خانه انجمن خطاب به امام خمینی ..
١١٥٩
١٣٩
باران

خطاب به امام خمینی ..

خطاب به امام خمینی ..

تقریبا اکثر ما از نسلی هستیم که امام خمینی رو ندیدیم و تنها چیزی که می دونیم تاریخ و سریال و حرفها در مورد ایشون هست.

یک جمله، شعر یا دلنوشته خطاب به ایشون بنویسید !

٩٣/٠٣/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/١٤
٣١
٢٤
حضرت امام حالا که در ضمان شما نبودیم سعی میکنیم از فرامین نایبتون حضرت اقا اطاعت کنیم
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/١٤
٢٨
٢١
زمان ،خخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/١٤
٢٥
١٤
درووود بر تو طنین جان!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٤
٦
امام خميني (ره) : نهضت ما قائم به شخص نیست، نهضت ما همگانی است، همه ملت رهبرند، همه بیدار شده اند.....برات آرزوي موفقيت ميكنم :)
سهره
سهره
٩٣/٠٣/١٤
٢٩
٢٦
ای امام خوبی ها ! برای شما سرم را هم حاضرم بدهم ..... !!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٤
١٦
٨
دیگه برای کیا حاضرید؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١٣
برای هر کی که ازمون تویه همه میادین دفاع میکنه همه فکروذهنش ازادی ملتشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٥
٤
امام خميني (ره) : چار چوب دوستی من، در درستی راه هر فرد نهفته است.....برات آرزوي موفقيت ميكنم :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٤
٣٣
٢٥
گل رفت و شميم خوشش اينجاست هنوز/ بلبل به هواي گل چه شيداست هنوز/ رفتي ز جهان اگر چه اي روح خدا/ ليکن علم مهر تو بر پاست هنوز/
باران
باران
٩٣/٠٣/١٤
٢٥
٢٢
:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٤
٢٤
٢٣
الان این کیه منفی داده به خدا اون جور که فکر میکنید نیست باور کنید منم از خودتونم خخخخخخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٤
٢٥
٢٠
فکر کنم 5 نفرنا!خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٤
٢٦
٢٣
باشه پیداتون میکنم ..منفی بدید هههههه که چی بشه مردی بیا حرف بزن ....من داشتم از اینجا رد میشدم گفتم نظر بزارم خخخ
:$
:$
٩٣/٠٣/١٤
٢٦
٢٢
پری اصلا مهم نیست منفی بدن 4نفر ادم هستن از دم به همه منفی میدن
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/١٤
٢٢
٢٠
پري جون بيا همه درخواست اژير براي اين منفي دادن ها بديم!!! كه هركس منفي بده اژير بكشه همه بريزيم سرش بازخواستش كنيم!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١٥
دقیقا!پری من پشتتم...........کی منفی کرده بکشمش؟
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١٥
من میخوام یک اعتراف کنم من منفی ندادم خخخخخخخخ راستی به منم منفی دادن باید گروه تجسس تشکیل بدیم خخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٥
٢٣
١٢
اوهههههههههههههههههههه چه منفیایی دستم بهتون برسه آقا مثبت بدید تا امار مثبتا بره بالا
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١٤
مثبت دادم.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٧
٣
پاي نظرت واستا بالام جان :) امام فرمودند : ما مامور به وظيفه ايم نه نتيجه .....برات آرزوي موفقيت ميكنم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٧
٠
٤
خوش به حالت که منفی نداری!
باران
باران
٩٣/٠٣/١٤
٣٢
٢٣
به خاطر همه بیراهه هایی که بعد رفتنت رفتیم معذرت می خواهیم ........
faeze
faeze
٩٣/٠٣/١٤
٣٠
٢٢
لایک...جامعه ی ما متاسفانه به اهداف انقلابی امام نرسیده و گرنه امام خمینی کارش دسته! :)
faride
faride
٩٣/٠٣/١٤
٢٣
١٦
باشد که همگی به راه راست هدایت شویم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/١٥
٢٩
٦
لایک... ولی خب باعثه این بیراهه ها کیه
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٢
درود به شما.... امام فرمودند : اگر تهذیب در کار نباشد علم توحید هم بدرد نمی خورد ...... برات آرزوي موفقيت ميكنم :)
باران
باران
٩٣/٠٣/١٤
٢٨
٢٣
زمانی گفته بودید که یاران شما در گهواره اند خبر دارید دهه شصتی ها انقدر زیادند که از گهواره ها سرریز شده اند
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٣
بهله :) بشریت با همه پیشرفت هایش در علوم و فنون، در گهواره طفولیت دانش است و تا رسیدن به بلوغ کامل، راه طولانی در پیش دارد....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٤
٢٩
٢٥
من فقط از ایشون تشکرمیکنم کهاز ایران وایرانی توی هرشرایتی حمایت ودفاع کردن. عزت مارو حفظ کردن
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١٨
١٠
خخ شرایط
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٣
بله برا ايشون مکان معینی مطرح نبود،عمل به تکلیف الهی مطرح بود، مصالح عالیه اسلام ومسلمین مطرح بود......
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/١٤
٨
١٩
چي بگم خوب؟ واز يه چيزي ميگي بهت ميپرن كه چرا اين جوري ميگي
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/١٤
٣
١٥
مثلا چی؟؟؟
faride
faride
٩٣/٠٣/١٤
٢١
١٣
بپرن...مگه مهمه...انجمن برای تبادل نظر و بحثه!
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/١٥
٢
١١
آقا اینجا من بی تقصیر براچی اینقد منفی خوردم خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٤
٢
شاعر ميگه : هرچي، گرهست بگو ،نيست بگو، راست بگو..... امام هم فرمودن: ما می خواهیم اسلام را حفظ بکنیم ، با کناره گیری نمی شود حفظ کرد. خیال نکنید که با کناره گیری تکلیف از شما سلب می شود ، تکلیف دو چندان است.....نظر شما هرچي باشه محترمه....هيچ اباعي از گفتنش نداشته باش :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٤
٣١
٢٨
سلام:از شما سپاسگزارم. همان پیری که جانِ عاشقان بود/دلش با مردم و با بی‌کسان بود/همان پیری که در دنیا یگانه است/مرام و راه و رسمش، جاودانه است/همو که نامِ زیبایش خمینی (ره) است/ تمامِ حرف و کردارش حسینی است/.....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٥
٢٢
١٣
سلام:؟؟؟؟؟!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١١
سلام همکار گرامی :) خواستم ازین فرصت استفاده کنم و تولدتون رو تبریک بگم :)) امیدوارم سالهای سال در کنار خانواده سالم و سلامت باشین :))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٥
١٥
١٠
سلام: ازجنابعالی بسیار سپاسگزارم.امیدورام که کانون خانواده شما گرم و تنتان سلامت و درکمال خوشبختی روزگار بگذرانید.از همۀ دوستان دیگر نیز تشکر میکنم.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٣
یارب قوام راه خمینی مدام باد/جاوید رهبر ره و خط قیام باد/هجر امام؛ جان و دل از مؤمنین شکست/بر جان آن شکسته دلان صد سلام باد ...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٦
١٢
٣
سلام: شعرتان خیلی قشنگ بود ممنون
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١٤
٢٤
١٢
چی بنویسم ؟؟ آقا امیدش به دبستانی ها بود ، ماها زیاد تو چشم نبودیم ^_^
faride
faride
٩٣/٠٣/١٤
٧
١٥
و حضرت آقا به دانشجوها!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٤
سرنوشت یک کشور و یک ملت و یک نظام، بعد از توده های مردم، در دست طبقه تحصیل کرده است و هدف بزرگ استعمار نو، به دست گرفتن مراکز این قشر بوده است.... بيشتر از اينا بايد رو خودتون سرمايه گذاري كنين ها :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٤
٤
١٩
من......من.......من.......من بلد نیستم..وو
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٣
به فرموده امام : رمز پیروزی ما در ایمان و وحدت کلمه هست....با بقيه همراه شو :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٦
٠
٣
آقا دورغ بگم بلدم؟؟؟؟؟؟؟؟/بی جنبه ها!
