خانه انجمن عمل زیبایی؛زشت یا زیبا؟!
٧١٧
٥٠
لبخند انار

عمل زیبایی؛زشت یا زیبا؟!

عمل زیبایی؛زشت یا زیبا؟!

این روزها شاهد افزایش عمل های زیبایی(عمل بینی ،بوتاکس ،کاشت گونه،کاشت مو  .......)با توجه به این که هزینه عمل های زیبایی بسیار بالاست (هرجلسه بوتاکس حدودأ240 هزار تومن ) می باشد

نظر شما در این مورد چیست ؟در ضمن بعضی از این جراحی ها مختص خانمها نیست 

٩٣/٠٢/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
با کسب اجازه از سمیرا خانوم باید بگم: چی کارییییییییییییه خوب..... این همه پولو بستنی مگنوم دبل چاکلت میخری میزنی ب بدن! والا
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
انقد بستنی میخوری بعدش که شکمت مثل ژله اینور اونور رفت بخوای بری لیپو ساکشنو از اینجور کارا من میدونم با تو
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خوب توام تو خوردن کمکم کن.... دوستی بدرد همین موقعا میخوره دیگه..! ....راستی میبینم ک ب صدر جدول تکیه زدی!! رویااااااااااا جانم! پریاااااااااااااااا کجایین شما!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من که ظاهر طلاست هلو اسلا یدونه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
نترس عزیزم من پشتتم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
اینا که گفتین چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/بعدشم قبلا هم گفتم برای کسایی که مشکل ظاهری دارن خوبه ولی برای خیلی افراد نه
faride
faride
٩٣/٠٢/٢١
٣
٠
من که اصن دوست ندارم!!!همونطور که خدا آفریده خیلی قشنگ تره!اورجینال!!
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/٢١
٠
٢
نه مامان من بوتاکس کرده 90 تومن گرفتن..................ولی من خیلی خوشم میاد از عمل های جراحی...............
faride
faride
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من نظر دادم نیومده که!:|
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
به نظرم باید از نعمت های خدا به همین شکل که هستند استفاده کنیم مگه اینکه لازم باشه :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخ...کاشت گونه !!! تخم گونه میکارن زیر پوست سبز میشه ...جوونه میزنه ...خخخخ اینا چه کاریه خووووب ...من باشم پولشو میدم دونات رضوی میخرم میخورم .... واللللا ...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
چرا تو بخری؟بیا اینجه خودُم بِرَت میگیرُم...
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٢١
٢
٠
چشمم روشن..........بازم دونات رضوی.....!!!!!!باور کنید ما خودمون اینقدر از محصولاتمون خوشمون نمیاد که شما خوشتون میاد....!!!!!!!!!!!!!!:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
دونات رضوی که خدا زیاد کنه روغناش همش موندس اون کیک گردویی کشمشیاش هست اونا خیلی خوشمزست از اونا بگیرین به منم بدین جودیم هست
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
نخير دونات چيه.شما شيريني منو بده دونات پيشكش..خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
وااای سرباز ممنون.....مثل دفعه پیش که اومدم مشهد یادت رفت؟؟؟؟ چون دونات رضوی تهران نایابه ....منم دوس دارم ....سمیراجون من عاششششق اون روغن مونده هاشم ...خخخخ....باشه واسه خودم که سرباز دونات میگیره واسه تو هم من کیک کشمشی میگیرم ....ندا خانم اونم به چشم .....خخخخ ...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خب وقتی طرف زيبا میشه عمل زیباست وگرنه زشته! سوال داره عایا؟خخخخخ شوووخییی... عرضم ب حضورتون...همانگونه که مستحضرید...خخخخخ کخا وول میخورن هی!! ولی بگم ک نه زشته نه زيبا!...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ...کخ ....گفتی یاد جنوب افتادم .....
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
كوفت شون بشه اون دكترا خب مگه من اينجا هويجم؟؟؟بدين برم چهار تا لاك و لباس بخرم!! به قول جودي بستني حيف نيس!!!
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خیلی از عملها لزومی نداره بعضی مواقع لازمه..........الان من قصد دارم در اینده میکرودرم ابرژن و پیلینگ شیمیایی یا شایدم پانچ انجام بدم........البته یکم ترس داره اما چه میشه کرد.......
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من نظری ندارم ،اومدم ببینم هوا چه طوره اینجا ؟ خخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
