشه وگرنه آدم موفقی نمیتونه باشه .... یه چیزی بگم ؟؟ گاهی اینقد به زبون نمیارم طرفم عاصی میشه میگه اه چقد بی احساسی حالا من کوه در حال فوران احساساتماااااا ....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٥
١
٠
خخخخخخ اصلا من هلاک حرف زدنتم ها!!! ها تاحدودی میتونستم حدس بزنم چطور اخلاقی داری:)) ولی جانبری بعضی اوقات آدم ضرر میکنه که به زبون نمیاره وتو عملش نشون نمیده در حالی که طرف خیلیم واسمون مهمه ودوستش میداریم!البته بیشتر دوست داشتن به عمل کردنه:))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
واسه همین نمیتونی به من بگی دوست دارم خخخخخخخچون بزرگتر از توام عززززززززیزم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
سمیـــــــــــــــــــــرا خخخخخخخخخخخخخخخ از دسته تو:))))))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخ ...سمیراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟ ..... خخخخخ .... خدا نکشتت ....خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
به نظرم اگه هم با زبون باشه هم با عمل خیلی خوبه ولی حیف که با زبون روم نمیشه/ داداشتونم حتما کوچیکه که روش میشه بهشون بگه دوستتون دارم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٦
١
٠
آره خیلی خوبه باهم باشه ولی چه کنیم به قول شما رومون نمیشه/آره داداشم کوچیکه ومطمئنم بزرگم بشه تغییر نمیکنه اخلاقی که از بچگی واسه آدم جابیفته تغییر دادنش خیلی سخته:)
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٦
١
٠
بستگی داره اگه طرف بم بگه منم بش میگم..اگه نگه منم بش نمگم..گرفدی؟!خخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
ها خخخخخخخخخ گرفتم :)) از دسته تو
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
مخلوطي از هردوش (^_^) به غير از اون شاعر ميفرمايند : ساعت نشدم پشت به دیوار کنم/خود را به دقیقه ها گرفتار کنم/ساعت شده ام که دوستت دارم را/هر ثانیه در گوش تو تکرار کنم :)))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
اوهوم چیزه قشنگی بود:))) آفرین بهشوما که مخلوطشو دوست داری:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
شاعر در اين زمينه خيلي اكتيو بودندي....در جايي ديگر فرمودند : تو را ای گل کماکان دوست دارم / به قدر ابر و باران دوست دارم/کجا باشی کجا باشم مهم نیست / تو را تا زنده هستم دوست دارم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
البته شاعرا زحمت سرودنش رو ميكشن مام زحمت حفظ كردن وخرج كردنشون رو :)) تو هم ای خوب من ! این نکته به تکرار بگو/این دلاویزترین شعر جهان را همه وقت/نه به یکبار و به ده بار، که صد بار بگو/« دوستم داری » را از من بسیار بپرس/دوستت دارم را با من بسیار بگو .....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
اصلا از اين شعر قشنگ تر جايي خوندين ؟؟؟؟؟ « دوستت دارم » را/من دلاویزترین شعر جهان یافته ام/این گل سرخ من است./دامنی پر کن از این گل که دهی هدیه به خلق/که بری خانه دشمن/که فشانی بر دوست،/راز خوشیختی هرکس به پراکندن اوست!/در دل مردم عالم – به خدا -/نور خواهد پاشید/روح خواهد بخشید./تو هم ای خوب من ! این نکته به تکرار بگو/این دلاویزترین شعر جهان را همه وقت/نه به یکبار و به ده بار، که صد بار بگو/« دوستم داری » را از من بسیار بپرس/دوستت دارم را با من بسیار بگو/فریدون مشیری......
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
وااااای دنیا دیده ممنون ..خیلی قشنگ بود ....کلاس چهارم ابتدایی بودم یکی از دوستام برام تو دفترم اینو نوشته بود ...خیلی قشنگه ...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
:)))))))))))
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
منم با عملی بهشون میگم ولی خواهرم هر روز میگه.................خواهرم از بس که خودشیرینه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
خخخخخخخخخخ پس مث داداشه منه
kafshdozak
kafshdozak
٩٣/٠٣/٣٠
١
٠
از ادمای خودشیرین بدم میاد.بخصوص وقتی من حوصله ندارم و کاری رو ک مامانم میگه انجام نمیدم یکی میاد و قربون صدقه میره من اون وسط ضایع میشم.بعدش هرچقدم کارخوب کنی به چشم نمیاد...اصن عملی خوب نیس من تازه فهمیدم..فقط باید زبونت بگه..والا
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
١
٠
همه ی ما مردم دوست داشتن را ما با عمل و زبان انجام میدهیم همین که نماز میخوانیم و روزه میگیریم و...