خانه انجمن یا علی گفتیم و عشق آغاز شد !
٦٥٤
٦٩
سلیمان حسنی

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد !

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد !

سیزده رجب روز ولادت مولای متقیان درپیش است،ویکی از روزهای پربرکت زندگی ماست.وماه رجب نیز همچنین.برای عرض ارادتمان به مولا هرکس بهترین متن زیبا ویاشعری راکه گفته یا شنیده است را بیان نماید.من هم شعری از خودم را تقدیم میکنم. ازشما سپاسگزارم:
مِهرِ علی ع
خداوندا   دلم  را  صیقلی  کن          درونش را پُر از مهرِ علی کن
به من از کودکی اینگونه گفتند         زِ جا  برخاستی  یادِ   علی  کن
پدر گفتا :پسر، در کارِ سنگین          مدد از حق بگیر و یا علی  کن
چو دیدی  مستمندی ،  بینوائی          زِ دنیا  بگذر و  کارِ  علی  کن
سلیمان حسنی

٩٣/٠٢/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
شعرتون خیلی قشنگ بود
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
عزم کردین به 3ماه نکچیده بالاترین امتیاز رو در جیم داچته باچین ؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:خیلی ممنون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام::))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
منظورتون منم!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: خیر منهم متوجه نشدم منظورشون من بودم یا شما.ممنون
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
با گل پری بودم :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
چون سايه ي رب بر سر ما سايه پدر بود/ بر سايه ي رب در صحف همسايه پدر بود /ايزد چو بفرمود که او رب صغير است /در دفتر عشق آيه و سرمايه پدر بود
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:قشنگ بود.متشکرم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
ذکر من، تسبيح من، ورد زبان من علي است جان من، جانان من، روح و روان من علي است تا علي (ع) دارم ندارم کار با غير علي شکر لله حاصل عمر گران من علي است
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:خیلی زیبا ودلنشین.سپاسگزارم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
ناگهان يک صبح زيبا آسمان گل کرده بود خاک تا هفت آسمان، بغض تغزل کرده بود حتم دارم در شب ميلادت، اي غوغاترين! حضرت حق نيز در کارش تأمل کرده بود هر فرشته، تا بيايي، اي معمايي ترين! بال هاي خويش را دست توسل کرده بود
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: هرکه دارد مهرِ مولا را به دل /// کی شَوَد از کرده اش یکدم خجل ///از اینهمه لطف ممنونم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
سلام:برای پدرهم شعر داشتید مرقوم بفرمائید.متشکرم جانِ من ای دوست،قربان پدر /// بوسه باید زد به دستانِ پدر جایگاهش از ملائک برتراست /// شادم از سیمایِ خندانِ پدر نیست دیگرآن کلامِ بی بدیل /// این دلم ، تنگِ پدرجانِ پدر شادمان گردد زِ اعماقِ وجود /// چون شَوَد فرزند مهمانِ پدر بندگی را چون از او آموختم /// افتخارم نورِ ایمانِ پدر
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
شعر شما هم خیلی زیبا بود
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من شعری به ذهنم نمیرسه ولی شعر شما خیلی قشنگ بو خوشمان امد یا علی پیشاپیش روزتونم مبارک
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:شما لطف دارید.خیلی متشکرم
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
مبادا دشمني ها پا بگيرد/ حديث نفس، در دل جا گيرد/ هر آن كس را كه من مولاي اويم/ مبادا جز علي مولا بگيرد!/ عید شما هم مبارک :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: مهرِ او جان را مصفّا می کند /// شادمانِ هر دو دنیا می کند /// سپاسگزارم از شعر قشنگتون.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
ممکن است شاهزاده ام را پيدا کنم اما... پدرم هميشه پادشاه من مي ماند. بابايي جون خيلي دوست دارم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: خیلی متشکرم منهم به پدر بزرگوارتان تبریک میگم.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
این متن رو هم خودم خیلی دوست دارم هم پدرم ! با اونی که تو پستم نوشتم منظورم مطلبم که چاپ شده بود فرق میکنه !! بايد بایددختر باشي تا ته دلت قرص باشد که هيچ وقت جاي دست پدر روي صورتت نخواهد افتاد مگر به نوازش! بايد پدر باشي تا بداني دختر عزيزترين موجود عالم است... تا پدر نباشي نمي تواني درک کني دختر داشتن افتخار پدر است!!! بايد دختر ِ پدر باشي تا احساس غرور کني... بايد پدر-دختر باشيد تا بدانيد چه شگفتي هايي دارد اين عالم! چه عزيز است اخم تلخ پدر و ناز دختر... چه نازک است دل پدر که طاقت ديدن اشک دختر را ندارد... بايد پدر دختر باشيد تا... پدرم، تنها کسي است که باعث ميشه بدون شک بفهمم فرشته ها هم مي توانند مرد باشند
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:درست گفتید.ممنون
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
تبریک به کسی که نمی دانم از بزرگی اش بگویم یا مردانگی، سخاوت، سکوت، مهربانی و... بسیار سخت است پدرم روزت مبارک به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:گرکه احساس کند گوشۀ دل غم دارم /// تا سحر بر سرِ بالین من او بیدار است ///متشکرم
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
ای تکیه گاه محکم من ای پدر جان ای ابر بارنده ی مهر و لطف و احسان ای نام زیبایت همیشه اعتبارم خدمت به تو در همه حال هست افتخارم به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: بسیار زیبا .سپاسگزارم
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
شعر در هر موردی خواستی میتونم بگم ولی در مورد ائمه یاد ندارم .اللّهم عجّل لولیک الفرج
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: هر کِه دلش شیفتۀ حیدر است /// از همۀ عالمیان، برتر است /// مهم عشق به اهل بیت است.ممنون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
وای!ممنون جناب حسنی..........
