خانه انجمن نظر شما درباره سریال زمانه چیست؟
١٩٠١
١٠٨
شکوفه گیلاس

نظر شما درباره سریال زمانه چیست؟

نظر شما درباره سریال زمانه چیست؟

شما سریال زمانه از شبکه3 را نگاه میکنید؟ از روند سریال وموضوعش خوشتان می آید؟ به نظر شما مقصر اصلی کیست؟ بهزاد؟ ارغوان؟ یا عموی بهزاد؟ نظر کلی شما چیست؟

٩١/١١/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجید
مجید
٩١/١١/١٨
١
٠
نگاه نمی کنم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٨
٠
٠
حقا مجید ک مثه خودمی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٨
٢
٠
ولي الان اگه بگن به كدوم از اون 14 تا امتياز بيشتر ميدين با سر ميدويد.
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١٨
٠
٢
من سه قسمت دیدم اونم هر قسمت 10 دقیقه!و پشیمون شدم چرا نیم ساعت از زندگیم رو حروم کردم!به شدت خنک،مسخره،تخیلی،غمبار،تخیلی،بیب ب ب ب و.....کلا همه سرکارید!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٨
١
٠
کار خوبی میکنی! منم نگاه نمیکنم! فقط دلم میخواد همشونو تو چرخ گوشت بندازم!!!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
من جز دو قسمت بقیشو ندیدم!
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
١
٠
من به شخصه نتيجه گرفتم ادم بايد بره دنبال خوشبختي نه عشق....بعله!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٨
٠
٠
عه؟ دیگه چی نتیجه گرفتی؟ خخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
٠
٠
نتيجه گرفتم كه...يادم نمياد!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٩
١
٠
کجا بودی تا حالا ؟؟ مریم تو حیفی به خدا ...!!! مواظب باش ترورت نکن !! ^_^
maryam
maryam
٩١/١١/١٩
٠
٠
ديگه خودمو ميسپارم به خدا...:)))
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٩
٠
٠
^_^
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/١٨
٢
٠
سلام من قبلا نگاش میکردم ولی خیلی بدم اومد از سریالش !! نگاه نکنی بهتره البته بگم اسمه سریال به نحو خوبی انتخاب شده! یک روز خوب یه روز بد »»» زمانه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٨
١
٠
چرا بدت اومد؟؟
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/١٨
١
٠
از قولای پوچ دادن و اینکه معلومه آخرش به کجا ختم میشه !!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
٢
٠
به نظر من توی زندگی هرکسی مقصر خود اوست ..بخصوص ارغوان که بازیچه هوس های زودگذر بهزاد شد...مقصرخودشه که به کسی که نباید اعتماد کرد...کلا ولی این سریال رو دوست دارم و نگاه می کنم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٨
٢
٠
ارغوان مقصر بود چون زود اعتماد کرد...به نظر من این دل بستن نیست...چون دل بستن و عاشق بودن به مرور زمان ایجاد میشه نه یکهو........بهزادم که دیگه هیچی...باعث شده 2نفر بمیرن..........همچین پا بخوره.....
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
٠
٠
ارغوان خواست از بهزاد یه پل بسازه برای خوشبخت شدن..ولی همیشه گفتن که بار کج به منزل نمی رسه..از اولش با پنهان کاری و دروغ شروع شد رابطه شان بنابراین نباید توقع می داشتن به نتیجه می رسید..
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٨
١
٢
شبکه 3! رسانه ملی? اینا چی هستن? بازیافتی?
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٨
٠
٠
شما نظرتو در مورد هر شبكه اي كه دوست داري اعلام كن. مهم نظره.
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٨
٠
٠
خوب سوالم اینه ک رسانه ملی چی هس اصلن؟ دیدنیه ؟ خوردنیه/
مجید
مجید
٩١/١١/١٨
٠
٠
عزیزم ندیدنی....
