خانه انجمن بیا فالت ببینم !
١٢٢٨
١٣١
Samira

بیا فالت ببینم !

بیا فالت ببینم !

تا حالا پیش فال گیر رفتین؟

فکر می کنین حرفاشون چقدر درسته؟ اصلا این ها چطوری برخی از حرف هاشون درست از آب در میاد؟

٩٣/١٠/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
اعتقادی به فال و فالگیر ندارم ، دلم نمیخواد یکی از قبل بهم بگه نتیجه هر چیزی چی میشه ، اینجوری همه شور و شوقش از بین میره . به نظر خودم که هیچ دلیلی هم برای اثباتش ندارم جز اینکه معتقدم فکر بزرگترین نیروی تغییر و کنترل جهانه ، اینکه بعضی از حرفاشون درست در میاد نیرویی هستش که ما با افکارمون به کائنات وارد میکنیم . تشکر
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من هم موافقم.ولی به طالع بینی ماه ها هم یکم اعتقاد دارم.چون برای من درست بود.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
دقیقا، بی کم و کاست.
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خوبه که اعتقاد نداری :) حالا کی گفته حرفایی که اونا از آینده میزنن درسته ؟ که بعد بخواییم شورو اشتیاق مونو از دست بدیم :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
سلام ... نرفته‌ام ولي حرفهايش را قبول دارم
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
آقای روشناوند از شما بعیده :) انصافا کدوم حرفاشون راسته؟ حالا منظورتون کدوماست ، اون دعانویس قدیمیارو میگین یا این مثلا فال قهوه میگیرن ؟ حرف کدومشونو قبول دارین؟
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من حرفاشونو قبول دارم البته بستگی داره .. اگه ی حرفش درست در بیادبقیشو باور میکنم.. دوسال پیش توفیق اجباری ی فالگیر اومد تو سالن فالمو گرفت البته نصف حرفاش یادم نیس ولی بعضیاش درست بود
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خب اینم نظریه ، احتمالا اونیم که درست گفته خودت از قبل میدونستی خخ
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
نرفدم:/ ولی مطمئنم بضیاشون ک خیلی هم کمن ی توانایی های خاصی دارن:/
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
شاید منم از مامانم و مامان بزرگم یه چیزایی رو شنیدم ولی راستش به اونا هم فکر نمیکنم اعتقادی داشته باشم :) البته تا حالا تو موقعیتش قرار نگرفتم.
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
اعتقادی ندارم تا حالا هم امتحانش نکردم :)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
منم امتحان نکردم به جاش یکی از دوستام مدام امتحان میکنه میاد واسه منم تعریف میکنه وقتی هم که میگم تاثیر داشته میگه آره :| چی بگم والا.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من نرفتم پیش فال گیز اما طالع بینی و اینا و...رو مثل کف دستم بلدم.....البته ماه خودم رو/......200هزار تومن پول دادم......
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
واسه ماه خودت فقط 200 هزار پول دادی خخخ خب اونو که یه چندتا کتاب میخوندی حل بود دخدرم :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
عزیزم خوب این واسه یک سال بود کتاباش بدرد نمیخوردو.
نسیم
نسیم
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
نرفتم! فکر هم نمی کنم کسی جز خدا از فردای من خبر داشته باشه! ابعضی از چیزهایی هم که شانسی درست از آب در میاد بر می گرده به انرژی مثبت خود افراد...
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
منم موافقم :)
mirza
mirza
٩٣/١٠/١٨
٣
٠
اعتقادی ندارم، چرا که "لله الامر من قبل و من بعد"، آیه قرآنه ها!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
احسنت :) یه مثبت از من گرفتین
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
بله که گرفتم خوبشم گرفتم اینم لینک گزارششhttp://jeem.ir/pagetwo.php?print=2&type=1&id=3590
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
البته به همراه ایمان فروزان نیا باهم
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٠/١٨
١
٠
چرا فایل صوتیش نمیاد؟؟!!
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
احتمالا چون مال خیلی وقت پیشه از روی سرور پاک شده
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٩
١
٠
منم فایل صوتی رو میخوام:/
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/١٩
١
٠
فایل صوتی از روی هاست فک کنم پاک شده چون نمیاد / ی کاااااااااریییییییی کنیییییییییییید
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
تو تخته به ادمین بگید تا درست کنن
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
ممنون از آقای سعید ، فقط ما هیچ وقت نتونستیم اسم کاربری شمارو بخونیم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
نرفتم . نمیدونم :|
