خانه انجمن دختر يا پسر؟؟!مسئله اين است....!
١٠١٥
١٩٧
f_barani

دختر يا پسر؟؟!مسئله اين است....!

دختر يا پسر؟؟!مسئله اين است....!

دخترين آيا ؟!  پسرين آيا؟؟!

از دختر /پسر بودنت راضي هستي؟

چه ويژگي هايي توي اين دختر/پسر بودنت وجود داره كه تو به اونها افتخار مي كني؟؟

از ايني كه هستي چقدر راضي اي؟ فكر مي كني حق دختر بودن يا پسر بودنت رو به خوبي ادا مي كني؟

٩٣/٠٣/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
بله من کاملا راضی هستم این ویژگی زبونم که کاربردهای فراوان داره
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٢
آدمادو دسته اند یا پسرن یا دوس دارت پسر باشن...نگران پرچم پسرا نباشین...اینجا دست ماست و بالای بالا...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
پرچمتون اون پایین به باد رف خخخ:دی برین از توی جوب برش دارین
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٥
٤
٠
برعکس ادما دو دسته اند یا دخترن یا ادای دخترا رو در میارن تو جامعه زیاد میبینیم،نگین این حرفارو اقای زاخار
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خب اونایی که ادای دخترارو در میارن جزو ما نیستن....اصن تو جیم پسرا بیشترن یا دختر؟ یکی یکی زیر این کامنت حاضری بذارین تا بشماریم
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
حاضـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٧
١
٠
اگه تعداداقایون الان اینجا بیشتره دلیل نمیشه بهترباشن کیفیت مهمه نه کمیت!
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٣/٠٤
٢
٠
من دختر بودنمودوست میدارم.چون از کار کردن بدم میاد.چون لباسای قشنگ میپوشم.دختربودن خیلی چیزای خوبی داره.ولی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
افرین کیوکو شوووما تو تیم مایی
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
من پسرم زورم زیاده !!! راضی ام
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
خخخخخخخ فقط زور؟؟؟ مسئله این است!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
منظورتون فقط زور فیزیکیه نگران نباشین ازدواج که کردین اونم از بین میره چون حرف اول و اخرو خانوم میزنه خخخ
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
نه بقیشو نگفتم ریا نشه !!
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
دختر یا پسر مهم نیست.........باید مرد بود.........!!!!!راضیم راضی نباشم چه کنم؟؟؟؟!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
افرین جدا از شوخی هر کی به هر چی هست باید راضی باشه بازم افرین
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
من دختربودن رودوست دارم چون لطیفه احساسیه عزیزه لوس بابا میشی:))))))))))))) اصلن پسربودن رودوست ندارم چون خصوصیتی پسرونه ندارم ولی ای کاش یه داداش بزرگتراز خودم داشتم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
ایکن دل سوزوندن:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
دختر بودنمو خیلی دوس دارم...ولی از اینکه همین دختر بودن باعث شد خیلی حساس باشم...متنفرم...شآید که خوب اداش کردم تا الآن...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
این انجمن از اون انجمناست که هی دلم می خواد یه چیزی بگم!!!!!!!خخخخخخ...ولی در کل از پسر بودنم راضیم:)))....از اینکه از خیلی لحاظ ها راحتترم بهم یه حس فوق العاده میده!! کلا پسر بودن حس خوبیه! دلتون بسوزه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
وای وای سوختیم زنگ بزنین 125....اینو نگین چی بگین اقا محسن خخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
من که اصلا آتیش گرفتم الانم تو افقم !!!!!!!!!!!! خدایی کم نمیارن سمیرا !!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
بی خیال بابا دختر و پسر بودن مسئله نیست مسئله ادم بودنه...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
ولی خوب الان که دارم فکر میکنم میبینم دختر که نمیتونه ادم باشه!!!!!!!ته تهش حوا!!!!!!!!خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
بازم اقرار...اقرار به فرشته بودن ما خانوما خواهش میکنم بیشتر از این شرمنده نفرمایین خخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
راضییییییییییی ......راضییییییییییییی.....رازیییییییییییی....من ب همه ویژگی هام افتخار میکنم...خودشیفته!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
تو باعث افتخار مایی جودی
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
من دختر بودنمو خیلی دوست دارم چون واقعا پسر بودن خیلی سخته تو این جامعه ی امروز
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
خواهرم اگه کمی بیشتر فکر کنین میبینین که دختر بودن بسی سخت تر است