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٨
٠
٠
رای ما مجید
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٨
٢
٠
اين بهزاده آخر فيلم ضايع بشه خوبه .پسرك لا...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٨
٣
٠
آورین منم مبافقم!
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
٣
٠
ايشالا بره زير تريلي له بشه كف اسفالتا.....
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٨
٠
٠
تو روزنامه نوشته بود تصادف میکنه...
٩١/١١/١٩
٢
٠
سحر تو که نیگا نمیکردی ؟ پس چطور میگی موافقم ؟
h_taghizadeh
h_taghizadeh
٩١/١١/١٨
١
٠
نگاه میکنم خیلی خوبه مشکل اصلی دروغ گفتنه و اینکه که کارا با دروغ پیش نمیره
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
٢
٠
بله عاقبت دروغ رسوايي..
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
١
٠
نمیگم نگاه نمیکنم..... اما خوشم نمیاد...... همیشه دکترا نقش سفید رو دارن...... یه جورایی مثه سریال دلنوازانه دیگه......
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
٠
٠
اتفاقا این سریال رو چون همه شخصیت هاش خاکستری هستند نه کامل سیاه یا سفید دوست دارم/
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
نظر شما محترمه......
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٨
٣
٠
مقصر دامادشونه ، منوچهر ...!! ^_^
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
٢
٠
دقیقا اونم مقصره با راهنماییا چرت وپرتش
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٨
٢
٠
اخ آخ نگو...یک آدم مفت خور ............
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
١
٠
از این جور شخصیت ها متنفرم..دورو و نامرد..یعنی فکر کنم هر چی رذیله اخلاقیه این منوچهر داره...
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٩
١
٠
ایستاده بمری بهتر از اینه که روی زانو هات بایستی و زندگی کنی ! واقعأ اینجور آدما حالمو بهم میزنن ! گرسنگی بکش ولی زیر آب نزن ، چاپلوس نباش ! به خاطر خودت ، بقیه رو خراب نکن ! منووچهر توی فیلم دقیقأ اینجور آدمیه ...! اُقققققق ...
٩١/١١/١٩
١
٠
نه بابا اون که یه جورایی شیرین میزنه
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٩
١
٠
دو رویه ناشناس جان ! شیرین زدنش هم واسه جلو بردن کاراشه ...
bye
bye
٩١/١١/١٨
٠
١
حقیقتش من اصلا فرصت فیلم نگاه کردن در خانه را ندارم ! پس نمیتونم اظهار نظر کنم !
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
٤
٠
کلا مقصر بهزاد عوضیه و مقصر بعدی مجلس محترمه که تصویب کردان دخترا بتونن غقد موقت بشن!خانوادهام مقصرن دیگه خب ولی بیشتر از همه بهزاد مقصر بود که با اینکه ارغوانم دوست داشت اما فکر میکرد همه زندگی پوله!حالا پولم داره ولی عشق نداره عذاب وجدان همیشگی!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٨
٢
٠
حالا هم کار به جایی رسیده که ارغوان از ازدواج با مردی که جای باباش راضیه و میگه بهترین اقفاق زندگیش بوده...هیچی دیگه یکدفعه بگید عشق کشکه برید با آدم پولدار ازدواج کنید حتی اگه لب گور بود...........
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
٤
٠
وااالا!دقیقا میخواد بگه دوس داشتن کشکه پول باشه عشقم یکاریش میکنیم دیگه حالا به وجود میاریمش
bye
bye
٩١/١١/١٨
٠
٠
وااااااااااااااای چه خشن !
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
٠
٠
این یک مسئله شرعیه .قضیه ازدواج موقت رو میگم .در ضمن برای ازدواج موقت دختر نیاز به اجازه ولی هست که ارغوان جان این زحمت رو با جعل کردن کشیدن.ارغوان بود که نباید تن به یک ازدواج موقت پنهانی میداد...مثلا تحصیل کرده مملکته...
