خانه انجمن حسود هرگز نیاسود!
٦٨٦
٧٨
...

حسود هرگز نیاسود!

حسود هرگز نیاسود!

حسادت مثل یک بیماری خطرناک و مهلکه که دل ها را پر از کینه و نفرت میکنه.این اشخاص تحمل دیدن خوشبختی دیگران را ندارند و تا زمانی که زهر خودشان را بر روی شخص مورد نظر خالی نکنند آرام نمیگیرند.چرا باید باعث آزار و اذیت دیگران بشوند؟این اشخاص باید بدانند که اگر آدم دل یک بنده خدا را به ناحق بشکند مطمئنا تقاص این کار را هم پس میدهد،چه در دنیا چه در آخرت،چون چوب خدا صدا ندارد.
پس چرا حسادت؟

٩٣/٠٢/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
میام حالا برم کار دارم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
حالا میموندی یه چایی شیرینی چیزی در خدمتتون باشیم
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
باشه :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
سمیرا جون حالت خوبه؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
رویا یه سوءتفاهم بین ما بوجود اومده حالا تو پروفایلم مینویسم بد میگم برو نگا کن
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اول اول نگفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی تعجب من و بگیره:)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
تعجب؟! :)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
به نظرم حسادت یه جور رقابته ولی از نوع منفیش
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
درسته اما چرا اگه آدم خودشم برای دیگران نگیره یا تظاهر کنه که هم سطح با بقیه ست بازم حسادت میکنند.به خاطر نظرت ممنونم :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
رقابت خوبه ولی حسادت نه! خدارو شکر حسود نیستم
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
چه خوب.ممنونم :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
به کسانی که به شما حسودی می کنند، احترام بگذارید، اینها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنها هستید...!!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
درسته :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خیلی عذر میخوام ولی فک کنم اینو باید در غالب مقاله می نوشتید . به گمونم حالت سوالی نداره آخه.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اگه به صورت مقاله بود تعداد نظرات کم بود میخوام طرز تفکر همه در این مورد برام معلوم بشه.ممنونم :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
حالا تو خون خودتو کثیف نکن.............اصلا تو فکر کن مقالست:))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
پیشنهاد خوبیه :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
چشم:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
بچه بودم یخده حسادت میکردم به بعضیا ولی خدا رو شکر الان می فهمم حسادت نتیجه ای برام نداره...بیشتر غبطه می خورم
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
کم پیش میاد که منم غبطه بخورم اما خب نسبت به حسادت کاملا متفاوته.ببخشید چرا به شما میگند نیچه اما تو نام کاربری شما یه ت هم هست یا چرا بعضیا به شما میگند پدربزرگ؟ :)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
سلام...نیچه نام یه اندیشمند سیاسی هستش ولی خب در نوشتار انگلیسی اینجوری نوشته میشه...بعضی کاربرنماها مثل مهسا بانو لطف کرده اند به ما میگویند پدربزرگ و این بدان جهت است که ما تا حدودی سن بالا میزنیم...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
ببخشید پرسیدم برام جالب بود :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
کسایی حسادت میکنند که خودشون توانایی انجام اون کارو ندارن،کلا نمیتونند پیشرفت کسی رو ببینند!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
باید به این هم توجه کنند که همه آدما با یه چیزی تو دنیا امتحان میشند.ممنونم :)
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
حسادت بیشتر از درون ادما سرچشمه میگیره……بیشتر ادمایی عقده ای حسادت میکنند……اونایی ک کمبود محبت دارن………
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
به نظر منم کساییکه کمبود محبت دارند بیشتر حسادت میکنند.یه نفر هست که میشناسم یه خانواده شاد داره ـ تنها چیزی که احساس نمیکنه کمبود محبته اما بهم میگه که نمیتونه جلوی حسادت خودش رو نسبت به هر چیزی بگیره.بهش میگم شاید منظورت غبطه ست که میگه غبطه نیست حسادته :)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
ولي همه يه جورايي تو عمرشون حسادت كردن درسته؟
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
شاید بعضیا بچه که بودند حسادت میکردند به خاطر اینکه متوجه همه مسائل نبودند اما بزرگ تر که شدند تغییر کردند :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خانم : A_Khمن اصلا با شما مشکلی ندارم.من یک بار گفتم راضی نیستم ازتون که به جای من حرف زدین.همین.............برای صندوق پیام ها به من خبر دادند که به شما بیشتر پیغام رسیده.بدونید من نبودم و دوستانم رمز عبورم رو دارن و نمیتونم عوضش کنم چون دوستام ناراحت میشن و قهر و قهر کشی میشه حالا هم به خاطر رفتار دوستام از شما عذر میخوام میگم خودشون تک تک ازتون عذر بخان و بدونین من آدم کینه جویی نیستم.....دوستام هم برای دفاع از من این کار رو کردند...........به دل نگیرین من از همون اول شما رو دوست داشتم.......آخه به یک دختر 21 ساله مثل میخوره کینه جویی؟ببدخشید حرفام زیاد شد!نفسم گرفت.........هوووووو
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اگه تو انجمن آخر شما به جناب s_kiani جواب دادم که احتمالا به خاطر اینکه خانم هستم میگند برای این بوده که نمیخواستم خدای نکرده سوءتفاهم بشه.آخه شما هم منظورتون رو به ایشون کامل توضیح ندادید برای منم هنوز سواله که منظور شما چیه.اگه نظر آخری که احتمالا خودتون ندادید رو میخوندید متوجه میشدید که صد برابر بدتر از این بود که من به جای شما نظر داده بودم.در هر صورت من از شما عذر میخوام.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اگه تو انجمن آخر شما به جناب s_kiani جواب دادم که احتمالا به خاطر اینکه خانم هستم میگند برای این بوده که نمیخواستم خدای نکرده سوءتفاهم بشه.آخه شما هم منظورتون رو به ایشون کامل توضیح ندادید برای منم هنوز سواله که منظور شما چیه.اگه نظر آخری که احتمالا خودتون ندادید رو میخوندید متوجه میشدید که صد برابر بدتر از این بود که من به جای شما نظر داده بودم.در هر صورت من از شما عذر میخوام.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
بابا رویا این قضیه رو تموم کن دیگه میگی تقصیر ماست قبوله من با جونو دل قبول میکنم تو هم برو رمز پروفایلتو عوض کن که دیگه همچین اشتباهاتی پیش نیاد ما با اینکه سن مادر بزرگتو دارییم معذرت میخواییم.
