خانه انجمن هر بیـغ ؛350 تومان !
٧١٢
٩١
mr.mohammad amin

هر بیـغ ؛350 تومان !

هر بیـغ ؛350 تومان !

آقا همه ی ما میدونیم که اوتوبوس شده 350 با مرفهین بی درد کاری ندارم ولی کسانی که اوتوبوس خیلی سوار می شن اولین روزی که این اتفاق ناگوار رو دیدین با خودتون چی فکر کردین؟مثلا به راننده چیزی گفتین؟!

و دومین سوال این که چه کاری دوس دارین بکنین تا صداتون به گوش دوستان بالا برسه و کاری کنین که بتونین این مشکلو حل کنین؟

٩٣/٠٣/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
خخخخخ.....هیچکار خاصی نکردم:دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
مرفه بی درد آیا؟؟؟؟؟
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
ممد امین 100 در 100 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
:|
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/١٠
٢
٠
کاری نمیشه کرد، این اثرات شیب ملایمه ، نا شکری کنیم شیبو تند ترش میکنن خخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
من روزی 4 بار سوار اتوبووس میشم همیشه هم کارتمو واسه یه هفته شارژ میکنم.شنبه که سوار اتوبوس شدم (ینی اولین روزی که طرح اجرا شده بود)متوجه شدم شوک شدما..کار خاصی از دستم بر نمی یومد فقط چندتا حرف بوق دار تو دلم حواله کردم بهشون.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
اتوبوس سوار نشدم ولی گرونه واسه چی ! شاید سوار شدم خخ من پشتتونم شما برید جلو
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
شما اصن مشهد نیستی که گرونی اتوبوس اینجا رو درک کنی!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
یادم نبود که فقط مشهدیا اتوبوس دارن خوب شد گفتید !!!!!!!!!!!!!!!!
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
350 ؟؟؟ اتوبوس سمت ما که رایگانه ! همه جای شهرم میره ، ندیدم تا بحال پول بگیره ! خط 11 رو میگما ^_^
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
واسه این خط 11 لطفا یک جفت کفش تن تاک هم بخرید ^_^
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
ما پرفکت استپ خریدیم ، مشکلی نداره ؟ ^_^
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
خخخخخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
^_^
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٣/١٠
٢
٠
من خشکم زد...آخه 350 تومن واسه اتوبوس؟مگه چه فرقی کرده خدماتش؟بازم ملت تا دم در مثل گوشت کوبیده میشن تا برسن.لااقل اینکارو میکنن تعداد خطای اتوبوسو زیاد کنن نه که بهد 20 دقیقه یکی میاد ملتم کار دارن خب میریزن توش...نمدوونم والا...تازه میگن مترو قراره بشه 700 :((((
A_K
A_K
٩٣/٠٣/١٠
١
٠
من اصن نظری ندارم..هر روزم مدرسه رو دو تا اتوبوس عوض میکنم ..ینی روزانه میشه 4 تا 350 ک میشه 1400 تومن:||||پولشو ک من نمیدم بابام میده..کلا نظری ندارم ولی اون دوستان بالا بدونن ک تو اخبار اعلام کردن ک نباید پول ناوگان حمل و نقل عمومی بره بالا تا وقتی ک خودشون اعلام کنن:|||بعععععععله
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
نمیدونم موقعی که داشتم میرفتم 200بود موقعی که برگشتم خیلی کلاس گذاشتم برای دوستم هم زدم یکهو دیدم وای 350 شده اصلا منو میگید له له داغون شدم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
زیاد کلاس نزار مدرسه میشی خخخخخخخخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
خخخخخ الان آسفالت مدرسه شدم
سهره
سهره
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
تو مشهد خیلی نیستیم !
