خانه انجمن ایراد الکی ؛ جواب سربالا!
١٠٧٤
١٧٩
Mahziar

ایراد الکی ؛ جواب سربالا!

ایراد الکی ؛ جواب سربالا!

سلام به همه دوستان

آقایون : تا حالا شده بری خواستگاری از طرف خوشت نیاد به صورت خیلی الکی بهانه بنی اسرائیلی بگیری یا سوال  بپرسی که جلسه رو ناتمام کنی همه چی کات بشه ؟

خانم ها:تاحالا شده کسی بیاد خواستگاریت ، بدلایل معلوم یا نامعلوم ! جواب رد بدی بصورت خیلی ناجور که طرف بیخیال بشه دیگه بره خواستگاری ؟

٩٣/٠٤/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٤/٠٥
٠
١
بله شده...طرفم کوبوندم...خخخخ...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخ ...بیچاره.....
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اوه اوه یه فاتحه باید واسه بنده خدا خوند!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
لطفا دلایلتون رو هم واسه این دُک کردن بفرمایید
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
چون خیلی ....بود
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
١
کاااملا قانع کننده بود .....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ای بابا انجمن هایی میزارین که ما فقط باید رد شیم!!!!!!:) ( ما رو چه به این حرفا)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
سوت بلبلی هم هنگام رد شدن فراموش نشود!!!!!!!!!!!!!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اوا زشته...چه معنی داره یک دختر بین اینهمه مرد سوت بلبلی بزنه؟؟؟:) :دی
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
چرا چرت میگی نیوش تو اگه سووت بلبلی یاد داشتی.....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
ایششششششششششششششششش همه که مثل تو نیستند که....تو بلد نیستی سوت بزنی ب من چه:دی
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخ چه انجمن ها مردم ميزارين !!! به به ! خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ورود افراد زیر 18 سال اکیدا ممنوع !!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخ اره والا نگار جون فقط من موندم به به چی بود!!!!!!!!!!!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
:| من مامانمو ميخااااام
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
انشاا..هرموقع,موقعش شد و تجربه کردیم خبر میدیم.هنوز زوده.خخخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
من که تا حالا نرفتم، اونا که رفتن بیان نظر بدن ما استفاده کنیم و تجربه کسب کنیم خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
حاج میلاد ، یعنی تاحالا یه بارم نرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
تو رو خدا !!!!!!!! نا حالا خواستگاری نرفتید نه بابا!!!!!!!!! ایول
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخ من الان اعلام میکنم دیه حرفی ندارم!!!!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
در آینده ان شاء الله خخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخ....چی بگم؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
تجربیاتتون رو!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
و باز خخخخخ .....سکوووووووت !!! منم مثل سرباز برخورد کردم .... کوبوندمش طوری که الآن 6 ماهه خونه نرفته .... خخخخ ...بیچاره ...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
الان شمام مثه دوستتون تو خواب همچین کاری کردین دیگه؟؟؟؟!!!!!نه؟!!!!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
نع!!! در واقعیت محض .... مگه با طرف شوخی دارم؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
من تمام جاهایی که رفتم خواستگاری به ازدواج ختم شده.!!!!!خخخخخخ.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ما که تا حالا نرفتیم اما دوستان با تجربه بیان... انجمن شما رو میطلبه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ناقلا نکنه مثه اون فیلمه ، هرجا میری خواستگاری بخت طرف وا میشه ؟؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟×!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
چرا نظراتم رو واسه این پست تایید نمیکنید؟؟؟؟مگه کجاش ایراد داره؟؟؟؟؟؟
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخ اون مطلب اولتون تو حلقم خخخ پس الان باید ایال وار باشید اونم چنتا خخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
علی جان اگه اینطوری بود که مشکل ازدواج جوانان رو 3سوت حل میکردم..! خودمم میلیاردر!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخخ. نه بانو گلپری منظورم خواستگاری هایی بود که واسه دوستام رفتم. البته منظورم اینه که منم تو شب خواستگاری حضور داشتم اونم چه حضوری. ما برای وصل کردن امدیم...خخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
آفرین به شما بابا پس یه خواستگاری هم واسه ی علی آقا برید تا تموم بشه این جلسه ها !!!!!!!!!!خخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخ. من در خدمت همه هستم...
