خانه انجمن چه طور جوانی را سالم خرج کنیم؟!
٧١٤
٧٥
a-pooryousof

چه طور جوانی را سالم خرج کنیم؟!

چه طور جوانی را سالم خرج کنیم؟!

امروز که روز جوان بود و روز جوانی کردن و اینجا هم جمع جوانان، به نظر شما چگونه در اين جامعه  می شود سالم جواني كرد؟

٩٣/٠٣/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٩
٢
٠
سلام:اول ازهمه انتخاب دوست خوب وبعداز آن زندگی سالم.متشکرم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
شما يه جورايي از دل خوشتون ميگين/ حالا دوست خوب رو ميشه قبول كرد ولي تو اين دوران پر استرس ميشه سالم زندگي كرد/
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
موافق:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام:منظور از سالم زندگی کردن استفاده درست از جوانی است مثلا اینکه خدای نکرده آلودۀ اعتیادو....نشویم.از این نظر گفتم.متشکرم
hamta
hamta
٩٣/٠٣/١٩
٢
٠
سلام... میشه به نظرم... ولی سخته.... به طور کلی " د جوانی پاک بودن شیوه پیغمبری ست....":)
hamta
hamta
٩٣/٠٣/١٩
١
٠
اگه دوست خوب داشته باشیم 50 درصد قضبیه حله... توانایی نه گفتن ، ایمان ، دعای پدر مادر همه بسیار مهمن!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
سخت كه سخته/ ولي دوست خوب كمه
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
اوووهم:) موافقم:)))))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
چیزایی که گفتی دقیقا درسته. فکر می کنم اکثر جوونای ما خودباوری ندارن... اعتماد به نفس هم...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/١٩
٠
٠
هرشب باشگاه...صبح جمعه بدمینتون...هفته ای یه بار کافه اونم تفننی...جمعه ها ظهر پیست...شب جمعه ها هاشمیه یا فرهاد ریس...دورهمی تو بام....باقیشم سانسور!
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
یه کام دو کام دیوید بکام آؤررررررررررررررررره
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
چنتاي اول خوبه/ ولي كافه خوب نيست يعني خرجت ميره بالا /برااي ريسم بايد ماشينت خوب باشه كه ........
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
بعععله...میگن جوانی سالم! بعد شما میگی بقیشم سانسور....چقدر سالمه!!!!
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
سانسور شدن دلیل بر ناسالم بودن نیس...آخه بعضی چیزا هنوز جانیافتاده..مث ریلکس کردن با یه موزیک ملو تو...وبازم سانسور
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
قلیون که خوبه بابا..بعضی از دوستان گل پرست شدن...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
در کل اسممون نابه...جنس مون نابه...حس مون نابه....جوونی مونم نـــــــــــــــــــــــــــــــابه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
احسنت .......... خخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
ممنون اقا صالح بابت حمایتت:)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٠
١
٠
همه چیز به باورهای خود فرد ربط داره و اصالتش اما... وقتی 1/5ساعت سالنه خوب کم کم 50 یا 60 تومنه. وقتی خیلی از رشته ها سالن تخصصی ندارن. <من غیر از فوتبال که علاقم بهش بی نهایته به تیر اندازی علاقه دارم و نیمچه استعدادی هم دارم>> 1ساله که بارها به رئیس هیات تیراندازی زنگ میزنم و میگه هنوز زمین تراپ گیر نیاوردیم در صورتی که مشهد دومین شهر بزرگ ایرانه اما زمین تراپ نداره اما شهرای دورو بر مشهد اکثرا دارن.خیلی از رشته ها به درد تراپ گرفتارن و علاقه منداشون حیرونن. وقتی بیلیاردی که ما ساعتی 3 یا4 تومن میدادیم شده 12تومن. وقتی تئاتر کمه و محدوده وقتی حسرت داریم واسه یه کنسرت تو این شهر... وقتی هر ساعت شبانه روز یه سری مناطق شهر مواد فروشاش خدمات ارائه میدن وقتی قلیون و سیگار تفریح شده و حس بزرگی میاره واسه یه عده از نوجونا. سالم تفریح و جوانی کردن سخته تو این شهر... یه سری تفریحات هست اماگرونه و یه قشری همیشه میرن بقیه شاید سالی 1بار. با این اوصاف سالم جونی کردن سخت شده و یه متاسفانه گرفتار میشن به مواد و... یه عده مثل من که میخوان مستقل باشن تفریحشون این میشه که شبا سوار ماشینشون بشن و برن دور دور که همش عبث هستش. یه عده هم که همیشه در حال تفریح و جوانی کردنن هیچیم مهم نیست واسشون. همه ی موارد یه طرف جریان کنسرت که واسش باید رفت تهران یه طرف... خیلی رو اعصابه...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٠
١
٢
به نام خدا،با عضویت در سایت جیم....دوست پسر نداشتن(اگه داشتینم اشکالی نداره این گزینه قابل اغماضه)...گوش دادن به حرف پدر و مادر....ومسواک زدن به موقع چونکه خیلی مهمه پول دندانپزشک گرونه:))
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
کلا خیلی رک این؟ ما که خداوند رک گویی هستیم مراعات میکنیم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٠
٢
٠
شما مراعاتتو بکن با بزرگتر از خودتم کار نداشته باش :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٠
٢
١
دوس پسررررر؟ ؟ ؟ ؟ نیگا دخترای مردمو به چه راهایی دعوت می کنن نچ نچ نچ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٢
علاوه بر رک بودن خیلی هم خودتون رو میخواین.....کلا بچه های حقوق همه همینطورن فک میکنن هرچی تو دلشونه باید بگن...حیق که تایید نمیشد وگرنه..
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٠
٢
٠
بچه های حقوق علاوه بر اینکه کارشون درسته خیلیم خوبن. به خاطر کاره ایندمون باید حاضر جواب بود... بانو سمیرا هم لیدر و کاپیتان بچه های حقوق جیم هستش... <به قول پیمان معادی تو فیلم درباره ی الی /قسمت پانتومیمش/ دم... بچه های... دانشکده ی... حقوق... گرم..............
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
نگا تا کجای فیلمو یادشون مونده خخخ حالا تو یه فیلم گفتن حقوق دیگه خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
از اونجایی که پاسخ بنده واسه کامنت اقای زاخار تایید نشد باید بگم که تو جیم دوستانی هستن که تو دنیای حقیقی هر کار میخوان انجام میدن ولی تو ئنیای مجازی چون کسی نمیبینتشون یه جانمازای عجیب غریبی اب میکشن که بیا و ببین ، من همینم، ادمینم نشسته تا نظرات مارو تایید کنه نه اینکه از چشم و ابروی منو شما عکس بگیره
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخ یادم رفت:)
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
کی گفته پول دندونپزشکی گرونه ؟خخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
اولا ما یادمون نمیاد تا حالا جانماز واسه کسی اب کشیده باشیم اتفاقا خیلی از کامنتای ما تاحالا تایید شده چون فاز ما یه چیز دیگس.... دوما ما نگفتیم حرف شما بده گفتیم اینجا نگین واسه خودتون بهتره وگرنه بر همگان واضح و مبرهمه که این چیزا خیلی طبیعی شده.خوب و بدشم به ما ربطی نداره... و اینکه ما هم همینیم نه صحنه سازی میکینم نه جو میدیم...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
منظورم تایید نکردن....تازه اینم سانسورش کردن....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
گفتی سانسور اصن یه ترسی وجود منو گرفت خخخخخخخخخخخخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
من كه هنوز نوووووو جوانم!! پس فعلا بخور و بخواب كارسازه!!
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
همونطور که تو خوابگاه با مصطفی میگذروندیم مگه بده هم فاله هم تماشا هم ورزش هم تفریح و هم همه چی خخخخ آررررررررررررررررررررره
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
من نمیدنم..........من که مهم نیستم..........اصلا به چه درد میخوره؟؟؟؟؟؟من یا آهنگ یا اینترنت یا 5 ساعت درس یا خوردنی این سالمه سالمه .
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٠
١
٠
سیگار نکشید. با دوستان ناباب نچرخید . در چت روم ها سیر نکنین و در کل درس بخوانید! واقعا فضای شاد واسه جوونا مخصوصا ما مشهدیا نذاشتن! خب ما کجا بریم انرژیمون تخلیه بشه ها؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا مثلا یه کنسرت بذارن چی میشه؟؟؟ چی ازشون کم میشه؟؟؟؟؟؟ واقعا که :|
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
اگه قول بدی به اعصابت مسلط باشی با ماشین میام اخر هفته میبرمت دور دور :) یه چندتا بطری اب و نوشابه هم برمیداریم تو راه میریزیم رو پسرا که خوش بگذره فقط اروم باش خخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
سمیرا خانوم شما الان بچه خوبی هستید نه من میخوام بپرسم آیا آب ریختن روی پسرا کار خوبیست آیا منحرف کردن دختر مردم (منا بانو) کار خوبیست خخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
بعله که کار درستیه مخصوصا اگه اون پسره تو باشی خخخ چه کیفی میده ادب بشی اره خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
آروم باشین چرا دعوامیکنین زیر کامنت من؟؟؟؟خخخخ بابا اصن کنسرت نخاستیم خخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
نمیدونم چه حکمتیه همه دوست دارن حال منو بگیرن آخ خدایا من به تو پناه میبرم وسط پل صراط جلوتونو میگیرم خخخ
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
منا خانم تو مشهد کنسرت هستا........فقط باید پی گیر باشید...خخخخخخ(محض شوخی پارتیا رو میگم خخخخ).....ولی واقعا ما اسفند اتفاقا کنسرت های خیلی خوب و مفرحی داشتیم که یکیشو من رفتم تو تالار ابن هیثم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
واقعا؟؟؟؟؟؟؟خب پس به ما هم خبر بدین که ماهم بیایم :)) تو وبلاگم خبر بدین :)) من به شدت مشتاق رفتن یه کنسرت تو مشهدم :|
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
مثل اینکه شما غیر از مشد جای دیگه ای نرفتین :| راس میگن باید قدر بدونین هااا ! اگه شما بیاین کاشمر دق میکنین ! اینجا حتی سینما نداره :| باورتون میشه :||| یه زمین فوتبال مث آدم نداره :| تیم فوتبال استانی نداره :| تیم والیبال استانی نداره :| یه استخر کوشولو داره 1ساعت و نیم 8 هزار تومن :| بازم بگم یا بسه ؟!؟!؟!؟!
tanha
tanha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
الان چرا زير گروه اين انجمن موسيقيه؟:/
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
شاید منظورش بهترین راه خواننده شدنه خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
چون فراموش کردن زیر گروه انتخاب کنین و اولین زیر گروه همیشه موسیقیه و همونو اوکی کردن خخخخخ گرفتین؟
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
بچه خوب مثل منه کلا من بچه خوبیم سیگار نمیکشم ،حرف بد نمیزنم ،دعوانمیکنم(البته اگه کسی پرو بازی دربیاره حالشو میگیرم )،نمازمو میخونم،درسمو حالا میخونم ،کلا منم دیگه من بچه خوبه خخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
اسمت چیه دادا ؟؟ اخه داشتم اسپند دود میکردم شایعه شده برای اینکه اثر کنه و چشم نخوری باید اسمتم گفته بشه خخخخ بچه مثبت + خخخخ +*+= آقای صانعی خخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
پری..صانعی نه صنعی:)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
خخخخ ممنون که اسپند برام دود کردید من منم دیگه محمد ناصر
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
بچه ی خوبی باشی درس بخونی ... تفریحات سالم داشته باشی ..حدالامکان حجابتو رعایت کنی خخخ بچه با ادبی باشی مرتب به بزرگترا احترام بزاری زیاد تو اینترنت نگردی نمیدونم فیس بوق نیم باز وی چت و بیتالک خخخخ و............. مواردی دیگر که اعتیاد اور و منحرف کننده است نری خخخ (فکر بد نکنید)منو این حرفا محاله محاله .... و تفریحاتی مثل کلاس های اموزشی فراگیری علم ...کلاس های ورزشی خلاصه بچه مثبت ....البته گاهی باید یه شیطنت ها یی هم کرد دنیا بدون شیطونی که نمیشه خخخ همش که نمیشه بچه + بود کارای خطر ناک نه ها یه سری کارهای شر مانند خخخ با تشکر از خودم به خاطر حضورم
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
با تشکر از شما به خاطر حضورتون راستی الان شما بچه خوبی هستید خخخ
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
میشه ! خیلیم سخت نیست ! البته من نوجوونم شاید بعدنا بفهمم سخته :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
چرا غزاله سخته سالم بمونی
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
حجاب داشته باشن..................
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٠
١
٠
واسه همین تو اون انجمنه عکس شماره ی 10 رو انتخاب کردی!!!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٢٠
١
٠
الان واقعا خودت اعتقاد داری؟؟
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
چرا خود درگیری آخه :|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٠
١
١
بچه خوب باید ظاهرو باطنش نسبتا یکی باشه / دنبال اللی تللی نره/ واسه ارشدش بخونه نه اینکه بگه کو تا ارشد همونطور که یادشه که رو کتاب دوم دبیرستانش نوشته بود کو تا کنکور و الانم دو سه ساله که از کنکورش می گذره و ارشد هم همینطوری میادو میره خخ/ باید تا 2 شب اس بازی نکنه خخ/
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
میشه یه سوالی بپرسم؟؟ قول میدین بعدش منو نزنین؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
بفرمایید . البته حدس می زنم چیه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
شمارو با مگس کش زدن ، چسبیدین به دیوار؟؟؟؟ ببخشیداااااااا ....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٤
٠
٠
هععععععی کاش با مگس کش می زدن
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
یه چیز دیگه... به خدا توکل کنیم و ازش بخوایم هرجا داریم میریم طرف اشتباه دستمونو بگیره ... نذاره بیراهه بریم....
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/٢١
٢
٠
خیلی سخته....درسته خدا به خدا اختیار داده.....ولی انسان هرگز در بچگی و نحوه ی تربیتش و محیطی که در آن زندگی میکند دست ندارد....بهتر است که عالم دینی نظر دهد
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
ای بابا اینقد توضیح دادن نداره که یک کلااااام ...مثل من باشین ..... خخخخخخ .... به جان خودم سمیرا خودش گفت دختر خوبیم ..... مگه نه؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
100% شک نکن :))) جدی
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
مث ادم برن جوونیشونو بکنن :||||| چه حرفا میزنن مردم ایششششششششششششش ! این سوسو بازیا چیه برین جوونی کنین دیگه ! چیشششش
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
به سختی :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام
بستگي دارد از نگاه عالمان دين كه هيچ فقط نماز بخوانيم و انتظار فرج / از نگاه ماهواره فقط عشق و حال / از نگاه خودم پيشنهاد ماهواره بهتر است