خانه انجمن سرودن شعر گروهی برای آقا صاحب الزمان
٧٥٠
٥٤
سلیمان حسنی

سرودن شعر گروهی برای آقا صاحب الزمان

سرودن شعر گروهی برای آقا صاحب الزمان

سلام  برهمه

نیمۀ شعبان و جشن میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) هرکس دوست دارد یک بیت از سروده‌های خودش(تأکید می‌کنم خودش!) بنویسد تا مثل نوبت قبل در قالب یک شعرگروهی منتشر کنیم. هم ثواب کرده ایم و هم کار گروهی انجام داده‌ایم. می‌دانید که به ازای هر بیت در وصف اهل بیت یک خانه در بهشت بنا میکنید .بسم ا... متشکرم

ای خدا  ما را  زِغَم   آزاد   کن// قلبِ کلِّ شیعیان  را شاد   کن

جملگی    در    انتظارِ   نرگسیم// این  کویرِ تشنه را  آباد   کن

منتظر  هستی  اگر عاشق،  مدام// نامِ حجّت را زِدل  فریاد  کن

در  شبِ  آدینه   بهرِ   وصلِ   او // اقتدا  بر حضرتِ  سجّاد(ع)  کن

٩٣/٠٣/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
ويرانه نه آنست که جمشيد بنا کرد/ ويرانه نه آنست که فرهاد فرو ريخت/ ويرانه دل ماست که هر جمعه به يادت/ صد بار بنا گشت و دگر بار فرو ريخت/
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام: خیلی ممنون ولی وزن و ردیف و قافیه و....یکی باشد قشنگ میشود.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
آقای حسنی من که شعر بلد نیستم خخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام: ایراد ندارد حضور محترم است.ممنون
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
يازده پله زمين رفت به سمت ملکوت/ يک قدم مانده، زمين شوق شکفتن دارد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام: متشکرم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
تا دقایقی دیگر........
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
شما را به خدا میسپارم خخخ اره
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام: منتظر هستم وسپاسگزارم
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
آنچه بیند دیده دل یادش کند / یاد کن زان یار پنهان ؛ یاد کن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام: خیلی ممنونم خیلی خوب بود.
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
آفرین
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
قافیه یه کم مشکل شد!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلامی دوباره ایراد ندارد موقع انتشار شعر کلی درست میشود بازهم ممنون
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
جمکران است وعده گاه عاشقان/ گر نصیبت شد مرا هم یاد کن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام:بسیار متشکرم از بیت قشنگی که گفتید.
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام ... منون از لطفتون
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٢
٠
١
از قـنـوت اـنـتظـارت خـستـه ام...کـولـه بـار رفـتـنـم را بـستـه ام // چـونـکه من عـمری است بـا این چـشم خـیس....خـیـره بـر آن گـنـبد و گـلدسـته ام (آقا ما سبکمون چیز دیگس ولی گتیم یه دستی هم توی شعر گفتن واسه اماممون داشته باشیم)...اللهم عجل لولیک الفرج
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام:همینکه دلتون میخوادبرای امام شعر بگیدارزش بسیار بالائی دارد.خیلی ممنون
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٣
٠
١
همین شعررو خودم گفتم دیگه....واسه شروع فک نکنم بدک باشه :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام: منهم نگفتم از خودتون نیست.عرض کردم که خواستن آنهم ثواب دارد.خیلی ممنون
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
الان رو وزن و قافیه ی شعری که گذاشتید باشه استاد ؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام حمیدآقا: خیلی سپاسگزارم.لطف میکنید.منتظر هستم.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
من چون این شعر رو دوست دارم مینویسمش ببخشید خلاصه(این عشق آتشین ز دلم پا نمیشود/ مجنون به غیر خانه ی لیلا نمی شود/ بالای تخت یوسف کنعان نوشته است/ هر یوسفی که یوسف زهرا نمیشود/)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام: متشکرم قشنگ است.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
گر پرده ز رخ باز نمايد مهدي/ از خلق جهان دل بربايد مهدي/ اي شيعه چنان منتظر مولا باش/ / گويي كه همين جمعه بيايد مهدي/ اللهم عجل لولیک الفرج...عیدتون مبارک
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام: ممنون برای شما هم مبارک باشد.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٢
٢
٠
من بلد نیستم!!!!!!!!فقط رمانتیک بلدم که مناسب نیست.و خواهش میکنم جناب قلی زاده به نظر من کامنت نزاره!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
رویا جون عیدت مبارک رفتی حرم منم دعا کن خب! عزیزمی یادت نره ایشالله از خدا هرچی میخوای بهت بده تو این روزای عزیز