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ها بابا اینقدر شده رفتم از طرف خوشم نیومد بعد گفتم نمیخوامت خخخخخ الان جدی گرفتید ؟؟؟ خخخخ مارو چه به این حرفا
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
حالا شما خوشتون نیمو یا طرف خخخخ (ایکن اعتراف )خخخ شما به فکر درس باش فعلا زوده وقتش که شد خودم برات استین بالا میزنم داداششششششششششششششششش
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
خدایا سایه این آبجی رو بالا سر ما نگه دا. دستت طلا فقط شما بگو کی میتونی بری ؟؟؟خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
مثل اینکه عجله داری ها اخر همین هفته خوبه !خخ هر موقع بگی من حاضرم خخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
عجله ندارم که خخخ اول شما بعدما
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٥
٥
٠
یارو رفته خواستگاری ، دختره گفته : من قصد ازدواج ندارم ، پسره هم گفته : منم اومدم خونتون موز بخورم !! ^_^
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
هیییییی کاش بجای موز آناناسی ، گیلاسی چیزی بیارن ، موز زیاد بخورم گرمیم میکنه
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خیار بخور ، سردیت نکنه ، کلا ویتامین بدنت رو تو همین رفت آمدا کامل کن دیگه !!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خیار بد نیست!!!!نه که من زیاد میرم ، اون وقت خیار باعث سوء هاضمه نمیشه اونوقت؟؟؟!!!!
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
الان شما علی آقا پیشکسوت این انجمنید حالا چنبار رفتید همون 99 بار من یا بیشتر !!!!!!!!!!!!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
نه ما همه چی میزاریم..............دروغه من یکی که تکذیب میکنم بعدشم اگه من به جای اون دختر بودم میگفتم که لازم نیست خانواده پشت در نشستن که بعد این مهمونی تمام این میوه ها رو بخورن ظرف کم داریم!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٢
٠
از پیشکسوتان ، پدربزرگ ها و مادر بزرگ های سایت دعوت میشه در این انجمن شرکت کنن !!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
چشممممممممممم کدومو بگم خخخخخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
گفتم پیشکسوت ها ، نه نوجوونا!!!!!!!!!!!!!! (شوخی بود ناراحت نشید!!!!!!!!!!!!!)
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
من با 20 سال سن نوجونم بابا هم سنای من بچه دارن بعضی هاشون پسراشون داره میره سربازی دختراشونم داره عروس میشه خخخخخخخ خخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
این انجمن یه ماه و اندی پیش از طرف من پیشنهاد داده شده ، آمدی چشمم به انجمنت ولی حالا چرا؟؟؟؟!!!!! یعنی این همه روند ممیزی تو سایت طول میکشه؟؟؟؟ چرا جملات رو تغییر دادین ؟؟؟؟ اونجوری چالشی تر بود!!!!!!!!!!!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اون قسمت بالا من غلط املایی گرفتم خخخخ قسمت سوال دخترا ..... که طرف بیخیال بشه و نره خواستگاری نه بره خواستگاری خخخخخخ باتشکر
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
پیشنهاد میکنم کلاس زبان و دستور فارسی رو هم به کلاس های تابستونی تون اضاف کنید!!! وقتی کلمات "بیخیال بشه" قبل از یه جمله ای میاد جمله بعدش باید حتما مثبت باشه تا معنی درست رو برسونه !!!!! کنکور مگه تاحالا شرکت نکردین ؟؟؟؟؟
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ببخشید اره راست میگید ادمین چرا درج کردی خخخخخخخخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
:دی ایشالا یه 20-30 سال دیگه میام تو این انجمن شرکت میکنم:دی!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اون موقع مگه تجربیات نوه هاتون رو بیاین اینجا درج کنین!!!!!!!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٥
٢
١
