خانه انجمن چه طور آدمی هستیم؟!
٧٣٩
٧٨
f_barani

چه طور آدمی هستیم؟!

چه طور آدمی هستیم؟!

بعضی از آدم ها ترجمه شده اند . بعضی از آدم ها تجدید چاپ می شوند و بعضی از آدم ها فتوکپی آدم های دیگرند

بعضی از آدم ها با حروف سیاه چاپ می شوند و بعضی از آدم ها صفحات رنگی دارند

بعضی از آدم ها را باید چند بار بخوانیم تا معنی آنها را بفهمیم و بعضی از آدم ها را باید نخوانده دور انداخت

شما جزو کدام دسته از آدم ها هستید؟کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

اگر بخواین خودتون رو این طوری تعریف کنید ،دریک خط چی می نویسید؟!

٩٣/٠٢/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خودمون که نمیتونیم از خودمون تعریف کنیم برای همین من این قسمت رو واگذار میکنم به دیگران آی ملت جیم من چه جوری هستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخ
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
والا شناختی ندارم خیلی از شما....اما خودتون ترجیح میدین چجوری باشین؟؟؟؟....
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
به سوالم جواب بدید تا بگم.یه بار شما تو تخته سیاه تشکر کردید منظور شما من بودم یا A_K ؟
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
منظور آرزو منه...عاره منم تو کفم...منظور ن بودم یا آرزو؟
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خانوم A.KH بله دقیقا منظورم شما بودید
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
حالا که معلوم شد باید بگم که از این تشکر شما تعجب کردم ـ برای اینکه تا حالا دیدم کساییکه تا یه چیزی بهشون گفتم سریع ازم ناراحت شدند.این طور که معلومه شما آدم انتقادپذیری هستید.البته منظورم اینه که به نظرم میومد از صحبتم دلگیر شده باشید که نشدید ـ برای همینم تنها کلمه ای که برای این مورد پیدا کردم انتقادپذیر بود.بازم ممنونم :)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
منم از شما ممنون به خاطر همه چی من اگه انتقادی ازم بشه و البته سازنده باشه نه تنها ناراحت نمیشم بلکه خوش حالم میشم چون ممکنه باعث پیشرفتم بشه به هر حال سپاس
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من ترجمه شده هستم پر از خرابکاری که یعنی پر صفحه های رنگی.........من کلا همین جوری میفهمی کی هستم نیازی نیست دوباره بخونین!ساده و پاک تو دوستی هستم.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
اگه ناراحت باشم هیچکس نمیفهمه آخه یه لبخند دارم برای تظاهر به اینکه بگم حالم خوبه.حالا من جز کدوم دسته ام؟! :)
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
منم همینطورم...فکر کنم جزو اون دسته از آدمایی هستیم که باید چند بار بخوننشون تا بفهمنمون....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من که بارها خودم رو معرف حظورتون بودم ..... واقعا نیاز به تعریف دارم؟؟؟؟ اگه نیازی هست بگین !!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
نه بابا،همه میشناسنتون خخخخخح
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
شما جدیدا خیلی اعتماد به سقف شدین هااااا حواستون باشه!!!!! چشم منو دور دیدین هااااااا؟؟؟؟
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
:))))))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
بر منکرش صلوات آغقای عمرانی.... آقای موسوی ؟؟؟؟الآن این کجاش اعتماد به سقفی بود؟؟؟ خب میشناسنم دیگهههه ....:)
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من از اون مدلاچم که هنو چاپ نچده :دی ...
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
:دی
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خب من چمدونم!چمدون نه ها!چمدون نیستم..ساکم نیستم خخخخ..چه میدونم!بقیه باید بگن...یکی بیاد منو تعریف کنه لطفا
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خودت ترجیح میدی جزو کدوم باشی؟؟؟.........
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
یه دفتر سفید از این فانتزی خوچکلا :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
بی ریا عین کف دست!ولی درونم پیچیده است به سختی کسی میتونه به درون من پی ببره!
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
بی ریا عین کف دست عایا؟!؟! اشتب گفتین ها………
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
ای بابا آقا صادق شما چرا اینقدر به این دختر عموی ناشناختتون گیر میدید!منظورم صاف و ساده است !
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
یعنی میشه جزو اون دسته از افرادی که با یه بار خوندن شناخته میشن؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
و اما چه ادم هایی رو دوست دارم :ادم های ساده یه رنگ رو نه ادم هایی که دم به دقیقه رنگ عوض میکنن
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من از اون آدمام که به دور و بریام باید بگم حق چاپ محفوظ است لطفا کپی برداری نکنین...
