خانه انجمن شما چه طور می پسندین؟!
٦٦٦
٥٦
HAF

شما چه طور می پسندین؟!

شما چه طور می پسندین؟!

به نظر شما کدوم داستان بهتره و شما چه نوع داستانی رو ترجیح می دین؟

داستانی که از اول آخرشو بفهمی یا داستانی که تا آخرش ذهن شما رو درگیر کنه ودر آخر نتیجه رو به خود شما واگذار کنه؟!چرا؟

٩٣/٠٢/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٢
من داستان مای زاخارارو دوس دارم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
اول آخرشو بفهمی که اصلا ولی دوس دارم آخرش نتیجه رو مث آدم نشون بده یا بگه نه اینکه کلی ابهام به جا بذاره و اعصابتو خورد کنه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
سلام مدتی نیستید
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
آخه اینترنت خونه قطع شده از دانشگاه میام
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
من خودم رمان خیلی دوست دارم یه جورایی هم یه رمان خون حرفه ای !ولی متاسفانه اکثر رمان های ایرانی اصلا رمان نیستن ! من داستانی رو دوست دارم که زیاد حاشیه نداشته باشه وواقعا اخرشم منصفانه تموم بشه !
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
دآستانی که درگیرم کنه رو خیلی دوس دارم...از داستانایی که روآل تکراری و یکنوآخت داره متنفرم..ولی دآستانآی هیجآنی با اتفاقای یهویی خیلی خوبن..:)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
هامنم:)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
هامنم:)
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
ومنم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
داستانی که حالت دور داره و از اولش یه تیکه از آخرشو گفته بعد اصل قضیه رو تعریف کرده ...مثل کتاب " ای کاش گل سرخ نبود" ...واقعا عالیه ...
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
پس داستان منو تو جیم بخون اسمشم عشق باطله
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
باشه .....چشم....
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
داستانی که از اول اخرشو بفهمی میشه مثل سریال های ایرانی دیگه،همیشه اخر سریال های ایرانی یه دختر پسر به هم میرسند و ازدواج میکنند،ادم بده هم به سزای کارش میرسه ! خخخخخخ
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
مثل ستایش والبته فیلم های هندی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
یه استاد طراحی داشتیم می گفت واسه طراحی چهره اگه میخواین کارتون قوی باشه سعی کنین همه خط و خطوط رو نکشین،مثلا گوشه های چشم رو محو کنین،سعی کنین تو کارتون مرز نداشته باشین !با این کار طرحتون زیباتر میشه،حالا به نظر من داستانی جذابه که مرز نداشته باشه!خواننده رو وادار به فکر کنه،مثل اون چشمِ! یه گوشه هایی از واقعیت رو نشون بده ویه بخشایی رو محو کنه!اینجوری داستان کشش بیشتری داره.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
لایک
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اوه شما اهل طراحی هم هستین؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
بعله پس چی؟؟؟؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
موفق باشید....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خوب میشد عکس چند موردشو میذاشتین تو جیم..... صرفا یه نظره ....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من داستان یا فیلمیرو دوست دارم که بدونم اخرش چی میشه حوصله ندارم هی دچار احساسات بشم چون ممکنه جلو تلویزیون یا سر بر کتاب خوابم ببره
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خسته نباشین خخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
پاشو بابا پاشو……فیلم تموم شد!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
کیانی تو هم مث میلاد به خاطر میسپرم خخخخخخخخخخ
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
والا!من كه همينجوري ام!!بعد بايد كلي از بقيه التماس كنم كه چي شد؟؟؟؟كي مرد!؟؟كي زنده موند!!ولي دريغ از يك جواب!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
داستانی که مهیج باشه و تا آخرش که میخونی، چیزی نفهمی........این نشون میده نویسنده خیلی توانا بوده که داستان بیسیار عالی نوشته که تا آخرش بخونی و برای درک بیشتر مجبور بشی دوباره از اول بخوانی.......شعر های مثنوی مولوی از این دسته اند
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢١
٣
١
خوب معلومه.. داستانی ک دم ب دقیقه اتفقای عجیب غریب بیافته!... آخرشم همه بمیرن!....ولی کلن همه مدل داستان و رمانو دوس دارم
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
بمیرن...جلاد.خخخخخخخ
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من داستانی رو میپسندم که وقتی میخونی مجبور بشی همه داستان رو از اول تا آخر بخونی وگرنه اگه آخرشم بخونی یا جا بزنی هیچی نفهمی
:دی
:دی
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
دومویش اخه خیلی هیجان داره من اوصولا اون نوع اولو نمیخونم
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اونی که تا آخرش نفهمی چی میشه.اگه بفهمی که فیلم هندی میشه اونوخ و همه رو بلدی دیگه خخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خوبه هیجانی باشه اخرشم بفهمیم چی شد………بعله
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
آخرش رو غم انگیز پایان بده در حالی که با حسرت به دنیاش فکر میکنه آهسته چشماشو واسه همیشه ببنده......ولی زیاد درگیر نکنه حالش نی!
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
چه رويايي!!!!! مثل خودت!
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
یک کلام بگو بمیره دیگه خخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
نه خیرشم!یک داستان میزارم پر احساس که خیلی زیبا هست.......عاشق این داستانم هستم..........
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
ادم باید از داستان یه چیزی سر در بیاره........پس داستانی که متوجه بشی بهتره
Yalda
Yalda
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اصلن! یعنی بهتره که بفهمی آخرش چی میشه...مث داستان فیلمای اصغر فرهادی پایان باز خوبه؟؟؟؟؟؟؟
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
ذهنمو درگیر کنه ولی آخرش همه چی مشخص شه تا فاتحه نویسنده شو نخونم!..
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
:|
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
چه فرقي ميكنه!!!!! اخر همه به ميرسن!!! يكي هم اون وسط جان فشأني ميكنه!!! هر طور رمان رو بپيچونيد اخرش هم همينه فرمولش!!!
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
فورمول داستان های آبکی امروزه که مطمئنا بله ولی میشه غیر از این ها هم نوشت مثل یکی از داستان های خودم توش اصلا عاشقی وبه هم رسیدن نداره
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
بليم!!!استثنا هم داريييم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
شما خیلی مهربونی: N_kiarad مطمئن باش جبران میکنم نگار جون!
maede
maede
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
تو اکثر رمانای ایرانی از همون چند خط اول آخر داستانو میشه تشخیص داد!داستانی رو دوس دارم که تا لحظه آخر دوست داشته باشم ببینم بلاخره چی میشه و بدم نمیاد پایان قصه باز باشه و برداشت به عهده خودم باشه.
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
داستانی ک تا عاخرش هیچی ازش نفهمم ولی آخرشو بفهمم کی ب کیه و چی ب چیه..غم انگیز نباشه ک کلی گریه میکنم!!!!خخخخخ
negar_sh
negar_sh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
داستانی که آخرش مبهم نباشه و غمگینم تموم نشه.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام: داستانی که خود آدم نتیجه اش را انتخاب کنه جذاب نیست.ممنون
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
حتما آخرش مشخص باشه و در دسترس... من كلا از آخر به اول ميخونم... داستانارو.....
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
هنوز عادت زشتتو ترک نکردی؟خخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
داستانی که ذهن ادمو درگیر کنه و انتخاب پایان داستانو به خودم بده :) اینجوری خیلی هیجان انگیزناک تره :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
وقتی عشقت بالای سرت باشه و بهت لبخند بزنه در حالی که باد موهاتو تکون میده و روی یک نیمکت دراز کشیدی و دورت پر آلاله ی وحشیه آروم با یک لبخند هنگام غروب تو هم غروب کنی و واسه ی همیشه چشماتو ببندی.............در حالی که آسمان هم از مرگ تو غصه داره........(از خودم بوددددددددددددد )
HAF
HAF
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
:o