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: بسیار سپاسگزارم از لطف شما.
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
مامان زينب خاتون گيس داره قد كمون از كمون بلند تره از شبق مشكي تره موي اون شونه ميخاد شونه فيروزه ميخاد حمام سي روزه ميخاد هاجستم و واجستم تو حوض نقره جستم اينو خيليييي دوسش دارم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: ممنونم از حضورتون. ///میهمان قلبمان عشقِ علی است /// با علی روشن درونِ هر دلی است ///
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
الهی ای فلک دیگر نگردی...اگر دور سر حیدر نگردی////الهی ای نفس بی یاد مولا...اگر از سینه رفتی، برنگردی!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:هرکِه دلش شیفتۀ حیدر است /// از همۀ عالمیان برتر است///متشکرم از شما
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
ایمان به جز از حب علی پایه ندارد...قرآن به جز از حب علی آیه ندارد////گفتم بروم سایه مهرش بنشینم...دیدم که علی نور بود سایه ندارد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: خیلی قشنگ بودممنونم.
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
صبحگاه چون خورشید چون از کوی خاور سر زند...بوسه اول با بر خاک در حیدر زند....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:اینهم عالی است.سپاسگزارم
a_y
a_y
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
اولا عید بر شما و همه خواننده ها %D
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام:همچنین بر شما واهل منزل مبارک.ممنون
a_y
a_y
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
چندتا شعر نوشته بودم کجا رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام: ماکه ندیدیم. ولی ممنون نیت هم کرده باشید خوب است.
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
پدر من پسرتم گیراتو بکن یه ذره کم (البته شوخی بود ها بابای ما سالاره)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام: پدر آن سنگِ صبوری که مرا غمخوار است /// نی به شادی ، که به غم روح مرا او یار است ///خیلی ممنونم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
سلطانِ کولر؛ پـــــــــدر!
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خخخخخخ....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام:کولر؟؟؟؟؟ ممنون از حضورتون
maede
maede
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
قشنگ بود شعرتون.عید همگی هم مبارک.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام:منهم عید را به شما وهمۀ جیمی ها تبریک میگویم.سپاسگزارم
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
١
٠
من شعر یاد ندارم..همین ک بگم روزتون موبارک و امام علی(ع)خیلی دوستت دارم..بنظرم از 100 تا شعر قشنگتره!!ولی شعرتون خیلی قشنگ بود...ببخشید شعر یاد ندارما:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام:هرکه دلش عاشقِ نامِ علی است /// زندگی اش زندگیِ کاملی است ///از شما سپاسگزارم.
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
نمیدونم چی بگم.... بعدا میگم.... شعر شما کافی بود..مرسی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام:مهم ارادت به مولاست،که با حضورتون اونو اثبات کردید.متشکرم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
١
٠
علی زیبایی هر سرنوشت است/اگر الگو شود دنیا بهشت است....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام:لطفِ علی بی حدو بی انتهاست /// چونکه کرامات علی از خداست..//ممنون
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
١
٠
از علی آموختم دریا دلی /روز و شب گوید دل من : یا علی /هر که با نام علی شد آشنا /بی گمان او می رود راه خدا /می شود از خویشتن آخر جدا /سر نهد بر آستان کبریا /از طلسم من رهاند جان خویش /ما شود بیند رخ جانان خویش....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام: هرکِه جدا ازعلی وآل اوست /// زندگیِ بی هدفش ازچه روست ///متشکرم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
١
٠
حقّا كه حقيقتاً علي حق باشد/ حق است علي ز حق كه بر حق باشد/ديديم خطي به دفتر لم يزلي/حق با علي و علي مع الحق باشد....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام:ما بندۀ حقیم و علی پادشهِ ما /// اوسرورِ ماو حرمش جایگهِ ما /// سپاسگزارم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
عمریست که دم بدم علی میگویم/در حال نشاط و غم علی میگویم/یک عمر علی گفتم و انشا الله/تا آخر عمر هم علی میگویم (^_^)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام: مصطفی دستِ اخوّت داده با مولا امیر /// گفته ازقولِ خداوندِ تواناو بصیر %%% حق بُوَد با او واو باحق مدام /// ای که خواهی مغفرت بر آستانش جابگیر %%% بسیار سپاسگزارم از شما
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
بعله : ذکر من، تسبیح من، ورد زبان من علی است/جان من، جانان من، روح و روان من علی است/تا علی (ع) دارم ندارم کار با غیر علی/شکر لله حاصل عمر گران من علی است . . .خواهش ميشه :) منم واسه انجمن خوبي كه راه انداختين تشكــــــــــــــر ميكنم (^_^)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام:دست به دامانِ علی وا کنیم /// هستیِ خود هدیه به مولا کنیم /// منهم از شما بخاطر مشارکت خوبتون سپاسگزارم
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچکتر میشود ..‏ ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ، خم به ابرو نمیاورد و سخت تر ازین حرفاست ، فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد ...‏ بیایید قدردان باشیم . . به سلامتی پدرها و مادرها
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
سلام:از نظر بسیار خوب شما سپاسگزارم.اللّهم صلِّ علی محمد وآل محمد.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام...
سپاس زيبا بود مرسي
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام:خواهش میکنم.از تشریف فرمائیتون سپاسگزارم.