اقا من از پسرای جلف بدم میاد از اینا که آرایش میکنن و خلاصه از اون لباسا میپوشن .. خلاصه یکیشون اومد خواستگاری ... هیچی دیگه جواب رد و اونم دلیل پرسید منم گفتم فردا دعوامون میشه سر آرایشگاه و این چیزا خخخخ تو میگی ابرو من قشنگه من میگم ابرو من قشنگه تو میگی رنگ موهای من قشنگتره من میگم نه مال من قشنگتره خخخخ جدی جدی به خودش نگفتم به خواهرش گفتم اونم رفت و به داداشش گفت یه سری چیزای دیگه هم گفتم که نمیگم خخخخ ولی طرف ادم سمجی بود کلا نمیرفت منم اینا رو که گفتم بیخیال شد دیگه فهمید که به درد هم نمیخوریم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
به به واقعا ادم باید واسه اعتقادات خودش رک باشه. افرین. فقط یه سوال جسارتا... خلاصه از کدوم لباسا؟!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
من خودم ادم امروزیم خوش لباسم هستم و ادمای خوش لباسم دوست دارم ولی بعضیا دیگه واقعا اخرشن خخخ بابا ساده ولی شیک خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
اگه من بودم موزی که برداشته بود رو هم نمیزاشتم بخوره ، پرتش میکردم بیرون!!!!!!!!!!!!1
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
ما موز نزاشتیم که خخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
اه اه اه چه آدمی بوده طرف......حالا دقیقااز کدوم لباسا منظورتوتن بود خخخ میگفتی بیام قلم پای پسره رو خورد کنم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
بعدی ها ایشالله شما رو هم در جریان میزارم ............ والا این قضیه لباسو یک بار شرح دادم ولی تایید نشد خخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
آره حتما به من بگو تا بیام لهش کنم طرفو فقط یک طوری بزنمش تا کارش به بیمارستان بکشه یا در حا تموم کنه خخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
اوهههههههههههههههههه به اعصاب خودتون مسلط باشید ...
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
هه هه هه!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
بله!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
شما رو ارجاع میدم به پاسخ نظر نگار خانم
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
هى من هيچي نميگم !!! به جودى دگ چيكار دارين؟! واه واه واه ! پس شما از اون اقرأ ين كه بچه بودين دوست داشتيم زود هيجده ساله بشين! ايييييييش
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
آقای استیو جابز!....یکی 2 ماه آخه چونه زدن داره!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخخخ بهتره جواب ندم :دیییی!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
چرا؟؟؟!!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
چون چ چسبيده به را! خخخخخخ:))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
نگار خخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخ بزا اول بریم خواستگاری بعد انجمن بزار آخه آررررررررررررره خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
من دارم جاده صاف کن شما ها میشم ، میخام درس بگیرید!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
١
١
خخخخخخخخخ آقا بچه های اینجا همه مجردن و سنشون به ازدواج نمیخوره ههه شما به اعصابتون مسلط باشید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
تا حالا خواستگاری نرفتم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ایولا داری واقعا ، بعد اونوقت چجوری آرزوت همیشه اینه که همسر خوبی پیدا کنی و سروسامان بگیری؟؟؟؟؟؟ باید بری برادر تا پرنسس آرزوهات پیدا بشه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
به دلایل مختلف میترسم جواب نه بگیرم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٣
٠
اگه قراره که زن ایدعالتون بگیرید باید برید خواستگاری بعدشم جواب نه اصلا اشکالی نداره بعدی ایشالله بابا از علی اقا یاد بگیرید (علی اقا اینو گفتم تا ایشونو دل داری بدم )خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
ایدعال: ایده آل
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
شما هم در تلاشی منو ضایع کنی خخ مهم اصل مطلب بود بعععععععععععععععععععله
amin20
amin20
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خخخخخ من؟؟!!!؟؟ حالا برای 9 سال دیگه استفاده میکنیم !