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اره راست میگین کار پیدا کردن تو جامعه ی امروز خیلی اسونه،سربازی هیچ زحمتی نداره اونم دو سال ،مهریه دادن مثل اب خوردن میمونه،به راحتی بهتون زن میدن،زن گرفتنم اصلا خرج نداره،بازم میگین دختر بودن سخته؟
سایه
سایه
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
ناراضى كه نيستم ولى دوس داشتم پسر بودم بنظرم پسرا تو تصميم گيرى مسائل زندگيشون آزادى بيشترى دارن، ازينكه جنسيتم خيلى وقتا محدودم ميكنه دلگيرم
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٤
٣
٣
واقعا پسر بودن راضیم چون دختر بودن واقعا بد دردیه آررررررررررررررررررره :)))
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٤
٣
١
اصلنشم اینجور نیست پسر بودن خیلی بد دردیه من اصلا تا یک بچه یی به دنیا میاد میفهمم پسره حالم گرفته میشه با خودم میگم کاش دختر بود
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٤
١
راست میگه دختر بودن بد دردیه ولی دردیه که دوا داره ولی پسر بودن چی اصن قابل درمان نیست خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٤
٤
٠
منم با این که خوشحالم از اینکه پسر به دنیا اومدم ولی خوب دوس دارم بچه ی آییندم دختر باشه :)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
١
٢
افرین جواد اقا شووومام تو تیم مایی
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٥
١
٥
نه به هیچ وجه من فقط دوس دارم بچه اولم دختر باشه همین وگر نه بازم میگم دختر بودن بده آررررررررررررررررره:)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٢
١
پس برو تو تیم حریف یه چندتا منفی بدم دلمم خونوک شه خخخخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٥
٢
١
اتفاقا پسر بودن خیلی بده
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
پسر بودن خیلی خوبه حاضر نیستم با هیچی عوضش کنم اصلا یک حس غرور داری هرچند که حق پسرا بر عکس دخترا خیلی ضایع میشه ولی بازم پسر بودن معرکست
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
مگه پسرا حقیم دارن؟؟؟؟نمیدونستم خخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
پسرا حقس داشتن دخترا ازشون گرفتن بیچاره ماها چی میکشیم از دست شما ها خخخخخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
دخترا فرشته ان اصلا دنیای بدون فرشته مگه معنا داره ..............تمام مرد ها از دامان یکی همچون من پرورش می یابند ..مادر...............مَن از نَســــل لِـــــیلی ام... مَن از جِنـــس شــــیرینَم... مَن دُخــــــترم...
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٢
١
ولی دلم میخواست پسر بودم اگه پسر بودم حتما یا خلبان میشدم یا خواننده !خخخ ولی الانم باز افتخار میکنم
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٤
٣
٠
عزیزم خلبان خانومم هست تو همین ایران توی تلوزیون اوردنش پارسال،ولی نگران نباش کم کم خلبان شدن خانوما جا میفته
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٢
٠
خداوند لبخند زددختر آفریده شد! بله لبخند خدا. ................... دختـــــرم،تــــاج سرم...حق دختر بودنمو تا جایی که تونستم ادا کردم با نجابت و پاکدامنی امیدوارم خانواده و جامعه راضی باشن بازم تمام تلاشمو میکنم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/٠٤
٩
٣
دختر بودن بهتره/دلیل اصلیم هم اینکه توی زندگی استرس کمتری نسبت به مردا روشون هست/تنها مشکل بزرگشون پیدا کردن یه مرد خوبه برای ازدواج و تمام/ولی پسرا بعد ازدواج تازه مشکلاتشون سر باز میکنه /کلا دنیای زیبا و ظریف و صمیمی و لطیفی دارن برعکس پسرها/////دختر بودن بهتره
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
وای شما چقدر لطیف صحبت میکنید اشکم دراومد!!!!!!!!!!!!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
احسنت!!!! تبارک ا... !!!! بقیه آقایون باید بیان ا شما یاد بگیرن به به انصافا لذت بردم :)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
ینی فکر میکنین هم و غم یک دختر مرد خوب پیدا کردنه اتفاقا اونی که بعد ازدواج مشکلاتش بیشتر میشه خانومان به دلیل اینکه چرخ یه زندگیو باید بچرخونن از شوهر داری گرفته تا مادر داری و روابط خوب با خانواده ها شما مردا که فقط وظیفه خرج خونه رودو شتونه که این روزا اکثر خانوما شاغلم هستن.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
منظورم از مادر داری مادر بودنه اشتباه شد
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
خیلی باحاله آدم کسی رو لایک کنه!به جان شما!(از چه بحثی چی رو گرفتم!حال کنین!)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
دختر بودن باحاله...........بقیش بعدا!
