خانه انجمن این انجمن را نخوانید!
٦٥٣
٥٧
HAF

این انجمن را نخوانید!

این انجمن را نخوانید!

سلام. مگه نگفتم اینجا رو نخوانید! پس چرا وارد این انجمن شدید؟

به نظر شما چرا مردم ما هر کاری را که میگویی نکن همان کار را انجام میدهند؟ آیا انجام برعکس کارها برای ما لذت بخش است؟

مثلا روی دیواری در سطح شهر نوشته بود «لعنت بر پدر ومادر کسی که اینجا آشغال بریزد» و دقیقا زیر همان جا زباله گذاشته بودند. البته کار کسی که این جمله را نوشته زشت بوده اما چرا باید برعکس آن کار را انجام دهیم؟

٩٣/٠٣/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
والا بعضی اوقات جالبن البته نه آشغال این چیزا خخخخ اینجوری حرص طرف در میاد خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
بعضی عقل کافی برای درک کردن ندارن به خاطر همینه خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
جلل الخالق همه انجمن میزارن واسه خوندن و نظر دادن این خانوم انجمن میزاره واسه نخوندن ! باشه نخوندمش فقط گفتم تذکری داده باشم!
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
بخون اولش شوخی بودخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
کو تذکر ندادید خخخ حالا بودید چایی چیزی در خدمتتون باشیم خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
الان هوا گرمه ، چایی حال نمیده . خواستگاری هم که میری شربت میارن ، شربت خوبه!!!!!
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
تازگی مگه خواستگاری رفتید؟
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
چون همه میدونن اینا افعال معکوسه....البته این افعال همیشه مفید واقع نشده....مثلا یک جا نوشته عزیزم....دردونه جون و گل ترین گل ها.....اینجا برا زیر 18 ساله ها اوخه......ولی همه میرن :)))).
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/٢٢
٢
٠
جالبه بدونید تو بیست و سی میخواست بیشترین آمار بازدید سایتا تو ایرانو بگه گفت این 8 تای اولش بس مستحجنه ما خجالت میکشیم حتی بگیم....و اما نهمیش فیس بوکه :)
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
آره بیشتر سایتا نوشته مثبت ایجده خوب ما هم کنجکاو میشیم ببینیم چی برای 18ساله ها نوشتن!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
دیگه کنجکاویه !!!!!!! کاریش نمیشه کرد
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
بهتره بنویسن: رحمت بر پدر و مادر کسی که اینجا آشغال نریزد./// در کل انسان نسبت به چیزی که نهی میشه حریص تره. (حدیث داریم). فکر کنم از این لحاظ کوچیک و بزرگ هم فرقی نکنن! به یک بچه بگی این کارو نکن، زودتر میره انجام میده! به یک جوون هم بگی، بالاخره ممکنه نتونه جلوی خودشو بگیره و انجام بده! آدمیه دیگه!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
فکر کنم چون که آدم رو تا از یه کاری منعش میکنن کنجکاوتر میشه انجامش بده :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
سلام:گفتید نخوانید نخواندم! اگرخواستید بفرمائید تا بخوانم .ممنون
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
بفرمایید بخونید :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام خانم هاج:چشم
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
بخونید
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام:چون پای تحریک و وسوسه در میان است،وگاهی اوقات هم لجاجت.طرف میگه چون فلانی گفته نه،من اینکار را میکنم.ویا میخواهد ببیند که این کاری که میگویندانجام نده چیست.مثل اشتباه بزرگ بعضی جوانترها که سیگار یا مواد مخدر را آزمایش میکنند ومتأسفانه گرفتار میشوند.باید دید علت این رفتار مردم چیست وآنرا برطرف کرد.خیلی متشکرم موضوع جالبی بود.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
انسان کلا به چیزهایی که ازش منع میشه علاقه نشون میده طبیعت انسانه وچیزهایی که مجبوره انجام بده ازشون فرار میکنه!مثل سربازی رفتن اقایون ازش متنفرن ولی من دختر های زیادی دیدم که علاقه نشون میدن!
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
اره من دلم میخواد یه هفته هم شده برم سربازی خیلی حال میده من خودم پارسال یه هفته رفتم طرح ولایت خیلی باحال بود
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٣/٢٢
٣
٠
از آقا حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) نقل است که ایشان میفرمایند: الإنسان حريص علي ما منع! یعنی انسان نست به هرچی که ازش منعش کنن حریص است!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
اوه .... من غلط کردم .... نیمیخواااااام ....:((((
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
واقعا من تاحالا اینو نشنیده بودم
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
چمدونم والا....هنوز خیلی مونده تا ما آدما بفهمیم چه جونورایی هستیم :))
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
جونور چیه!حالا آدم نیستیم ،انسان که هستیم دیگه!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٣/٠٣/٢٢
٢
٠
ذات انسان اینجوری هست دیگه...!!!!
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
بله.در یک کلام
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٢
٢
٠
