خانه انجمن چی کفرت رو درمیاره؟!
٨٣٨
١٦٧
آرش قلی زاده

چی کفرت رو درمیاره؟!

چی کفرت رو درمیاره؟!

چه چیزی یا چه کارای دیگران کفرتو در میاره؟ مثلا من وقتی بچه ها حرف مبهم یا شکلک مبهم میذارن و نمیدونم دقیقا منظورشون چی بوده کفرم در میاد یا مثلا بوق زدن بی دلیل بعضی راننده ها کفرمو در میاره!

٩٣/٠٣/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
بعضی دوستام ک باهاشون میرم بیرون هی میگن منو نگامقنعم کجه؟چادرم راسته؟دماغم تمیزه؟...یا وسط راه میگن واستا کفشموتمیزکنم. شلوارمو تو کفشم نکردم.کفشم به شلوارم نمیادبرگردیم عوضش کنیم.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
وااااااااای منم .... میخام بکشمش ....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
کیوکو جون ببین همین روسری به من میاد خخخخخخخ
hana
hana
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
آخ گفتي!وقتي همش ميگن ببين موهام درسته آدم ميخواد كلشون رو بكنه . رو نرو آدمن!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
من یکم اینجوریم،خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
من گاهی از دوستام واسه ظاهرم نظر میخوام ولی ایرادی توش نمی بینما
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٢
٣
٢
يا پشت يه راننده خانوم گير كنم يا بد تر از اون تو ماشيني بشينم كه رانندش خانوم باشه
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٢
٥
٣
ااااوف حرسم ميگيره كه هنوز جوهر گواهي نامه بععععضي ها خشك نشده بعد از رانندگي خانوما إيراد ميگيرن!!!(البته بعضي ها نه همه)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٢
٢
٠
ایول :-)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
طبق نظر دانشمندان اماتور ترین راننده مرد از قدیمی ترین و ماهر ترین راننده زن راااااااااننده تر است.خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٣
٣
یه بار دوستم میخواست ماشینشو پارک کته جلومون یه اقاهه بود که میخواست از پارک در بیاد فکر کنم 10 دقیقه ما داشتیم نگاش میکردیم که از اخر در اومد
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخ افض ببین همینام فهمیدن خخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٢
اون دانشمندایی که این نظرارو دادن حتما زن نداشتن....خخخخخ
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٣
٤
٢
فك نميكردم مردا انقد حسود باشن!!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
اين چه وضع ازادي بيانه / من نظرمو گفتم خوب
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
اون مرده احتمالا مرد نبود چون وجود مرد با رانندگی سرشته شده:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٠
١
اقا ارش دیگه نزارین از خاموش کردن ماشین بگم برادر...کاملا معلومه با وجودتون سرشته شده خخخخ (به دل نگیر)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
پس اگه مردا خاموش می کنن چرا اینو ساختن؟؟؟! : دیده شده دختره با ماشین اسباب بازی خاموش کرده خخخخ(شمام به دل نگیرید)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
١
١
من که اصلا به دل نمیگیرم ولی یه بار یه اقای داشت از فرعی به اصلی میرفت موقع پیچیدن جلو ماهایی که منتظر بودیم رد شه خاموش کرد خخخخخخخ فکر کنم از خجالت مرد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
از خانوما که سوتی زیاد دیدم ولی خب حوصله تایپشو ندارم خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
اقا ارش ناراحت نشی یه وقت فقط خواستم دوره هم بخندیم(ولی رانندگیه من از همه بهتره،بار اولی که رفتم امتحان افسر بدم یه پارک دوبل با سرعت رفتم اگه افسره ترمز نکرده بوده سه تا خانوم پشت سریمو باید میبردیم بهشت رضا خخخخخخخخ )
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
نه خواهش می کنم ایرادی نداره بگید / بالاخره مرد یه توانایی هایی داره و زن نداره و زن یه توانایی هایی داره که مرد نداره مثل همین قدرت حاضر به جواب بودن زن مگه کم قدرتیه ؟؟؟ خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
الان من دارم کباب میشم نه اینکه شما حاضر جواب نیستی اصلا شما از بس خجالتی هستی من دیگه...................
