خانه انجمن نوستالژیکانه هاتو رو کن..!
٨٨٧
٥٧
neyosha

نوستالژیکانه هاتو رو کن..!

نوستالژیکانه هاتو رو کن..!

از قدیما چی نه داشتین و نگه خواهید داشت برای همیشه و چرا؟

مثلا من چادر جشن تکلیفم یا یکی از عروسکامو واس همیشه دوس دارم نگه دارم و تا الان نگهم داشتم...

حالا شما بگید.....

٩٣/٠٢/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من یه عروسک داچتم اسمچ مینا بود.. هی مامانم مینداختچ تو بازیافتا هی من برچ میداچتم.... چندین بار این عملیات تکرار چد... الان ازچ بی خبرم :(
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
احتمالا الان به صورت دمپایی به چرخه ی طبیعت برگشته! :))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
اخه....اشکال نداره...ب جاش الان یک دختر داری مینو..فرق زیادی با مینا نداره...:)
سحر بانو
سحر بانو
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
من تو کمدم کلی پاکت های قدیمی دارم...کاغذهای قدیمی...نامه های دوستای دبستانم که الان دیگه خبری ازشون ندارم....اولین دفتر شعرم.....داستان هایی که با همون دست خط بچگونه نوشتم....دفتر خاطرات دوران دبستان و راهنمایی....و کلی چیزای دیگه که خیلی برام نوستالوژیکه...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
خیلی حس خوبی داره وقتی این چیزای قدیمی رو میبینی:) دفتر خاطرات ک دست خط بچگی ک دیگه خییییییییییییییلی :)...
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
من ی مدادو از معلم سال اول دبستانم گرفته بودم..نگه داشتم..و همه ی نامه هایی ک دوستام بهم دادن..تو ی جعبه..
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
مداد...:))))) نامه..وای نامه ها رو هم حال میده وقتی میخوووووووووونی...کلا چیزای قدیمی حس خوبی داره...:)
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
من هفته نامه های جیم و بایت رو نگه داشتم از سه چهار سال پیش
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
اوووووووووووووووووووووووووووه...سه چهار سال .... خوبه.....:)) منم دارم ولی نه ب اندازه ی شما.....
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من یه مجموعه از نوستالژی دارم....هوووم....مثلا همه نامه هایی که دوران راهنمایی با دوستام واسه هم می نوشتیم .... جعبه های کادویی که دوستان بهم دادن.....یه عروسک خییییلی عزیز به اسم دلنیا هم دارم که دوم دبستان از قم خریدیم :)))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
:))))))))))))) دلینا؟ اومممم من این اسمو تا الان نشنیده بودم../ ولی قشنگه:))))))))
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
راستی یه آرشیو صد تایی از جیم های قدیمی هم دارم :))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
اووووووووووه..شما همتون مثل اینکه بیشتر ارشیو های جیمو دارید......:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
آرشیو جیمم قبوله عایا ؟ منم دارم :)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
یه عروسک زی زی گولو داشتم که به سرنوشت عروسک نیوا خانوم دچار شد بیچاره....ولی کلی کتاب و عکس برگردون دارم که بسیار دوستشون میدارم :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
به به عکس...:)))) ماهم از اون عروسکا زیاد گم کردیم.....!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من اهل این قرطی بازیبا نیستم خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ :دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
:)))))) قرطی بازی؟ یعنی شما واقعا اینا رو قرطی بازی میدونید؟:// یعنی شما هیچی از بچگیتون نگه نداشتید؟:/
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من همه عروسکامو تو یه ساک گذاشتم...ولی یکیشون هست اسمش کامران...خخخخ!تا عمر دارم نگهش میدارم:)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
خخخخ..کلا ما دخترا بلاخره کل عروسکامون نه ولی بعضیاشون هست..مال شمام ک همش هست..افرین:)
a_y
a_y
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
یک جعبه مداد رنگی که به همراه یک سری لوازم التحریر دیگه کلاس چهارم ابتدایی جایزه گرفتم و عمویم پشتش یک یادگاری نوشت و گفت نگه دار و بده به بچه ات... اون موقع فکر نمی کردم بتونم نگهش دارم ولی الان که 25 سال گذشته هنوز دارمش و دادم به بچه ام البته دوباره جمعش کردم برا وقتی بزرگتر شد ... یکسری دستنوشته و کارنامه و ... هم نگه داشتم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
به به چه عمویی....بچتونم نگه داره بده به بچش..همین طوری نسل ب نسل میره دیگه:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
منم مث تو نيوشا چادر جشن تكليفم :) تمام اسباب بازيامو مث روز اولشون نگه داشتم به ايچكسم نميدم :)) ديگه كتاب داستانام همه شونو نگه داشتم :) اصن وختي نگاشون ميكنم گذشته زنده ميشه برام :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
چادر؟افریییییییین خیلی کار خوبی کردی:).......... هـــــــــــــــی عاقا اصلا نگاه میکنی ب وسایلا خاطرات همشون میاد جلو چشمت...:)))))
m_mohades
m_mohades
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
شنیدید میگن دخترها خاطره بازترن مثلا پاک کن نصفه های کلاس اولشون رو هم نگه می دارن حالا باورم شد دقت کنین می بینین بیشتر نظرات رو جماعت نسوان محترمه گذاشتن!!! باورت نمیشه خواهر!!!من حتی فشفشه ی تموم شده ی تولدم رو هم نگه داشتم!!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
