خانه انجمن گفتی خواننده اش کی بود؟!
١٢٤٣
١٦٦
HAF

گفتی خواننده اش کی بود؟!

گفتی خواننده اش کی بود؟!

بهترین موسیقی که برای اولین بار بعد از شنیدن عاشقش شدین رو معرفی کنید.

خواننده اش کی بوده و اثر داخلی بوده یا خارجی؟!

٩٣/٠٤/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
آهنگ « نگران نباش» اثر امیرعلی بهادری ؛ البته اینجور که شما گفتید عاشق آهنگ های این خاننده نشدم | اولین بارم تو وبلاگ یکی از جیمی ها شنیدمش :دی
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
بیااااااااا دوری گنیم از هم...... بسی خوشمان آمد خانم باران خانم آرررررررررررررررره
sorme
sorme
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
همون که میگه بیا با تریلی از رو من رد شو؟؟؟؟؟؟؟؟
Mohammad JAVAD Ghandehari
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
اه اه اه متنفرم ازش!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخخخ!آفرین خوبه:)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
دیگه من دوسش دارم هر کی ی نظری داره
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
من و آهنگ ؟؟
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
پ . ن . پ .....( بوووق ) و اهنگ
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
یعنی تو عمرتون یک آهنگم گوش نکردید؟
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
ولی شاید شاید بهنام صفوی شاید ....
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
چه آهنگی؟
sorme
sorme
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
زیاد پیش اومده آهنگ های احسان خواجه امیری، ابی و....
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
اکثر آهنگای خواجه امیری خوبه ولی محسن یگانه یه چیز دیگه ست..
nietzsche
nietzsche
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خوشم میاد بنده از ابی میگم قیچی میشم ولی بقیه انگار نه انگار...!!!
گیسو
گیسو
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
مستان همای مخصوصا اونجاش که میگه: گوش کن...با لب خاموش سخن میگویم....پاسخم ده....به نگاهی که زبان منو توست
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
یاور همیشه مومن. دنیای این روزای من... من کلا عاشقه تمام کارای اقای دازیوش هستم.همشونم همیشه و هر لحظه گوش میدم. اما با این 2تا بیشتر از بقیه خاطره دارم...
nietzsche
nietzsche
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
کلا فک کنم بقیه حق دارن از ابی و داریوش بگن ولی من نه...!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
چرا؟
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
نمیدونم یادم نیس ولی از یاس خوشم میاد و گروه خارجی که میخونه اسم آهنگاشونو یادم نیس
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
یاس قبلا خیلی. بهتر میخوند،الان یکم افت کرده
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
ولی خیلی از بقیه خواننده ها بهتره هر جور باشه من دوسش دارم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٢
٢
٠
فرنگیس از سیاوش قمیشی ...یه زمانی عاشقش بودم البته الان کمتر گوش میدم ولی کلی با صداش خاطره دارم ...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
فرنگیس واقعا زیباست...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخخخخ الان بحث تو انجمن بغل اینه که حرف دو پهلو نباشه :))حالا شما بگین کدوم فرنگیس این فرنگیس یا اون فرنگیس؟:)))))))))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخ. همون فرنگیس دیگه... راهنماییم کامل بود بانو یا هنوز راهنمایی کنم که کدومشه؟!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
تچکر فهمیدم که منظورتون همون فرنگیسه خخخخخخ
یه آدم
یه آدم
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
اهنگ قرار نبود علیرضا طلیسچی
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
آهنگ من ی پرندم.......از اون بالا کفتر میایه....والبته آهویی دارم خوشکله/فرار کرده ز دستم ک خیلی روم تاثیر گذاشت!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
تمام کارهای حصین ، بعضی کارهای تتلو. قبلنا کارهای هیچکس
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
هی چه فاز سنگینی ، همه چی سفید سیاهه چیزی رنگی نی،بازم منو یه .......... از حصین عاشقشم.
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
والا تا جایی که من میدونم اینو حسین ابلیس میخونه........!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
مگه من گفتم کی میخونه؟؟؟؟؟ اون حصین رو تهش نمیبی؟؟؟؟؟!