Milad
Milad
٩١/١١/١٨
٠
٠
بهزاد عوضی!!!!!بابا بی خیال این یه فیلمه دیگه با یه سری نکات اخلاقی برای قشر زیر خط فقر و مرفهین بی دردو داماد های سر خونه(که ما هم خدا رو شکر جز هیچ کدوم نیستیم)
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
١
١
در ضمن من موندم فرق این سریالا با سریالا ترک که اینهمه میگیم بده بده چیه!یواشکی عاشق شدن پیچوندنو خیانت کردن!یا اون سریال دختران حوا اون بچه این بود این بچه اون!یا اون میلیاردر یارو معلوم نبود چه کار کرده همه و همه شده موضوعش همین خیانت و راحت یکی رو شکستن به خاطر هوس و پول!!
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/١٨
٢
٠
قسمت چندمشه؟؟ این آخری خوب حال بهزاد گرفته شد که دیگه دختر مردم رو به بازی نگیره(ایکون خشم) آخر سریال: ارغوان با یه فراری میره جلو بهزاد که حالا فقیر شده و همه ولش کردن دو تا بوق میزنه هی جلو میره مییاد عقب دو تا بوق میزنه...ادامه دارد..
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٨
١
٠
خدایی اگه ارغوان اینکارو نکرد..مخصوصا حالا که شوهر دکتر پولدار تورش کرده..........من موندم بهار با اون تحصیلاتش چه احمقه که یکهو زن بهزاد شد.......
sahar
sahar
٩١/١١/١٨
٠
٠
خدایی خیلی مزخرفه....
hamid_kh
hamid_kh
٩١/١١/١٨
١
١
حالا این زمانه که میگین چی هست ؟؟؟ بهزاد و ارغوان کین دیگه ؟؟؟ ما نفهمیدیم بهزاد با ارغوان ازدواج کرده یا بهار دختر عموی نگاره یا نگار ارغوان رو کشته یا عموه با ارغوان رفتن کافی شاپ ؟؟؟؟ چیه قضیش ؟؟؟؟
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
١
٠
خوبه ندیدی اسم همه رو هم بلدی..
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١٨
٠
٠
موضوعش بدک نیست فقط بعضی جاهاش خیلی تخیلی شده....
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٨
٠
٠
اینا فقط تازگی ها بلد شدن از همین سریال ها درس میکنن احساساتی و خُنُک! قبلا یادش بخیر برره درس میکردن کلی میخندیدیم حالا چی کم مردم مشکل دارن اینم روش...
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/١٨
٠
٠
من ازمرگ مادرارغوان شروکردم به دیدن. میشه خلاصه بگین قبلش قضیه چی بود؟؟؟؟؟
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٨
٢
٠
منم از زمین خاکی شروع کردم ... الان برای خودم یه پا سرآشپزم ....
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٩
٠
٠
عموهه و بابای بهزاد سی سال پیش دعوا میکنن و بابای بهزاد میمیره..بهزاد میفهمه ..میره وکیل میگیره...از قضا با ارغوان وکیلش یواشکی ازدواج میکنه .وقتی که با عموش اشتی میکنه ارغوان رو ول میکنه .ازدواج ارغوان و بهزاد صیغه و یواشکیه...مامانش که می فهمه سکته میکنه و میمیره...بهزاد پنهان کاری ارغوان مبنی بر خلافکاری باباش رو بهونه میکنه برای جدایی از ارغوان..خلاصه خلاصه فیلم بود ..تا جایی که دیدی..
