خانه انجمن سدّی به نام امتحان نهایی ..!
٥٤٠
٥٠
mahshid

سدّی به نام امتحان نهایی ..!

سدّی به نام امتحان نهایی ..!

من امسال سوم تجربی هستم و همین طور که می دونید امتحان نهایی دارم !به نظر شما با امتحانات نهایی چه قدر معدلتون جابه جا میشه ؟!سخت بود واستون تا اینجـای راه؟!

شمایی که دیگه دانش آموز نیستین از امتحانات نهایی چی به خاطر دارین؟

٩٣/٠٣/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به نظر من تا اینجا زیاد سخت نبوده چه بسا بعضی از دبیرا امتحان داخلی از نهایی سخت تر بگیرن ،به نظرم معدل ها زیاد جابه جا نمی شه .موفق باشید
mahshid
mahshid
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اینو قبول دارم که اسون تره....ولی نه خیلی زیست و شیمی ما خیلی سخت بود تو نظرسنجی هم معلومه ..معارفم یه جوری بود./......بزرگترین مشکل اینه که مفهوم و اصل بعضی سوالا مشخص نیست نمیدونی با این توضیح که درسته مصحح بهت نمره میده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
من یادمه گول خوردم.همش پی خوش گذرونی بودم درس نمیخوندم سرجلسه میفهمیدم امتحان چی داریم.نمیدونم5تا یا6تا تجدید اووردم
mahshid
mahshid
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
ریاضیموشدم9.ولی چون مستمرم20بود قبول شدم
mahshid
mahshid
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
واقعا ؟ 9؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
امتحانات نهایی ،نهایی دیگه اگه خوب بخونی حتما بیست میشی!من که همه رو عالی شدم اصلا بچه زرنگ 19/96 از دبیرستان فارغ شدیم بعله ! خلاصه درس بخون دوست عزیز تفریح و سرگرمی همیشه هست
mahshid
mahshid
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
واقعا 19.96 ایول ما هم با همین امید امتحانا رو شروع کردیم اما هرچی جلوتر میریم با توجه به سوالا امیدا کم و کمتر میشه
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
نچ نچ نچ نچ نچ خجالت نکشیدی.واقعاک مردم چ رویی دارن
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
برا چی خجالت تازه ترم اولش شدم 20 شاگرد اول مدرسه ترم دومم اون 6 صدم مال ورزش بود هرچی التماس کردم بهم ندادش ! معلمه دیگه
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
كلا امتحان چيز بيخودي هستش اه اه اه بدم مياااااد! چه برسه به نهاييش كه معلما از اول ساااال ادمو تو منگنه درسي قرار ميدن ! خخخخخخ
mahshid
mahshid
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
واقعا؟؟؟اهههههههههههههه بدم میاد اینقدر
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
برای امتحان هایی فقط تا میتنید بای دنمونه سوال حل کنید یعنی خوندن لازم نیست فقط نمونه سوال اینو تجربه کردم که میگم
mahshid
mahshid
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اره تا سال پیش این صدق میکرد ولی امسال تیپ سوالا خیلی عوض شده اصلا نمسپیتونی یه سوال حتی مشابه چند سال قبل پیدا کنی؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
تجربه های ما که پوسیده تجربه بعضیام نمور شده دیگه خخخخخخخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
تا پارسال که به ما اینطور میگفتن ولی امکان نداره اینطوری که شما مکید باشه اونم به یم سال
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
نه اصلن هم اینطور نیست بیاین ببینین چزور سوال درمیارن امسال:||||
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
من که هیچ نگرانی نداشتم برعکس از امتحانای نهایی خوشحال میشدم چون سوالاتش همیشه واضح و خوب بود : )
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
ایول :-)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
امارو یادمه افتادم با میان ترم قبول شدم یادم میاد تنم میلرزه وووووووووو
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
خخخ
فرزانه
فرزانه
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
سلام.امتحانات نهایی خیلی آسونه.معدل من 19.80 شد.منم فکر می کردم مصحح ها خوب نمره نمیدن ولی خوب تصحیح کرده بودن.از من به شما نصیحت حنما برای امتحاناتون اعتراض کنین.من خودم نمره هام کلی جابه جا شد.به تاثیرش تو کنکور فکر کنین.
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خاطره ندارم ولی کلا سخت نگیر ... ! :)
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به نهایی میگشن سد به کنکور چه میگین ؟؟