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
اوه اوه..!!!!!!!!!!1بلــــــــــــــــــه!!!!....:))...کاش همه اینطوری باشن...:)
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من که اصن نیازی نیست بگم دیگه ! یک کتابم فقط یه دونه ام ! اونم واسه نمونه ام ! :دی
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
:دی....واسه نمونه؟؟پس قراره بقیه از روی شما چاپ بشه؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من ازونام که باید بگین: برداشت آزاد!
maede
maede
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
یه آدمی که تا خودش نخواد هیچکس به عمق احساساتش پی نمیبره...
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
ازونام ک باید چن بار بخونی تا معنیمو بفهمی ک آخرم نمیفهمی...انسان ممکنه در عین شاد بودن غم و غصه های زیادی داشته باشه و نخاد بقیه رو ناراحت کنه........
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
و باید همیشه یه چیزی باشه که شما رو ترجمه کنه...موافقم...همیشه همه چیز رو نمیشه به همه کس گفت...یه چیزهایی رو هم باید برای خودت نگه داری تا بقیه خوش حال باشن...
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
البته با حروف رنگی چاپ شدم ولی نمیدونم چرا وقتی تهنایم حروفم سیاهه..ینی چجوری بگم مثه اینکه وقتی با بقیه هستم نور بهم میتابه!!!!!!!!خخخخخمن آیینه اما..خخخخخ
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
شما جزو کدام دسته از آدم ها هستید؟کدام یک را بیشتر دوست دارید؟.....اگر بخواین خودتون رو این طوری تعریف کنید ،دریک خط چی می نویسید؟!.....خخخخخخخ........این دوتا جمله هارو ادمینا نوشتن و جمله اصلی تونو پاک کردن.....خخخخخ.....باور کن برای اینکه فضا عوض شه خخخخخ میگما....وگرنه اصلا هم خنده دار نیست....من احساس میکنم جزو کسانی ام که باید چندبار خوند....نمیدونم چرا یک حرف که میزنم، یک برداشتی اطرافیان میکنن که شاخ درمیارم.....یک جورایی شبیه «هیشکی منو درک نمیکنه :( »
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ....شما احیانا دیروز تخته نبودین؟؟؟؟؟؟؟...خخخخخخخخخ.............جدای از شوخی...اگه قرار باشه همه درون آدم رو بخونن که نمیشه....بعضی وقتا هم لازمه دیگران از درون تو خبردار نشن.....و اما در رابطه با اینکه هیچ کس تو رو درک نمیکنه(!)..به نظرم همه ی ما یه جورایی شامل این موضوع میشیم...اونم به خاطر شرایط سنی و دورانی است که ما توش هستیم....و قاعدتا اغلب والدین ماها رو درک نمیکنن...
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
راستش نمیدونم...ولی آدمیم که خیلی خوبی میکنم ولی در عوض نمیدونم چرا همه حس نامردی شون گل میکنه...شاید چون بی منت خوبی میکنم:(((
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
ایول......همین خوبه.....آدم باید بدون توقع محبت از دیگران محبت کنه....همه که خوب نیستن
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خوبی کردن و محبت که منت نداره...اون از لیاقت طرفه که خوبی هاتو جبران کنه یا اینکه با نامردی بهش جواب بده......اما همیشه سعی کن باز هم به دیگران خوبی کنی ...یه روزی نتیجه ی کارت رو میبینی...:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
نمیدونم والا...آره من نمیتونم انتقام بگیرم...:)
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٣
١
٠
من ملومه چیم دیگه.... تحفه ایم ک دومی نداره....
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
:)))))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٣
١
٠
تحفه مگه تن ماهی نبود!؟ :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من شبيه يه ماهنامم :))) يه صفحه جك... يه صفحه سياست... يه صفحه آشپزي... يه صفحه كاردستي....يه صفحه عجايب... يه صفحه دانستني... يه صفحه پزشكي....يه صفحه قصه... يه صفحه شرح حال... يه صفحه معما ....يه اقيانوس با عمق يك ميليمتر....درضمن گلاسه م ابدا هم زرد نيستم (^_^) ميتونم بگم هيچ كس نسبت به خوندنم بي رغبت نيست ;)
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
:)))
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
به به مختصر و مفید
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من جزو اون دسته افرادیم که چندین بار باید منو بخونی!!! واسه این که در اوج این که فکر میکنی منو فهمیدی شاید هیچی از من ندونی!
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
و فکر میکنین این خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟
سایه
سایه
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من از اون آدمهايى ام كه مخاطب خاص دارم ولى واسه بقيه هرچى بخونن هيچى سر در نميارن!
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