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
بله بوق زدن الکی خیلی بده ... موسیقی با صدای گوش خراش داغون کننده است ... مردهایی که خودشون رو شبیه خانومها در میارن و خانومهایی که ... کفرم رو درمیارن ... اینکه بعضیها با ژست روشنفکری همه چیز رو زیر سوال میبرن و گاهی هیچ منطقی هم پشا حرفهاشون نیست و...
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٣/٠٢
٢
٠
از ادماي مغرور و پرروووو كفرم در مياااااد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
سلام:من از یک کار خیلی ناراحت میشم وقتی میبینم بعضی از جوانها احترام بزرگترها بخصوص والدین خودشون را نگه نمیدارندیا بقول شما پشت چراغ قرمز بوق زدن چه دلیلی دارد.متشکرم
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
سلام استاد... بله بی احترامی به پدر و مادر واقعا کفر درآره
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٥
هیون جونگ مسلمون نشه وقتی بهش میگم!یعنی با اردنگی میزنمش!غلط کرده!دعوت میکنه بعد مسلمون نمیشه؟میرم کره حتما مسلمونش میکنم راستی چقدر ثواب داره/
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
رویا یعنی فکر کردی هیونگ جون بازیگر و خواننده معروف کره ای میخواد بیاد خواستگاری تو !! چ خوب آقا هوای ما رو هم داشته باش خخخخخ خوشبخت بشید من پشتتم خودم میام ادبش میکنم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
حالا هیونگ جون شما رو دیده اخه تو ایران بین دخترا این گروه خیلی طرفدار داره!
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
Ss5o1 ؟ اينه؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٢
آره.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٣
١
٢
آره عزیز خودشه!دبل اسه!دبل اس501..........خوشحالم!بلاخره یک کسی دردم رو فهمید!میخام برم پیش یک آدم معروف!!!!!!تازشم اون از من بزرگ تره.
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٣
افرين خوبه ميخاي زنگ بزنم بگم بياد خواستگاري؟؟ منتظره هااا فقط خجالت ميكشه!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٤
١
٤
ای بابا!چقدر لایک منفی!غلط کردم خو!بعدشم اون با من 9 سال تفاوت سنی داره!بفهم!
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
من کلا کفرم در نمیاد !
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٢
٠
١
یه دختر بلبل زبونی کنه و تو محیطی باشی که نتونی جوابشو بدی چی؟؟؟؟ بازم کفرت در نمیاد؟؟؟؟؟ خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
واسه منم همچین اتفاقی افتاده واقعا کفرم در میاد که نمیتونم جواب پسره رو به دلیل موقعیت بدم
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
این که میبینم طرف رفته دو میلیون داده گوشی اپل خریده بعد یه کمربند نداره ببنده به شلوارش بخدا قسم دیدم که میگم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
کمربند که خوبه اصولا اینجور آدما شارژ ندارن جواب اس ام استو بدن ...من نمیدونم اون گوشی رو واسه چی میخره ...نه خداااااییییشششش ...!!! دلم میخاد دوتا حرکت ولو شه رو زمین ...والا...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
اینی که من دیدم آخرش بود...تازه تو سرویس دانشگاه واستا بود گوشیشم دم گوشش اونم به سمت ته اتوبوس....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
اینکه یارو تو کلاس هنگام ارائش واسه جلب توجه عکس دکستاپشو یه عکس......میذاره
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
جاخالی را به دلخواه پر کنیدخخخخخخخ (عکس از خودش اونم با یک کت وشلوار ویک ژست مثلن دستشو کرده تو موهاش خخخخخخخ)
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
اینجا رو دست قیچی محترم سانسور کردن !!!!!!!!!!!