مـــــدال
مـــــدال
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
چه سوالها. بگو آدم شعور داشته باشه. این فیلم رو نگاه کنید سرتون رو محکم بکوبید به دیوار مثل من. شعور که نباشد جان در عذاب است.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
شوووما مث اینکه طرفدار تیم ملی هستیا لطفا تیمتو اینجا انتخاب کن
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٢
٠
فك كن اخه! يه دختر شيش ساله با دامن پرچينى كه استين حلقه ست و كفش هاي عروسكي موهايى كه خيلي زيبا بازو هاى خوشگل شو پوشونده دو زانو نشسته و با عروسكش بازي ميكنه قشنگ تره؟ يا يه پسر كه تازه از تو كوچه اومده خونه تمام دست و پاهاش خاكي خاكي شده و توپي زير بقلش و با چشماش ازت عذر خواهي ميكنه قشنگ تره يا اولي؟ ( نميتونم بگم بي طرفم) دخترا رو عشقه!:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
دختر کوچولو ها خیییییلی نازن تاجاییکه خود مردا هم اعتراف میکنن من خودم از چن تاشون اقرار گرفتم در این مورد
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٠٤
١
١
من پسر آستم !!!!!!!!!!!!! خیلی هم راضی استم ! واقعا دوس نداشتم دختر باشم !!! واقعا خیلی بده مزه بالا رفتن از درخت و نچشی !! واقعا بده مزه رانندگی رو موتور رو نچشی !! اون غروری که پسرا دارن واقعا بهترین چیزه !!! عاشقققققققققققققققققققققققق پسرام اصن :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
کی گفته نچشیدیم......من خودم به تازگی از درخت رفتم بالا........دستام داغون شد و مانتوم هم جر خورد البته ولی کیف داد
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
منم دلم موتور سواری میخواد :(
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
اعتماد به سقف....کی گفته ما از درخت بالا نمی ریم؟؟ ما از دیوار راست بالا میریم خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
این پسرا فک میکنن چین؟خوب پسرین دیگه دختر که نیستین انقد پز میدین
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
اگه پسر بودن به ايناااست پس ما هم پسريم! ايييييييش فكرشم حالمو بد ميكنه! سطل بدييين!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
اتفاقا من هردوتاشو چشیدم بالا رفتن درخت که چیزی نیست ... موتور سواریم که چیزی نیست .... تو خونمه ....ولی دخترم هااااا ... حالا چی میگین؟؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
اصن من تو فامیل معروفم...گم میکنن منو رو درختا دنبالم میگردن!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
حیف که مموریه گوشیم رف هوا وگرنه اون عکسایی که رویه درخت گرفتم میزاشتم که دیگه از این حرفا نزنین ولی خداییش از موتور میترسم اینقد که از موتور میترسم از هواپیما نمیترسم
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
حالا بیا من یه حرفی زدم همه اون کاره شدن !!! شما خودتون فکرشو بکنین دختر بره بالا ! اصن شوهر بهش اجازه میده بره بالای درخت :|| اصن همین یه دلیل دیگه ! دختر باید مث بچه ها تا اخر عمرش اجازش دست مامان و باباش و بعد ازدواج اجازش دست شوهرش باش !!!! خو همین کفر ادمو درمیاره دیگه !!!! قبول کنین پسر بودن یه چیز دیگس !!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
نه بره چی زیر دس شوهر؟؟؟؟؟آدم قحطه مگه؟؟؟؟؟؟بعدشم دیگه گذشت اون زمون که دختر تا شوهرش اجازه نمیداد پاشو از خونه بیرون نمیذاشت........
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠٤
٢
٣
همین ک طبق امار ارگان های مربوطه ٩٩درصد دختر ها دوست داشتن پسر باشن بس که ما به پسر بودنمون افتخار کنیم……ارررررررررره
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٢
٢
یک درصد از پسرام دوست دارن دختر باشن به دلیل اینکه دختر نیستن متاسفانه دست به خودکشی میزنن خخخخخخخحداقل دخترا فقط دوست دارن پسر باشن خودکشی نمیکنن
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٣
٢
اگه پسرا دوس ندارن دختر باشن پس این ابرو برداشتنا این ارایش کردنا اینکه تل میزنن توی موهاشون یا ناخوناشونو بلند میزارن چیه پس یکم منطقی باشین اما دخترایی که دوس دارن پسر باشن یا رفتارای پسرونه از خودشون نشون میدن خیلی کمن!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٤
١
٢
در کل پسر بودن بهتره مخصوصا جمع های پسرانه/ ازادی بیشتر/ قدرت تصمیم گیری بیشتر/ گیر کم تر / فعالیت اجتماعی بیشتر/ ظرف نشستن/
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
دود قلیون بیشتر
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
یعنی چی قلیون:)) مگه از تو عکسم معلوم میشه ؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
بیشتر پسرا جسارت نباشه وقتی دور هم میشنن یه دودایی اقا بلند میشه دیگه خخخخخخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
همین ک میتونم بدون درد سر پارک دوبل کنم خودش کلی می ارزه…خخخخخ میتونم برم ورزشگاه از نزدیک فوتبال ببینم ک عالیه………اگه صب تا شب هم گوشی دستم باشب کسی بهم چیزی نمیگه و پشت سرم حرف نمیزنن ک دیگه طلاست………… توخیابون بلند بلند هم بخندم کسی حرفی نداره ک دیگه نگو……………خخخخخ :-)))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
اتفاقا نمی دونین چه حسی داره وقتی مامان و بابات نمیذارن تنهایی بری تا سر کوچه.......اینقده حس خوبیه:|....................ضایس کم آوردم؟؟؟؟؟
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
نه اصلا . ادامه بدین...:)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
همینکه بدون دردسر پارک دوبل میکنین معلومه که تو کل زندگیتون فقط همین یه کارو بلدین ،همین که میرین ورزشگاه معلوم کلا ادمای بیکاری هستین چون فوتبالو میشه از تو خونه هم دید،همین که گوشیتون مدام دستتونه معلومه ........دیگه چیزی نگم خخخخ همین که تو خیابون بلند بلند میخندین نشان از سبکی یه پسره ،سبک بودن که دختر پسر نداره خخخخخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
این چیزاییکه شما گفتی از فرهنگ پایین جامعمونه که پسرا حق دارن با صد تا دختر بگردن صدتا رو هم سرکار بزارن !!!!!!!!!چون احساس ندارید اره پدرمادر به شماها چیزی نمیگن اره شما بلند میخندی کسی کاری باشما نداره ! شما میری ورزشگاه فوتبال میبینی فقط تو ایران که فرق بین دختر و پسر هست که اونم شرمنده از قدیما اینجوری بوده
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
ولی هفت سال نمیتونین با کفش پاشنه ده راه بری!