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١١/١٨
١
٠
سریالی مزخرف ؛ غمبار ، اشک و اه و فغان . من موندم از اقای فتحی با اون کارنامه درخشانشون این چی بود برای درست کردن ؟ بعد از میوه ممنوعه و مدار صفر درجه انتظار بیشتری از ایشون میرفت . سریالهای ایرانی یعنی 50 قسمت ملت را سرکار گذاشتن و انواع جرمها رانشان دادن و اموزش دادن و در قسمت اخر همه متنبه میشن و به سزای اعمالشون میرسن و همه چی به خیر و خوشی تموم میشه . این است سریال ایرانی .
m-kian
m-kian
٩١/١١/١٨
٢
٠
من از قسمت دومش دیدم فیلم بدی نیست....اما خیلی داره با اعصابمون بازی میکنه...حرص دراره...دوس داری بهزادو خفه کنی...خرخره منوچهرو بجویی که خفه خون بگیره....یکی هم بزنی تو سر فریدون خان بگی مردک پیر خجالت بکش...لا اقل همارو میگرفتی خوب
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
١
٠
منم همین رو گفتم حداقل خواهر بزرگه رو می گرفتی بدبخت می کردی..حالا بیچاره ارغوان دو شووره شد این یکی هم که داره می میره...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٩
٠
٠
خدایی من فکر کردم از هما خوشش اومده...فکم افتاد گفت ارغوان.....................پول چیکار که نمیکنه
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٩
١
٠
پول اعتماد به نفس کاذب میاره..ادم فکر میکنه هر غلطی که دلش میخواد میتونه بکنه..و هر کی رو خواست میتونه بخره...متاسفانه...
parisa
parisa
٩١/١١/١٨
١
٠
موضوش جالبه..........اما خیلی ارغوان و بیچاره نشون میده.......
hamid_kh
hamid_kh
٩١/١١/١٩
٠
٠
آقا یه سوال دکتر داوودی با بهار ازدواج کرده یا بهزاد با نگار؟
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٩
٢
٠
شما میشه بی خیال این سریال بشی...
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٩
١
٠
با عرض شرمندگی!واقعا مزخرفه!! اکثرا ساعت شام خوردنمان با این سریال یکی میشود و خانواده میبینند و منم بعضی قسمتهایش را دیده ام!!کلا به نظرم حبف وقت که پای این سریالها تلف شود!!
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٢٠
٠
٠
خیلی مزخرفه...ولی بعضی قسمتاشو دیدم و فقط فهمیدم آدم باید بره زنی بگیره که باباش کارخونه داشته باشه و بعد یک روز سکته بزنه....تازه زنش برادر نداشته باشه..خودشم قبلا یبار ازدواج کرده باشه....چی ازین بهتر؟؟؟خب این سریالارو میذارن بد آموزی داره دیگه
maryam-sh
maryam-sh
٩١/١١/٢٠
٠
٠
چرته................با این سریالاشون انتظار دارن مردم ماهواره نگاه نکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yeeekdooo
yeeekdooo
٩١/١١/٢٦
٠
٠
تو برو عتیقتو ببین یه دفعه جانمونی .واقعا چجوری تحمل میکنی
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٠
٠
٠
مرسی اسمانه عزیز
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٢
٢
٠
کاش چرت....................بود داغونه وحشتناکه فقط بدرد دخترا میخوره با اره بیشتر حال میکنم
من
من
٩١/١١/٣٠
٠
٠
فکرکنم شمافکرمی کنی این فیلم ازجنس فیلمایی مثل دلنوازان وفاصله هاو...است،بایدبگم زهی خیال باطل،این فیلم نکته ی اخلاقی داره ومی خوادبگه هرکی هراشتباهی کرد چوبشو می خوره،حتی بهارکه بخاطر سرکارگذاشتن پسر توکلیان این بلاها سرش اومد
سارينا
سارينا
٩١/١١/٢٥
٠
٠