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام: خیلی سپاسگزارم.هرچیز بجای خویش ،نیکوست.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
ممنون از همه ی مهربانیاتون!!!!!!!جناب حسنی مدیون شما شدیم!!!!!!پری جون حرم رفتم!!!!!!ما خونمون از پنجره حرم رو میشه دید!نگران نباش!!!!!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
سلام:من شرمنده همه هستم.منظورم این بودکه مذهبی ورمانتیک و....هرکدام جای خودش لازمه.متشکرم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
سلام استاد. عذر خواهم که دیر شد.مشکل اینترنت داشتم. ( کی جهان پر میشود از بوی او / گل خجل کی میشود از روی او / با کدامین جمعه میاید که من / هی ببویم دست و پا گیسوی او ) هرچند به پای شما نمیرسد اما امیدوارم مقبول واقع شود هم از طرف شما هم از طرف مولا...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام:بسیار سپاسگزارم از لطف بی حدشماواز شعرخیلی زیبا وپراحساستان متشکرم.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
واقعا نمیدونم چه طور این حس رو توصیف کنم اقا اینقدر دوست داشتنی هستن که صبح به محض اینکه انجمن شما رو خوندم این 2 بیت رو سرودم... شاید به لحاظ فنی به در مقابل استاد حسنی و دوستانم در جیم که همه استاد هستن ضعیف باشه اما تمام احساس من این 2 بیتی رو گفت... واقعا اقا صاحب الزمان خیلی دوست داشتنی هستن. ممنون استاد حسنی واسه این انجمن خوب..
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام:مهم احساس شما به حضرت صاحب الامراست.وشعرتون هم خیلی خوبه.ممنونم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
شعر گفتن بلد نيستيم...فقط يه كليپي هست خيلي دوسش دارم...نشد كه آيينه باشم از علي فاني....نشد که آینه باشم برای دیدن تو/بیا که آینه خواهم شد از رسیدن تو/فرودآمدنت را چقدر بی تابم/تمام، خواهشِ محضم به شوقِ دیدنِ تو/حرام باد به چشمان ابری من خواب/مباد خفته بمانم دَمِ وزیدنِ تو/بیا که ناشدنی شد به تو رسیدنِ من/چه ساده می شود اما؛ به من، رسیدنِ تو.....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام: خیلی ممنونم از جنابعالی.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
هيـــــــــــــع...غفلت از يار گرفتار شدن هم دارد/ از شما دور شدن زار شدن هم دارد/ هركه از چشم بيافتاد، محلش ندهند/ عبدآلوده شدن خار شدن هم دارد/ عيب از ماست كه هر صبح نميبينيمت/ چشم بي ايمان شده ، تار شدن هم دارد/ آنقدر حرف در اين سينه ما جمع شده/ اينهمه عقده تلمبار شدن هم دارد / از كريمان ، فقرا جودو كرم ميخواهد/ لطف بسيار طلب كار شدن هم دارد/ نكند منتظر مردن مايي آقا/ اين بدي مانع ديدار شدن هم دارد/ دلم جزهوايت هوايي ندارد/لبم غير نامت نوايي ندارد/وضوو اذان ونماز وقنوتم/ بدون ولايت صفايي ندارد/ دلي كه نشد خانه ياس نرگس/خراب است وويران بهايي ندارد/بياتا جوانم بده رخ نشانم/كه اين زندگانيي وفايي ندارد....كه اين زندگاني وفايي ندار.....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام: شعر قشنگی نوشتید.سپاسگزارم
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
عاشقانه دوستت دارم آقا... وتنها آرزویم اینست که شاید برای یک لحظه روی ماهت را ببینم آقا...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام:ازحضورتان سپاسگزارم
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
خواهش میکنم...بجای شعر دلنوشته نوشتم .انجمنتان قبول
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
سلام:قبول حق.ازشما متشکرم
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام. تبریک مجدد عید به همه کاربران و مدیران محترم ... دوتا بیت دیگه اضافه می کنم رفع نواقصش به عهده استاد عزیز... تفرقه بیداد کرده در جهان/ خود بیا و اتحاد ایجاد کن //// روز جمعه بهر کل عالمین / در مدینه خطبه ای ایراد کن ...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام:ازمحبت بیدریغ حضرتعالی متشکرم اتفاقا شعرشما جز اشعار خوب است.بی ایراد.ممنون
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
گر که خوابی روز جمعه تا به ظهر/ ادعای عشق مهدی از زبانت باز کن///گر صباح آدینه ها منتظری/ نام مهدی از دلت فریاد کن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام آقاسید:از شعر خوبتان خیلی ممنونم.
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
به به چه شعر پرمعنایی:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
آقا شرمنده دیگه من شاعر نیستم این دو بیتم همینجوری گفتم برای اینکه تو یه کار خیری شرکت کرده باشم.دیگه هرجاش مشکلی داشت دوستان به بزرگی خودشون ببخشن و همچنین جناب حسنی عزیز.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام:امیدوارم که خود صاحب الزمان اجرشمارا بدهد.ومورد قبول ایشان واقع شود.حضورتان نشامه ارادت به اهل بیت است.سپاسگزارم
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
آفری ین به شما آرررررررررررره
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام: خیلی متشکرم ازجنابعالی.