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
ان پسره کیف دنیا رو میکنه………خاک بازی نکردین ببینین چ کیفی داره…………اررررررره
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٠٤
٢
٠
چرا خیلی خوبشم کردیم.
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
کی میگه من دختر بودم ولی همش بازی پسرونه میکردم !
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٤
٢
٠
خاک بازی که مال بچه مثبتاست ما گل بازی میکردیم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
اولا : ما مثل پسرا2 سال از عمرمون هدر نمیدی ما2سال از شما ها جلوییم دوما:طبق آمار و شواهت که موجود است این پسرا هستن که علاقه ی زیادی به دختر بودن دارن!!!بعضی هاشون که اصلا عین دختران ماشالله از بس خوشگلن !!خخخخ (فکرکنم واضع بود)
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
همچين ميگين خاك بازي انگار ميخاين برين اژدها بكشين!!! خاك بازي كه ماله سوسولاست ! گل بازي خوبه
ali007
ali007
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
پسرم...خیلی هم راضیم....پسر بودن خیلی جنبه های خوبی....خیلی راحت تری....ازادتری......کلا خیلی پسر بودن بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
چه کنیم دیگه شما تا حالا دختر نبودین واسه همین به دنیای خودتون قانعین خخخخ
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
اره دگ دنيا تون كوچيكه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
پسرا همه چیزو توی ازادی میبینن هیچوقت به این فکر نمیکنن که چرا ما محدودیم من اون پایین مفصل توضیح دادم خودتون فک کنین
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
دخترم و راضیم چون خیی باحاله اصن خیلی احساسا نابیه.........آخه یه سری چیزا رو پسرا درک نمی کنن اصن........ولی خو خیلی مشکلاتش بیشتره
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
پسرا كلا درك نميكنن ادمو!
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
من خیلی از اینی که هستم راضی ام.خیلییییی
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
از دختر بودنم راضیم ولی فقد خیلی بده که دخترا نمی تونن خیلی از شغل های جذاب و هیجان انگیزی انتخاب کنن که پسرا می تونن .
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
من دخر بودنمو دوس دارم ولی اگه پسر بودم پسر باحالی بودما :))))))))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
کجای سربازی رفتن کار کردن در تمام عمر منت کشیدن حال میده؟!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٠٤
١
١
بنده از دختر بودنم بسیااااااااااااارررر راضی هستم و دلم برا پسرای بیچاره می سوزه که دنیای ما دخترا رو درک نمی کنن...دنیایی پر از لطالفت و زیبایی....پر از مهربونی :)))) اصن عالی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
منم بزن قدش من موندم اینکه ادم همش خشن باشه زورشو به رخ دیگران بکشه قیافش توهم باشه اصلا گریه نکنه اینهمه سرد بودن کجاش پز داره که اینقد به خوشون میبالن؟!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٤
٢
١
اره به نظرم پسر بودنم خیلی بهتره. چون واسه خاستگاری دستم بازه / شبا تا هر وقت بیرون باشم کسی نمیتونه چپ بهم نیگاه کنه مگر اینکه زورگیر به خاطر پول بخواد جلومو بگیره/اینکه واسه دلتنگیام گریه نمیکنم قدم می زنم/ اینکه شاید نسبت به دخترا راحت تر به ارزو هام میتونم برسم / اینکه زنم در اینده میتونه بهم تیکه کنه و تکیه گاه باشم/ اینکه.......
خانوم مهندس
خانوم مهندس
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
چی!مادخترا خیلی راحت احساسمون رو بیان میکنیم ولی شما مردا از بچگی بهتون یاد دادن که مرد گریه کردن محاله چه وقتایی که دلتون یه گریه حسابی میخواسته ! درمورد خواستگاری هم دستتون بازه اره رفتن به خواستگاری رو همه بلدن اما مهم جواب اخرشه !!که اونم متاسفم !خخخ درمورد اینده و آرزوها هم باید بگم مهم هدف ادمه که اونم بر میگرده به خود شخص نه جنسیت !! درمورد همسر اینده هم باید بگم خوشحالم که دخترم چون میتونم همدم و مونس همسرم باشم ودر مشکلات مثل کو ه پشتش باشم ! با تشکر پریا کیانی (همون گل پری)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٣
١
خوشم میاد که دخترا هیچ وقت کم نمیارن و هر چی بگی واسش جواب دارن/ ولی در کل خوشم اومد خوب صحبت و استنتاج و برای هر مسئله ای راه حلی پیدا کردید/ مرد هیچ وقت از حرفش کوتاه نمیاد ولی ایندفعه رو بهتون فوجه میدم و باید بگم اره شاید حرفتون واسه گریه گاهی صدق کنه ولی اونای دیگه رو تایید نمی کنم/ با تشکر .......
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
آقا ارش کوتاه بیا !!شما هم به عنوان یه پسر نتوستید منو قانع کنید شما ورزشگاه میرید شبا با دوستاتون میرید بیرون مهمونی میگیرید اینا یه نوع تفریح مثلا من تاحالا ورزشگاه نرفتم مهنونی باد وستام نرفتم شبا بیرون نبودم اره ولی هنوز دارم زندگی میکنم میخندم شادم واسه آیندم هدف دارم گاهی اوقات هدف ها و ارزو های من از مال شما بهتر و بزرگتره !بعله این چیزایی که شما گفتید یه نوع تفریح گاهی هم علافیه !من اگه پسر بودم شاید به خاطر شرایطم باز نمیتونستم مثلا برم ورزشگاه مثال زدم ! خلاصه اون چیزایی هم که شما نوشتی ربطی به دختر بودن یا پسر بودن نداشت نکته ی آخر اینکه همه ی حرفای من اون بالا درست بود بعله !
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به خاطر چه شرایطی اگه پسر هم بودید نمی تونستید برید ورزشگاه؟؟؟ من تا به حال نرفتم و دوس هم ندارم برم .
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
يك كلام ختم كلام (^_^) دختر جماعت به کل برتر است /ز جن تا پری از همه سر تر است.....
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
پس شما دخترید چ جالب !لایک
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٤
٣
١
پسر بودن یعنی برو چند تا نون بخر/پسر بودن یعنی پس كی دفترچه آماده به خدمت می گیری/پسر بودن یعنی به زور سیكل داشتن/پسر بودن یعنی بابا پس كی میری برام خواستگاری/پسر بودن یعنی جوراباتو در بیار حالم به هم خورد/پسر یعنی بروکار کن مگو چیست کار/پسربودن یعنی عمراً عزیز دل بابا باشی/پسربودن یعنی هرروز یک شکست عشقی خوردن/پسر بودن یعنی فقط یه سال وقت داری که کنکور قبول بشی../خلاصه پسر و هزار بدبختی!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٤
١
١
خخخخخخخخخخخخخخ ...نه بابا این جوریم نیست .... بیخیال ...چیکارشون داری؟؟ بذار زندگیشونو بکنن .... برا خالی نبودن عریضه خوبن .... فقط همین ....البته اگه یه ضمانت نامه 24 ماهم داشته باشن ...وگرنه که هه ....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
خخخخخخخ افرین جانبرکف زیر زیر کی طرفو داغون میکنی خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٢
١
ما نفهمیدیم این جانبرکف پسره یا دختر؟؟؟/ واسه چی هر روز شکست عشقی؟؟؟؟؟ یعنی شما دخترا خودتونم قبول دارین که نامردین که میگید همیشه به پسرا پشت پا میزنید و اونمام شکست عشقی میخورن؟؟؟؟ بعشم همینکه 9 ماه بارمون شیشه نیست/ همینکه درد زایمانو تحمل نمی کنیم/ همینکه بعدش انداممون به هم نمی ریزه / همینکه ازادیم / همینکه نمیخواد به خاطر حجابمون چادر بپوشیم / همینکه موهامون همیشه هوا میخوره / همینکه استین کوتاه می پوشیم / ازین همینکه ها زیاده اگه لازمه بازم بگم؟؟؟خخخ / خانومای دیگه ببخشیدا این خانوم گلپری افتادن رو لاین کل کل خواستم جوابشونو بدم وگرنه اگه چیزی علیه شما گفتم عذر میخوام
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٢
١
واقعا که آقا آرش یعنی هر چی دوست داشتید به من بگید !اصلا من قهرم خدافظ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
عجب چیزایی گفتی اگه مادرهای ما همه ی این سختی ها رو تحمل نمیکردن نه من اینجا بودم نه شما !قبلا هم گفتم چه مردی موفق باشه چه نه در دامان یکی همچون ما یه زن یک مادر رشد میکنه !اصلا دلیلایی که گفتید قانع کننده نبود شما به مقام یک مادر.........که خدابهشت زیرپاش قرار داد مورد بحث قرار میدید !!! موهای من هوا نمیخواد موهای شما به هوا بیشتر نیاز داره !!مثلا من آستین کوتا تو خیابون نمیپوشم الان افسردگی گرفتم !!دنیای شما پسرا خیلی کوچیکه !خیلی
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٠٥
٢
١
فدایی داری دادا . من دیدم آرش جان شما توضیح دادی هیچی نگفتم . وگرنه یه لیست 100 تایی همینکه اماده کرده بودم واسه نشر . این گل پری خانم دل پٌری داره از این پسرا
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
١
١
وا اقا ارش این از اون سوالا بود با افتخار دختره دیگه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