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٥
٠
١
آقا من سوت بلبلی یاد ندارم..نمیشه همینجوری رد شم؟خخخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
چرا دخترم هم سن سالای شما بچه دارن خخخخخخخخخخخخخخخخخ بیا یاد بگیر
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
چکاوک چی ؟؟؟ اونم بلد نیستین ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٦
١
٠
آره اون ک خیلی از بچه های مدرسمون عقد کردن..من سن خودمو مناسب نمیدونم...هنو مونده تا عقلم کامل شه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٣
٠
داداش دوستم میره خواستگاری بعد دختره رو ندیده.. ازش زیاد تعریف براش میکنن به خانواده دختره هم میگن که پسر ما دختر شما رو ندیده خلاصه به زور میره بعد دختره رو که میبینه خوشش نمیاد خلاصه خانواده دختره راضین ..بعد میگن عروس که راضیه نظر اقای داماد چیه ؟// آقای دامادم عصبانی بلند میشه میگه من میخوام ادامه تحصیل بدم متاسفم من قصد ازدواج ندارم خخخخ و از خونه میزنه بیرون یعنی تا یه هفته از شنیدن این ماجرا روده بر شدم !!!!!!!! البته این قضیه مال 2 سال پیش !!گفتم اینجا بگم دوستان فیض ببرن نتیجه گیری: تو سن کم نرید خواستگاری ...2 بزارید پسر خودش انتخاب کنه خخخخ که بعدا اتفاقی نیفته
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٢
١
پسره میره خواستگاری. بابای دختره میگه: نه ازت مهریه میخوام نه خونه نه ماشین بیکارم بودی مهم نیست….. یه لپ تاپ میذاره جلو پسره میگه فقط فیس بوقتو باز کن ببینم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٢
٠
شعار جدید خواستگاری این روزها : یک دستگاه پراید آوردیم ، دخترتونو بردیم !
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
٢
٠
واسه..............رفتیم خواستگاری مامان بزرگ دختره میگه:2012 تا سکه به نیت المپیک لندن!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
مگه دختر شاه پریون هستش که 2012 سکه به نیت المپیک لندن مهریه ازش میخاستن ، نامبر وان هالیوود هم که باشه فوقش میشه 114 تا سکه ، نه 2012 تا!!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
پس شما در جریان مهریه ها نیستید ها الان طرف باید سال تولدش به میلادی باشه تازه الان یه چیزایی میشنویم شاخ درمیاریم یه مهریه هایی اومده که نگووووووووووووووو
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
شما نمیدونم تو کدوم کره خاکی زندگی می کنید !!! تو این دوره زمونه همین که دخترشونو از خونشون ببری یه نون خور کمتر بشه ، تازه دعاتم میکنن!!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
شاید در خانواده شما و هم چنین اطرافیان شما اینجوری باشن دختراشون شوهر بدن که چی نون خور کم بشه ولی نه تنها خانواده من بلکه هرکیو میشناسم اینطوری نیست !!! باید از شما پرسید کجا زندگی میکنید !!! هر پدریم حتی اگه زیر خط فرق باشه حاضر نیست دختر شو به هر کس و ناکسی بده که چی نون خور کم بشه !!!!!!!!!!! نخیر این جوریا نیست !!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
اون قسمت من نوشتم خط فقر .... فقررررررررررررررررررررررررر
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
گلپری خانم ، یکم لطفا جنبه طنز هم داشته باشید ، بهدشم من به خانواده شما توهین نکردم که شما اینجوری توهین میکنید، جنبه خود را بالا ببرید لطفا!!!!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
من به خانواده شما توهین نکردم که ..من باشما شوخی میکنم ولی شما جدی جدی حرف های تندی میزنید به من خوب منم ناراحت میشم ...حالا ببخشید منظوری نداشتم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
پسره میره خواستگاری، پدر عروس میگه مهریه دخترم صد بشکه بنزِینه! پدر داماد میگه پسرم! پاشو پاشو بریم یک دختر گازِسوز پیدا کنیم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
خوشمان امد
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
نه تورو خدا خوشتون نياد پري جون گفته بايد خوشتون بياد!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
گفتم ورود زیر 18 ممنوع!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٥
١
٠
امسال خیلی جدی تصمیم گرفتم ازدواج کنم. تمام فامیل دارن برام دنبال زن می گردن که یه وقت نرم دختر خودشون رو بگیرم بدبختش کنم!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٥
٠
٠
بقول دوستان خخخخخخخخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخ.چه جالب!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
به سلامتی ایشالله یه عروسی افتادیم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
وای خدااااااااااااااااااا :))))))))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
بله!چه جور!تا دلتون بخاد!البته از یکی نتونستم اومد خاستگاری به پسر اول بودنش و تنها پسریش گیر دادم اونا هم دک شدن رفتن.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
رویا تک پسر بودن که خیلی خوبه !! خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
بفرما اونور!بعدشم پریا جونم مامان باباش روش حساسن بعد من اون پسر رو کشتم میان دنبالم!ای بابا1بعدشم همه چیز واسه پسرشون میخان!غلط کردن یک چهار تا تخته میزاریم لاز خداشون باشه!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خوبه والا !!! وقت مهریه گرفتن که خوب بلدین تا ریال اخرش بگیرین، وقتی میخاین جهاز بیارین یه مشت تیر و تخته کافیه؟؟؟؟؟!!!!!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
به اعصابت مسلط باش رویا خخخخ تک پسر بودن مزایای خوبی داره دیگه جاری نداری قضیه گیس گیس کشی تعطیله خخخ فردا پس فردا هم همه ی ارث پدر بهش میرسه خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ببخشیدا زندگی همیشه واسه ی یک دختر سخت بوده بعدشم اومدیم شوهرمون آدم بدی بود طلاق گرفتیم یک چیزی به نام مهریه داشته باشم خیر سرم زندگیمو بکنم!اصلا شاید تا اون موقع پدر و مادرم زنده نباشن برم خونشون تلف شم اونوقت چی؟آدم باید آینده نگر باشه.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
بره پسره گم شه!اه!اصلا الان میرم طلاقش میدم................خخخخخخخخ!هه!پریا جونم پس من شوهرمو نکشم برم مادر شوهر و پدر شوهرمو بکشم ها؟خخخ جناب این پسره میخاد تشکیل زندگی بده من رو بگیره من که لهلش نیستم واسش وسایل نایس بگیرم!منظورم اون گروناس!وگرنه که ما با جنس خوب موافقیم اما اون با اون ست باشه این یکی جنس تامب باشه اون یکی ویکو!بدم میاد از اینا.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
صادقانه اعلام میکنم ، اینقدر که مبهم جواب میدید تقریبا 90 درصد از پست های شما رو نمیفهمم چی تایپ کردید
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
همون بهتر خودمم نفهمیدم.والا!منظروم فکر کنم این بود:مخالف نیستم اما با گرانی و ول خرجی زیادی مخالف هستم مهریه هم زیاد نمیگیرم و یک جورایی واسه اینه مهریه که یک پولی پشت اون زن باشه حالا فهمیدین؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
بله ، خيـــــــــر :) جواب رد داديم ولي نه ديگه طوري كه طرف از زندگيش ناميد شه وبه قول شما بي خيال خواستگاري بشه....خيلي شيك گفتيم از لحاظ خلق وخوي و رفتار و يه همچين چيزايي به هم نميخوريم ووالسلام....
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
لطفا دلایل رو ذکر بفرمایید لطفا!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
دلايل جواب منفي دادن رو؟؟؟ تا يه مدتي خواهر بزرگتر داشتن......بعدش.... خب يكي مذهبش به ما نميخورد.....يكي از لحاظ سني.....يكي شغل وموقعيت اجتماعي....يكي محل زندگيش.....يكي تيپ وقيافه.... چندتايي خانواده هاشون.... يكي اعتقاداتش....يه وقت هم شرايط زندگي.... البته خواستگاراي اينجانب به غير يكي 2مورد همشون باهم سررسيدن...اينه كه توي يه رنكينگ 10دوازده نفره بلاخره اوني كه توي هيچ كدوم از موارد ذكر شده موردي نداشت انتخاب شد (^_^)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خداییش توافق ایران با 5+1 اینهمه بند و تبصره نداشت که مورد پسند شما اینهمه شرایط داشت، ببخشید ها ولی بیچاره گزینه مورد انتخاب شما
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
:)))))) چرا بيچاره؟ گزينه مورد نظر ما تا قبل اينكه سير تا پياز باغچه دل ما براش سفره بشه، خيلي هم رراضي بودو ميگفت باعث افتخارمه :))))))))
ati
ati
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
نه پیش نیومده همین جوری الکی رد کنم...رد کردنای من بی حکمت نیست..والا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
بله متاسفانه کاملا با فکر و منطقه |: ):
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خوب یکم ازون حکمت ها تقریر کنین ببینیم علت چی بوده!!!!!