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخ......منظورتون که ....نیس؟هست؟
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
نه خودم نقطه گذاشتم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
چی ؟؟؟؟آقا چرا جاخالی رو پیچیده اش میکنین خخخخخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
اینکه وقتی میریم بازدید علمی طرف تا چشمم به چندتا از همکلاسی دخترش میافته واسه بامزگی حتی رفیقشم خراب میکنه بعد توقع داره اون کتلتش نکنه که یه وقت پرچمش پایین نیاد
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
آره اینم خیلی کفر آدمو در میاره تازه کلا وقتی یک جایی میری یک نفر که داری باحاش حرف میزنی تا چشمم به رفیقای قدیمیش هم میوفده خوش مزه بازی در میاره هم همین وطوریه
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
من وقتی پشت سیستمم یا مشغول کاریم یکی بیاد سر به سرم بزاره کفری میشم خیل بدم کفری میشم آرررررررررررررررره :)))
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
اینکه خودت تو تیکه انداختن صاحب سبکی و همه تیکه های تورو اسکی کنن بعد یکی پیدا بشه تیکه خودتو به خودت بندازه تازه حالم بکنه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
وای خدانیاره من تویه اینجورمواقع دلم میخوادخرخره طرفوبجوم اووووف
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
آخ آخ عجب انجمنی گذاشتی من از این که کسی بهم نگاه کنه خیلی بدم میاد یعنی خیره بشه به خاطر همین موضوع دعوام هم شده با یکی از معلمام آخه موقع امتحان مثلا حواسش جمع بود داشت به من نگاه میکرد منم اعصابم خورد شد باحاش بحث کردم بعد فهمیدم پشت سریم داشته تقلب میکرده خخخخخخخخخخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
یک چیزی دیگه هم هست بی توجهی خیلی کفرمو در میاره احساس میکنم کار اشتباهی انجام دادم یا حرف بدی زدم که طرف چیزی نمیگه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
بی توجهی جایی خوبه که باکسی لج باشی بخوای حرصش بدی!! آی چه کیفی میده!!!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
شما هم کلا واردید ها الان شما کفر آدمو در میارید خخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
آدم حال میکنه کفر شما رو درمیاره خو!!!خخخخخخخ اصلن لذتی داره بس توصیف نشدنی خخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
خانوم بابایی همون طور که شما از کفری کردن من لذت میبرید بدونید این متقابله خخخخخ پایین جوابتونو دادم خخخخخ کفرتون دراومد
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٢
١
٠
اینکه 6 کیلومتر اس ام اس میدی به طرفت ...اونم در 2 کلمه ...بدتر گاهی مخفف جوابتو میده کفرمو در میاره ...میخام دماغشو گاز بگیرم ...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
دقیقاااااااااااا دقیقا دقیقا!!!!!!!!!!!!! این کماله بی توجهی رو میرسونه!!!!
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
من جاي شما بودم يه مشت حواله ميكردم واسش!
fahime-sh
fahime-sh
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٠
من جاي دوستتون بودم همون جواب 2 كلمه اي رو هم نميدادم ... كي حوصله خوندن اون همه اس رو داره ؟؟؟ كه بعد بياد ج هم بده ؟ خب تو كه اين همه حرف داري زنگ بزن !
