خانه انجمن برای خودت نسخه بپیچ !
٨٢٧
٧٤
اکرم انتصاری

برای خودت نسخه بپیچ !

برای خودت نسخه بپیچ !

حال این روزاتون در چه وضعی هست؟

اگر بخواین خودتون برای این روزاتون یک نسخه متفاوت بپیچین ،چی  تو نسخه تون می ذارین؟(هرچیزی می تونه تو نسخه باشه)

٩٣/٠٢/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
حال این روزام زیاد تعریفی نداره پام یکم درد میکنه یه جفت کفش خوب تو نسخم میزارم.
admincheh
admincheh
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
می خوای مسابقه دو شرکت کنی؟:دی
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٣١
١
٠
کفش تن تاک خوبه ها ،به شماره ۳۰۰۰۰ اس بده خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
اقا میلاد : تبلیغات؟؟ نچ نچ !:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
ای بابا جدی گفتم کفشام خوب نبود پاهام داغون شده روزی 2 ساعت پیاده روی دارم خوب باید یه جفت کفش خوب بگیرم یا نه ...از دست شوووووماها
admincheh
admincheh
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
من یه خرده اراده درس خوندن؛ یه خرده ذوق بی مورد ؛ یه چند تا آلرژی دفع کن :)
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
یک پرش شیشلیگ یا یک دیگ شله !!
سحر بانو
سحر بانو
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
حال اين روزام خدارو شكر خوبه.....اگه بخوام نسخه بپيچم برا خودم :....اول از همه به قول خودت يكم اراده درس خوندن...چون امتحانا نزديكه و من اصلا وضعيتم خوب نبيت....كلي جزوه نخونده دارم...بعد كتاب شعر جديد سابير هاكا...رفتم علامه گفت هنو نيومده :(....هومممممممم ...همين ديه :/
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
اووووم....من یه مسافرت باحال...
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
انرژی..حوصله درس خوندن:|خخخخخخخخخ
faride
faride
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
حس درس خوندن!یکم برنامه ریزی واسه کارام!دقیقا مثل پاییز عطسه دفع کن!خخخ... :)..خب چقد تقدیم کنم؟!:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
یک لباس که هیون خوشش بیاد بزاره تو آپاراتتتتتتتتتتتتت.فقط این دین این جا حکم میکنه نباید با نامحرم خوش و بش کنم.........ولی چه کنیم سخته ولی میشه.........به خاطر هیون میخاست دعوت نکنه.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
؟؟؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
چی شده؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
جریان خارجه.........
hamta
hamta
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
وات دو یو مین؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
نِـوِر مایند! :|
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
من یه خورده امید به زندگی با یه مقدار پول چون خیلی پول لازمم :) ولی امید به زندگی باشه همه چی حله بقیه چیزا هم درست میشه :)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
پول و امید به زندگی خیلی خوبن ولی به نظر من سلامتی از جفتشون بهتر تره ...به نظر من
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
یه کم توان تقلب!!!! حافظه جانبی واسه خودم با دو ترا ظرفیت داخلی!!!(واسه امتحانا خوبه) حوصله درس خوندن! تو دل برو شدن،اخه این اخر ترمی واسه رفتن تو چشم استاد مهمه!!یه کم شانس و دیگر هیچ!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
دستمال ابریشمی هم خوبه،بدردت میخوره خخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
یه چتر سفید هم به ایشون بدید! :دی
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٢/٣١
١
٠
متغیر حال این روزهام ...ولی یه تغییر میخوام ....یه سفر ...نمیدونم دقیق نمیدونم چی میتونم بگم ...ولی یه چیز دیگه که میخوام یه جایی ،کتابی ،فیلمی که بتونم بخندم وشاد شم همین دیگه ....کلا من الان بلاتکلیفم دیهههههههههههه:(
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠١
١
٠
سفر به کویر
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٣١
٢
١
یکم انگیزه.... یکم صب و حوصله... یکم هم پول که یه سفر حسابی بریم :) البته با اجازه دوستان از انگیزه و پول بیچتر میذارم خخخخ خب لازمه دیگه
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
استراحت،استراحت،استراحت :-)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٣١
٤
٠
یکی اطراف ما بود زیاد استراحت کرد دیگه بیدار نشد خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
خدا بیامرزتش :-)
hamta
hamta
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
در حال حاضر فقط و فقط هوس ذرت مکزیکی کردم!!!!
hamta
hamta
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
اما نسخه خوب برای خودم یه کم انرژی معنویه .... حس می کنم دز معنوی خونم پایین اومده!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٣١
٢
١
یه همدم تا از این تنهای شدید در بیام.
maede
maede
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
مقدار زیادی حوصله واسه درس خوندن-یه مقدارم انرژی مثبت! :)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
نیاز به یک کاری چون امتحانامون بعد ماه رمضانه که حوصلم سر نره و بعد یکم انگیزه برای درس خوندن در اون زمان واقعا سخته آرررررررررررررررررررره:)))
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
یـه جـاده ی بـی انـتـها .. یــه لیـوان نـوشیـدنـی سـرد ... صـدای آبـشـار ... سـکـوت دلنـشــین ..یـه بـغـل گـل های رز ..یـه دفـتـرچـه حـرفهـای نگـفـتـه.. یـه صـفـحه شـعـر و خـودش :)
باران
باران
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
چه نسخه شاعرانه ای
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
نسخه .... خب ...چن وقته هر شب 2ونیم ساعت میخوابم .... اول یه خواب درست و حسابی .... درسامم تلمبار شده ....یه کم درس ....هعییییی حرمم که نیاز همیشگیه ...اصن نمیشه نگم ... دعا کنید بیاااااااااااام ...:(
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
ببخشید جانبرکف جون مگه شم مشهد زندگی نمیکنی؟ینی شهر دیگه ای هستی دوست داری جواب بده (فضولیم گل کرده)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
نه بابا مشهد واسهم آرزوئه .... من تهرانم ..... همه میدونن تو نمیدونی؟ دعا کن بیاااااام.دلم میخاد ارشد بیام اونجا ....ولی نمیدونم میشه یا نه ....:(
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
ایشالله که بشه من نمیدونستم.مشهد ادمارو میگیره فکر کنم به خاطر امام رضاست من خودم واسه دانشگاه اومدم موندگار شدم .ایشالله ارشد
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
یعنی تو ام مشهد با خانواده ساکن نیستی؟؟؟ من فک کردم اونجایی ... پس خوابگاهی هستی؟؟ من گیج شدم...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
میخوام واسه وکالت اینجا قبول شم اگه خدا بخواد شهر من خیلی کوچیکه موقعیت شغلی زیادی نداره من اهل استان گلستانم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
ایول ...خوبه ...پس تا حدی هم آرزوئیم ...خخخخ آخ جوووون یکیو پیدا کردم ..... ایشششششااالا قبول میشی عزیزم ... امیدوار باش ....
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
حالو روز اين روزام خوبه/ مثل ماشينيم كه كه بار داره و تو سربالايي داره حركت ميكنه / موارد لازم يه دست لاستيك نو كمي هم آرامش چون اين راهو بايد برم
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
...........................................................!تنها نسخه:شکر خدا انگار طلبیده شدم برای حرم امام رضا(ع).
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
خوش بحالت
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
پام تو گچه.......خب هیجی دیگه.....قراره به سلامتی بازش کنم :)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
:) به سلامتی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
روی گچ پاتون لوگوی جیم رو بکشین و عکسشو بذارین باحال میشه :دی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
ایشالا زودتر خوب بشی ....
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٣١
١
٠
يك اتفاق خوب غير منتظره...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
مثله چی؟
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
هر چيزي كه خيلي خوشحالم كنه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
وضع من که خیلی بده دکترا جوابم کردن بسوزه پدر عشق ایییییییییییییییییییی
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
:||||||||||
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
یکم کمتر امروز فردا کنم! من کلا با این مورد خیلی مشکل دارم! مخصوصا وقتی یک کاری رو باید تنهایی انجام بدم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
توووووووپم :) بیست :) عالی:) نسخه بپیچم قهرمانی رئال رو می پیچم با اندکی صبر.....صبر :))
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
یکم ارامش چون این روزا خیلی گرفتارم،ارامشم ب فنا رفته………بعدش یه برنامه ریزی خوووووب چون همه چیز قاطی پاتی شده……ممنون میشم اگه زود بدین :-)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
کسی که تو اتاق جلو کامپیوتر زیر باد کولر چمبره میزنه چطور میتونه برنامه ریزی کنه...خخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
آی سمیرا گفتی! دستت درد نکنه منم میخواستم همینو بگم
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
بابا الان سرم شلوغه اون مال وقته بیکاریه............خخخخخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
سلام:مسافرت به یک جای خلوت سر سبز یا ساحلی خلوت که بنشینم و فقط فکر کنم و هوای تمیز بخورم.متشکرم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠١
٠
٠
منم دقیقا عین شما! دلم لک زده برای یه مسافرت !
ati
ati
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
الزاییییییییییییییمر..امییییییییییید..توکل ...
Paeez
Paeez
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
دوسـتان ازونجا که نسخه هایی که پیچیدید خیلی متفاوت و متنوع هستن؛ ارجـاعتون می دم به اراده های خودتون؛باشد که بهشون برسید:دی !ممنون از همگی که شرکت کردین:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
نسخم اینه که اینکه صبور باشم و توکل کنم
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
خـــــدا
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
كمي تا قسمتي ابري (-_-) كفش سفيد+ دوست جديد + تلاش و پشتكار..... از خدا كه پنهون نيست از شما چه پنهون دلم يخده جسارتم ميخواد تا بزنم دهن يكيو سرويس كنم :/ تاخدا چي قسمت كنه :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
و از اونجايي كه بينهايت تنبل وطالب راحتيم : يه كم فرصت واسترآحت ميخوآم يه كم خوآب شيرين ورآحت ميخوآم :)))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
آهان جيم خونمم اينروزا شديدا افت كرده....هي ميخوام بيام پاي سايت هي نميشه ....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
يه وايت بردم لازم دارم شديد از بس دروپنجره رو پر كردم از نوشته كفر مامانم درومده :)))))))))) آخ آينه .... قدر يه نقطه جا نداره خودمو توش ببينم :))))))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
چنديست هواي چشم من باراني است هر خشت دلم بيانگر ويرانيست بيماري دوري از خراسان دارم تجويز پزشک من "حرم درماني" است
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
همه چی آرومه:)یکم صبر +یه وجب آرامش+یه دنیا توکل به خـــدا+یه چیزی که استرسا رو خنثی کنه:)اینم از نسخه من