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
با چشمام قفلم به این آتیش رو فندک ;)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
جز تو که دنیامو بغل کردی/حال منو هیچکی نمی پرسه/من با تو از هیچی نمی ترسم / هرجا تو باشی من دلم قرصه / اندازه دریا عطش دارم / این سینه اقیانوس آشوبه / امشب بذار از اشک خالی شم / من عاشقم گریه واسم خوبه :))))) عاشق آهنگشم هم آروم می خونه هم مثل این آهنگای آه و ناله ای نیست اتفاقا متنش خیلی هم آرامش بخشه :))) پویا بیاتی می خونه...آهنگ نیایش.
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
ها ای خوب بیده :)
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
اهنگ شناسنامه ی حامد زمانی رو خیلی دوست دارم
admincheh
admincheh
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
ته تنهایی میثم ابراهیمی ؛ به تو مدیونم بازم میثم ابراهیمی ؛ دوست داشتم چاووشی موزیک بی کلام پاییزستان
admincheh
admincheh
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
و میشه از احسان خواجه امیری اسمی نیاورد؟نمیشه:)
نگارا
نگارا
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
به خصوص آهنگ نابرده رنج...برام هیچ حسی شبیه تو نیست...
admincheh
admincheh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
محمد علیزاده رو فراموش کردم:)جز تو و هوات کردم:)
admincheh
admincheh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
توبه شکستم شهرام شکوهی
admincheh
admincheh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
امپراطور مهدی یراحی !برف بابک جهانبخش !گمونم همینا بود دیگه:دی!باران تویی چارتار:)
نگارا
نگارا
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
نمیدونم خیلی آهنگا بوده!!اما با آهنگ فیلم تهران طهران رضا یزدانی عاشق رضا یزدانی و آهنگاش شدم:اگه عااااشقت نبودم پا نمیداد این ترانه...بی خیال بدبیاری زنده باد این عاشقانه... آهنگ های شادمهرم..مخصوصا این آخری و آهنگ ترس و مرحم و همش :))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
سلام: محلۀ بنده نواز باصدای اخشابی.متشکرم
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٤/٠٢
٤
٠
خارجی ک هیچی !! عصر پاییزی مرتضی پاشایی ، اکسیژن بابک جهانبخش ، باور کن بابک جهانبخش ، به خودت باختمت بابک جهانبخش.کلا میتونم بگم تمام آهنگ های بابک جهانبخش :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/٠٢
٧
٠
ابــــــــــی...کی اشکاتو پاک میکنه :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٠٢
٥
٠
مدرسان شریف!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
هاچ زنبوری لایک =))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
حلالت
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
امیر قیامت ؛ اهنگ عشق پر زده
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خیلی قشنگه لایییییییییییییییییییییییییییک (بیا پیشم بمون تنها نمونم/ می خوام تا ابد واست بخونم/ می خوام بگم عشق پر زده/ تو دل من کلی غم زده/ اگه بیای بمونی پیشم/ تا ابد راضی میشم/ ته نشین شده عشقی که ما داشتیم/ شمع و پروانه که سوختن ما کشتیم/
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
ایول، البومی که با امیر اردلان داد بیرون هم خیلی قشنگ بود :-)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
ناری ناری واقعا منو جذب خودش کرد
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
خخخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
^_^
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
آهنگ "جـاده یـک طـرفـه" از بهترین خواننده پاپ ایران -----> ✿مـــرتــضــی پــاشـــایـــی✿
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٢
٣
٠
دمت گرم عالی اصلا مرتضی پاشایی حرف نداره
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
*:))))))))))))) اینـــــــــــــه
vesal
vesal
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
خدایا دوست دارم مازیار فلاحی...تو بارون که رفتی سیاوش..