admincheh
admincheh
٩٣/٠٣/١٤
٣٠
٢٠
ما که نبودیم ؛ ندیدیم ؛سعی می کنیم ایران رو آباد کنیم !:)
Raaahil
Raaahil
٩٣/٠٣/١٥
١٩
١٢
وایییی.ادمین ارغوانی ما:)
faeze
faeze
٩٣/٠٣/١٥
١٩
١٤
راحیل بنفشه!!!خخخخخ
faeze
faeze
٩٣/٠٣/١٥
١٧
١١
خخخخ دیگه به کامنت منو راحیل چرا مثبت منفی دادین؟؟خخخخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٥
١٥
١٠
بنفشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٣
بله :) با سلاح علم، در سرفرازی و اعتلای کشور اسلامي... در رسیدن به هدف های انسانی ـ اسلامی، از هیچ زحمت و کوشش دریغ نداريم ....
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٤
٢٩
١٩
من کوشولویم هیچه کارم نموتونم بکنم اگرم بتونم حسش نیس باتشکر مرسی امام ^_^
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٥
١٧
١٠
تعداد مثبتام از منفیا بیشتره :پییییییییی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٦
٣
چرا كوشولو؟؟ در علم وتقوا کوشش کنید که علم به هیچ کس انحصار ندارد .علم مال همه است .تقوا مال همه است .وکوشش برای رسیدن به علم وتقوا وظیفه همه ماست.... اينطور نيست :)
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٧
١
٣
ها؟@_@
مهدیار
مهدیار
٩٣/٠٣/١٤
٢٥
٢٤
خودت برایمان دعا کن که در این زمانه پر از هیاهو ، نائب امام زمانمان را تنها نگذاریم....روحت شاد راهت پر رهرو
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٤
٣
آمين :) مام مثل امام : امیدواريم به یُمن برکات حضرت صاحب سلام الله علیه وروحی فداه ، این کشور ، کشور پیشرفته ای بشود : از حیث اخلاق ، از حیث دیانت،از حیث معنویات ، مادیات وهمه چیز .....
x
x
٩٣/٠٣/١٤
٢٥
٢١
اگر مردی حرف بزن به جای اینکه منفی بدی
٩٣/٠٣/١٤
١٩
٢٥
اگه خودت مردی چرا ناشناس میای؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١٣
یکیشونو گرفتم اخه چرا منفی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١٤
اینایی که منفی میدن همونایین که خودشونو زدن به خواب ونمیشه بیدارشون کنی خودشونم اینو میدونن برا همین نمی تونن از حرفاشون دفاع کنن
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٥
٢٢
٢
از کجا میدونین مردن؟خخخخخخخ من نیستم ب جان مادرم :) خخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٤
٤
بله :/ با دشمنِ نا مردمِ كژدین چه كنم؟/با خدعه ى یارانِ دروغین چه كنم؟/دشمن به دغا ره زَنَدم؛ وین سهل است:/دشمن صفت است دوست، با این چه كنم؟ (-_-)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٣/١٤
٢٤
٢١
كدوم ادم بوووووووقي به همه منفي ميده!!! هر وقت اومد بگين من دستور حمله به افرادم بدم!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١٥
٢
١٠
مثل اینکه زیاد جمونگ و اینا میبینی هااااااااااااااا................
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١٤
٧
١٨
من خرفی ندارم تا وقتی کسیو خوب درک نکنی و نفهمی هر حرفی بگه الکیه
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١٤
خب چرا تلاش نمی کنی در موردشون بدونی؟؟.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٤
٤
گر راهشناسیم و اگر گمراهیم،بر خواسته های دل خویش آگاهیم: کز بهرِ جهان و مردما ن و دِلِشان /آبادی و آزادی و شادی خواهیم.... غير از اينه :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١٧
٠
٣
اوه اوه تن اقای اتشروان به من خورده مث اینکه چه همه منفی خخخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٤
٢٢
٢٧
میگم آب و برق وچیزهای دیگری که قرار بود رایگان بشه چرا نشد؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٤
٢٢
١٦
و پول نفت قرار شد بره تو جیب مردم چرا نرفت...و...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/١٤
٢٦
٢١
چه کوته فکر....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٤
٢٠
١٣
راستش در واقع فعلا ارتفاع جیب من و خیلی های دیگه کوتاست نه فکرمون!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/١٥
٢٥
١٦
جناب اتشروان یعنی تو بقیه ی کشورها مشکل اقتصادی نیست و فقط فقط تو کشور ما مشکل اقتصادیه؟ نکنه انتظار دارید تمام ذخیره های مملکتو به پای شما بریزن؟با حرف شاهدخت کاملا موافقم
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/١٥
٢٢
١٨
نمی دونستم پول نفتتونو امام برداشته.... واقعا از حرف امام خمینی همینو فهمیدین؟؟....
faeze
faeze
٩٣/٠٣/١٥
٢٢
١٥
ولی این چیزا به امام خمینی و انقلابشون ربط نداره!!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
٢١
١٥
برای هر کی که ازمون تویه همه میادین دفاع میکنه همه فکروذهنش ازادی ملتشهاقای اتشروان اون موقع که نه من بودم نه شما اون موقعی که تمام ذیره هامونو میگرفتن حتی به گمرگ وزمینای کشاورزیمون رحم نمیکردن وقتی که شاهامون توی خواب بودن امام بود که ازمون دفاع کرد امام بود که اونا رو سرجاشون نشوند چرا از اونا حرف نمیزنید اگه امام وامثال ایشون نبودن شما وهمه ی ما یک کشور استعماری بودیم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١٨
١٢
ذخیره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٥
١٦
١
مشکل اقتصادی دارن اما مقام اول و دوم در تورم و گرانی نیستن/با یک لیوان هم پر میشه/خوب هم میدونم ایشون مرد بزرگی هستن/ولی من ترجیح دادم این سوال رو بپرسم/نه میدونم ایشون برنداشتن ولی...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٥
١٣
٣
الان فقط اسم کشور استعماری نیست ولی ایا فکر نمیکنید در واقعیت شرایط یک کشور استعماری رو ندارن مردم؟!/به هر حال روزی به دست مردم کشور از استعمار خارج میشد چون مردم هیچ کشوری با استعمار مسالمت نداشتن و ندارن/
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١٤
٢
من دارم اززمانی صحبت میکنم که شاهای ما پی خوشگذرونی بودن شما نباید اونا رو با ما که یک کشوری هستیم که تازه روپای خودمون وایستادیم مقایسه کنین وقتی که شاهای مامیرفتن فرنگ گردی اون کشورایی که شما میگین انقلاب صنعتی داشتن داشتن مستعمره میگرفن مطمعا باشید اونا هم اولش یک سری مشکلات داشتن ولی پاش وایستادن
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٤
٢
اگرچ از قطره پابرجاست دریا،نه/ جمعِ قطره ها تنهاست دریا:/هزاران قطره زو هر دم بمیرند،/ولیكن همچنان دریاست دریا......
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٦
٢
٠
سلام:نه به آن نظر بالا ونه به این .
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١٤
١٦
٢
میترسم چیزی بنویسم منفی بخورم ^_^ !! ولی بهم منفی بدین ، حال میده ^_*
باران
باران
٩٣/٠٣/١٤
٤
١
!!!?