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
همه با هم روبوسی کنین....تموم شد رف
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
رویا خانم نمیدونم شما تو ان انجمن چی فکری باخودتون کردین ک ان حرفو زدین واس منم دیگه مهم نیس و تموم شد واسم فقط من انجا اشتباهی اسم سمیرا خانوم رو اوردم ک بازم ازشون معذرت میخام……
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
جناب من همتونو بخشیدم ولی شما هنوز نگرفتین موضوعو!بابا من همچین منظوری نداشتم منظورم این بود با کله نرین تو مانیتور بچه رو بخورین!ایشون هم فکر کردن موضوع یک چیز دیگست رمزشم عوض میکنم سمیرا جون.با همه آشتیم ولی لجم میگیره که این آقا هنوز فکر میکنن من منظورم اون بوده.
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
ولی شما اصلا اینطوری نگفتین………طرز گفتنتون کلا فرق میکرد……مهم نیس تموم شد رفت پی کارش از این حرفا زیاده تو دنیای مجازی!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من هم گفتم منظورم رو خوب نرسوندم ولی دلیل نمیشه اون باشه........من هم ول کردم چون خانم گفتند که (حالا مهم نیست صلوات)من هم به خاطر احترام چیزی نگفتم.زجرم به خاطر همینه ............
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
حسود هرگز اسایش نداره..........چون همش داره حسادت میکنه....................اما این حسادت به دل شکستن چه ربطی داره من نمیدونم..........اما اگر کسی میدونه کلمه شله رو توسط پیام خصوصی ارسال کنه تا بهش شله بدن
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
سلام بر شما :) خوشحالم که به سایت برگشتید انشاءالله که به لطف خدا هم شما هم خانواده محترم بهتر بشید.تقریبا سه سال پشت سر هم یه خانم که تو آزمایشگاه مدرسه مون کار میکرد بهم یه تهمت وحشتناک زد.هرچقدر میگفتم که اشتباه دیده ـ همون ساعت با خانوادم بودم اصلا گوش نداد.به خانوادم گفتم که موضوع چیه از تعجب شاخ درآورده بودند.این خانم تا من رو میدید آبرو برام نمیذاشت.معلمام ـ بچه های کلاس همه بهم اطمینان داشتند ـ اما این خانم تا تموم کردنه درسم دست از سرم برنداشت.این یه نمونه ست.اینجا بود که به نظرم اومد این خانم به من حسادت میکنه.این خانم با این کاری که کرد بدجوری دلم رو شکست.بازم ممنونم که برگشتید :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
اما کیا به کیا حسادت میکنند....................بچه های بایت به جیم...........همه به مو........مو به خودوم.........هر کس که الان درباره سقف صحبت کنه:))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
از دست شما :)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
نِه داداش تو دگه سقفه ترکوندی!!! عمرا اگه درباره سقف حرف بزنوم!!!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خخخخخ ولی کیف میده یکی بهت حسودی کنه تا بترکه ها!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
یه نفر از بچه های کلاسمون این طوریه.ازم یه سوال کرد منم جواب دادم که اگه نمیدادم بهتر بود.شاید هفته ای یه بار به همدیگه سلام میکنیم اما تا میبینه که من با بقیه بچه ها خوبم دوباره حسودی میکنه.نه اینکه به خاطر لجبازی این کار رو بکنم ـ دلم میخواد که با همه مهربون باشم آخه مرگ که خبر نمیکنه :)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
چون حسوده!..