ati
ati
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
تزنظر فرهنگی خونوادگی اینا
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٦
٨
٠
پسره صبح تا شب تو خيابون دنبال دختراست، شب تا صبح تو فيس بوك... بعد ميگه دنبال نيمه گمشده ام ميگردم!! آخه لامصب پازل هزار تيكه هم بودي تا حالا تموم شده بود!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
احسنت .... خخخخ دخترا بیاد مثبت بدید به اقای صالح خخخ خودمم یکی دادم هههههههههههههههههههه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ. ممنون بانو گلپری میدونستم خوشتون میاد زودتر میگفتم!!خخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٢
این تروریستا که بمب می ذارن و بعد مسئولیتش رو می پذیرن خیلی آدمای مسئولیت پذیرین ! به نظرم دخترا باید یه همچین آدمایی رو واسه زندگیشون انتخاب کنن!خخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٢
٠
خخخخخخخخخخخخخخ بحث سیاسی شد ههههههه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٦
٢
٠
ما دخترا با سیاست کاری نداریم ههههههههههه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خدایی کیه که واسه گفتن لطیفه منفی داده؟!!!!!!!!خخخخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
به احتمال زیاد دخترا منفی دادن اخه ضد دختراست خخخ به جون خودم من ندادم هههههه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ.
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٤/٠٦
٠
٠
چشمم روشن!من هنوزسن ازدواجم نشده بخدا.دیگه همینم مونده بیام به ازدواج فکرکنم!!وای وای وای!چشمم روشن..وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
نیا چه اجباریخ بخ همه جا سر بزنی؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
منکه تا به حال خاستگاری نرفتم ولی خب اصلا طاقت نه شنیدنو ندارم. برم طرف بگه نه میگم غلط کردی باید زنم شی خخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
احســــــــــــــــــــــــــــنت!!!!!! مستهد دپرس شدن و ناامید و شدن و خودکشی هستی ها!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
*مستهد:مستعد!!
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
شما دیگه خیلی نازک نارنجی هستید خییییییییییییییییییییییلی از علی اقا یاد بگیرید ههههههههههه رکورد دار جلسه خخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ههههههههههیییییییییی مو چقدر بدبختوم..؟.....نه کسی اومده خواستگاریم نه رفتوم خواستگار کسی :) هههههههههههییییییییییی
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خداییش انتظار دارید کسی بیاد خواستگاریتون خخخخخ
faeze
faeze
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخ
آبان
آبان
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
نه نشده خخخخخخخخخخ خلاصه و مفید یعنی جواب به این قانع کننده ای نداده بودم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
البته دوستان اگه خودتون هم دک شدید اشکال نداره.!!!!خخخخ. تجربه ست دیگه بیایین به اشتراک بذارین که دیگه کسی دک نشه!!!! اصلا ناشناس بیایین. البته من با داداش علی صحبت میکنم و اینجارو مثل مطب دکتر بدونید. رازتون پیش همین جمع میمونه...!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
انتظار که ندارین تجربیات گرانبارمونو مفت و مجانی در اختیار جمع قرار بدیم خخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
بچه ها حاضرین باضای هر مورد شیرینی شما رو هم بدن ، شما تقریر بفرمایید دلایل رو بچه ها از خجالتتون در میان!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
بله راست میگن در اخر تاپیک کتابی با عنوان "دک شدن یا دک کردن مسئله این است" چاپ خواهد شد و برایگان در اختیار افرادی که تجروبیاتشون رو در اختیار بقیه گذاشتن ، قرار خواهد گرفت!!! باشد که درس عبرتی باشد برای دیگران!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