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
قشنگن آهنگاش:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
مثل این که همه داخلی گوش میدین پس من ممیزی هستم!!!!!!من که خیلی گوش دادم ولی لاویای دبل اس معرکس!گروه دبل اس501 که 5 نفرن تازه از هم پاشیدن ولی یادشون تو قلب همه ی آهنگ دوست ها میمونه...............ایشالا طبق قرارشن برگردن..........کیوووووووووو
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
شما اصل علاقه تون خارجیه اما مثلا من چندتا کار رو خیلی دوس دارم در همین حد. مثلا اهنگه kiling me softly whit
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
شما اصل علاقه تون خارجیه اما مثلا من چندتا کار رو خیلی دوس دارم در همین حد.اهنگ kiling me softly with his song از گروه fugees رو خیلی دوست دارم...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
کره ای ؟ خخخخخ آره منم لاویا رو کلیپشو دارم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
مرگ من؟؟؟؟؟؟؟؟؟جون من؟؟؟؟؟؟؟راست میگی؟زیر نویس فارسی لاویا!خدایا تو هم میشناسی دبل اسو؟ای خدا!یعنی تو جیم کسی هست؟منتظرممممممممممممم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
آره علاقم خارجیه!من برای تقویت زبان کره ای و انگلیسی کلیپ هاشونو گوش میدم چون میخام چند روز دیگه برم اون ور آب.
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
من خودم عاشق آهنگای خارجی ام.مخصوصا انریکه وسلنا وتایلر
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
آره دگ دبل اس رو نشناسم؟؟؟ سی ان بلو رو هم هم :))) آبجی ما هم کره ای بین قهاریم :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
شاهدختتتتتتتتت!بیا بقلم!وای دارم میمیرم!آخه هیچی بچه هامو نمیشناخت تو ای سایت!تازه تمام وب هام در موردشونه!عزیز جان سوپر جونیور که حتما میشناسی دیگه!کیوهون و سونگ مینو......چون معروفن
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
آقا اسماشون سخته من بقیه شونو فقط به قیافه میشناسم :دی آغوش بگشا که اومدم :))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
آه!یباااااااااااااااااا!خوب پس فهمیدی که توی سایت پایم ها؟خوب توی سایت کره ای ها رفتی؟2500کاربر داره و 1500 همه دنبال میکنن بعد واسه یک مراسم توی کره از سایت ما دخترا دعوت کردن بریم!و من انتخاب شدم واسه رفتن به کره!5روز دیگه میرم کره توی جشن هیون جونگ.
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
اگه یه سر به راهنمایی دخترانه ی ایمان بزنی در و دیواراشو که ببینی میفهمی همه اسم اون 5نفر که خیلی هم شبیه هم هستنو نوشته.تازه بعضی دوستا طرفدار 6اتیششونن
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
مينا شيش اتيش رو خوب اومدي ايييييييول!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخ....خانم جان بر کف.....من خارجی سمفونی های بتهوونو خیلی گوش میدم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟من هم طرفدارشونم اشکالی داره؟متوجه نشدم.منتظر توضیح بیشترم.......تازه کجاشون شبیه همه ؟از خودتون حرف در نیارین!هیچی ندیدن بعد از روی شانس حرف میزنین.