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به نظر منم یک سده که باید مثل شما ازش رد بشم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
این کزت میخوندم!به خدااااااااااااااااا!تارف ندایم که!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
مگه کزت درس میخوند؟ :-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
:)))))))))) چه نکته سنج!آقا ما به شما 2 جایزه بدهکاریما!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
حساب کنین دیگه، نقدی لطفا :-)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
تااینجا که خوف بوده بقیشو خدارحم کنه
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خوب بود! :|
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
امتحانات نهایی با اینکه پیرمون کرد ولی کلی هم خوش گذشت بهمون :) فضای حوزه و دیدن رفقا با حال و هوای خاصشون خیلی خاطره انگیزه :) مراقبایی که بعضیاشون سرتو بالا میاوردی برگه تو پاره میکرد یا مراقبایی که جواب همه ی سوالارو بهت میداد :) ههععععییی یادش بخیر :)))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
من هیچی یادم نیست از امتحانا :-)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
سن بالا و الزایمر دیگه اشکال نداره خودتو ناراحت نکن ))) خخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
دست شما درد نکنه:)))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
شما هم سنین ،تجربتون بالاتره حتماخخخخخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
هییییییییییییییی چه میدونم والا.....آخر امتحانا میگم خوب بود یا نه....و معدل هم ک 100 در 100 میاد پایین....چون ترم اول 20 بود.....هیییییییییییییییییییی....همه باهم: عجب رسمیه...رسم زمونه...بقیشو بلد نیستم...خدا میدونه...هر کی نخونه خدا ب ملخ تبدیلش کنه
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
امتحان كه در كل خوب نيست/ ولي امتحاناي نهايي موقع ما يه چنتا درسش به خصوص عربيش بسيار سخت بود/تو 24 ساعت بين 5 تا 6ساعت خوابيدم آخرم با تقلب شدم 13.75 ولي تا يه روز بعد امحان خواب بودم
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
منم امتحان نهایی دارم ولی سوم راهنمایی .. خخخخخ خیلی آسونه
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خاطره خاصی یادم نمیاد فقط یادمه برای امتحان زیست بلا نسبت الاغ مثل خر خوندم خخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
من که تا جایی که یادمه سوالای امتحان نهایی اسونتر بود!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
امسال سخت شده:| خییییییییییییییییییلی (آیکون زدن دو دست بر سر)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
سلام
براي من كه معدلم آخر پايين بودن بود فرقي نداشت
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
دیگههههههههههههههههههه چییییییییییییی بگممممممممممممممممم که دلممممممممممممممم پرررررررررررره پره پره!!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خالی کنین خوب :-)
پری سا
پری سا
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
ب نظر من امتحان نهایی از امتحانای معلما راحت تره...فقط یکم دقت باید بخونی...همین....
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
من همیشه فک میکردم آسون تره امتحان نهایی مگه نیسسسسسسسسسس؟ببخشیدفک کنم اشتباه اومدم دوسال دیگه میام:)
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
وااااااااااااای خیلی اسووووووووووووووووووونه
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
واسه ... خون ها معلومه اسونه:-)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
زمان ما كه ميگفتن فلان امتحان نهايي كلي خوشحال ميشديم ...چون آسون تر بودش :) خاطره هم كه دوران مدرسه همش خاطرست.... بعد امتحان ....آب بازي.... سوپر محله،بستني ميوه اي....گل دزدي.... چيزي كه مشخصا مربوط به امتحان باشه....اووووم فقط خاطرم هست يكي از شاگرد تنبلا كه سر يكي از امتحانا جاي يه بچه زرنگ افتاده بود، اينقدر قشنگ وبادقت از روش تقلب كرده بود كه حتي به جاي اسم وفاميلي خودش اسم وفاميلي طرف رو نوشته بود....يعني مگه ما اونموقع خنديديم بهش....اون ناظمي كه برگش رو گرفته بود بايد ميديدين از خنده اشكش درومده بود :)))))))))