باید بگم که بنده از هر نظر بی عیب و نقصم خخخخ مورد داشتیم کارمند بانک که به دلیل اینکه تکلیف موهاش با خودش روشن نبود از طرف بنده رد شده :) جلوی سرش خالی بود خخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خخخخخخ.بانو ما میخوایم دک شدگان رو شناسایی کنیم شما گفتی مفت مجانی الان همه تقاضایی دارن!!!!!!خخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
اگه همین الان اون کارمند بانکه برا من بیاد، من جواب مثبت بهش میدم!!!!!!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
در اینکه شما بی عیب هستین که شکی نیست. امیدوارم به خودش در مورد یکی بود یکی نبود موهاش چیزی نگفته باشین!!! افسردگی گرفته اگه گفتین شما
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
اقا خداییش خیلی سخته یکی رو بپسندی بعد ضد حال بخوری ههههههه مخصوصا دخترا !!!!!!!!! خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
کارمند بانکه مرد بوده خخخخخ بیاد خواستگاری شما!!!!!!!!!!!!!!!! به احتمال 90 درصد علی اقا هم موهاشون یکی بود یکی نبود اقای صالح است خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خدارو شکر اگه هیچی از پدر بزرگمون برامون به ارث نرسیده یه سر پُرمو ازش برامون به ارث رسیده!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
مـــن می خوام کلا قرمزیم رو نگاه کنم *:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٠٨
١
٠
سلام من که هرجا میرفتم می پسندیدم این اواخر داداشم میگفت برای این آقا اگر خواستگاری پیرزن هم برویم می پسندد.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
اقا واقعا کار شما خیلی درسته ، من شما رو بعنوان پدر معنوی انتخاب میکنم!!!!!
translator
translator
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
قطعا برای همه پیش اومده چون ادم هرجا میره خواستگاری یا هر کی خواستگاری ادم میاد که نمیپسنده بی دلیل هم نمیشه حتما یه دلیلی داره که طرف یجوری میپیچونه که قضیه منتفی بشه. منم این کارو کردم اما با احترام و خیلی طبیعی :)))))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خوب منم موارد غیر طبیعی و مشکوک بود!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خوب منظور منم موارد غیر طبیعی و مشکوک بود!!!!!!!!!
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ما کلا به کسی اجازه ورود نمیدیم!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
هنوز وقتش هم نرسیده خوب!!!!!!!!
HAF
HAF
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
شما از کجا میدونی؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
آی دختر خانومی که میگی چرا شوهر پیدا نمیشه. خو از پای اون لپ تاپ لعنتی پا شو برو بیرون ی دوری بزن. یکی ببینتت! منتظر جستجوی خانه به خانه‌ای مگه؟خخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ خیلی باحال بود
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ﻗﺪﻳﻤﺎ ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺍﮔﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﭘﻮﺳﺖ ﭘﺮﺗﻘﺎﻟﻮ ﺳﺎﻟﻢ ﺩﺭ ﺑﻴﺎﺭﻩ . ﻭﺍﺳﺶ ﺷﻮﻫﺮ ﭘﻴﺪﺍ ﻣﻴﺸﻪ! ﺩﺧﺘﺮﺍﯼ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﻻﻥ اگه ﻫﻤﻴﻦ ﺣﺮﮐﺘﻮ ﺑﺎ ﻧﺎﺭﮔﻴﻠﻢ ﮐﻨﻴﻦ . ﺩﻳﮕﻪ ﻓﺎﻳﺪﻩ ﻧﺪﺍﺭﻩ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مال من که ریخته!چون مسجد میرم.............اون جا مکان خوبیه با کلاس های آشپزی باشگاهو.......همه این جا پسر دارن!ما هم از شانسم تمام آپارتمان پسر دارن!هه!حالا همشون باهم کانادان................
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
بابا ایول ......خخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
من گفتم شانس ندارم دیگه!پدر این پسرا سیگاریه!شانس رو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟سیگــــــــــار!!!!!!!!!!!!!!!!من و این کارا!
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
ا حالا شده بری خواستگاری از طرف خوشت نیاد به صورت خیلی الکی بهانه بنی اسرائیلی بگیری یا سوال بپرسی که جلسه رو ناتمام کنی همه چی کات بشه ؟ یاد به جک افتادم :طرف می ره خواستگاری از دختره خوشش نمیاد میگه میریم یه دور میزنیم برمی گردیم.:)