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/١٥
٥
٤
بیخیال
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١٥
٢
١
^_^
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١
٣
این شکله چیه الان داره میخنده یا مسخره میکنه برا من سوال شده
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٣
٣
مهمن مگه ؟؟ چون آینه، حق گزار مى باید بود./چون آینه، حق نگار مى باید بود./چون آینه، حق شعار مى باید بود./چون آینه، حق مدار مى باید بود.....اينجورياست :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٥
٤
١٤
موقع وفات ایشون رو خوب یادمه/همیشه حسرت میخوردم و تعجب میکردم چرا پیکر ایشون رو در روز مراسم خاکسپاری در یخچالی که در فروشگاه ها اون زمان استفاده میشد گذاشتند /چرا که الان هم به خاطر این اشتباه تصاویر و فیلمهای اون زمان و اون روز خاص رو نشون نمیدند چون واقعا عجیب و در واقع بی احترامی به ساحت ایشون بود
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/١٥
٤
٩
من با تعاریفی که از مادربزرگم شنید( چون خیلی این بانوی گرامی رو قبول دارم) امام خمینی رو هم قبول دارم.....ولی تاکید میکنم فقط امام خمینی.......آقای آتشروان......ازین بی احترامی ها خیلی به ایشون شده.......به ظاهر گریه میکنند و با مخرج حروف میگم میگن امام راحل......ولی عمل :)))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١٦
٨
شاید مردم الان کوتاهی کنن ولی مردمی که توی زمان ایشون بودن هرگز از روی ریا یا هر چیزه دیگه نبوده ورنه هشت سال تمام به خاطر ایشون نمیجنگیدندو دورکشوری که امام احیا کرده بودن دیوار گوشتی نمیکشیدن
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/١٥
٢
٨
جناب.....من چیز دیگه ای غیر از حرف شما گفتم؟
hamta
hamta
٩٣/٠٣/١٥
٥
٣
شما جند سالتونه مگه؟؟!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٦
٠
١
31/اون موقع تقریبا 7 سالم بود.
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/١٥
٢٤
١٥
من فقط این شعر خمینی ای امام رو بلدم همینو میخونم :خمینی ای امام خمینی ای امام ...ای مجاهد ای مظهر شرف .............................
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٥
٣
١١
آفرین به این هوش من برم افق محو بشم
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/١٥
٢٠
١١
الان فقط میخوام بدونم کی منفی داده کی جرعت کرده به من منفی بده هان هان هان بگو اصلا بیابریم دعوا خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٦
٣
ذرات وجود، عاشق روی وی اند/با فطرت خویشتن، ثناجوی وی اند/ناخواسته و خواسته دلها همگی/هر جا که نظر کنند، در سوی وی اند.....
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/١٥
١٥
١٠
خخخ.....یا امام (اینا میگن!!!).....ببین رفتی و ما رو با کی ها تنها گذاشتی.....
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/١٥
٨
٩
والا ما که ندیدیم اون زمونا چی شد.....ولی الآن چشم داریم و میبینیم که ثمره هاش چی بوده!!!!.....از نظر من جنگ همه رو تو گور برد.....وگرنه شاید و باز هم شاید اگر امثال جهان آراها بودن اینطوری نمیشد
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١٥
٨
اونایی که تو گور به قول شما رفتن به خاطر این بوده کهالان شما اینجا بشینی وکامنت بزاری برای اینکه شما بتونی ازادانه زندگی کنی به خاطر اینکه برای پیشرفت کشورت تلاش کنی. دوما اونا جسمشون توی گوره خودشون همیشه هستن هواسشون به ما هست امثال اقای جهان ارا هم کم نیستن ولی خو حق بدین که بعضیآششون ناشناس بمونن که مثل شهیدای هسته ای نشن
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/١٥
٥
٨
خخخخ....گمونم اصلا نخوندی جناب من چی نوشتم....شایدم منظورمو نفهمیدی......منظور من حضور جهان آراها در ارکان اداری و دولتی ست.....وگرنه من خودم خیلی آدمای روحانی و باحال میشناسم......
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٥
١٦
٣
خانوم بهزاد فر خیلی عصبانی هستیا:)اروم تر عزیزم:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١١
٥
نگران نباشید من کاملا ارومم خخ. من هم به تایید وهم به تکمیل حرف های شما نوشتم اقای گریان
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠٣/١٥
٢٣
١١
خوب چرا !!؟؟؟؟؟ واقعا چرا !!؟؟؟؟؟؟ واقعــــــــاچرا باید 2 روز قبل تولد من از دنیا برین !!؟؟؟؟ ://// خیلی دوست داشتم حتی واسه یه بار هم که شده از نزدیک ببینمتون :((
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
٢٢
١٣
خخخ من از اول به همه مثبت دادم خخ بعدا برام جبران کنین ولی به جای منفی نظرموگفتم چه دختره خوبیم من
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٥
٩
٥
خوب شد گفتین دخترین/وگرنه میخواستم جواباتونو بدم /که خب حالا دیگه نیازی نیست
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
٧
٤
شما اگه نظری دارید میشنوم فک نمیکنم عقاید زنونه مردونه باشه
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/١٥
٢٥
١
چ انجمن پر تنشیه ... :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٥
٧
٢
اره پر تنشه.. |:
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٥
١
٣
من اخرش موندم وقتی جواب نمیدی میگن چرا جوب نمیدی حالا که جواب میدی میگن پرتنشه
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٥
١٩
١
خخخخخخخخ عجب انجمن باحالی گفتار ما مثبت و منفی ماست خخخخخخخخ
ati
ati
٩٣/٠٣/١٥
١٧
١
الان باید تعریف کنیم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٥
١
٣
باید!!!یعنی شما هر جا بگن تعریف کنید میاین تعریف میکنید و هر جا بگین تخریب، تخریب میکنید!عجب! یعنی خودتون هیچ استقلالی در نظرهاتون نیست و ندارید؟!! .. ///گفتن :یک جمله، شعر یا دلنوشته خطاب به ایشون بنویسید ///نگفتن فقط مدح و ستایش و تعریف کنید که
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٦
٠
٠
سلام:باجناب اشکمهر موافقم.ممنون
ati
ati
٩٣/٠٣/١٧
٢
١
جناب اشکمهر حرف من کنایه بود..چون دیدم هرنظرب غبذ تعریف کردن باعث بحث و جدل شده و برخوردها با اون نظر بده...نگفتم که بهم بگین تعریف کنم یانه..زحمت بکش تامتوجه منظور کسی نشدی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/١٧
٠
٠
ببخشید/متوجه منظورتون نشدم/معذرت میخوام
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٣/١٦
١٥
٥
http://s5.picofile.com/file/8125598568/%D8%AA%D9%88_%D9%85%D8%B1%D8%A7_%D8%A7%D8%B2%D9%82%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%82%DA%AF%DB%8C_%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%85_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C.jpg
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٣/١٦
١٥
٥
البته فکر کنم این آدرس بهتر باشه: http://yon.ir/hpL6
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/١٦
٠
٣
خخخخخخ.......خودتون مقایسه کنید
باران
باران
٩٣/٠٣/١٦
٦
٢
لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایک
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/١٦
١٦
٣
ای خمینی ای مسیحای زمان/ای تسلای دل و آرام جان/یاد تو ما را چراغ روشن است/عشق تو همواره در جان و تن است.....هيــــــــــــــــــع
باران
باران
٩٣/٠٣/١٦
٦
٤
دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار میخواهیم .........
neda_f
neda_f
٩٣/٠٣/١٧
٠
٣
واای چرا همه منفی دارن؟ ما که رفتیم ...فرااااااااااااااار
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/١٧
٥
٣
اشکال نداره دوستم ،شجاع باش
neda_f
neda_f
٩٣/٠٣/١٩
٠
٣
خخخخخخخ:)
hamta
hamta
٩٣/٠٣/١٨
٣
٣
دوستش دارم خیلی....
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٨
٣
٣
دم اونایی که اومدن مثبت دادن گرگ گرم اصلا کارتون خیلی درسته !هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا آمار مثبتا رفت بالا