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
اخهههههههه ميدونين ما پوووولداريم انقد پولداااااريم كه نگو واسه همين پياده ميريم!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/١٠
٧
٠
من سوار مترو بودم ! یکی روبروم نشسته بود ، طرف تهرونی بود ، می گفت برچی بلیت مترو اینجا گرونه ؟ گفتم برچی ؟ گفت : اونجا ما سوار می شیم کارت می زنیم ! وقت خروج هم همین طور ! ایستگاه 70 تومانی هم داریم !تا آخر ایستگاه بریم قیمت کامل می دیم ! بهش گفتم : عزیز برادر من اونجا تهران هست ! جرئت نمی کنن ریالی حمل و نقل رو گرون کنن ! چون سری میدون انقلاب شلوغ میشه و آخرش هم به آزادی ختم میشه ! و یادت باشه ! اونجا گرون نشده چون شهردارش یک مشهدیه اصیله !ولی اینجا طرف تو شورای شهر طوری صحبت می کنه که انگار هفت پشت با مردم شهر مشهد غریبست ! اعضای شورای شهرم که فقط بلدن رو موضوع گرونی بگن : شیر نفت بروی ما بسته است ! بسم ا... دست ها بالا ! فلان قدر از فردا گرونش کنید ! جون مردم در بره ! فوقش یک هفته فحش می دن ! و در عین حال مثل مرد من کارت می زنن و از اتوبوس استفاده می کنن ! نشد یکبار مردم تو گرونی مقاومت کنن ! مثلا بگن بخاطر گرون شدن کرایه اتوبوس ! امروز کسی سوار اتوبوس نشه ! یا جناب آقای شهردار ! این است عدالت هدفمندکردن یارانه ها ؟ فکر می کنید کی از اتوبوس استفاده می کنه ؟ کدوم بدبختی تو آفتاب وامیسته و من کارت می زنه ؟ اونایی که سوار خط فقرن ، زیر کولر ماشین هاشون تصمیم می گیرن که فردا در جهت خدمت به این مردم فلان قدر استفاده ازین خدمات ارزشمند رو گرونتر کنند ! با شعار این که : تا کی ما باید به اینا یارانه بدیم ؟
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٣/١١
١
٠
این تهران هم شهر خیلی خوبیه حالا که فکرش رو میکنم :خخخخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
همين كارو ميكنن كه آدم نمياد مشهد ديگه:))
ati
ati
٩٣/٠٣/١٠
٣
٠
تو روزنامه خونده بودم می دونستم قرار گرون شه..هیچی کاری نکردم..کی به ماگوش میده.کدوم مسول گوش شنوا داره
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/١٠
١
٠
به جان خودم من راضی تر بودم اگه می کردنش 400 تومن آخه ما حسابمون به هم می خوره هی خخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١١
٢
٠
خخخخخخخخخخخخخخ:)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره خخخخخخخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/١٠
١
٠
مشهدی ها هیچ وقت هیچ کار نکردن! همیشه با همه چی سوختن و ساختن!! به نظرم حقمونه.... یه اعتراضی چیزی... بعله هممون توی دلمون غر میزنیم ولی باز طبق روال عادی سوار میشیم! اصلا انگار نه انگار....
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
واقا...می خاین فردا من کارتارو آتیش بزنیم؟؟؟ب نشانه اعتراض
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
میخواین تا کودتا راه بندازم به مردم بگم سوار شدید من کارت نکشید ! میخواید بگم مردم وسط بی ار تی ها دراز بکشن اتوبوس رد نشه ! میخواید بگم مردم من کارتاشونو تو لوزالمعده راننده ها کنن !؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٣/١٠
١
٠
روز شنبه بود كه عوض شده بود خخخخخ تا دانشگاه رفتم اصن متوجه نشدم من كارت قيمتش بالا رفته بعد ديدم بچه ها دارن حرفشو ميزنن گفتم مگه عوض شده !خخخخخ بهم خنديدن موقع برگشتنا ميخواستم نگاه كنم مطمئن شم بازم اونروز يادم رفته بود :))) صدا به جايي نميرسه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/١٠
٠
٢
سلام
قيمت اتوبوس مفت است چطور دوست داريد دستي هم چيزي بدهند
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
نکنه شما از مسئولان اتوبوس رانی هستید ؟ اره ؟ من که چن ساله سوار نشدم ولی گناه دارن بعضیا
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/١٠
١
٠
سلام: چیزی که نگفتم اما ای کاش با این قیمت بالا خدماتشان هم ارتقاپیدا میکرد.اونا اگر میخواستند کاری بکنندکه اجازۀ گران شدن نمیدادند.متشکرم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
هیچی بادوستم تصمیم گرفتیم پیاده بریم وکلی راهو رفتیم
باران
باران
٩٣/٠٣/١٠
١
٠
خیلی ظلمه ..... همین :|
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
بنزین گرون شده دیگه ! واسشون نمی ارزه !!!!!!!! راس میگن بنده خداها ! تازه من معتقد هستم اگه 400 هم میشد کرایه ها حقشون بود !
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
ما ب اتوبوس زیاد کار نداریم:))
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
فک کنم اواتارتون تو سرزمین اهن یه نقشی داره نه !!! کدومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
آهیو:)
hamta
hamta
٩٣/٠٣/١٠
١
٠
خیلی زیاده آقا....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
حالا یکم که بیشتر اضافه نشده!!! چیزی نیست در برابر تورم ها ی آنچنانی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
مرفه بی درد
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
بعله این پولا واسه شما چیزی نیس واسه من تو مشهد باید 10 تا دستگاه نصب کن :|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ( البته این پولایی که درمیارم رو دست نمیکنم ار بابام پول میگیرم وازم !خخخخخخ ) تفسیر کامنتم : مرفهین بی درد !!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
والا چی بگم بازم جای شکرش باقیه قیمت 100% افزایش نداشته چون سال های قبل که همش 2وبله میشد! اما چیزی که هست خود راننده ها هم انگار راضی نیستن!! مخصوصا اتوبوس های خصوصی ! چند روز قبل تو یکی از همین اتوبوس های خصوصی بودم که راننده بنده خدا همش داشت خودشو رو داغون میکرد که کارت بزنید (اصلا با خانوما نبودها!) بعد ما که جلو نشسته بودیم بهش میگفتیم آقا چقدر خودتو آزار میدی بی خیال خودشون مدیون میشن و کلی حرف دیگه، ولی راننده اتوبوسه میگفت از وقتی گرون شده (350 تومن) ، مثلا اگر ما قبل گرونی روزی 500 هزار تومن درامد داشتیم الان که گرون شده درامدمون شده روزی 200 هزار تومن! پرسیدیم چرا ؟ گفت: از بس ملت زورشون میاد بزنند!!... حرف دیگه ای هم نیست! خلاص!
amin20
amin20
٩٣/٠٣/١١
١
٠
من دفعه ی اول فکر کردم من کارتم مشکل داره ولی بعدش که متوجه شدم !! الان هم ما که مدرسه و جاهای دیگه رفتنمون با اتبوسه !! خیلی زیاده 75 درصد در حالی که پول ما ..
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
واز مو دو روز نبودوم اینا کرایه ها رِ گرون کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟غوصه نخورین خودوم امتحانام که تموم شد میام همه اتو بوسا رِ مجانی موکونوم!!!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١١
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ..معلومه از این دانش اموزای .....خونید هاااااااااااااااااااا! فقط دارید میخونید:)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
تصحیح میشود: دانشجو
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
تو خودتو ناراحت نکن محسن ، عادت میکنن همه:-)
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
خون رو غلیظت رو غلیظ تر نکن !!!!!!!!!!!!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
من میدونستم.یعنی از قبل.خودمو آماره کردم یک دفعه گی غششششششششششش کردم!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
یک سوال: http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWqZE1qgxM847waAr6Wxggwb0-ePElWFLuqKsEc9DA_Z6JaZDP منظورت اینه؟؟؟؟؟؟؟؟//
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟جانم؟این با کی کار داره؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١٢
١
٠
منظور هیون جونگه..میگم اینه؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
اسمشو بزنی میاد.......آدمه ها!شاید منظورت وبلاگه؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
این لینکو باز کن:) عکس هیون جونگه:) ببین همینه:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
آرهههههههههههه خودشه گلم...........هیون جونگهههههههههه.تو گروه دبل اس......این عکسش زشتهههههههههههههه.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/١٤
٠
٠
اهان:)))))))))))))))
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
حالا خوبه ما تو کاشمر اوتوبوس سوار نمیشیم :) ولی اگه من مشهد بودم اولین روزی که این اتفاق میوفتاد حالیم نمیشد که قیمتش بیشتره ! چون نگاه نمیکنم همینجوری من کارت و میزنم صدای بوقش که اومد میرم میشینم :| اصن بیخیالم :)))))
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
عه ! چه عجب یه کاشمری دیدیم تو سایت ^_^ مشعوف گشتیم از دیدن همشهریمان ^_^
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
بابا :-)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
مرفهین بی درد!!!خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
بیا کارتامونو عوض کنیم ...
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
عمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد تو کاشمریی :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) عمااااااااااااااااد کاشمری الان ؟ :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
korosh
korosh
٩٣/٠٣/١١
٠
٠
میلاد بابامو چیکا داری :|||||||||| /// مونا خانوم مرد باید ولخرج باشه : دی /// سمیرا خانوم من کارت من الان پشت دراور افتاده بیکار بیکاره ! اگه میخواین واستون پستش کنم 5 تومن توش داره استفادش کنین حروم نشه !!!!!! خخخخ !
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
احسنت :)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
کوووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررششششش کاشمرم ، :)))))))))))))))))))))))))))))))) الان کاشنرم کوووووووووووووورررررررررررشششششششششششش ^_^
a_y
a_y
٩٣/٠٣/١١
١
٠
مطمئنین سوار اتوبوسهای مشهد شدین؟؟ چون اتوبوسها 300 شده نه 350 معلومه مرفهین بی دردین !!!!! شوخی کردم البته در اصل قضیه فرقی نمی کنه ... چون از خیلی وقت پیش اعلام شده بود شوکه نشدم فقط ناراحت شدم 50 درصد افزایش ناراحتی هم داره ...
ای-وای
ای-وای
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
اصلاح می کنم: ظاهرا اتوبوسهای بخش خصوصی همون 350 شده که خوشبختانه هنوز به طور ما نخورده ... واقعا که 75 درصد افزایش قیمت ، آدم چی میتونه بگه خوب...
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٣/١١
٢
٠
بله ما صدامون به جایی نمیرسه اما جیمه ما میتونه صدای مارو به گوش همه برسونه ! امکانات که تکون نخورده فقط هر سال دوبله میکنند ! :| واقعن با انجام این چنین کارهایی ،معنای کارهای بی حساب کتاب انجام دادنو برای مردم بارها ترجمه میکنند :|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
خاص جان امکانات تکون نخورده ولی گازویل اتوبوسا که گرون شده داداش
٩٣/٠٣/١١
٢
٠
جالب اینه که این افزایش قیمت ها غیر مجاز بوده!! جناب استاندار فرمودند درخواست افزایش کرایه ها به واحد استان فرستاده شده اما خبری مبنی بر موافقت با این افزایش ها بدست ما نرسیده است و هر گونه افزایش قیمت کار غیر مجازی است!!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
راستش من از وقتی ماشین خریدم اتوبوس سوار نشدم ولی خب اگه خرج ماشینو و استهلاکاشو بدین می بینین که 350 تومن چیزی نیست در برابر اینهمه خرج. منکه راضی ام چون گازویل و بنزین هم گرون شده پس نباید اینا رو از سازمان اتوبوسرانی ببینیم.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
پرایدتون میگید به به بابا باکلاس ، مبارک مبارک درست می فرمایید
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
دوساله دارمش تازگیا نیست که میگید مبارک باشه . مرسی سلامت باشید
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/١٢
٠
٠
پس ماشینتون پرایده من شانسی گفتم ایشالله بشه سمند ایشالله
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
اقا ارش تو اون انجمن هدیه روز مادر گفتش که پراید داره ...یادمه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
مرسی پری خانوم ولی 206 بیشتر دوس دارم خخ/ خوب یادتونه ها سمیرا خانوم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
من عاشقشم 206 و میگم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/١٤
٠
٠
ولی هیچی پیکان وانت نمره ارش:))خخخخخخخخخ یه حرکاتی میشه باهاش زذ:))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/١٥
٠
٠
محمد حسن پیکان وانتت اومد؟ راستی شمارتو دوباره بذار تو وبلاگم . اگه همون قبلیه نمیخواد داغرمش . میخوام یه روز بیام بریم بیرون
mahdieh.jahed
mahdieh.jahed
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
هنوز نرفتم از موقعی که گرون شده سوار اتوبوس بشم اما می گفتن مترو هم می خواد گرون بشه اون خیلی زور داره یه مسیر صاف رو 800 تومن بدی هیچ کس هم همیشه از غدیر تا ته وکیل اباد مسافر دائمی نیست همه دو ایستگاه سه ایستگاه فوقش 5 تا خیلی بی عدبن
maede
maede
٩٣/٠٣/١٤
٠
٠
من اصلن متوجه نشدم گرون شده!یعنی به کرایه دقت نکردم!هیچی..دوستان بالا کلن راحت باشن و نمیخواد کاری کنن!چون تنها کاری که میکنن افزایش قیمتاس!بعدشم الان ما باید کلی تشکر کنیم که500تومن نشده نه اعتراض!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/١٤
٠
٠
شما واقعا خسته نباشید؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/١٤
٠
٠
اقا بنزین گرون رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد به اتوبوس چه ربطی داره؟؟؟؟اتوبوسها که گازوئیل و گاز می سوزونن؟؟؟؟تازه گاز که ارزون هم شده؟؟؟؟راستی مو سوار اتوبوس نموشوم که:))خخخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٣/١٤
١
٠
مشکل چی اصن؟این اولین سوالی ک برا من پیش اومد و دومین سوال خو ما ک از اتوبوس استفاده نمی کنیم بیشینیم نیگا کنیم این انجمنو؟
faride
faride
٩٣/٠٣/١٤
٠
٠
دیگه زیر 10 تومن نمیصرفه شارژ کنی!!!:||| والا!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/١٦
٠
٠
شما 10500ش کن که 30 بار جواب بده دیگه...
:دی
:دی
٩٣/٠٣/١٦
٠
٠
خخخخخخخخ دوستای من که اتوبوس سوار میشن به خدا من جزو شووون نیستم ولی اونا دقیقا همون روزامتحان داشتیم دیدم با حالتی شکست خورده وارد شدن وقتی فهمیدیم جریان چیه کلی خندیدیم بیچاره ها کل درس از موخشون پریده بود:دی