اینکه آدم مخاطب خاص داشته خیلی خوبه.....یعنی تکه...خوش به حال تون...!!!!........:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام: هر کس راه و مرام خودشو ادامه میده!!!! به نظرم هیچکس مثل دیگری نیست.مثل اثر انگشت.متشکرم
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
بله درست میگید.....شخصیت هر کس با دیگری فرق میکنه و همین تفاوت باعث پیوند خوردن افکار و عقاید هر کس با دیگری میشه.....
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
و مردمک چچم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام...من ازونایی هستم که سیاه سفیدم...تازه بعد از شونصد بار خندن می فهمین چی میگم...ولی به قول خواننده سمت راست "...کسی حرف منو انگار نمی فهمه..."
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
اینکه کسی شما رو نمیفهمه نشانه ی داشتن شخصیتی متمایز و غیر قابل درک برای افراد ظاهر بینه......و فکر میکنم این یه امتیاز باشه....:)
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
الان نظر خواننده سمت چپ چیه؟؟؟؟ خخخخخخ خب یه جوری حرف بزنین ملت بفهمن چه کاریه خخخ
میم
میم
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من ازون کتاب قطورام....کسی جرآت خوندم منو نداره اما وقتی کسی منو میخونه دیگه نمیتونه ولم کنه....خخخخخخخ.....چک کنید ببینید لایه اوزون پاره نشده باشه....
میم
میم
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
*خوندن
میم
میم
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
راستی ببینم نکنه تست روانشناسیه ؟؟؟؟؟؟آقا من نمیخام روانمو بشناسن
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
:)).....نه تست خود شناسیه!!...:)
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من ازونایی ام که بایه زبون ناشناخته نوشتنش،ازونایی که فقط نویسندش میتونه بخونتش!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
من مخلوطی از همه اینایی که گفتین هستم ...گاهی راحت میشه خوندم ...گاهی تقلیدی از اون چیزی هستم که دوست داشتم باشم ....گاهی هم یه چیزی میشمکه تو گزینه های شما پیدا نمیشه خخخخ
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
حالا کامل تر توضیح میدم...شاید جزو اونا بودین...خخخخخخخخخخخ
s_khan
s_khan
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
بدون شرح...
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
من ......حرفی ندارم نیدونم
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
و به طور کامل آدم ها چند دسته اند: بعضی ها جلد زرکوب دارن, بعضی زخیم و بعضی نازک......بعضی ها با کاغذ کاهی چاپ میشن و بعضی با کاغذ خارجی...بعضی از آدم ها ترجمه شده اند....بعضی از آدم ها تجدید چاپ میشوند و بعضی از آدم ها فتوکپی آدم های دیگر اند....بعضی ها با حروف سیاه چاپ میشوند و بعضی ها صفحات رنگی دارند....بعضی از آدم ها تیتر دارند, فهرست دارند ..... روی پیشانی بعضی ها نوشته است :حق هر گونه استفاده ممنوع و محفوظ است.....بعضی ها قیمت روی جلد دارند و بعضی ها با چند درصد تخفیف به فروش میرسند و بعضی ها هم بعد از فروش پس گرفته نمیشوند....بعضی از آدم ها نمایشنامه اند و در چند پرده نوشته میشوند....بعضی از آدم ها فقط جدول سرگرمی دارند و بعضی ها معلومات عمومی هستند....بعضی از آدم ها خط خوردگی دارند و بعضی ها غلط چاپی دارند....از روی بعضی از آدم ها باید مشق نوشت و از روی بعضی های دیگر جریمه....بعضی از آدم ها را باید چند بار بخوانیم تا آنها را بفهمیم و بعضی از آدم ها را باید نخوانده دور انداخت......
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
اووووووووووووو چی همه آدم.. ماچاالله کتاب خونه مرکزیه خخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
یک آدمی که یک بار در گذشته نوشته شده و الان کلی ویرایش روش انجام شده و نسبت به قبل بهتر و کاملتر شده :) همیشه دوست داشتم خودم باشم و کپی نباشم ... کپی 100 تومن بیشتر ارزش نداره :)
f_barani
f_barani
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
درسته.....:)....اینکه آدم خودش باشه در عین حال که آسونه سخت هم هست..:)
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
من نه چگوارام نه گاندی میخوام خیلی خاص باشم در عین حال عادی .
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
اما..‏ ‏ شکل ی شبکه برفکی ام شکل ی کاغذ خط خطی ام ی تصویره عجیبه ضربدری ام که پاییزمو بهاره پس زمینم ‏..
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
مو................مو...................مو بهترین کاربر سایتوم.............محبوب دلا............خوشگل سایت.........بازم بوگوم..........مدیونین اگر از سقف حرف بزنین:))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من دیگه حرفی ندارم!
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
بچه های زمین همچ تو آسمونا سیر میکنن خخخخخخخخ دوستان به دل نگیرین