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
بله دیگه :)
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من يه دختر خاله دارم خيييييلي حسودي خيلي به همه چي ادم حسودي ميكنه !!!!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
چقدرم سخته کساییکه حسود هستند نزدیک آدم باشند :)
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
حسادت خیلی بده انقدر که خداوند برای در امان ماندن از چشم حسودها یک سوره نازل کرده
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
درسته گلم :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
آخرین باری که حسادت کردم، به اون کفشدوزک باران خورده بود! ... حسادتی که سازنده باشه خوبه! یعنی مثلا یکی خوش اخلاقه اونوقت من بهش حسادت کنم و اخلاق خودم رو بهتر کنم. ولی حسادتی که به خرد کردن شخصیت طرف ختم بشه واقعا بی انصافیه...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
کاملا درسته :)
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
اون غبطه خوردنه...حسادت ی چیز دیه هس..زنبوره دیه..شماها ببخشینش..یاد نداره هنو..خخخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
غبطه هم نوعی از حسادته! غبطه= حسادت سازنده
maede
maede
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
به قول حضرت علی ع حسادت واقعن عادله!اول از خود شخص حسود شروع میکنه و تو آتیش حسادت میسوزونش.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
راست میگند :)
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
غبطه خوردم اونم خیلی کم ولی حسادت اصلــــــــــــــا...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
باریکلا :)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
یه استاد داشتیم میگفت تنها جایی که حسودی خوبه از لحاظ درسیه!!!میگفت تو درس خوندن حسود باشین! نمیدونم تا چه حدی حرفش درست بود اما من قبولش دارم:)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
چه جالب این جمله ثابت استاد منه :)
negar_sh
negar_sh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
حسادت کردن به دیگران خیلی بده(مخصوصا برای خود اون شخص). چون به جای اینکه پیشرفت کنی، وقتتو صرف افسوس خوردن میکنی و به نظر من کسی که به چیزی حسادت میکنه، به جای اینکه حالش خوب شه بدتر و بدتر میشه و هر دفعه بیشتر از قبل میسوزه تو آتیش حسادت. خود من قبلنا به یه نفر خیلی حسادت میکردم ولی بعد فهمیدم که حسادت نه تنها زخمی رو دوا نمیکنه، که باعث عمیق تر و وخیم تر شدن اون زخم هم میشه. امیدوارم ریشه ی حسادت به کل از توی زمین نابود بشه یه روزی...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
درست مثل یه نفر از همکلاسیام که با این حسادت داره نابود میشه اما نمیخواد کاری بکنه.انشاءالله که ریشه حسادت کلا نابود بشه :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام: افرادحسود چون توانائی و ارادۀ انجام یک کار را ندارند سعی میکنند کار دیگران کم اهمیت و کوچک جلوه بدهند.واین نوعی بیماری است.سپاسگزارم
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سلام.کاش دست کم شکرگزار نعمت های خدای بزرگ بودند که بعضیا ممکنه از داشتنه همون نعمت ها محروم باشند.ممنونم :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
نچ نچ نچ حسودی خیلی کار زشتیه :) خدا از حسودا نگذره :)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
انشاءالله :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
نه دیدین؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا یعنی من انقدر منحرف هستم که منظورم رو اونقدر ضایع به صورت زشتی بگویم؟نه واقعا؟من اصلا به نظرات این آقا در مورد هیچ بچه ای جواب نمیدهم تا تکلیف مشخص شود!هی شما میگین صلوات منم چیزی نگفتم چون میدونستم که این منظورم نیست .حالا شما هر چی خاستین بگین.زجرم اینه!اصلا چرا بگم؟خدا خودش شاهده همه چیزه میدونه من همچین منظوری نداشتم.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
ببخشید یه کم خوب نیستم البته نه به خاطر این موضوع اما گفتم اگه به شما یه جواب بدم بهتره که دیگه به خاطر این مسئله ناراحت نباشید.یه سوءتفاهم بود که تموم شد ـ من نباید به جای شما نظر میدادم احتمالا حواسم نبوده.از شما عذر میخوام.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
من منظورم عذر خواهی نیست! من نمیدونم نظر دوستم به شما چیه و بنابر این در این باره چیزی نمیدونم.ولی معلومه بهتون بر خورده خوب بگین شاید تونستم حلش کنم؟ من ابدا از هیچ کس ناراحت نیستم ولی نمیدونم چرا بعضی ها جور دیگه ای فکر میکنن؟
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
یه مسئله ای بوده که شکر خدا تموم شده ـ دیگه مهم نیست.مطمئنا این جز یه سوءتفاهم چیز دیگه ای نیست.تو زندگیه همه ما آدما از این مشکلات هست مهم اینه که بتونیم با مشکلات کنار بیایم ـ مطمئن باشید که این سوءتفاهم برای همیشه حل شده.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
البته حسودی با حسودی فرق داره.مثلا کسی نیتش بده ولی کس دیگه اون چیز رو نداره و حسودیش میشه که طرف (مثلا)یک تبلت داره و اون تبلت نداره در حالی که طرف داره پزشو میده!این خیلی فرق داره!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
جالب بود.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام...