خانه انجمن آقایون به صف؛ کجا خدمت کردی؟!
١٢٠٩
١١٣
Mahziar

آقایون به صف؛ کجا خدمت کردی؟!

آقایون به صف؛ کجا خدمت کردی؟!

انجمن مخصوص آقایون هست (البته شاید هم خانوم های عاشق خدمت !)

دوستان بگید کجا خدمت کردید ؟ چه مدت ؟ درجه تون چی بود ؟چطور گذشت ؟

یا آقایونی که هنوز خدمت نرفتن ، فانتزیشون رو بگن که دوست دارن کجا خدمت کنن

من خودم 16 ماه خدمت کردم .پدافند هوایی .درجه ستوان سومی.

مکان پادگان جائیه 80 کیلومتر وسط بیابون های بیرجند.دورتادور پادگان تا نگاه میکنی فقط بیابون لم یزرع هست .دورتادور پادگان هردو هفته یه بار نفت پاشی میشه تا از ورود خزندگان جلوگیری بشه.افسر وظیفه ها بهترین شغل رو نسبت به بقیه سربازها تو پادگان دارن و اون هم  پادویی و آبدارچی پرسنل کادر هست.واگه خیلی شانس بیارن مثه من تایپیست نامه هاشون میشن .سربازصفرهاهم که کل خدمتشون رو تو یه اتاقک 2در 3 زیر زمین که بالاش یه توپ ضدهوایی هست می گذرونند.مرخصی به ازای هر100 روز اقامت در اونجا 15 روز هست؛خوب دوستان بقیه رو شما بگین!

٩٣/٠٣/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
خب من داشتم رد میشدم....!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
مشکلی نیست.حالا شما نظرتون رو بگید عشق خدمت هستید یا نه ؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٢
٠
به دلیل رد شدنای بیمورد 15 بار بشین پاشو .....بشین پاشو
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
عشق خدمت ک نه..اصلا نظری ندارم در موردش.... سمیرا نمیشه یکم تخفیف بدی؟؟؟:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
منم همچنین :دی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
ما که هنوز نرفتیم ولی اگه یک موقع رفتیم همین بیرجند خوبه جای ترسناکی باید باشه خخخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
شنیدن کی بود مانند دیدن . باید ببینی تا درک کنی وضعیت اونجا رو .تو روز تا ۵۰ درجه گرما داره و در شب به نزدیکای صفر میرسه . از گرمادر روز بی حال و از سرما صورتت در شب سیاه میشه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خخخخخ راست میگی تعریفشو شنیدم حیف عمرمون که براش میره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
اوه چه انجمنی!!! شیطونه میگه یه انجمن بذارم مخصوص خانوما!!!خخخخ ولی من به حرف شیطونه گوش نمیدم! حالا اینارو بیخیال ، آقا Mahziar مراسم دیشب چی شد؟؟؟ به خیر و خوبی تموم شد؟؟؟؟ :))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
نرفته کنسل شد.مثه اینکه نمیدونستن دیروز روز شهادته .زنگ زدن کنسل کردن.قراره امشب گذاشتن !!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
پس مبارکه
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
چه انجمن فعااالي! به به به به!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
چشمش نکنی یه وقت.میگن چشم بچه گیراییش زیاده!!!!!!
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
شما منو هي اذيت كنين!! نوبت بنده هم ميشههههه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
این انجمنی بود که میگفتین؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به اون هم می رسیم.جوش نزن صبر داشته باش
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
متاسفانه ،یکی از انجمنایی که داده بودم بعلت مطالب جنجالی مطرح شده توش دیروز نشر داده نشد .ولی بازم قول میدم اون سوالات رو به یه شکل دیگه تو یه انجمن دیگه بیارم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
ممنون از اطلاع رسانیتون:)))))جدیدا رو اعصاب من خیلی حساس شدینا!چند وقتیه همین رو میگین اگه میخایین بگین بهتره بگین:جوش نزن واسه دندونات خوب نیست.:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اگه بشه که مشهد بیفتم عالیه و یا اگرم تا اون موقع مجرد بودم یا شمال یا تهران بیفتم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
فکر میکنی اگه متاهل باشی حتما مشهد میفتی؟ زهی خیال باطل.تو بیرجند از ۲۵ تا افسر وظیفه ۶ تاشون متاهل بود که فقط یکی شون اونم بعداز ۹ ماه خدمت با کلی پارتی تونست بره شهر خودش.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
تا اون موقع !!!!!!!!!!!!!3 سال هم دیر کردید یعنی قراره کی این افتخار نصیب کنی برید سربازی خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اگه اونجوری که شما حساب کردی باشه پس من 6 سال دیر رفتم خدمت !!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
بابا خانوم پری خاستگارا پاشنه درو خوردن منم میگم تا سربازی نرم عمرا خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
یعنی من که دخترم اگه اعتماد به نفس شما رو داشتم به جون خودم الان اینجانبودم !!!خخ خواستگارا!!! از من به شما یه پند اگه همه چی دنیا عوض بشه مطمئن باشید این یه مورد تغییر نمیکنه !! مگر در خواب ببنید که دخترا از پسرا خواستگاری کنن !در کل منظور من چیز دیگری بود موفق باشید خواستگاراتون گناه دارن جوابشونو زودتر بده خخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
اتفاقا تا به حال پیشنهاد دادن بهم . جدی میگم
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٢
من که سربازی نمیرم ولی به نظرم برای آقایون خیلی واجبه سربازی رفتن!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
چرا ؟!!! اگه علافی نباشه و تو این مدت مفید باشی آره خوبه ولی اگه بی هدف و علاف بگذره واقعا حس ناجوری بهت دست میده مخصوصا آخراش
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به نظر من سربازی چیز خوبیه دوسال واس خانوما زیاده اگه6ماه بود حتما میرفتم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
هر روز تنگ غروب تو سربازی/ صفا داره لب مرز تیر اندازی/ تا چهل چراغ پادگان روشن میشه/ سر دیگ عدسی غوغا میشه/ توی دیگ عدس ، افتاده یک مگس/ بخورم ، نخورم گرسنه می مونم/ قدر آش ننم رو حالا می دونم/
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
بعله منم گفتم اینجا حیف من نباشم منم بیام نظر بزارم اخی 24 ماه سربازی 2 سال تمام دوری!!!!!!!! اگه پسر بودم حتما مشهد فقط مشهد شاید اونجا زنم میگرفتم کلا ماندگار میشدم !بعله !
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
مگه الان کدوم شهرید؟ زن اختیار نکردید هنو ؟؟؟ خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خیر منتظر اجازه ی شما بودم !(گفتم اگه پسر بودم )
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
کدوم شهرید؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
یه جایی همین نزدیکی !!!!!!!!!!!!!!! کاری دارید بفرمایید
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
به صف کردند تراشیدند سرم را لباس ارتشی کردند تنم را الهی خیر نبینی سر گروهبان که امشب کردی تو مرا نگهبان
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
١
٢
به سربازی روم با کوله پوشتی/ به دستم داده اند یک نان خشکی/ به خط کردن تراشیدم سرم را/ لباس ارتشی کردن تنم را/ لباس ارتشی رنگ زمین است/ سزای هر جوان آخر همین است/
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٣
٢
همین پسرا باید برن سربازی و مرد و قوی و سخت جون بشن تا بتونن تا اخر عمر شما دخترا رو تحمل کنن و کمر خم نکنن. خخخخ بچه ها بزنید اون کف قشنمگه رو خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٢
پسرا میرن سربازی که ادم بشن !پس تکلیف اونایی که معافن چی !خخخ شما مواظب باشید مشکلات کمرتون خم نکنه نگران نباشید ما وزنی نداریم !!خخخ صدای دستای دوستاتون داره گوشمو کر میکنه!خخخ(تولدتون مبارک)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٦
٢
١
اگه توجه کرده باشید اونایی که معافیت دارن سخت تر بهشون زن میدن. واسه اینه که بابای دختر خودش میدونه جنس زن کمر شکنه خخخ بزنید اون کف قشنگه رو خخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
سربازی خوبه ولی فکر نکنم برای یه دختر ملاک اول باشه واسه گواهینامه و پاسپورت گرفتن هم لازمه خوبه حالا اگه طرف همه چیش خوب باشه سربازی هم نرفته باشه و معاف شده باشه حله !!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
جدی نگفتم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
از اونجایی که من زیادی فعالم اینجا رو هم گل بارون میکنم !!!!!!!!!!!پسرا کجایید برادران محترم اینجا مثلا انجمن شماهاست !!!!!!!! اگه این انجمن مال دخترا بود اصلا کولاک میکردند ولی حیف( با تشکر ستاد...........ولش کن)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٢
٠
خوبه من گفتم انجمن مردونه ست ! کلا شما واسه این که فعاااااالترین باشین هرجایی برسه در کسری از ثانیه 10 . 20 تا پست میزارین !!(به دل نگیرین قزص دل درد کمیابه!!!!)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٣
٠
بعدشم آقایون محترم همه سره کار و زندگی هستند تا 6 -7 بعد از ظهر مثه بعضیا بیکار تشریف ندارند . اینشاا... شب که بیان تو تاپیک معلومتون میشه!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٣
٢
اگه من دیگه نظر گزاشتم اینجا باشه !!!! هرچی دوست دارید بگید خدافظ ولی این رسمش نبود
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٢
علی اقا شب و روز نداره تهش 20 پسر کامت بزارن خخخخ پس من نظرمو پایین میگم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
به به میبینم من رفتم جلسه و برگشتم شما ناراحت شدی ،قهر کردی، تو فکر خودکشی افتادی،بابابیخیال من شوخی کردم باهاتون.اگه شوما نبودی کی چراغ این تاپیک رو روشن نگهداره!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
خیلی متحول شدم نه؟ اینا اثرات جلسه ت .!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
١
به خاطر گل روی شما من برگشتم !خخخخخخ اصلا جا نیست پا بزاری از بس پسرا اینجا کولاک کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!ماشالله برم اسپند دودکنم جمعا22 تااز نظرا مال دختراست اگه حذف بشه میمونه 13 تا به جز مال خودتون !
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
جواب شما اشتباهی رفت اون پایین ثبت شد .گفتم در جریان باشین!¡!!!!¡!!!!!!¡
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
پري جون افرين مثلا انجمن واسه پسراست مثلااااا
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
تیپ 4 لشکر 77 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران( اواخر خدمت ما شد تیپ 38 زرهی محمد رسول الله ( تربت جام ) درجه ام گ 1 -گر ادوات گد104 - 19 ماه خدمت کردم ... اصلا خوب نبود ... یکی از کابوسهامه ...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
از صبحگاه های لشکر خیلی شنیدم.کل هرچی محل خدمتت بزرگ تر باشه و فرمانده اون محل درجه بالاتر کار سرباز بیچاره سخت تره.گیرها بیشتره.مقررات خشک تره و....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
١
٢
من اگه میخواستم برم سربازی دوست داشتم تو مرز باشم تفنگ داشته باشم از اون تیر اصلیا دشمن بیاد نشانه بگیرم تق تق تق میبینم جواب نمیده به رگبار میبندم اگه جواب نداد نارنجک بوم عشقست
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
یه دوست داشتم که مثه شما عشقه مرز و تفنگ بود وقتی رفت افتاد مرز. با ۸۳ کیلورفت با ۷۰ کیلو برگشت. میگفت یه شب تو کمین خوابیدیم.صبح بلندشدیم دیدیم نفری یه تیر بالای سرمون گذاشتن!! اشرار رد شده بودن دلشون برا اینا سوخته بود فقط هشدار داده بود بهشون!!!!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٣/٠٥
٢
٠
خخخخ فانتزیارو خوب اومدی خخخ//من ارتش بودم.لشکر 23 تکاور.پرندک.جای ماهم دورتادور بیابون بود.در روز دونوبت اب وصل میشد که باهاش تانکرا پر میشد و میرفت تا فردا.از جایی که کد نخوردیم شدیم سرجوخه.دیگه از چیش بگم.از سگایی که شبا تو پادگار راه میرفتن یاد بادای سردی که میومد تو زمستون و با 4تا شلوار و ژاکت و کاپشن بازم یخ میزدی و ساعت 4 صبح وقتی گشتی بودی مجبور بودی مثل خلا بدوی تا سر انگشتای پات سرما زده نشه خخخ.از جایی که تو تیپ افتادم و از قضا گروهان ادوات شدم محاسب خمپاره انداز 120.از رزمایشای توی علی آباد هم قبلا تو سایت گفتم دیگه حسش نیس دوباره بگم//کلا خدمت خوبه برین حتما خخخ//و اینکه موقع ما 18 ماهه بوت
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
شمام جای خفنی خدمت میکردین ها!!!!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
آموزشی پادگان محمد رسولله 20 کیلومتری بیرجند (به جهنم سبز مشهور بود) واقعا جهنم بود ولی اصلا سبز نبود ! فقط آفتاب و گرما و خار! بعدشم بدتر شد یعنی ادامه خدمت رفتیم مرزبانی زاهدان!فقط خدا رو شکر دست تروریستها نیفتادیم/وگرنه کوچه شهید اشتروان هم میومد تو شهرتون!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
تعریف محمد رسول ا... رو هم زیاد شنیدم.مرزبانی خیلی از جایی که ما بودم ناجور تره. خیلی.
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
خخخخ کو تا من
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اسیاب به نوبت.شما هم میری جوش نزن
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
من مثل مرد ۲۴ ماه توی خونمون خدمت کردم ، واسه خودم سرداری بودم خخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به به شما هم که از بند پ (رزمندگی پدر)استفاده کردین و معافیت گرفتین . واقعا که!!!!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
چی جوری ؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خیلی راحت. فقط کافیه پدر گرام بالای ۳۰ ماه جبهه داشته باشن تا شما مدارکش رو ببرین نظام وظیفه و کارتتون رو بگیرین و برگردین ،بهمین راحتی !!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
جبهه کجا بود، گردمون کلفت بود خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
همین گردنهای کلفته که مملکت و قبضه کرده (اسم که نبردم)))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
سلام:من دزفول،اندیمشک،حسینیه،خرمشهر،مهاباد وارومیه خدمت کردم.درجه نداشتیم ولی فرمانده گروهان بودم ویک مدت هم بیسیمچی وپیک گردان.دوران بسیار خوبی بود.متشکرم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
از شمال غرب تا جنوب غرب همه جا سرای من است!!!! بابا ایول کارتون درست.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
سلام:منطقۀ عملیاتی بود دیگه.هر40 روز به یکجا اعزام میشدیم حالا یا عملیات بود یا برای پدافند.متشکرم
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/٠٣/٠٦
٠
١
من که کارت معافیتم تو کیف پولمه دلتون بسوزه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
معافیت؟ شمام رزمندگی پدر؟؟؟؟؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
ولی با این قیافه خشن اگه خدمتم میرفتی ارشد خوبی میشدین ها!!!!!!!!!!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
هنوز قسمت نشده ولی دوس دارم تو مشهد باشه :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
ان شاا... مشهد.ولی زیادم به خودت نگو من حتما مشهد میوفتم حتما .که ناکجا اباد خدای نکرده قسمتت نشه.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٦
٠
١
منم میخاااااام ....اتفاقا مامانم همین دیروز میگفتن اگه پسر بودم میفرستاد برم .... پدرمان نیز تصدیق نمود ... خیلی دوس دارم .... هعیییی حیف که نمیشه ... صرفا جهت شیطنت میخااام برم ...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
شیطنت؟ شب اول بعد از تحویل لباس تو اموزشی کاری با ما تو سمنان کردن که چند نفر از جمله من .کل دلو رودشون رو ببخشید ها بالا اوردن. یه دور کل حیاط پادگان رو لاک پشتی بری حساب کار دستت میاد!!!!!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
فكرشم سخته ولي بايد رفت ديگه / دوست دارم تو بيمارستان باشم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خوب شما کار راحت تری نسبت به بقیه داری.مطمئن باش تو بیمارستان هستا
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
البته اموزشی همه یکسان هستن. تو اموزشی گروهان ما ۱۲ تا پزشک.۲ تا پرستار.۱۵ تا فوق لیسانس و بقیه لیسانس بودن همه مون هم یه جور تنبیه میشدیم.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
همونشم سخته ولي بايد رفت تو دل حادثه و ديد چي پيش مياد.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
میری تو دل حادثه غذا بردار گشنت میشه
ati
ati
٩٣/٠٣/٠٦
٠
١
تو بدترین شرایط خدمت کردم..جاتون خالی..لب مرز
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خدمت چی نهضت سواد اموزی ؟! یا خدمت در جهت منجق دوزی یادگرفتن خلق خدا!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
همین ۱۳ نفر به اندازه ۱۳۱۳ نفر خاطره تلخ و شیرین دارن از خدمت .اقای اتشروان اگه از خاطرات مرزش بگه موهای تن ادم سیخ میشه.
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
من یه دوره بود که سپاه گذاشته بود اونو رفتم به جای سه ماه آموزشی که سه شب رفتیم پادگان بسیار هم اذیتمان کردن نا مردا ولی خوب راحت شدم از آموزشی سخت و منم مثل افض تو بیمارستان خواهم بود ان شالله...
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠٣/٠٦
٣
٢
صور کنین دخترا برن جبهه جنگ: کتی: اون دشمن رو تیر بارون کن نه حیفه خوشکله دلم نمیاد بکشمش؛ نمیخوام :| سارا: اون پسره رو بمبارون کن نه شبیه رضا هس نمیتونم بکشمش :| مهسا تفنگ ها رو پر کن باشه؛یه لحظه وایسا موهامو ببندم :| نیلو خشاب ها رو بیار أه یه سوسک داره رو خشابا راه میره :| شبنم اون پسره رو بکش وای نه نمیتونم خون ببینم :| سوسن هفتیرا رو پر کن اه دیدین جی شد ناخنم شکست !
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
بقول بعضی دوستان خخخخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
ایییییشششششششششششش چه بامزه ان بعضیا حیف که حوصله تایپ ندارم وگرنه سربازی رفتن اقایونم میگفتم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
حوصله تایپ ندارین یا کلا کم آوردین نمیتونین تایپ کنین
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
حوصله تایپ نداشتم ولی اینم نمیدونستم خانومایی که توی دوران مقدس شهید شدند اینطوری که ایشون میگن بودند....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
ما هم که خدمتو پیچوندیم!(سه برادری) حالی میکنیم واسه خودمون!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
سربازسی آدمو مرد میکنه!پس بگو شما چرا این طوری هستین!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
مگه چشه ؟! مرد یاس زن ستیز باشه که هست!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
نه خیلی اشکال داره!!!!!!! ایششششششششششششششششششششش.مرد باید سربازی رفته باشه!(نزارین هیون جونگ رو به رخ بکشما!)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
هیونگ جونگ اگه میدونست همچین عاشق دلسوخته ای داره کلا سرشو میکوبید به دیوار و لباس میدرید و سر به کوه و بیابون میزاشت
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآا/من از اون متنفرمممممممممممممممممممم.من اونو دوسش ندارم!به چه زبونی بگم؟آقا مردم خانم ها بدونین اون تو فیلم های منشوری بازی میکنه!اسمشم هیون جونگه!خیلی عوضیه!بلا نسبت داداش هیونگ جون.
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
داداش من به 1 ماه نرسیده کارت خدمتتشو گرفت...الانم ستوان دوم سپاهه قسمت عقیدتی سیاسی هوا فضای تهران!...ی همچین داداشی داریم ما!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
اوه واقعاااااااااااااااااااااان
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
تازه اون داداش دیگمم کمتر از 12 ماه تو بیمارستان مشهد خدمت کرده چون مهندس مملکت بوده فقطم کارای برقی بیمازستانو انجام میداده...خودمم ک تا آخر عمرم در خدمت ولایتم...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
ماشاا... داداشای شما خیلی کار درستن !!!! مهندسای این مملکت بودن رفتن خدمت و ما هم مهندس نیستیم بوقیم که رفتیم خدمت !!!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
سلام
كاملا محرمانه است
پری سا
پری سا
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
واااااااااااااای..من عاشق سربازیم........................کاش دخترام میرفتن سربازی........:)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
الان پست های بالا رو خوندی و این حرفو میزنی ؟!!!!!!!!!!1
پری سا
پری سا
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
ن کامنتای بالا رو نخوندم....ولی خیلی بد شنیدم از سربازی...با این حال دوس دارم برم سربازی........:)
saleh_b
saleh_b
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
من مالک اشتر اراک خدمت کردم 3ماه با درجه استوار یک.تقریبا خوب بود تازه مقسم(مسئول تقسیم غذا)بودم خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خیلی زیاد بوده . به زحمت افتادی تو این 3 ماه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
saleh_b
saleh_b
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
سه ماه خدمتی که من کردم به اندازه کل خدمتیه که شما کردی:دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
من از هيچي به اندازه شنيدن خاطرات سربازي خوشم نمياد.... ترس مشقت شب بيداري ها تنبيه ها شيطنت ها خرابكاري ها ... همه و همه از نظرم جذابه مخصوصا عكسهاي دست جمعي...برق اين قبيل عكسا از فلكه چراغ مشدم نوراني تره :))))) چند وقت پيش دفتر خاطرات يه بنده خدايي رو در ملا عام باصداي بلند خوندمو خنديديم... قسمت دست خط ونوشته هاي هم پا خدمتي هاش تك بود :))))) خيلـــــــــي تك.....از غلط املايي ها گرفته تا عناوين ووالقابي كه به هم نسبت داده بودند... البته اون بنده خدا آخرش از خجالت ما درومد...يكي يه تيكه تپل بارمون كرد، ولي ارزش داشت.....تاجايي كه من خودمو كشتم تا اجازه بده از دست خط دوستاش يه اسكن بگيرم بذارم رو وبم...كه متاسفانه اجازه نداد.... بين خودمون بمونه سپردم بچه ها توي فرصت مناسب دفتروكش برن برسونن به دستم ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
ميتونم بگم به طور ميانگين از هر 10 پسر دورو آشناي ما 4تاشون بي دردسر سربازيشونو تموم ميكنن...الباقي يا نصفه ميرن....يا اصن نميرن ...يام توي 3چهار سال تمومش ميكنن :))) اكثرا هم از زمان طولانيش و محل خدمت هاي ناجورش مينالن.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
من يه بيست سالي ميشه ديوار به ديوار يه پادگان زندگي ميكنم.... به كررات شاهد فرار كردن سربازا بودم... يه بار از مدرسه ميومدو هوام تقريبا تاريك بود....اون ور جوب از كنار ديوار پادگان داشتم برا خودم آروم آروم ميرفتم...سرم پايين بود كه يهو يكي مثل اجل معلق از آسمون نازل شد...چنان جيغي كشيدم كه طرف يه متر كشيد عقب :)) حالا من از ترس در شرف مرگ.پسره بدتر از من خشكش زده بود...تا صداي ايــــــــســــــــــــت ايســـــــــــت دژبانارو شنيد، اومد گوله كنه درره، كه طفلي پاش گرفت به لبه جوب ، باكله پخش زمين شد...صحنه اي بود ديدني...از رو نرفت سريع بلند شدو رفت اونور خيابونو سوار ماشين شد رفت...دژبانا به گرد پاشم نرسيدن..... قيافشو يادم نيست ولي تاعمر دارم اون صحنه يادم نميره :)))))))