خانه انجمن من به درد نخور !
٧٤٧
٥٧
گربه ی گریان

من به درد نخور !

من به درد نخور !

تا به حال شده فکر کنید که اگر جای درزگیر پنجره ها از شما استفاده میک ردند مفیدتر بودید؟در آن لحظه چه تصمیمی گرفتید و چرا این حس به شما دست داد؟

چگونه این را برطرف کردید ؛ این قسمت مهم تر از بقیه قسمت هاست؛ لااقل برای بقیه هم شده بنویسید تا بدانند چگونه با آن کنار بیایند؟

٩٣/٠٢/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٢
٠
ببخشید درزگیر پنجره چی چی هست
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
یه ابزار مفید :)
سحر بانو
سحر بانو
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من خیلی خیلی خیلی زیاد این حس رو تجربه کردم...یکی از بدترین حس های دنیاست! معمولا وقتی روزمو به بطالت میگذرونم این حس میاد سراغم....بعد با خودم میگم از شنبه دیگه قول میدم آدم مفیدی باشم....یا اگه خیلی وضعیتم حاد باشه و عذاب وجدان داسته باشم میگم از فردا :دی
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
بطالت؟؟؟.....منم همین طور.....اصلا فکر کنم بیشتر عوارض از همین گذر زمانه.....انصافا خیلی آدم پوست کلفت هم باشه، زمان حالشو میگیره ....من نتونستم درست با این قضیه کنار بیام...شما راهکاری دارید؟
faride
faride
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من هیچ وقت احساس به درد نخوری نکردم:||||
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
مگه میشه؟! :)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
تو تایپ یک سوتی داده شده :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
ما به جای یکی دو سه تا پیدا کردیما حواسمون هست
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
بهله!!خخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من به این خوبی مگه چمه.....اعتماد به نفسم خودتونین.....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٢
٠
از من به جای دیوار استفاده شده ولی به جای درز گیر پنجره هنوز نه
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٢
١
دیوار اجری یا بتنی؟؟ خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
کاه گلی خخخخخ
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من اين حسو كم داشتم ولي اون لحظه اي كه فك ميكردم تنهام واقعا حضور خدا رو احساس كردم و اين خيلي بهم ارامش داد.نميخوام شعار بدم اهل اين حرفا هم نيستم ولي در اوج نااميدي اگه به خدا توجه كنيم آرامشي عجيب بهمون دست ميده كه ديگه اين فكرارو نميكنم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
درزگیر بودن لااقل یه سودی فایده ای داره.... بعضی آدما به اندازه درزگیرم فایده نمیرسونن!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
منظور
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
مثلا دستمال توالت.........
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
هنوز به درزگیر پنجره نرسیدم رسیدم خبرتون میکنم !
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
راهی نمونده یکم دیگه بری میرسی………بعد همین چهار راست :-))))))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
عجب!!!!!!!!!!!!!
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
نه اگه پیچ اومده زود گذر بوده.....نیاز داره آدم یکم به چیزهایی که داره فکر کنه .. و توکل به خدا حس های بد رو از آدم دور میکنه
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
نه ديگه تا اين حد داغون نميشم هيچوقت!خخخ :))) تا جايي كه بتونم هميشه اعتماد بنفسم رو حفظ ميكنم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
تا اون حد نه به خداااااااااا!ولی با شنیدن جواب مدیر سایت دیوار ها رو چنگ زدم.........چیه ناراحت بودم آبرو نداشتم!
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
يك جمله از يك استاد: زندگي مثل يك دستگاه پيچيدست و ادم ها اعضاي اون دستگاه ممكنه تو داخل اون دسنگاه فقط يه پيچ باشي ولي اينو بدون بي دليل اون پيچ توي اون دستگاه نيست و حتما يك دليلي داره!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
نه نشده،من از هر انگشتم شونصد تا هنر میریزه، همه کاره ام واسه خودم بله خخخخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٢
٢
٠
چیزی که میریزه بی فایده است .....
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
:)))))
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
اوه اوه....اعتمادبه سقف
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خب این حس ممکنه برا هرکسی پیش بیاد گاهی.دلیلشم میتونه مقایسه خودمون با بقیه یا مقایسه ما توسط خانواده با بقیه باشه.فک میکنم اگه یه کم سعی کینم توانایی هامون رو ببریم بالا تو هر زمینه ای علمی، فرهنگی، هنری و...(خخخ یاد ایخبار علمی فرهنگی هنری شبکه 4 افتادم) و مهم تر از اون خودمون رو با بقیه مقایسه نکنیم و بدونیم همه با هم متفاوتند و هرکس توانایی خاص خودش رو داره.کمک کنه.
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
دیگه اینکه بدونیم خدا اگه مارو آفریده حتما هدف و دلیلی داشته پس حتما ما هم به یه دردی میخوریم..انشاالله خودش قرارمون بده تو راهی که مفید باشیم.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
آره! وقتی که کسی کمک خواست و من دریغ کردم...
maede
maede
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
وقتایی که خیلی زود نا امید میشم از ضعفم حس بدی بهم دست میده!برطرف کردنش خیلی سخته!اصلن ناراحتیم همینه که چرا نمیتونم حلش کنم!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
مشکل منم شبیه شماست.......ناامیدی.......درسته خدا هست و توکلمون به خداست....ولی خب اگه تو راه برآورده کردن یا شکرگذاری خدا شکست بخوری ناامید میشی و اینو منم هنوز نتونستم برطرف کنم
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
میشه نگممممممممممم؟؟؟؟؟؟
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
ولی میگممممم.....
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
وقتی ک حتی نتونستم ی جمله ب مامانم خبرکشی کنم این حس بهم دس داد!!!!!!!!:(|..ولی کلا آدم بدرد بخوری میباشم..چ کردم؟؟خب اون موقع میرفتم اتاقم..کار خاصی نمیکردم:|)علامتی ک گذاشتم باحال نشد عایا؟؟؟{:|)}و{(|:}چطوره؟خخخخخخخخخخ
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
بیکار :):(:):(:):(:):(:)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
از کسانی که راهنمایی کردن بسیار سپاس گزارم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
اااااااااا این انجمن تموم شده؟؟؟؟؟ بازم من دیر رسیدم عایا؟؟؟؟
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
نه عزیز.....شما بگو
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
تو که یکسره دنبال عکاسی و اواتار عوض کردنی محسن ،معلومه که دیر میرسی خخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
اگه دوباره عوض کردم!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
این کار (عوض کردن آواتار ) نیوشا بانو مثل اینکه بدجور رو ایشون تاثیر گذاشته ....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام: احساس زیادی و غیر مفید بودن نداشته ام .هر کسی به نسبت قدرت وفکر و هوش و توانائی خودش کاری را میتواند هرچند کوچک انجام دهد.متشکرم
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
سلام...احساس غیر مفید بودن برای وقتیه که یک کاری رو درست تنجام نمیدید.......مخصوصا وقتی کار برای راه خدا باشه و دربارش با خدا عهد بسته باشید
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
اوم آره خب بعضي موقع ها... مثلا وقتي گند ميزنم به يه كار ساده.....يا وقتي رمز فايل هاي دانلوديم رو گم ميكنم... يا مثلا وقتي نتونم جواب آدما پر ادعا اما تو خالي رو بدم....يا وقتي دلم ميخواد بزنم يكي رو له كنم اما عرف وشرع حاككم بر جامعه اين اجازه رو بهم نميده :|
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
:).....واقعا که اینا معضله و مشکل نیست :))
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
نع خداروشکر هیچوقت همچین احساسی نداشتم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
تا اون حد نه به خداااااااااا!ولی با شنیدن جواب مدیر سایت دیوار ها رو چنگ زدم.........چیه ناراحت بودم آبرو نداشتم!تازه یک بار گفتم دوباره میگم.
korosh
korosh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
من هیچوقت اعتماد به نفس نداشتم !!!!!!!! متاسفانه همیشه میگفتم به درد نمیخورم :|||
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخ اگه دستتو از تو دماغت در بیاری اعتماد به سقفتم میره بالا پسرجون
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/٢٥
١
٠
نه ب اینکه تا حالا فک نکردم ولی ب این فک کردم که وجود من روی زوج یا فرد بودن تعداد نفرات انسان تاثیر دارد.....همچین ادم مهمی هستم من:دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
من به تو افتخار میکنمدی!! :دی
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
الان که فکر می کنم همیشه به زورم که شده به یه دردی خوردم.حتی لایه جرز دیفال!خخخخخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام...
من خودم پنجره هستم از آنهايي كه بسته نميشوند
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