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
خخخخخ ...مثلا یه متن عاشقانه و .... رو زنگ بزنم از رو بخونم؟؟؟ یا نه گاهی الزامه با طرف فقط با اس در ارتباط باشی ....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٢
٠
١
با یکی شوخی میکنی ...جدیش میگیره ...بدتر کفرمو درمیاره .... شاید خیلی شوخی سطحیی باشه ...نه از نوع خرکیش ...که بخاد بهش بربوخوره...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
این لایک داشت!!!!:))))))))))))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
منم این و موافقم....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
البته کمم نیستناااااا ... شیطونه میگه یکی بزنی نصف شه .... خخخخخ
ati
ati
٩٣/٠٣/٠٢
٠
٠
یه چی هس روم نمیشه اینجا بگم.خخخخخخخخخخخخخخخخ بد کفرمو درمیاره اعصاب برام نمیذاره
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
خو بگو!!!!!!!!!!!حالا خوبه گفتی روت نمیشه ها خخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٢
٣
٠
اینایی که هی میگن امتحانو گند زدیمو بیچاره شدیم و بعد جوابه امتحان میاد میشن اوله کلاس! خب هیچی نگو ما که مجبورت نمیکنیم دروغ بگی....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٣
٠
آخ گفتی!!!!!!!!!!!!!!! و اینم که مثلن میپرسی چقدر درس خوندی؟؟؟میگه هیچی!! بعد معلمه صداش میکنه عین بلبل جوا ب میده!!! بعد میپرسی مثلن تو که نخونده بودی؟؟؟بعد میگه خوب کم خونده بودم!! هم جاشه بری این آدما رو خفه کنی!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
وای خیلی حرص ادم در میاد یعنی دلت میخواد طرفو خفه کنی با این دروغ گندش
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
پس واسه همينه دوستم ميگه بهم كشمش خخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٢
٢
٠
اینایی که همش دم از خدا و پیغمبر میزنن ولی در عمل یه کارایی میکنن و خودشونو انگشت نمای دانشگاه میکنن!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
کفر منم در میارن متاسفانه دوتن از نزدیکانه م که مجبورم هر روز ببینمشون
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٢
٣
٠
کسی بیخ گوشم چیزی بخوره صدادر بیاره حرصم درمیاد !! از ادم هایی که خودشون میزنن به خنگی ! از ادم هایی که فرد مقابلشون احمق فرض میکنن و...
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
اااخ خدا از ته دلت بشنوه مااادر! بعد كه حرس ميخوري ميگي بهشون عين ادم چيزي بخور هر هر به ادم ميخندن!
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٢
٢
٠
از معلم هايي حرسم ميگيره كه وسط امتحان سخنراني ميكنن!! كل تمركزه ميره هوا!! يا وقتي بالاي سرت واي نيستن به برگت نگاه ميكنن!!! اوووف چقد بده!/:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/٠٣
١
٥
توی سایت جیم از اینکه نمیتونم بعضی انجمنهای خاص رو پیشنهاد بدم و یا اگه گاهی هم میدم پخش نمیشن/ و در جامعه هم از دختر و پسرهای که ادعا میکنن از عشق و عاشقی متنفرند و ازش خوششون نمیاد ولی در خفا عاشق هستند و در پی عشق و کلا یه پا سینه چاک عشقند به نوعی/(توی سایت هم از این افراد کم نداریم!)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
کلام شما متینه دقیقا.افرین به شما
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
اره والا ميگن ما افتاب مهتاب نديديم چه برسه به عاشقي! به جاش كه برسه همين افراد زود تر از همه عاشق ميشن و ازدواج ميكنن:/
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
خخخخخخ ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/٠٤
٠
١
چرا منفی دادی/اگه منفی دادی خودت هم جزو همون دسته هستی دیگه /که مخالف حرف من شدی/خ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٤
١
بری خواستگاری ، یارو ازت بپرسه گل مورد علاقت چیه ؟؟؟؟ متولد چه ماهی هستی ؟؟ به چه رنگی علاقه داری ؟؟؟؟ ایناست که کفرم رو در میاره . میزنم فکشو میارم پایین همونجا سر جلسه خواستگاری!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٣
١
١
علی آقا به اعصاب خودتون مسلط باشید اولا شما هنوز خواستگاری نرفتی بعدا خیالتون راحت امروزه میپرسن ماشین د اری خونه چی !مهریه چنتا !اون مال قدیما بود خیالتون راحت کفرتون درنمیاد
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٤
ایول پری
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
١
٢
مورد زیاد داشتیم گل پری خانوم . بعدم شما از کجا میدونی من تاحالا خواستگاری نرفتم ؟ علم غیب که نداری ؟؟؟ داری؟؟؟؟؟ با نوستراداموس ارتباط داری؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
١
١
واسه سوالایی که مطرح کردی هم یه انجمن خوب میخام بزارم ، فقط صبر داشته باش
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٢
میدونستم شما دانشمندی!!!!! نمی دونستم تو کار رمالی هم زدی!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
١
٢
سمیرا خانوم شما مثه اینکه سر جریان رانندگی هنوز دلخوری !!!!!نه؟؟؟؟؟ بدجورم هست دلخوریت .معلومه!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٣
اگه بپرسه خونه و ماشین داری ؟ میگم چه پرتوقع ، بابات اینایی رو که گفتی داره ؟؟؟؟ مهریه هم که بکشنم فوقش 100 تاس .