ن خیلی گرمه پاشو کولر رو روشن کن دادا
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
چون نظر نداری داری با نقشه میری تو فعالا جای منو بگیری حواسم بهت هست
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سوت بزنين و رد شين:)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
اینجوری که شما داری تخته گاز میرین کسی به نزدیکی شما نمیرسه سمیرا بانو ،خیالتون راحت خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سوت بلد نیستم،جیغ هم که مال شما هاست،پس چیکار کتم؟؟؟ :-) :-) :-)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
لبخند بزنین:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
دیگه بیشتر از این لبخند موزیانه که رو لبشه؟
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
دیگه پول داریه.....هعییییییی..... مردم نمیدونن پول هاشون رو چطوری مصرف کنن ........هعععععی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من عملی رو که واسه ادم لازم باشه رد نمیکنم اقا اگه لازمه باید انجام بشه
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
قبل از عمل،برین ارایشگاه موهاتونو یکم کوتاه کنین ،خخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
آقای عمراااانیییییییی :((((((((( ...موهاش خیلی هم خوشگله !!!!!!.....خودم برات میبافمشون ...نمیخاد کوتاه کنی .... :)خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
حسودیت میشه مو نداری مدام کلاه سرته خخخخخ
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
عمل زيبايي!!!؟؟؟ واقعا داريم مردم!!!!!!:)))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
اینقد به دریا نگاه کردین(اواتارتون!) دریا زده شدین!! ینی به نظر شما نداریم؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
عمل زیبایی نمیدونم ! والا ! حیف این صورتی رو که خدا برامون نقاشی کرده رو دست بزنیم به بهانه ی زیبا تر شدن حیف حیف
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢٢
٢
٠
کاملا با عمل بدون دلیل بیماری مخالفم دماغ برا نفس کشیدن حالا هرچی بزرگتر نفس کشیدن راحت تر!ولا
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
واسه بعزی ها که واقعا لازمه ولی نه همچ با هم... به نظرم قیافه ها خیلی مصنوعی میچه... ولی در کل موافق نیستم...
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خداروشكر ماكه مشكلي نداشتيم تاحالا به اين چيزا هم فكر نميكنم اصلا ،دوست ندارم چون عواقبش بيشتر از خوبياشه !دارم چند نفر از دوستامو ميبينم كه بيني شونو جراحي كردنو هميشه يك مشكلي دارن !
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من که عیبی ندارم......
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٢
٣
٠
عمل زیبایی برای کسانی هست که در سانحه دچار آسیب ظاهری شدن. مثل تصادف،آتش سوزی و ...
maede
maede
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
اگه واقعن لازم باشه خوبه در غیر اینصورت به دردسرهاش نمی ارزه و کلن بی فایده ست!
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
بدم میااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد...فقط اونایی ک واقعا لازمشونه..آقای رضوی اون اسمایی ک گگفتین چی بود دیه؟خخخخخخخ(|:
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من که نظری ندارم!!!!جدیدا سعی میکنم هرجا جنجالیه نظر ندم!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
توبه کردی ؟؟ خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خوب کاری میکنید ....برا از بین بردن اعتیاد راهکار خوبیه .....جدی میگم....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
١
٠
سلام: من فکر میکنم خدا بهترین فرم را هرکس داده.چون فکر میکنم رنگ صورت ومو وترکیب صورت و..... هر فرد مختص خودشه وبهترین هماهنگی را دارد.سپاسگزارم
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
اینجور عمل های زیبایی ریشه در عدم اعتماد به نفس و مقوله خود شناسی افراد داره. افراد جامعه ما بیشتر از اینکه به فکر سیرت زیبا باشند دنبال صورت زیبا هستند. غافل از این هستند که زیبایی هم یک روزی تموم میشه.!
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
مخآلفم...تمــــــآم:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام...