خانه انجمن درساتو شبیه سازی کن !
٨٧٤
٦٥
Niva

درساتو شبیه سازی کن !

درساتو شبیه سازی کن !

خب دوستان الان فصل امتحاناته و همگی حسابی سرگرم هستین.می خواستم بگم هر کسی درساشو شبیه سازی کنه !

مثلا: ادبیات شبیه رنگین کمان، فیزیک شبیه ؟ ...

٩٣/٠٢/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٧
٣
٠
فيزيك شبيه :بدبختي،بيچارگي،اخر ناميدي، كلا بي خود بودن همينا!!!:)))
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٢٨
٠
١
فیزیک عالیه !!
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
منم فیزیک دوست ندارم :)
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٢/٢٧
١
٣
ریاضی شبیه خ ر است:| عربی هم هم :/
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
تنظیم خانواده : گل و بلبل . من چقدر خوشحالم . همه چی آرومه و...! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخ تنظیم خانواده؟؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
زیست مثل کنکور میمونه الان خرابش کردم/عربی مثل اهنگ های مجید خراطها که میگه تیغ روبردار دستاتو خط خطی بکن/دین و زندگی هم هم/فیزیک ینی عشق ینی ماهی
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
ماهی؟؟همون ماهی که تو گل ولایه؟؟؟خخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
رياضي خيلي چندشه ياد سوسك ميفتم خخخخ نقشه كشي تفريح لذت بخشيه :)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
تحلیل شبیه اژدها!....ریاضی=»گرگ نیمه شب....سازه===»لولو خورخوره!...
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
سازه خوبه كه :دي
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
ریاضی: عشق در یک نگاه! :))
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٧
٣
٠
ریاضی:عشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقه واقعا///
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
هنــــــــــــــر:گ ا و ////
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
هنر به این خوبی...
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
به هنر بي احترامي نكنين كه روش غيرت دااارما!
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
فیــــــــــــــزیـــــــــــک:اونم دوس داشتنه ب عشق هنو نرسیده!////
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
شیمی عشقه:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
جامعه شناسی سیاسی شبیه دیو سپید...اخلاق اسلامی مثل شربت سرماخوردگی...بقیه اش رو هم بعدن میگم : )))
ghazale
ghazale
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
ریاضی که در کلمات نمی گنجه اصـــن :))))))) زیست شبیه شربت سرماخوردگی می مونه :| فیزیک شبیه جدول حل کردنه ! هیچی بلد نیستی ولی خوبه :|
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
من عشق ریاضی و زبان اینا هم شبیه بستنی ! ادبیات نمک ! شیمی شبیه معجون بدبختی! فیزیک ...............نگم بهتره ! البته اینا گزرونده شدن ! در گزشته اینجوری بود به امید موفقیت همتون در امتحانات
a_y
a_y
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
زبان تخصص شبیه سقوط بهمن ( بخصوص وقتی کتاب رو دیر گیر بیاری و راهنما هم نداشته باشه ) ... اقتصاد شهری شبیه یک انباری بهم ریخته ... جی آی اس شبیه هلو ... بقیه درسها هم مثل طالبی بی مزه ...
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
هیییی یادش بخیر درس و مشق داشتیم یه زمانی خخخخ عشق من ریاضی بود :-)
سرباز ولایتم...
سرباز ولایتم...
٩٣/٠٢/٢٧
٣
٠
فقط عربییو عشقه!.. بقیه رو بیخیال...کلام مدرکی واسه اثبات جرم!!...
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٢٧
٣
٠
مطالعات اجتماعی مثه آمپول هوا میمونه:|زیـــست مثه لبآشــکه البته شــآتوت هم میتونه باشه(^_^)فیزیک مثه مگنومه:))ریــآضی مثه هندونه اس:|:)زبان مثه شربت آبلیمویه:)شیمی مثه شوکولات تک تکه:)عربی مثه توت فرنگیه له شده و فاسد شده میمونه:|
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/٢٧
٣
٠
زیاد میشه ها...ولی خب...نوزادان تبلور عشق...بیماری های کودکان صدای ضبط شده استاد...فیزیوپاتولوژی هیولای قرن...اخلاق :|||| ...تغذیه درمانی یه گربه چاق...بارداری و زایمان عشق واقعی...داروشناسی مخ پوکیده...روانپزشکی چراغ قوه تو تاریکی ...نشانه شناسی تیر تو تاریکی :))))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
زبان شبیه یه لیوان شربت آلبالو :)
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٧
٦
٠
عربی:از اون لواشکای بدمزه ی غیر استاندارد ک هر کار میکنی پوستش کنده نمیشه آخر مجبور میشی با پوس بخوری!..فیزیک و شیمی: وسط هندونه/ حسابان: آیکون I LOVE YOU
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٨
٢
٠
خخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
محاسبات فلز : هفت خان رستم+ خول کننده ... محاسبات بتن : هووووووولووووووووو ..... کار گاه جوش : دفتر خاطرات خخخ ... ریاضی : با چشمان باز هم می شود خوابید ... فیزیک : رویاتو محقق کن خخخخخ .. تحلیل سازه : باقلوا :دی
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
خخخخخخ واقعا چه تچبیهاتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٢٧
٣
٠
تاریخ => کتاب خواجه ی تاجدار....مبآنی => این کامپیوتر قدیمیآ که صدا قیژ قیژ میدن...دین و زندگی => وصایای امام...جبر و احتمال => تاس و سکه و احتمال به دنیا اومدن دختر و پسر... عربی => ینی هیچی نگم بیتره..:/....حسابان => هلو با پوست که خوردنش سخته... شیمی => طالبی.:))..(خیلی دوس دارم)... زبآن خارجه => قطآر یا مترو... فیزیک => برج میلآد... زبان فارسی => کتآبآی خاک گرفته ی کتابخونه.... هندسه => معماری و تاج محل.... ادبیآت => عــــشـــــق و لیلی و مجنون و شیرین و فرهاد و عطار و سعدی و مولآنا و حافظ..:)))))....عایا درسی جا مونده؟؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
زبان انگلیسی .... ؟؟؟؟
سرباز ولایتم...
سرباز ولایتم...
٩٣/٠٢/٢٧
٤
٠
اوه اوه...عربی چقد دشمن داره!!...خخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
خخخخخ ...آره میبینی اینجا ما فقط شاید عربی دوس داشته باشیم .... خخخخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
:)))
a_y
a_y
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
عربی خیلی خوبه ... من آخرین عربی که داشتم یعنی سوم دبیرستان 20 شدم ( محض ریا ) خیلی دلم براش تنگ شده ...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
از عربی متنفرم ولی بالاترین درصد کنکورم عربی بود! ...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٧
٢
٠
استاتیــــــــــــــــــــــک : چه کسی نمره ی 10 مرا برداشت!؟
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
١
٠
استاد :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٧
٤
٠
نقشه کشی صنعتی: مرگ تدریجی یک رویا!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٨
٢
٠
سلام:فقط تاریخ و ادبیات، گل و بلبل.متشکرم
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٢٨
٣
٠
ریاضی : شیشلیگ !!خخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٢٨
٣
٠
داخلی جراحی 2 و استادش مثل جن بو داده میمونه بخودا آؤرررررررررررره
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
جن بو داده؟؟؟؟ خخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٨
١
٠
مدنی و ائین دادرسیش راحت الحلقوم تجارت سفت الحلقوم هر چی نوشابه و دلسترو اینا میخوریم نمیره پایین تو گلومون میمونه بقیه درسام میشه بخوری الحلقوم
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
گیر دادی به حلقوم ها :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٨
١
٠
انچه از حلقوم بر اید بر حلقوم نشیند خخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
نوشابه ضرر داره ، نخورین خخخخخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٢
٠
واقعا چه تعابیری خخخخخخخخخخخخخ منم بگم >> سیستماتیک گیاهی= دیوو دو سر.... ژنتیک= راز جنگل...... جانور شناسی= موج های آبی..... شیمی=خوب.بد .زچت...... زیسا سلولی=زندگی...... فیزولوژی جانوری و گیاهی= خداشناسی :)
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/٢٨
٢
٠
ریاضی شبیه اسبی که پا نداره.........ادبیات زرافه..........اجتماعی کوه سرخ.........ورزش زنگ ترفی ............پرورشی لالایی..........دینی مناظره.............عربی توجه....................هنر صورتی...............همی دیه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٨
١
٠
گسسته شبیه موش کر //////هندسه گاو ////////دینی گل به خودی /////فیزیک غول ///دیفرانسیل مرگ بی پایان//// شیمی آمپول هوا /////زبان گاز کربن دی اکسید//// وادبیات گل بلبل اصلا طلا
S_khan
S_khan
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
الان با چه انگیزه ای درس میخونی دقیقا؟؟؟
ati
ati
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
درس ندارم خب
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
قبلن که داشتی خب...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
كنكور نور خورشيده.... بي رنگه ها به ما كه ميرسه هفتاد رنگ ميشه :))))))))))
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
تازه باید مواظب اشعه های مضررشم باشی خخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
آی زدی وسط خآآآآآآآآل دنیآدیده جآنم...
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢٩
١
٠
فیزیک تشبیه نداره !/ شیمی خوشبختی :)/ادبیات زلالی دریا / کآمپیوتر ماه :)/ریاضی توت فرنگی :دی / دینی گلابی :دی خخ/ عربی : چی شده ؟؟ خخ / زبان انگلیسی : لبخند ملیح !! / مطالعات : درسی که به هیچ دردی نمیخوره / زیست اول : اسم وبلاگ آقای وکیلی :دی /بقیه هم یادم نمیاد :)))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
فیزیک....خوش نه ها ولی معلمش گله:) زبان هم شبیه ابنبات چوبیه :)
S_khan
S_khan
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
ریاضی: دوست قابل احترام. عربی: بهشت زبان. ادبیات:زیبایی ماندگار جامعه شناسی: احساس بلوغ تاریخ: من دیگه حرفی ندارم جغرافی: بووووووووووووق. فلسفه و منطق: صدای دلنشین خرد دین و زندگی:گوهری فراموش شده زبان:دوستش دارم
Z_M
Z_M
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
ادبیات شبیه شخصیت رودابهس عاشقشم . ریاضی رستمه قوی خوب جان درآر . فیزیک افراسیاب پر زور خون خوار . دینی کیکاووس بی زور اعصاب خورد کن کسل کننده زبان انگلیسی سیاوش بزرگ . زیست ارش کمانگیر پر زور غرور افرین عربی سهراب شکست خورده له له با این تفاوت که دق و دلی باباشو سر ما خالی میکنه اونم سر اتحان مطالعات مثل گیو گودرز میمونه همچین تاثیر هنگفتی تو زندگی نداره