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٢
الان تا ماشين نداشته باشي تو خونه راه نميدن اقااااا بعد حرف مهريه وسط بياااد!!! با اين انتظار هايي كه شما دارين يك زن كور كچل چلاغ كه فقط خوابه گير تون مياد!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٢
١
به به . زیر ۱۸ ها هم دست بکار شدن .تو صحبت های بزرگترها دخالت میکنن!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٣
١
٢
اولا سلام :دوما به اعصاب خود مسلط باشیداینجا جای دعوا نیست بعدشم شما انجمنتو بزار !چشم در خدمتیم اونجا خلاصه اگه ناراحت شدید شرمنده !ببخشید
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٣
٣
٣
نظر من نیازی به رمالی و جادوگری نداشت خیلی ساده بود اره دیگه حرف حق تلخ ::بعدشم یادم نبود شما پسرا در خواستگاری 99 بلاخره جواب مثبت میگیرید !!!شما پسرا حالا حالا باید بدویید بعله
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٣
خیلی واضع میتونم بهتون بگم خیلی دخترا هستتن که هم باباشون ماشین داره هم خونه !دیگه گزشت اون زمون ...قدیما ندیده و نشناخته دختر مدادن امروزه باید خیلی بدویی فرهاد کوه کن اما باز به شیرین نرسید !خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٥
من همه رو به غیر از پری لایک منفی کردم!پری عشقه!بعدشم به خاطر سن کم موقعیت ادم رو مورد زجر قرار ندین.اونم میدونست مثل بعضی کاربرای سایت سنش رو کم بنویسه !خودم دیدم یکی از کاربرا خیلی کوچک تر از سن نوشته شدش بود!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٣
پری خوب حرف زدی خوشم اومد!پشتتم.
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٢
بچه زدن دار اخه؟؟؟ گريه كنم؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٣
ناراحت نشو عمو جون!خودم پشتتم!کی زدت ها؟بگو برم نفلش کنم!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٠
حرصم از فوتبالیست هایی در میاد که ماشین 1 میلیاردی زیر پاشه . ماهی 30 میلیون خرج لباسو کفششه ، بعد جلو دوربین میگه دیشب پول نبود شام بخورم نون و نوشابه خوردم از گرسنگی ، بابا نوش جانت هرچی میگیری ماکه بخیل نیستیم حداقل دروغ الکی نگو دیگه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٠
منو بگو بهت اینجا مثبت دادم اگه یه باجنبه تو جیم باشه اون منم برار خخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
ائـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه جدی !!!!!!!!!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
وای یه معلم داشتیم هم ناخوناش بلند بود هم کفش پاشنه دارداشت وای خداناخوناشومیکشیدروی تخته دلم میخواست جیغ بزنم!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٣
٠
١
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این علامت خیلی حرص درمیاره باورکنید
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
مرسی که با من هم نظر شدید :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
تشکر کردید گفتم الان میاید دعوا!!!!!!!!!!!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
خخخخخ خب حرف حقو زدید دیگه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
ازاینکه بعضیآ توی جمع جوگیرمیشن هرچی میخوان میگن بعدتوقع دارن هیچی نگی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
این آدما رو دوست ندارم :(
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
اینکه وقتی عصبانیم کسی باهم کل کل کنه یاشوخی کنه خونش پای خودشه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٠
اینکه یکی حرف زدنمو تکرار کنه!! آی لجم میگیره وداداشم خیلی از این شیوه استفاده میکنه:||| وبعدی اینکه چادر میپوشن موهاشون میدن بیرون:||||||| یعنی اوجه حرصه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٣