به نظرم الان زوده براي قضاوت ودرس گرفتن بايد ديد آخرش چي ميشه به نظرم آدم بايد تا ته يه ماجرا رو ببينه و بعد ازش درس بگيره ودرموردش قضاوت كنه احتمالا شماها ازاين زورتون گرفته كه چرا عشقو مسخره كردن وچرا بهزاد وارغوان خوشبخت نشدن توي واقعيت هم همينه عشق هاي آتشين زود فروكش ميكنه دوست عزيز اگه دچار اين عشقا شدي بدون ازش خيري نميبيني وبا انتقاد كردن ازاين سريال خودتو گول نزن كه عشق تنها پايه ي يك زندگي خوبه اين سريال واقعيت ها رو نشون ميده كه نتيجه ي عشق هاي آتش و يواشكي نابودي زندگي وايجاد كينه در افراد وتبديل شدن به آدماي منفي است كه زندگيت فقط صرف انتقام گرفتن از فردي ميشه كه بهت خيانت كرده اميدوارم همه اين واقعيت ها رو درك كنيم ودرس بگيريم
nafiseh
nafiseh
٩١/١١/٢٥
٠
٠
قابل توجه اون خانم که گفته بااین سریالاشون انتظار دارن مردم ماهواره نگاه نکنن...شما همون بهتر که بری ماهواره ببینی توروخدا ترک نکنی ماهواره دیدنو لیاقت ما همونه که مجریا همش بهمون توهین کنند وصحنه های ناجور ببینیم.خیلی ماهواره نگاه کن حالا نه خیلی چیز مهمی داری میبینی.ما عادت کردیم وقتی از یه چیزی نهی میشیم بدتر سراغش بریم.خیلی ماهواره ببین
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٧
٠
٠
منم با نظر مریم(اون خانم)موافقم.اخه این سریال شد مهران مدیری زدن کنار.هر بازیگری که تو چشمه زود ممنوع تصویرش میکنن چرا از تاریخ و فرهنگ دوهزار پانصد ساله یک فیلم درست نمیکنن فقط بلدن از قاجار پهلوی فیلم بسازن
persian-girl
persian-girl
٩١/١١/٢٦
٠
٠
بابا اعصابمو خورد کرد. اگه میخوان ازدواج کنن پس لجبازی رو بزارن کنار. تابلوئه آخرش باهم ازدواج میکنن( بهزاد و ارغوان)
نفیسه
نفیسه
٩١/١١/٢٧
٠
٠
گیرم که سازندگان ما به خاطر بی سوادی بلد نباشن فیلم بسازن.ماهم نباید به ماهواره نگاه کردن خودمون افتخار کنیم.چون اصلا چیز مهمی نگاه نمیکنیم. روزی هزار تا توهین بهتون میکنن با بی شخصیتی تمام باهاتون برخورد میکنن.نه تنها هیچی یاد نمیدن بلکه اون چیزی هم که دارید ازتون میگیرن.تازه ه ه ه اسم خودشونم مدرنیته گذاشتن ای خاک بر سر مدرنیتشون.
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٨
٠
٠
ما که اون شبکه هایی که شما نگاه میکنید ازش اطلاعی ندارم تازه من نگفتم ماهواره خوبه یا بد پایین ترم گفتم بستگی داره چجوری ازش استفاده کنی همینجوری که اینترنت خوبه به همون انداز میتونه بد باشه حالا من نمیدونم شما کجا زندگی میکنی ولی شهر هایی که من رفتم90% استفاده میکنن
مهدی
مهدی
٩١/١١/٢٧
٠
٠
ممنوع تصویر چی عزیز من شنیدم ایشون کسالت دارن
ملیکا
ملیکا
٩١/١١/٢٧
٠
٠
شماH@$$@N شما بهتره برید دنبال کتابای تاریخی چون معلومه علاقه دارید.اگر هم دلتون برای برنامه های تلویزیون واینکه مثلا تولیداتشون خوب نیست میسوزه میتونید تلاش کنید وخودتونو وارد وادی هنر کرده شاید بهتر از اینا رو شما ساختید.چون حرفاتون وقتی ارزش خواهد داشت که معلوم بشه خودتون چه تلاشی در این زمینه کردید.خیلی از ما عادت به بخور بخواب کردیم ومنتظریم دیگران برامون تصمیم بگیرن وفرهنگ بسازن
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٨
٠
٠
وقتی چهار نفر مثل شما پیدا بشه از این سریالو و از این طرز فکرها حمایت کنن معلومه وضع کشور اینتوری میشه وظیفه من این نیست که فیلم بسازم مشکل کشور ما همینه که هیچ کس حد خودشو نمیدونه برای همینکه اقایان میخوان مشکالات دنیا رو حل کنن درضمن درست گفتی من به تاریخ علاقه دارم چون ایرانی با فرهنگش شناخته میشه ولی هرکس چهار کلاس سواد داشته باشه میفهمه کسی نیاز نیست برای ما فرهنگ بسازه.خداییش توجه کردین چرا فیلمای کمدی طنزو کمترش میکنن فقط موقع نوروز تک و توکی سریالاشون خوب میشه.شعاراتم خیلی خوب بود
باشخصيت
باشخصيت
٩١/١١/٢٧
٠
٠
يه سئوال؟به نظرنون آخرش چي ميشه ؟ بهزاد و ارغوان بهم ميرسن يا ازهم انتقام ميگيرن و ارغوان يه بلايي سر بهزاد مياره؟ يا..........؟ دوستان خواهشا نظرتون رو بگين.....
٩١/١١/٢٧
٠
٠
البته تا تو چشم بودنو تو چی بدونید .عزیزH@$$@N H'I Nاگرم دوس داشتید آیه 216 سوره بقره رو یه نگاه بندازید
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٨
٠
٠
حجت الاسلام انصاریان جنگ [ با دشمن ] بر شما مقرّر و لازم شده ، و حال آنکه برایتان ناخوشایند است. و بسا چیزی را خوش ندارید و آن برای شما خیر است ، وبسا چیزی را دوست دارید و آن برای شما بد است وخدا [ مصلحت شما را در همه امور ] می داند و شما نمی دانید.....کافر همه را به کیش خود پندارد.تقریبا از همه کشورها چند شبکه در ماهواره دارند همه کافرند بزنیم همرو بکشیم.بحث من چه ربطی داشت حتما از این ایه شریفه نتیجه میگیریم چون ما از این فیلم خوشمون نیمیاد صلاحمون در این نگاهش کنیم یا منظورتون اینکه ماهواره اخه اینترنتم اخه بستگی داره چجوری ازش استفاده کنی برادر روحانی
٩١/١١/٢٨
١
٠
والا نظر خاصي ندارم اما ميدونم كه حق دختر خودسري مثل ارغوان همينه آخه آدم بدون اطلاع خانوادش دور از چشم مادرش زن يكي ديگه ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه اصلا اگه بهزاد راس ميگفت چرا موقت عقد كردن؟
نفیسه
نفیسه
٩١/١١/٢٩
١
٠
خلایق هر چه لایق
٩١/١١/٢٩
٠
٠
عزیز H@@$$Nشما متاسفانه منظور بنده را کاملا اشتباه برداشت کرده اید.گاهی کسی که از نظر شما توی چشمه از نظر واقع کاملا مخرب هست.اون کسایی هم که گفتین بزنیم بکشیم اگر خدا خودش صلاح بدونه میدونه چه به سرشون بیاره.شماهم میخواید فیلم ببینید یانه یاماهواره ویا اینترنت هیچ ربطی به من نداره.احتمالا دلتون از دست بقیه پره.خواهر غیر روحانی
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٩
٠
٠
شرمنده درسته منضورتونو کاملا اشتباه برداشت کردم واقعا عذر میخوام(ببخششششششششششششششید)
باشخصيت
باشخصيت
٩١/١١/٢٩
٠
١
آقايون وخانومها اينقدر سر اينكه ماهواره بده يا خوبه دعوا نكنين ماهواره هيچيش خوب نيست من همه ي شبكه هاشو ديدم يكي ازيكي بدترند هيچ كدوم جنبه ي آموزشي ندارن فقط جنبه ي فرهنگ سازي و خودنمايي دارن ما تا پارسال ماهواره داشتيم كه اومدن جمعش كردن اولش خيلي ناراحت شدم حتي جند روز افسردگي گرفته بودم كه چرا نميتونم سريالشو دنبال كنم يه وابستگي شديد پيدا كرده بودم بهش ولي بعد از يه ماه فهميدم كه چقدر توي اين چند سال كه ماهواره داشتيم زندگيم به پوچه وبطالت مي گذشت بعد يهو به خودم اومدم كه چقدر ازخداي خوبم دور شدم باورتون نميشه ازوقتي كه دوباره دلمو با خداي خودم يكي كردم چقدر شاداب وفعال شدم ازاون موقع هرچي ازش خواستم بهم داده ومنم هرچي اون ازم توقع داره تا حد توانم براش انجام دادم شايد بهم بگين برو بابا روحاني بي كلاس اما من اين بي كلاسي رو دوست دارم چون يه چيزي به دست آوردم كه بي كلاسي كه سهله حاضرم براي حفظش جونمم بدم در ضمن فيلماي ايراني اگرچه به قول شما آبكي اند اما حداقل همشون يه بار معنايي وآموزشي دارن وشخصيت انسانا مخصوصا خانوما رو حفظ كردن كه اين همون راه درست ورستگاري است در ضمن ماهواره با اينترنت فرق داره ماهواره سعي داره كه ذات آدمو بد كنه آما اينترنت روي ذات آدما تاثير نميذاره واين ذات واقعي هر آدمه كه تعيين ميكنه سراغ سايتاي مبتذل بره يه نه وسلام نامه تمام
نفیسه
نفیسه
٩١/١١/٣٠
١
٠
من قصد دعوا نداشتم فقط چون واقعا از دست مجریا ناراحت بودم اینو نوشتم واقعا حیف بچه شیعه ها یی مثل این دوستان که این آدمای سیاهو نگاه کنن.منم یه مدت علاقه پیدا کردم اما دیدم واقعا دارن به شخصیت آدم توهین میکنن اصلا لحن حرف زدناشون خیلی بده وبی ادبانست.حالا هم همه جا این اعتراضو میگم از همه دوستان هم عذر خواهی میکنم.وبه شما به خاطر این نتیجه گیری زیبا تبریک میگم ودر این صبح زیبا از خداوند براتون زندگی پر برکتی طلب میکنم.
نفیسه
نفیسه
٩١/١١/٣٠
٠
٠
راستی یادم رفت بگم توی کتاب طب سنتی وهزار جای دیگه خوندم نگاه کردن به چهره آدمای بد ذات وسیاه که توی ماهواره هم کم نیستن زندگی رو تغییر میده وروی سرنوشت اثر میگذاره.وسردی روح میاره.سعی کنیم به قهرمانای عرصه زندگی نگاه کنیم.تا از اونا اثر بگیریم.بازم عذر خواهی میکنم.
با شخصيت
با شخصيت
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ممنون دوست عزيز نفيسه جون مطمئنم با اين بينش به جاهاي خوبي در آينده ميرسي كه خدا برات در نظر گرفته آرزوم اينه واميدوارم همه ي جووناي ايراني به همچين بينشي برسن ويه تكوني به خودشون و زندگي شون وطرز پوششون بدن چون ارزش آدم به لباسي كه مي پوشه يل رنگ مويي كه داره واونو در معرض ديد قرار ميده نيست زن نشانه ي جمال خداونده ومرد جلال خداوند چون خداوند زيباست پس زن هم چه با حجاب وچه بي حجاب زيباست پس چرا با حجاب نباشه كه با يه تير دو نشون بزنه هم زيبا باشه هم رضاي خدا رو جلب كنه ومرد هم چون نشانه ي جلال خداونده چه بهتر كه تيپ مردونه با موي مردونه نه فشنانه وزنانه داشته باشه كه گوشه اي از جلال خداوندي رو نشون بده ببخشيد اگه با حرفام كسي رو ناراحت كردم اما حس كردم كه اگه قلبم و عقلم يه چيزي ربد مي دونه به جاي تاثير گرفتن ازاون چيز بد وتاييد اون احساسمو نسبت به اون ابه افرادي بگم كه خدا هنوز مثل خودم يه راه بازگشتي براشون گذاشته و هنوز چشم وگوش وعقل وقلبشونو كامل نبسته ويه دريچه هايي براي بازگشت به سمت خودش گذاشته
مهدی
مهدی
٩١/١١/٣٠
١
٠
به نظرم سریال زمانه نشون داد که این دوخونواده فقط از نظر پولی بالان وانم البته نه خیلی وگر نه هیچ نوع رشد دیگه ای نکردن خیلی راحت خاری وذلت روتحمل میکنن.
تنها
تنها
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
سلام به همه سریالش خیلی تلخ بود با اینکه واقعیت ها رو نشون میداد. من خیلی دوست داشتم یه فیلم از تاریخ باستانی ارزشمند ایران مثلا دوران کوروش کبیر ساخته بشه. چرا ما گذشته سرزمینمون رو نادیده می گیریم. ایران باستان داستان های خیلی جذاب ود یدنی تر از سریال های مثل جومونگ و دنگی و ... داره. مگه ما چی از کره کم داریم؟
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
هیچی اونا فرهنگ تاریخ ندارن دارن تاریخ سازی میکنن ما داریم ولی ما داریم............ازبین میبرنش
مهیار
مهیار
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
به نظرم تو سریال زمانه بهزاد تقاص کاری که با ارغوان کرد رو پس ندادومادرش رو به کشتن داد.خیلی مذخرف بود.تازه کدوم زن حاضر میشه شوهرش رو بعد این همه خیانت ببخشه!!!!فیلم هندی کمتر خالی بندی داره
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
١
سلام.حال شما خوبه؟خانواده خوبن؟زمانه خوبه؟خودتون چطورین؟با تشکر از شکوفه ی گیلاس جان که این موضوع رو مطرح کردن.تاحال اسم زمانه رو هم نشنیده بودم.
امیرحسین
امیرحسین
٩٢/٠٤/١٨
٠
١
چه ها بهترین سریال بود. خیلی سریال قشنگی بود و آقای فتحی نیز با ساخت این سریال خود را خوش نام کرد. سریالی پرمحتوا و فیلمبرداری خوب و کاملا قشنگ است.به خدا هرکدامتان بگید سریال بدی بود مدیونید. بهترین سریال بود
ساناز
ساناز
٩٢/٠٨/١٠
٠
١
خيلي دوستش داشتم فيلم خاصي نبود ولي خب شرح زندگيه من بود....اينقدكه من گريه كردم ارغوان گريه نكرد....
بهار
بهار
٩٣/٠٩/٢٦
٠
١
خیلی سریالش شبیه زندگی من بود.یک هفته قبل ا پخش این سریال در قسمتی که خانواده بهزاد به خواستگاری ارغوان اومدن.منم یه خواستگار داشتم.جلسه خواستگاری منم با همون دیالوگا انجام شد با همون تحقیرا.الانم که یادم میاد گاهی قلبم درد میگیره.منم ممثل ازغوان رابطمو قطع نکردم.ادامه داشت.با عشق توی قلبم و کنار اون پسر.اما خب ما صیغه نکردیم.اماا بعد 6 ماه که خسته شد و رفت احساسم از یه زن مطلقه هم بدتر بود.آره.اون قسمت خواستگاریو سر شام دیدم.همیشه جلوی خانوادم قوی بودم طوریکه نشون ندادم بهشون چقدر شکستم.حتی جلوی مادرم یه قطره اشک هم نریختم.اما با دیدن اون قسمت یه قطره اشک روی قاشقم ریخت.به بهونه سپشستن دستام پا شدم . رفتم و کلی گریه کردم.
بهار
بهار
٩٣/٠٩/٢٦
٠
١
من هم بعد از اون اتفاق ازدواج کردم.با مرد دیگری که بهترینه برام.اما جای اون زخم گاهی روی قلبم درد میگیره