علی اقا شوووما فعلا یه دونه از اون 100تا رو کن بقیه پیشکشت برار خخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اقای ارش اینکه ما نه ماه بار شیشه داریم بعدشم که بهشتو میدن به ما بگین اینکه ما مجبوریم حجاب داشته باشیم به خاطر شماست به خاطر اینه که سرتون به کارتون باشه واینکه ما یک جنس حساسیم وبه مواظب احتیاج داریم واینکه میپوشونیم خودمونو که هر کی رد شد نتونه بهمون دست درازی کنه اینکه ما نیتونیم توی خیابون تیشرت بپوشیم چونکه خدا خواسته که ما عقایدمون خودمون شخصیتمون تویه جامعه دیده بشه نه جسممون حالا اگه بازم حرفی هست میشنویم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
١
٠
خانوم پری اگه بخوایم ازین جور چیزا بگیم که اگه مادر نبود ما هم نبودیم که باید بگیم اگر "پدر" هم نبود الان نبودیم!!! پس این حرف منطقی ای نیست بعدشم اصل مطلب اینه که مرد و زن هر کدومشون جای خودشون آفریده شدن و من اینا رو فقط گفتم تا بدونید " مام بلدیم " وگرنه که خوب نیس تبعیض قائل شیم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
مخلصیم علی جان ، آنچه در توانمون بود انجام دادیم خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خانوم بهزادفر توجه بفرمایید بحث چیزاییه که وجود داره و خدا قرار داده و خواسته که اونجوری باشه پس الکی بحث خدا رو نکشید وسط و نگید چون خدا خواسته اینطوریه چون اگه به این حرفا باشه پس خدا مرد رو زمخت افریده/ خدا گفته مرد باید کار کنه /خدا گفته ..... پس بحثو به بیراهه نکشید/ و اینکه من گفتم ما لازم نیست حجاب کامل داشته باشیم منظورم این نبود که زن نباید حجاب داشته باشه و اصلا عرفش اینه که باید داشته باشه به همین دلیلایی که خودتون گفتین/ از اینا گذشته من خاک پای هرچی خانوم با حجاب و پاکم و بر منکرش لعنت
m_gh
m_gh
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
اقا آرش به خاطز همین جمله ی اخرت ....بحثت جدا شد...حرف درس رو شما زدید و بس .....بروبچ بحثو به جاهای باریک نکشید که داره اوضاع خیت میشه ....هم دختربودن خوبه هم پسربودن..دوتاییش هوای خودشو داره وبسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
پدرپیرایه جان است، دختر / صفای باغ رضوان است،دختر/تو را در گلشن جان وقت پاییز / بهار سبز قرآن است،دختر . . . بهــــــله :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
دختر جماعت : مثل حنا با مسولیته....مثه کزت صبوره.....مثه ممول مهربون....مثه جودی شاد و سر زنده....و مثل سیندرلا خوشبخت :))))))
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
من راضيييييي كه جرئت داره حرف بزنه؟؟؟؟؟؟؟ بيام بزنمش ! اهاااااااااي كسي چيزي گفت؟ مخالفت كرد؟؟؟؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اصلا کسی جرات نداره حرفی بزنه ما دخترا کارمون خیلی درسته
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به خودتون شک دارین؟؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
١
٠
ما كه نميشناسيم ميگن يه ويرجينيا وولفي هست گفته : قرن‌ ها است که زنان به مثابه آیینه درشت‌ نمای، این امکان را برای مردان فراهم آورده‌ اند تا خود را دوبرابر بزرگ‌ تر از آن‌ چه هستند، ببینند ;))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
لایک در لایک احسنت کارت خیلی درسته
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
افرین از این اقرار ها خوشم میاد ادامه بدین...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
از همون کودکی ... پسر که باشی، مشق مردن و کشتن می کنی ... و دختر که باشی ...، مشق محبت و مراقبت . .آره دختر بودن ، جنسیت نیست ؛ جوهره است ...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
لایک دیگه توش بحثی نیس
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
واااااا دخترم دیگه ...سوال داره؟؟؟ هرچند پدرم منو پسرونه بار آوردن ... در آن واحد نترس بودن اکثر پسرا رو دارم و احساسات لطیف دخترا رو هم ... حححح .... ولی در بین دختر و پسر بودن فرق چندانی نمیبینم ... از اینی که هستم راضیم ... البته با کمی اغماض و چشم پوشی اونم دلیلی محکم دارم واسش که خب قابل گفتن نیست ... واسه خودتونم فکر بد نکنید !!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخ ایول:))))))))))))))) چرا من معلوم نیست رفتارم پسرانست یا دخترانه؟؟؟؟؟ خخخخخ یکجا خیلی احساسی برخورد میکنم یکجا به قول اطرافیانم میشم یک پسرتمام معنا!!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
سلام: فکر کنم خدا هر کاری راانجام دهدخوبه.منهم از جنسیتم خیلی خیلی راضی هستم.مطلبتون هم خیلی جالب بود متشکرم
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
دخمـــــــــــــــــــــــل..راضیم:)
s_a
s_a
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
دختر خوبههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه :))))))))))))))))))))))))))))) راضیمممممممممممممممممممممممم :)))))))))))))))))) کلا دختر بودن مایه ی افتخارهههههههههههههههههههههههههههههههههه :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
لایککککککککککککککککککککککککککک .دخترو عشقه!به این خوشملی!