٣
٠
اینکه یکی حرف زدنمو تکرار کنه!! آی لجم میگیره وداداشم خیلی از این شیوه استفاده میکنه:||| وبعدی اینکه چادر میپوشن موهاشون میدن بیرون:||||||| یعنی اوجه حرصه/ خخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٠
ینکه یکی حرف زدنمو تکرار کنه!! آی لجم میگیره وداداشم خیلی از این شیوه استفاده میکنه:||| وبعدی اینکه چادر میپوشن موهاشون میدن بیرون:||||||| یعنی اوجه حرصه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
خخخخخخخ .... یعنی این موجودات مذکر عجب موجوداتین ... خخخخ ... آره واقعا مخصوصا اون موهاشونو همچین مدلم میدن ...ایشششش ...
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
مو کی ما پسرا ؟؟ نه والا حسودیتون میشه موهامون قشنگه خخخخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
:|||| هم جاشه شما دونفر رو مث داداشم تنبیه کنم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
چی بگم جانبری که این افراد آبروی هرچی چادریه بردن
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
هم جاشه شما دونفر رو مث داداشم تنبیه کنم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
نخیر آقای صنعی ... منظورم اون دخترایین که با چادر مومیذارن بیرون ... الآن افتاد ؟؟
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
بله خانوم جان بر کف گرفتم چی میگید متاسف هم هستم براشون ولی این حرفا که گفتم شوخی بود ها
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
طراحی قدیمی سایت جیم واقعا حرصم رو در میاره . نمیدونم یکی نبود به این طراح محترم سایت جیم بگه از تکنیک های جدید استفاده کن که وقتی رو هر دکمه ای کلیک میکنی کل پیج دوباره لود نشه. بابا بیاین من خودم طرح واستون میزنم باقلوا.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
نظر من بود . با این طراحی ناجور بایدم ناشناس بخوره
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
یعنی میشه این ویژگی درست بشه؟!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
آره کاری نداره ، به زبر دستی طراح بستگی داره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
خود شیرینی یه عده جلو دبیرا و استادا و معاونین!!!!!!!!! ایییییییییش !
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
آخ اینقدر زیاد دیدم که الان یاد آوری کردی حالم بد شد!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
خیلی با حاله که نمره میدن ولی باز اگه جای جاش با بچه ها متحد بشی معلمو اذیت کنی خیلی حال میده (با عرض شرمندگی از همه معلما)خخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
مخصوصا خودشیرین های خنگ!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٣
١
٠
مناز این امتحانا حرسم در میاد !!!اخه امتحان چه معنی میده؟؟؟؟؟؟اخه اینم شد کار؟؟؟؟؟؟؟خوب بذارین جوونای مردم به تفریحاتشونم برسن دیگه!!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
امتحان امتحانننننننننننننننننننننننننننن
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
زندگیمونو مختل کردن با امتحان گرفتن
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
والاااااااا .... اصن یعنی چی؟؟؟ همین فردا میرم تظاهرات را میندازم ... خیالتون راحت ...خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
لاییییییییییییییییییییکککککککککککککککک لااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییک لایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
چقد شماها دنبال الافی و تن پروری هستین!!!!!!!!می خواستم بدونم کیا تنبلن!!!معلوم شد دیگه!!!پاشین برین درستونو بخونین!!پاشین...خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
حالتونو آخر امتحانا میپرسم ... آقای موسوی ... یادتون باشه ....حححححح
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
باشه بپرسین!!! منو از چی میترسونین بانوووووو؟؟؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٣
٢
٠
خواب باشی و صدای اس ام اس بیاد،بعد که گوشیتو ورداشتی ببینی ایرانسله ، دلم میخواد گوشیو پرت کنم :-)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
منم منم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
آخ آره مخصوصا اگه مثلن سر هم درد داشته باشه فرداش هم امتحان سختی داشته باشی بخوای یکخورده استراحت کنی تاچشات گرم بشه اس ام اس بیاد!!!!!یعنی جاشه گوشیو خوردش کنی!!!خخخخخخخ
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
دگ نبينم به دوس من بي احترامي كنين هاااااااا! ولي اونجا حرس ادم در مياد كه نصفه شب بهت پيام بدن بگن؛ ساعت چنده؟ ساعتم خوابه دلم نمياد بيدارش كنم!!!!يعني چي مردم إزاري از اين بدتر؟؟؟خواب رو از ادم ميگيرن!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
سلام
كفرم كجا بود من خودم آخر كفر در آوردن هستم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
خخخخخ ...آفرین ...منم ....خخخخخ
وصال
وصال
٩٣/٠٣/٠٣
٠
٠
از اینکه وقتی کسی کارم داره پشت سر هم و بدون وقفه هی اسمم و صدا بزنه .
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
بچه ها بد قولي كنن،دير بيان سر قرار،الاف شم.....كفرم درمياد حسابي...آيـــــــــــي غر ميزنم آيـــــــــــــي غر ميزنم :( عرف و شرع نذاره تو دهني رو كه حق مسلم بعضياست رو خرجشون كنم،وبدتر مجبور شم مثل ماست نگاه كنمو هيچي نگم ، هم كفرمو در مياره... (-_-) . ديگه اينكه بفهمم بچه ها هركدومشون جايي پفك خوردن منو خبر نكردن هم كفرمو درمياره ;) وايضاشير موز بستنــــــــــــي....تنها خوراكي هايي كه دست جمعي خوردنش ميارزه :) فعلا همينا....
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
سوال دادن بعضی معلما که تو عمرت همچین سوالی رو ندیدی..........
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
ازاینکه ابجیم ادامو در میاره
سایه
سایه
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
آدمايى كه اعتماد به سقف كاذب! دارن ، رسم و رسوم احمقانه ، آدماى بى اعصاب و ...
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
با رسم و رسوم ها به شدت موافقم نميگم بده ولي بعضياشون واقعا اضافست
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
رانندگی پیر مرد ها پشت ماشین و موتور :|||||||| ینی تا سرحد مرگ اعصابم خورد میشه !!!!!!!!!!!!! یه بار یه پیر مرد جلوم افتاده بود رام نمیداد ازش سبقت بگیرم ! همچین رو موتور با دست زدم رو پیشونیم که کنترل موتور از دستم در رفت افتادم زمین :|||||||||||||||||||
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
موتور هنو واست زوده کوروش / بذا گواهینامه بگیری بعد سوار شو . کار دست خودت میدی یه وقت
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
دورویی ... اینکه کسی پشت سرم یه چیز بگه و جلو روم یه چیز دیگه :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
رفتار شما جیمی ها درباره ی هیون جونگ.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
از اخر من نفهمیدم این هیون کی هست؟ :-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
ماشالا!خخخخ میخام برم کره 14 تیر.اون جا از من و آپارات کره ای دعوت کردن به کره بریم!منم به عنوان نماینده ی دخترا با خانواه اونجا میرم.5 هفته میمونیم بعد می آییم ایران.هیون یک شخصیت معرفه.البته سوپر جونیور و جونگ مین و دبل اس و گروه های پسر دیگه هم هستن.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
خوش به حالتون :-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
تولدتون مبارک باشه!:))))))))))