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
نه اخه ميدوني به خاطر همين دبل اس شما بين كلى از دوست ها بهم خورد و افراد نامرد دوستان مارو ازمون گرفتن!! منظور مينا اسم هاشون بود شبيه همه!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ببخشید عزیزم ولی فکر کنم دچار سوتفاهم شدی من توهینی بهشون نکردم از روی شانس هم حرف نزدم.هم اهنگاشونو گوش دادم هم عکساشونو دیدم هم بعضی از کلیپ هاشونودیدم.بازم اگر من توهینی کردم بببخشید.منظوری نداشتم.به هر حال سیقه ها متفاوته
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
آها!البته من طرفدار شمام...................هه!اما میدونم اما دبل اس خیلی گروه باحالین!خیــــــــــلی!بعدشم من دارم دو روز دیگ میرم پیش اونا..........از طرف دبل اس و باید یک جوریای دفاع کنم بعدشم هیون جونگ یا بقیه چه ربطی به دوستای شما دارن؟یعنی چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جواب بدین خواهش میکنم!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
این دوستای ما عاشقن,بعد به خاطر اینکه دونفر عاشق یکیشون بودن(فکر کنم هیونگ جون بود)باهم دعواشون شد قهر کردن.کم کم نصف مدرسه عاشق اینا شدن و یک سری اختلافات که سر همین چیزهای الکی بود بینشون بوجود اومد.برای همین ما دل خوشی از اینا نداریم شما به دل نگیر
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
تتلو...........متاسفانه من یک کوچولو زیادی صادقم .....عذر میخام عذر میخام ریحانا،شکیرا،دی ان فور،5854 این موزیک های نصفه کاره ی دسن رو هم هستیم پاش دیگه........البته محسن یگانه و احسان خواجه امیری و بنیامین به خاطر دخترش(!)گوش میدیم دیگه!اما سی ان بلو هم خوبه.آهنگ منتظر بودنت مثل یک زخم قشنگه هیونگ جون خونده یعنی نمیدونم ولی چی بگم آهنگ معرکه!بهترین صدا!و بهترین حرکات.........من توی هالیودددددددد و کره ای و آلمانی هستم.البته بیشتر تو کار مدلیم!منتظر جواب های کوبنده هستم!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خیلی جالبه که تتلو رو باهم اشتراک نظر داریم !!!!!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
تتلو و ارمین 2FM عالین واسه رپ ... یاسم که سلطان رپ ایران .... گروه زد بازم خوبه .................. شاهینم خوبه کلا سیاسی میخونه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
ای آقا!2 تا تفاهم داریما!خیلیه!والا!
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
من گفتم اولین آهنگ بابا .هرچی آهنگ میشناسی رو گفتی که
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
نه عزیزم من همه ی آهنگ های دنیا رو گوش دادم واسه همین یکم سخته اولین که خوشم اومد رو پیدا کنم واسه اینه و گرنه قصد بدی ندارم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
دم به دم...............دبل اسسسسسسسسسسسسسس
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
در فکر من.............سی ان بلو معنی شعر عالیه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
بی امون-مسعود خادم/ آهنگی که خیلی دوسش دارم:jeem.ir/files/video/archive/1401574072.mp3
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
یه رویا-حسین توکلی:jeem.ir/files/video/archive/1381022645.flv
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخخخخ ...نمیگم.....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
از کرخه تا راین ایا ؟؟؟ خخخخخخخخخ سرباز که فکر کنم اهنگ ملوانان ملوانان ..... مورد علاقش باشه .سرباز کجاست کم پیداست:))
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
خخخ...شما از مولودی ها بگو.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
خخخخخخ چی بگم؟؟؟ سکوت اختیار میکنم .....خخخخ
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
کلا شما همیشه سکوت اختیار میکنی که!مرد باش حرفتو بزن.مثل یه مرد سرتو بگیر بالا!خخخخ(منظور از مرد آدم بودا به خود نگیرید)
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
آهنگ چرا رفتی از همایون شجریان که از تلویزیون پخش شد، شاید 20 ثانیه بیشتر پخش نشد! تا پخش شد اشک تو چشام حلقه زد ! نمیدونم چرا ! و اینکه تو اون لحظه یاد چی انداخت منو ... اما برام خیلی جالب بود ...و بعدش اومدم از اینترنت دانلود کردم این آهنگ رو
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
لایک... واقعا شعر سیمین بهبهانی با صدای همایون شجریان چه خوب شده. ویدئویی هم که حرف نداره. واقعا عالیه انتخابتون
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
وای چقدر شما راجو هستین :))
admincheh
admincheh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
لایک
وصال
وصال
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
این آهنگه حرف نداره اصن منم یادمه اینو اولین بار تو سفر عید همین امسال گوش کردیم خیییییییییییییییییییییلی قشنگه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
اولیش اگه بخوام بگم که میشه از همایون بود ولی اسمش یادم نیست بعدش چاووشی ولی اگه الانو بخوام بگم:چاووشی،پااااااشششششششششایییییییی،خواجه امیری،علیزاده:)
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
انتخابت عالیه:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
احسنت همشون عالین
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
تولد تولدت مبارک عزیزم موفق باشی ایشالله
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
:)
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
اهنگ معروف گل پری جون خخخخخ اره دیگه گل پری جون بعله....................!!!خخخخخخ اهنگ زیاده بعدا میام میگم
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
همون که میگه من زن آرمین نمیشم اگه بشم کشته میشم؟تو عروسی ها زیاد شنیدم:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
اره همونه خخخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
اهنگ عشق اول مهدی احمد وند (میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولی نیست ) کلا صدای احمد وند دوست دارم ...
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
اره خیلی قشنگه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
اعتماد به سقفتون منو کشته!!!!!!! آهنگ هم اهنگ گل پری؟؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
خب اقای علی سلام خوبید بابا اهنگ بله این قشنگی خخخخخ این نظرو باید زیر بالایی مینوشتید خخخخ حتما گوشش کنید تا به کمالات گل پری پی ببرید
sin germany
sin germany
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
وای عاره خیلی قشنگه..کلا مهدی احمدوند خوبه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام
انجزه انجزه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
همون که اول اخبار بود؟
korosh
korosh
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
گل گلخونه ی من ... یکی یک دونه ی من ... تو به من هدیه بده پر پرواااا ااااااا اااااااز .... پر پروااااااااز :)))) بسیار دوس دارم خوانندش هم اقای عارف :)
وصال
وصال
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
آخ آخ عارف چقدر قشنگه اهنگاش
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
همیرا :)
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
اینم یه سلیقس ولی من از صداش اصلا خوشم نمیاد البته باید به نظر شما احترام گذاشت.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
ایول مخصوصا این آهنگش من عاشقشم ( چه خوبه بدونی که با مهربونی ....میتونی تو قلبم بمونی .... بمونی ) خخخ عالیه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
عزیز رفته سفر کی یر میگردی.....
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اوووووووق اهنگ دگ نبوووود بابا اينا مردن بيخيال دگ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
با حمیرا چیکار داری زنده است هنوز خخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
مادون سبز پویا بیاتی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
منو ببخش اگه کم آوردم/ اگه فریب دنیا رو خوردم / من و ببخش اگه از رو غفلت / دلمو به سیاهیا سپردم :))
kafshdozak
kafshdozak
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
همدم .... استاد معین :P
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
مانیــــــــــــز هم :)))
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
من اهنگ معمولا گوش نميدم ولى اين اهنگه نه ميدونم اسمش چيه خوانندش كيه!!!! داخ داخ داراخ داخ داخ عاشقشم من اخ اخ. همين روزا ميخورم واسش يه دونه......
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
ازامیرتتلوس.اخرشم میخورم نیس میخرمه!!هههههه
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ااا اشتباه تايپي بود خخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ااا اشتباه تايپي بود خخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠٤/٠٣
٢
٠
امممم ... آهنگ خوشگل زیاد شنیدم ولی آهنگی که مثلا در مرحله اول روی بیست بار گوش کردم خخ یه بار آهنگ" من از عشق بارون به دریا زدم " بود یه بارم آهنگ مجازات میشم به جرم جدایی بیاتی بود یه بارم آهنگ " مثه پاییزی و میری " که خیلی به دلم نشست ولی عاااشق نشدم :) تویی که عاشقم بودی /کجا میری به این زودی ؟ چرا بی خیالت نمییییشمممم هنوووووووزززززمممم......
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
وای چه آهنگه خوبیه من از عشق بارون به دریا زدم::)
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٤/٠٣
١
٠
یه خونه وهفته ی عشق بنیامین بهادری-ویتامین ث مهدی مقدم-کلااهنگای زیادی هستش که عاشقشونم!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٣
١
٠
لاااااااااااااااااااااااااااااااایک
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
تقـــــــــــآص ..... حمید عسگـــــــــــــری (-_-) آخه تو که یه روز عشق منی و یه روز دیگه عشق یکی دیگه.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
روزگــــــــــــآر .... حمیــــــد عسگری ......کاردنیارو باش واسه هرکی میمیری واسه یکی دیگه میمیره.... یکیم که پیدا میشه واسه تومیمیره دلت دست کمش میگیره ....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
بگو دوستتـــــــم داری...... حمید عسگـــــــــــری..... قشنگه ها :)))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
عشق های امروزی ..... علیرضا روزگـــــــــــــــــآر (^_^) همه میدونن همه میدونن همه میدونن قصه لیلی وومجنونو میدونن قصه شیرینو فرهادو میدونن .....
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
کلا با حمید عسگری پیمان بستی؟!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
نه بابا :) اصلا به اون قسمت عاشق شدنش توجه نكردم ('^_^) آخرين ترانه اي كه شنيدم وب به محض شنيدن ش عاشقش شدم" دردا " شهرام شكوهي بوده..... دردآآآآآآآآآآآ اين عشقا هديست به خدا تا دلا نشن سردوسياآآآآآ....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
١
٠
بازم بخنــــــــــد (^_^) محسن یگآنــــــــــه.... آره بخند ...وقتی میخندی غم کاری باهام نداره ...بخند که این غصه دیگه سربه سرم نذاره...
sin germany
sin germany
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
اولین آهنگ تقدیر شادمهر عقیلی بود...ولی الان انقد زیاد شده که دیگه از دستم حسابش در رفته...مثلا راز بابک جهانبخش...انتخاب شادمهر...
sin germany
sin germany
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
بی تو از امیر عظیمی...خیلی معرکس حتما گوش بدیدش...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
دوباره باز خواهم گشت...
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
من عاشق لاو یو لایک سلنا،دسپرادو،لاو این انریکه،دوباره نمیخوام چشایه خیسمو کسی ببینه،لیلا مازیار فلاحی،عذاب محسن یگانه وکلا محسن یگانه ااااااااااام:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
آوریننننننننننن!انریکه و سلنا رو خوب اومدی البته محسن یگانه جای خود دارد!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٤
٠
٠
ليلا مازيار فلاحي كه حرف نداره :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
پــــــــآشآیی *:)))))))))))) خوآجه امیری *:)))))))))) همایون شجریآن*:))))))))) مازیآر فلاحی *:))))))))) کلّا آهنگ دوستم *:)
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
زد بازی_یاس_پاشایی<کلا من اینا رو از همه بیشتر گوش میدم مخصوصا اهنگ کوچه زد بازی و اهنگ از چی بگم یاس و بغض مرتضی پاشایی,خارجی هم حدالامکان گوش میدم.کلا خیلی اهنگ گوش میدم
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
زد بازی بعضی موقع هاش قشنگ نیس اما انتخابت خوبه
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
بعله تشريف ميبرين خونشون ميره تو اتاق اهنگ گوش ميده مارو تنها تو خونشون ميزاره!!!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
نگار خانوم داشتیم؟؟؟
وصال
وصال
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
مسلما اولین آهنگی که بعد از شنیدنش عاشقش شدم خوانندش رضا صادقی بوده اسمش چاره ای ندارم . میگه که :چاره ای جز این ندارم آخه خون شدی تو رگ هام میمیرم /اگه نباااااشی بی تو من بدجوری تنهام :))))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٦
١
٠
لایک
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
اندک اندک رو شنیدید؟حتما دفعه اول عاشقش میشید.خخخ
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ببخشید عزیزم ولی فکر کنم دچار سوتفاهم شدی من توهینی بهشون نکردم از روی شانس هم حرف نزدم.هم اهنگاشونو گوش دادم هم عکساشونو دیدم هم بعضی از کلیپ هاشونودیدم.بازم اگر من توهینی کردم بببخشید.منظوری نداشتم.به هر حال سیقه ها متفاوته
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خواهش ولی من سر نزدم...................ببخشید که به اون جا سر نزدم.......عذر میخام...........دبل اس هم بیچاره ها کاری نکردنا!شبیه هم هم نیستن.........اصا شبیه نیستن.اگه میدونین اسماشونو بدون این که توی اینترنت بزنین بگین.
N_Vazirpanah
N_Vazirpanah
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
اهنگ بی تو از امیر عظیمی عالیه!تازگیا گوش دادم!وگرنه آهنگ خوب مثلا چرا رفتی هایون شجریان ک بار دوم حفظ شدمش!