فشفشه از تولد؟؟باریک ا... ......پس تو خیلی وسایل نوستالژیکانه داری....:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
از ماشینای اسباب بازیم یه چنتاییش هنوز هست و اگه بمونن میخوام نیگرشون دارمو به بچه هام بگم اینا اسباب بازیای باباتونه. البته به لطف بچه های فامیل فک نکنم بمونن و هر دفه کلی آسیب می بینن.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خب اونا برید یکجا بزارید ک بچه های فامیل دستشون به اونا نرسه..:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
کتاب های بچگیام :) اصن کیف میکنم موقع خوندنشون :) پوست شکلاتی که تو نمایشگاه دخدر مشرقی داد بهم خخخ :) ینی نگه داشتمش و میدارمش همیشه :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ پوست شکلات....خب یک شکلاتشو میگرفتی ک واسه همیشه با شکلاتش باشه:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
خخخخ شکلاتشو خوردم آخه :دی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
یه عروسک دارم بسیآر زشت و بدترکیب ولی نوستالژیمه خیلی.چه گریه هایی که سر شستن این نکردم من...الآن داداشم به هر نحوی میخواد بگیرش سر به نیستش کنه...دیگ اینکه یه عالمه کتاب و دفترآی نقاشیه بچگیم که از خط شروع شدن و به یه گردی با دوتا چوب رسیدن و دست خطآی بچگیم و دفتر خاطرآتمام..:))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
آی آی خیلی دیدن این چزا خووووبه...:)... مواظب عروسکت باش:)
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
من يك گردنبند طلا دارم شكل ستارست وقتي دو سه سالم بود بهم جادو دادن و تا الان دارمش!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
:))))))) ولی من هیچ وقت نمیتونم گردنبند نگه دارم:(
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
عروسکامو توی یه کارتون گذاشتم یه الله دارم که یه ساله بودم مامانم برام خریده
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
:)) این الله بعدا باید ب من نشون بدی:)...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
من یه ماشین اسباب بازی بود که مامانم از مکه اورده بود!یه دونه هم هواپیما بود از اون خوشکلا اونم از کربلا برام اورده بودن چون دوسشون داشتم باهاشون زیاد بازی نکردم!و نگهشون داشتم الانم دارمشون!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
ایول....پس تبرکم هست دیگه؟ نگه دارید بدید به بچتون نسل ب نسل بره:)...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
این نی نی چه نازه!
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
چندتا عروسکام هستن:) انقد دوسشون دارم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
:) عروسکای بچگی دوست داشتین:)
ali007
ali007
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
همهی مداد رنگی هام رو تو 5سال ابتدایی.......و دفتر های املام:))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
درود...من آلبوم های عکس خودم و خانواده و دوستام رو نگه داشتم...هدایایی که دوستام بهم دادن...یه جزوه ای که روی روزنامه نوشتم چون دفتر نداشتم و خیلی اون درس و استادش رو دوس داشتم...و سررسیدهایی که توش خاطرات می نویسم
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
یک عدد چادر نماز جشن تکلیف+مهر و تسبیح و سجاده ای که از کربلا اوردم:)+یه صدف خوشمل که دوستم بهم داد+دفتر خاطراتمو که همه واسم نوشتن+تعدادی عسک برگردون:)+دفتر نقاشی های دبستانمو+و ...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
شمع های تولدم :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
من خودم نوستالوژیم ... از عروسک اندازه نوخود تا اندازه هیولا رو هنوز دارم .... همشونو ...نامه ... نوشته و ...
سایه
سایه
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
دفتر خاطرات - عروسكم - دفتر ديكته دوم ابتدايى -چند تا كارت پستال و يه دفتر كه دوستام توش شعر نوشتن و...
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
یه حلقه است برام کوچیکه ولی خوب نگهش داشتم چون از یه دوس یادگاریه و خیلی وقته ندیمش آؤررررررره
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
من کیس کامپیوترم همه چیز کامپیوترم تغییر کرده بدنه ی کیسم مونده و خواهد ماند
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
منم کیبوردم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
راستی یه قاشق دارم که چند سال بود فقط با اون غذا میخوردم. الان دو سه سالیه نسبت بهش بی وفا شدم و واسم فرقی نمیکنه که با کدوم قاشق بخورم :)
hamta
hamta
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
اونایی که شادوخت گفت + اون پولای قدیمیمون شامل سکه های ده تومنی و آخرین بلیت اتوبوس و.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
صندوقچه نوستالژيام هستش http://2nyadideh.blogfa.com/post-121.aspx و يه سري دفتر ودست خط http://2nyadideh.blogfa.com/post-113.aspx
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٩
١
٠
چ جالب من اینجا نظری نزاشتم از من بعیده!!!!!!!!!!!!!!
kafshdozak
kafshdozak
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
دفتر خاطرات دبستانم...نامه ها وکارت هایی ک دوستام بهم دادن...عروسکام...همشو دارم ♥