خانه انجمن بزن بریم کلاس تابستونی !
٢٨٥٧
٥٥
محمدصنعتیـ

بزن بریم کلاس تابستونی !

بزن بریم کلاس تابستونی !

سلام.دوست دارین تابستون چه کلاس هایی رو برای اوقات فراغت برین که ارزش وقت و هزینه ی تون رو داشته باشه؟

به بقیه چه کلاس هایی رو معرفی می کنین؟

٩٣/٠٢/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٢/٣١
١
٢
دوست دارم تابستون بخوابم/ ولي پيش نهاد ميكنم حتما يه سازو ياد بگيرن
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٣١
٢
٤
کمک های اولیه
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠١
٠
٦
بریم جعبه شو بخریم خوبه؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠١
١
٤
قاب کنین بزنین به دیوار بهترم هست! :دی .... جعبه ی تنها داشتن به درد نمیخوره. همه باید مهارت کمک های اولیه رو بلد باشن... به این فکر کنین که بتونین جون کسی رو نجات بدین :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠١
٢
٣
بابا یه چسپ زخم زدن که دیگه این حرفا رو نداره:) مثل املت درست کردن آسونه خخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٢
١
٤
اگه یکی بیفته تو دریا مثله املت درست کردنه؟!! :دی بحثه مرگو زندگیه
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٣١
٢
٢
باز تابستون و كنكوررررررر اوقات فراغتي ندارم امسال :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٣/٠٢/٣١
١
٤
امیدوارم دیگه ایندفعه رو برم کلاس رانندگی!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٢/٣١
٣
١
من در جواب تیتر مطلب بگم که؛ اصلا به هیچ وجه حالش نیست :خخخخخخخ
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٢/٣١
٢
١
like
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٣/٠١
٠
٢
من موخام برم زبان و نقاشی.................مامانم میگه برو مهد قران :) دیگه حرف مامانمه دیگه باس قبول کنم :|
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠١
٠
٢
منم احتمالا برم نقاشی :)
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠١
٠
١
اصلا تو هوای گرم کی حس و حال کلاس رفتن داره…بهترین جا تو اتاق زیر باد کولر و و جلو کامپوتر جمبره بزنی……والا
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠١
٠
١
ای تنبل ای تنبل تکون بخور ای تنبل خخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٢
١
١
پیوست شما را به کانون تنبلان ایران تبریک و تهنیت عرض و طول می نماییم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٠١
٠
١
فعلا ک در تابستان مدرسه مان کلاس میگذارد تا درس های سال دوم را زودتر آغاز بنماید ! کلاس شیمیمان هم پابرجاست در ماه مبارک رمضان هم هس احتمالا ! 90درصد کلاس والیبال تیم والیبال مدرسه هم هس! حالا خارج از مدرسه کلاس والیبال میرویم!کلاس زبان هم میرویم!اگر وقت داشتیم شاید رفتیم به تجوید سطح دو مان برسیم.....فعلا همینا بسه دیگه کنار جام جهانی و لیگ جهانی والیبال و اینا دیگه : دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠١
٠
١
بیرون کجا می خوای کلاس والیبال بری؟
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/٠١
٠
١
من کلاسای غیر مدرسه رو تعطیل کردم این تابستون ... میخام بشینم ریاضی بخونم ... نیمیام والیبال :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٠٣
٠
١
احتمالا میرم شهرستانی : ) // قضاله ؟؟ میومدی حالا ! منم میخوام شیمی بخونم ! اون سه ساعت تو هفته کاری نمیشه ها !
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠١
٠
١
دیگه از سن من کلاس تابستونی گذشته
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
والله ما تابستونمون وقت سر خاروندن نداریم چه برسه به کلاسای متفرقه ترجیح میدم همون ترم تابستانی بردارم آؤررررررررررررررررره :)))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
سلام: کلاسهای هنری بخصوص موسیقی سنتی و خوشنویسی.متشکرم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠١
١
٠
کلاس زبان انگلیسی و هم چنین کلاس ویولون !عالی آرامش بخش! باشگاه های ورزشیم خوبی اونم والیبال !خلاصه سرمون شلوغه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
کلاس خوشنویسی. اگه کسی میخواد بیاد بگه به انجمن خوشنویسان معرفیش کنم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
من یه ترم رفتم انجمن خوشنویسان! خیلی خوب بود
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
کی دقیقا؟ چند وقت پیش؟؟
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠١
١
٠
كلاس زبان و پيانو به زور والدين عزيز و گرامي!!!!! بقيشو هم هنوز امتحان دارم فكرم مشغول درس هاست ترجيح ميدم الكي ذهنمو شلوغ نكنم!! واسه بقيه كلاسا!
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
کلاس ؟! این قرتی بازیا چیه !؟:دی ...... نمیدونم ! :دی
faride
faride
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
یه تابستون میخوام با کمال آرامش زندگی کنم بی دغدغه کلاس و درس...به به:)
faride
faride
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
بعد تابستون همه شما دوستانو میبینم...خخ یعنی مطمئنم نصف این کلاسارو نمیرین!:))...تجربه ثابت کرده...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
سلام
فقط كلاسهاي تفريحي و كوه نوردي
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
فقط طراحیمو ادامه میدم .... شایدم یه زبان زدیم به بدن .... عربیمم باید تقویت بشه که ایشالا میشه ... و کیف و حال با رفیق جونم .... خودش کلاس 4 واحدیه .... خخخخ
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
مدرسه انقدر وقتمونو پر کرده اوقلت فراغت نمونده !
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
کیلاسای مدرسه ! و زبان .. همینا
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٣/٠١
٣
٠
من دوس دارم برم دفاع شخصی.گریم.چرم دوزی.بازیگری..... پول ندارم پس میشینم سرجام تکون نمیخورم
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
دوره های مربوط به رشتم، اگه بتونم دوره bms برم عالی میشه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
bms چیه؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
سیستم هوشمند مدیریت ساختمان
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
چي چي؟؟؟ هااااع؟؟؟ من گيج شدم!
ati
ati
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
کلاس نمیرم سال هاست...در تابستون...هروقت فرصت باشه میرم...در طول سال.
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
فقد زبان و نقاشی -
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٣/٠٣
١
١
کمک های اولیه...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
١
يه زماني تابستان حائز اهميت بود...حداقل برا ما...الان كه با بقيه فصلها و روزا فرقي نميكنه....كارو درس ديگه....
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
فقط کلاس زبان:))
مــــــــــریــــــــم
مــــــــــریــــــــم
٩٣/٠٣/٠٦
٣
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ادم اولش خوشحاله(البته من اینجوریم) بعدش مسخره میشه کلاااااااااااااس؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! خواب درمانی زیر کولر اگ دوس دارین ادرس بدم برین ثبت نام!!!!!!!!!! راستی رایگان هم هست فقط یه کولر هفت هزارو یه تخت نرم می خواد
ﻣﺤﻤﺪ
ﻣﺤﻤﺪ
٩٣/٠٤/٠٢
١
٠
ﺳﻼﻡ.ﻣﻦ ﻛﻪ ﻛﻼﺱ ﺯﺑﺎﻧﻮ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻣﺗﻮ اﻳﻦ ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻧﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﺎﺭا ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﻜﻨﻢ.ﺗﺎﺯﻩ ﺩﻭﻣﻢ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪﻩ اﺯ ﻫﻤﻴﻦ اﻻﻥ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﺸﻴﻨﻢ ﺩﺭﺳﺎ اﻭﻝ ﺩﻭﻣﻤﻮ ﺩﻭﺭﻩ ﻛﻨﻢ,ﺑﺮا ﻛﻨﻜﻮﺭ.ﻛﻼﺱ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﻫﻢ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﺮﻡ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﻳﺴﻲ ++c. ﭼﻮﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﻳﺴﻲﻫﻢ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺁﺩﻣﻮ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺒﺮﻩ ﻫﻢ ﻣﺪﺭﻛﺶ ﺩﻫﻦ ﭘﺮ ﻛﻨﻪ..بﻮﻛﺴﻢ ﺩاﺭﻡ ﻣﻴﺮﻡ.ﺗﺎﺯﻩ اﮔﻪ ﻭﻗﺖ ﺷﺪ ﻣﻴﺨﻮﺧﻄ ﻫﻢ ﺑﺮﻡ ﭼﻮن ﻭاﻗﻌﺎ ﺧﻂﻢ اﻓﺘﻀﺎﺣﻪ....
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
من تابستون امسال می خوام برم چرم دوزی یاد بگیرم بسکت بال و باشگاه بدن سازی زومبا پیانو ونقاشی روی شیشیه همین کتاب هم می خونم یک ماهم میریم عشق حال
فاطمه جون
فاطمه جون
٩٤/٠٢/٢٢
١
١
سلااام برای دخترتکواندو واین چیزابهتره یانقاشی وشنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون جوابمابدیدازاینایی که جواب مانمیدن ممنونم دمتون گرم
محمد
محمد
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بستگی داره اگه اذیت میشی در هرجای به هر صورتی (با دوستات . با پسرا .....)حتما تکواند و کلاس هایه رزمی دیگه البته نباید دو تا و بالایه دوتا کلاس رزمی رو باهم بری برو رزمی ولی اگه نه شنا عالی هم برایه سلامت هم برایه قد و وزن ونقاشی هم اگه علاقه داری حتما برو
محمد
محمد
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
اخه دختراو تکواندو
سارینا
سارینا
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
بریم کلاس های ورزشی مثل والیبال وکاراته وشناو... کیف میده.
رادین
رادین
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
بیشتر میرم کتابخونه تا رمان بخونم
محمد
محمد
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
من چن تا پیشنهاد دارم باسه کسایی که نمیتونن تصمیم بگیرن اگه کار خاصی نداری کلاس تفریحی (شنا.والیبال. موسیقی...)بسته به علایق خودت برو اگه کنکوریو بیکار نیستی زیاد درس نخون البته نه اینکه بیخیال درس یعنی یه کلاس ورزشی برو که حال و حوات عوض بشه اینم بسته به علایقت اگه از لحاض امنیتی احساس بدی داشتی این اواخر یه کلاس رزمی برو حتما امید وارم از این مطلب استفاده کنید و نتیجه ببینید