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٠٤
٠
٠
به به !!!! دختر بودن ینی عااااااااااااااااااااااالیه......
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اینو نگین چی بگین اخه؟؟؟ :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اصلا خوشم میاد این اقا ارش همه جا هست ! لایک اقای همتا
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خوب برای چی؟
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خوب برای چی؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خانوم پری همتا دختره نه آقا خخخ
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخخ این عکسه همه رو به اشتباه انداخته!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
مگه میشه دخدر باشی و ناراحت باشی ؟؟ : ) دخدر بودن خووووبه :) عـــــــــــــــآلیه : ) می افتخاریم به خودمان و ممنان خدایمان هستیم : )
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
الان شووما با کی هستی درسا رو مخت تاثیر منفی داشته جودی
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
یا خدا من اصن همچی کامنتی ندادم....یعنی چی؟؟؟؟؟؟....اینو کی نوشته؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
دختر راضیم!! اما همین که میگن باید آروم باشم ویک جا بشینم نمیشه:| خوب به کجا برمیخوره یک دختر تحرک داشته باشه وهیجاناتشو با تمام وجود بریزه بیرون؟؟؟ !اینکه میگن بزرگ داری میشی دیگه زشته بری بالای دختر توت بخوری:||| آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟ اگه دختر هی بزرگ بشه بیشتر دست وپاش بسته میشه پس من نمیخوام بزرگ شممممممممممممممم! ولی دخمل بودن حس خوبیه:))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
افرین
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
بابا بحث و علمیش نکنین دیگه خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
من نمیدونم نظرام چرا انقد پخش وپلاست مونا جان این باید زیر نظر پری و اقا ارش باشه
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
دخـــدر!:)بعــله راضی هستم خعلی زیاد:))فک میکنم دخدرا یه دنیای متفاوت دارن که جز دخدرا اینو درک نمیکنن:))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
دقیقا! کاملا موافقم باهت :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اتفاقا دختر بودن خیلی بهتره!! اون نیروی جاذبه ای که یه دختر داره رو یه پسر هیچوقت نداره و هیچوقت یه پسر نمیتونه به اندازه ی یه دختر خاطرخواه داشته باشه! من به هیچ وجه حاضر نیستم پسر باشم !!! چییییییییش!خخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اینکه با اینهمه که ادعاشون میشه اخرش به یک همدم ویک همراه نیاز دارن اینکه یک مرد هیچوقت نمیتونه بدو ن زن رندگی کنه توی هیچ کدوم از دوره های زمانیش خودشون ارزش ما رو میرسونه نیاز به بحث وجدل نیس
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
همین خود شما بذا یه پسر خوش تیپ ببینید همچین محو تماشا بشید که خدا میدونه خخخ پس نگید فقط دخترا جذبه دارن:)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
آرش موافقم باهات ولی نه به تیپه نه قیافه توی این زمونه برای همه پول مهم شده نه اینایی که گفتی الان برای دخترا اصلا عشق و علاقه مهم نیست
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
نمیخوام ریا کنم یا هر چیزی که اسمشو میزارین الانم کاملا جدیم خدا شاهده که من اینجور موقع ها گردنم تا اخرین حد ممکن میاد پایین چون اینجورادما اینقد مغرورن و... فک میکنن کل ادما براشون میمیرن که به نظر من ارزش نگاه کردنم ندارن البته به اقایون محترم جیمی برنخوره خوذدشون میدونن من چه شخصیتایی رو میگم دوما صورت زیبا مهم نیس صیرت زیبا مهمه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
بحث سر جذبه بود نه اینکه بگید من تقوا پیشه میکنمو نیگا نمیکنم یا اینکه اونا مغرورن و .../ واینکه نیگاه نکنید خیلی خوبه افرین
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٧
١
١
عذر خواهم از همه آقایون ولی به نظر من پسرا حتی ارزش نیم نگاه هم ندارن :|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
شکست خیلی بده
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اول دختر بودنو بسیار تا بسیار دوس میدارم به دلایل زیادی که یکیش اینکه خداجونم دوس داشته من دخمل باشم دوما در اینده بهشت زیر پامه که حرفی توش نیس سوما دین منو به یک گل تشبیهه کرده که نباید ازش کارایی که در توانش نیس بخوایین اینم که بمانذد وچهارما که میگن خانواده ای که بچه اولش دختر باشه خدا به اون خانواده برکت میده حالا اگه مردی بیا جلو بگو کدوم یکی از این صفاتو داری؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
حالا پسر بودنو اصلا دوس ندارم چون دوسال باید الکی جون بکنی بعد هم باید ناز صدتا دخترو بکشی هزار جا بری خواستگاری کلی مهریه بدی سرویس طلا بدی و هزار دنگ وفنگ دیگه که یکی باهات ازدواج کنه بعد از ازدواج هم هر روز بری بیرون کار کنی بیاری توی خونه بدی به زنت که توی خونه نشسته !وقتیم که هنوز ازدواج نکردی همش ازت بیگاری میکشن میکشن اخرشم میگن تو مرد خونه ای اصلا پسر بودنو دوس ندارم بخاطر اینکه همش دم از خشونت میزنن و برتریشونو توی زور بازوشون میدونن و... تازه از همه مهم تر که مردا نمیتونن گریه کنن حالا اگه دفاعی دارین میشنویم!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
دوستم فدایی داری،هزار تا لایک :****
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خواهش میشود دوستم حقیقتو گفتم دیدی هیچ کس جوابی نداره
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خب حالا که گفتید خدا اینطوری خواسته بذارید بگم که خدا زن رو با خصوصیات زنانه و مرد رو با خصوصیات مردانه افریده تا مکمل هم باشن . یعنی همینایی که شما میگید. اینکه مرد دوس نداره مث زن تو خونه بشینه و زن هم اونقدرا تمایل نداره بره کار کنه رو خدا تو وجودشون قرار داده/ به قول خودتون اگه بازم صحبتی مونده بفرمایید
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
من ازاول همینودارم میگم که چون خدافریده هیچ کدوم برتری نسبت به هم ندارن مکمل همدیگه ان
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٥
١
٢
مو پسروم،گل پسروم حخخخح خیلی هم راضیم :-)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
یه منفی بدم اینجا ......خوب برم بدی خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
ای بابا!من نظر دادما!اون بالاست.دوباره:دختر بودن خوبه ولی به نظرم پسرا آزاد ترن.به دخترا احترام بیشتری میزارن.بدی اش اینه به غیر از چند نفر پسر دیگه نمیتونی اونا رو بزنی چون زشته!میگن حیا نداره!تازه من ترس از پسر دارم!میگرخماااااااااااا!ولی اگه هیون باشه مجبورم!به جان خودم!ولی پسرا اصلااااااااااا به یک دختر (بداشونو میگم)انقدر تیکه میندازن که دختر آب شده تو زمین!این دختر دبیرستانی هام بهشون رو میدن!دهن به دهن میشن!منم بودم میکردم ولی نه به اون شدت..........
faride
faride
٩٣/٠٣/٠٦
٢
٠
من واقعا راضیم از دختر بودنم...البته این به این معنی نیست که پسر بودن بدِ!ولی دختر بودنو ترجیح میدم...باید دختر باشی تا بفهمی...
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
بعله من که کاملا راضیم :) اصن عالیه پسر بودن :)
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠٣/٠٦
٢
٠
ی دخـــتر ی جنس سفتـــ و محکمــــ،یکی که قد اشکه،میریزه اما عمـــرا 'اسیر غم نمیشه حتی اگه حــــق و خـــوردن ..یکی که وقتی فهمید | همه چی گنگ و پوچـــه | دنیایی که زور توشــــه | نترســـید.... بدنیا اومد امــــــا .... نخندیـــد .. ♥•‏°•♥
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٧
١
٠
:-)
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
صددر100 دخترم............نه کاش پسر بودم:(
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
چی میشه مام یک انجمن بذاریم توش اینقدر نظر بدن؟؟؟؟؟؟ هیییییی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٧
١
١
میبینم که بعضی از برادرا هم یه کامنت گذاشتن و رفتن که برگردن خخخخخ کاملا معلوم شد یه چیزایی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٧
٢
٠
و منفی میدن و جواب نمیدن خخخخخخخخخ بیشتر معلوم شد یه چیزایی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
سلام
اميدوارم آدم باشم
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
احسنت:)
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
بیگ لایککککککک !
پری سا
پری سا
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
راضی راضیم...........:)
m_gh
m_gh
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
اینکه شما ادای دخترا رو درنمیارین دلیل نمی شه بقیه هم درنیارن...ما که زیاد می بینیم...
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
راضی راضی:))