در مورد اینکه میگید اینجا رو نخونید شاید مردم بیشتر به خاطر حس کنجکاویشون میخونن و باید بگم این حس کنجکاوی ذاتیه و اگر این کنجکاویه نبود شاید خیلی از اکتشافات توسط انسان صورت نمی گرفت / و اینکه میگید چرا جایی که نوشتن اشغال نریزید میریزن دو حالت داره یا طرف اونو نخونده یا اینکه حرف و حق و حقوق دیگران واسش مهم نیست و منافع خودشو با ارزش تر میدونه
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
با حرف اولتون موافقم اما با دومی مشکل دارم.یعنی همه اونایی که اونجا زباله میزارن متن به اون بزرگی رو نخوندن؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
خب بینشون -یا- گذاشتما . گفتم یا سواد نداره نمیتونه بخونه یا هم به حقوق دیگران اهمیت نمیده- که به نظرم اغلب دومیشه
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
درسته
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام
اين انجمن را نخوانيد يك عنوان است و عنوانها هم نميتوانند نحي كننده باشند
كساني كه مينويسند زباله نريزيد و حرف ركيك هم نوشته اند هم منظور خاصي دارند و معمولا به آدم مشخصي هم نظر دارند .
و مگر حرف حرف آنهاست ناراحت است برود 137 شكايت نمايد بيايند سطل زباله بگذارند.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
چه خوب پس 137 سطل می ذاره
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
حالا اون یه مثال بود برا موضوع.منظور که فقط اون نیست.به نظر من که همه دوست دارن لج طرف مقابل رو در بیارن:
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
شما این انجمن رو گذاشتید واسه خوندن اگه میخواستید نخونیمش که نمیذاشتید ولی در بعضی جاهای دیگه آدم باید عاقل باشه یعنی خواننده عاقل باشه خخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
من رد شمدمااااااااااا!!!!!!!!!!البته من اصلا عنوان رو نخوندنم!!!!!!!!!!!!قربون خودم!خیلییییییییییی توجه میکنماااااااا!
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
آفرین:))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
عرضم به طولتون که حس فوضولی آدما رو اگه بریزیم تو یه غالب خوشگل میشه کنجکاوی .... اونوقت آدم دوس داره ببینه چرا گفت: " فلان کارو نکن" ... " اگه من برعکسشو انجام بدم چی میشه " .... و از این جور حرفا ... در یک جمله جواب من اینه " دوس داشتم ببینم ... به تو چه ...." خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
شما مينوشتي اين انجمن رو حتما بخونيد هم ، فرقي نميكرد، بنده قبل از انجام هركاري اول قسمت انجمن رو از سايت شخم ميزنم :) در كل در رابطه با سوالتون هم انسان از هرچيزي منع بشه نسبت به انجامش حريص تر ميشه....پيش مياد ديگه :)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
دوستان راجع به اون جایی که از اشغال ریختن منع میکنن یا در مورد حس کنجکاوی زیاد گفتن اما یه نکته دیگه هم هست و اون اینه که این در خیلی از جاها جنبه تبلیغاتی داره مثلا کتابی یا فیلمی که میزنن واسه زیره 18 سال مناسب نیست شما دقت کنید همون گروه سنی بازارشو گرم میکنن یا به عنوان مثال تو بعضی سایتا یا جاهای دیگه میزنن مخصوص اقایان یا بالعکس . در کل این میتونه یه جنبه ی تبلیغاتی موفق هم باشه... البته اکثرا هم هیچ نکته ی نا مناسبی ندارن غیر از اینکه خودشون سود مناسبی کردن ! البته با توجه به حضور همیشه در صحنه ی ادمین عزیز این جریان تو جیم جواب نمیده !!خخخخ . البته این نظر من بود و شایدم درست نباشه. موفق باشید...
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
چیزی که برا آقایونه چه به درد خانوما میخوره!البته با مورد 18سالتون موافقم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
مگه چیزی که واسه خانوماست به درد اقایون میخوره !!! جریان همون جریانه کنجکاویه که فرمودید...
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
پس در کل آدم بخاطر دو مورد اعمال معکوس انجام میده:1لجبازی 2 کنجکاوی
faride
faride
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
چی نشده؟(ایکون دیوی).خخخ....چونکه الگوی ما اقای دیویست!خخخ
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
خخخ لایک :))))))))
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
عزیزم ادم از حس کنجکاوی دوست داره بدونه چرا گفتن نکن و اگه بکنه چی میشه ؟ مثلا من فیلمی رو که بالای 18 سال نوشته می خوام ببینم تا بفهمم برای چی نوشتن بالای 18 سال؟
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
صحیح
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
ایرانیست دیگر گاهی دلش می خواهد که لجباز باشد آررررررررررره :)))
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
درست زدی به هدف:)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
چون ذات و اقتضای آدمی بنا بر اون حدیث بیامبر همینه...حریص بودن از آنچه که منع شده و همچنین کنجکاوی هم میتونه باشه...در خود من لجاجت میتونه باشه!!...بعله!!..
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
بنده به شخصه واسه فوضولي تشريف فرما شدم!!!! اوه اوه چقد اينجا گرم شده!!!!
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
فوضولی چیه!کنجکاوی عزیزم
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
یه فرهنگ غلطه دیگه!!کاریشم نمیشه کرد...
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٥
٠
٠
فرهنگ غلط که هست ولی ما باید بعضی فرهنگ ها رو اصلاح کنیم موافقید؟
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخ لجبازی دیگع مثلا من خودم خیلی لجباز استم ^__^