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خخ مهندسا که اینجور جاها نمیرن :) همه کائناتو با مهندسی حل و فصل میکنن :)) البته اون مهندس دیگه سایت تشریف نیاوردن وگرنه حرفای زیادی داشتن احتمالا.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
اعتقادی ندارم...ولی یه بار که رفته بودیم جاغرق یه خانومه اومد سر تختمون گیر داد فال بگیره...فالمو که گرف حرفاش درس بود...ولی بازم اعتقاد ندارم..:|
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
طرف کلا آیندتو بذاره کف دستت بازم اعتقاد نداری اینو بګو مرغت ی پا داره خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
فاطمه خخخ من دیه صوبتی ندارم :) ولی خوبه که اعتقاد نداری
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٨
١
٠
به این جماعتِ کم سواد یا بیسوادی که مدعیِ پیشگویی هستند و دکان دستگاه راه انداختند، اعتقادی ندارم. وگرنه که علم نجوم و ستاره شناسی و همچنین انرژیِ ساطع شده از تمامِ موجوداتِ عالم مبحثِ جداگانه ای هستش که بسیار هم علمی و منطقیه. اما نه اینکه مثلا با 20 ثانیه دیدنِ کف دست! یا تا از در وارد میشی میگه سه نفر منتظرت نشستن بری با اسبِ سفید دنبالشون!خخخ! ببخشید نتونستم خنده ام رو کنترل کنم. با احترام به همه عزیزانی که اعتقاد دارند.
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
حرفتون منطقیه ، هر چیزی که با عقل بدست بیاد ارزش داره نه با کف دست خخخ و اسب سفید خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٨
٢
٠
اونهایی هم که حرفهاشون درست از کار در میاد، صرفا روانشناس های خوبی هستند و از چشمهای آدم و از طرزِ لباس پوشیدن و حرف زدن و اشتیاقمون به فال و سن و سال و جنسیت و مدل مو و ..... حدس میزنن طرف "چی دلش میخواد بشنوه"؛ همونا رو میگن که خوشش بیاد. تا حالا به یکی گفتند که مثلا تا 345 روز دیگه می میری؟ یا بدبخت میشی؟ 99% مثبت میگن که احساس رضایتِ مقطعی بگیرن که دوزار کاسب بشن. فکر کنید به حرفام...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
راست میگین...اون شخص هم به احتمال خیلی زیاد از چهرم حالم رو فهمیده بود و گفت و درست دراومد...:)))
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
مشرقی تاکید داریا خخخ که اعتقاد نداری :)
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٠/١٨
١
٠
به قدری این مسئله مفصل و طولانیه که اصلا چند کتاب در مورد همین چیزا هم هست البته از اونایی نیست که بری از بقالی سر کوچه بخری بعضی وقتا باید کل ایرانو دنبالش بگردی. باید قبول کنین خیلی از چیزها اصلا به نوعی علم محسوب میشن حالا ما فقط جنبه های ترسناکشو میدونیم اگه براتون یه مثال بزنم معلم ادبیات پارسالم معلوماتش در حوزه علوم غریبه تکمیل بود چندتا از بچه ها هم تونستن از زیر زبونش بکشن رمالی هم یاد داره به هر حال به شخص استفاده کننده از علم بستگی داره و میزان توکلش تا خودشو گم نکنه به نظر من اینکه از ابتدا مقابل یک موضوع سریع جناح بگیریم اشتباهه اول باید حرفارو بشنویم اگه مورد تاییده که میشه قبولشون کرد حالا باشه یه خاطره سند دار هم از یکی از علما منتشر میکنم تا ببینین اینها همه علمن درست مثل علم پزشکی که هر کسی نمیتونه بهش برسه توی این علوم هم همین قضایا حاکمه...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
علمی که ازش فرمودید؛ حقیقت داره و به میزانِ خلوص و ریاضت و اتصالش به منبعِ بزرگِ انرژیِ هستی(خداوند)، بستگی داره... سراسرِ ایران شاید سه چهار نفر هم نباشن، و سراسرِ دنیا کمتر از بیست نفر. با کلیاتِ فرمایش شما موافقم.
faride
faride
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
چه جالب منتظرم بذارین ...
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
اون بحثش جداس آقای چراغعلی منم منظورم همین فالگیرای خیابونی کف بین و چه میدونم اینایی که میشینن تو خونه هاشون بود :) وگرنه یه سری مسائل رو نمیشه الکی رد کرد.
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
نرفتم ولی خیلی دوست دارم برم....نمیدونم
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
حبف پولتون نیست بدین به فالگیری که واقعیت نداره
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
بله آقای نص راست میگه البته واسه تفریح یه بار انجام بده کلی میخندی خخخ به ما که خیلی خوش گذشت
faride
faride
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من که اعتقادی ندارم و تاحالا هم نرفتم!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
کار بسیار خوبی کردید که نرفتین:))همش خالی بندیه
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
باچه
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
نگا باز :) هی من بگم مهندسا اینجور جاها نمیرن :) البته تو واسه پروژت میرفتی یه دعا واسه استاد میگرفتی شاید گره از کارت باز میشد خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
چند بار پیله کردن،اما من گفتم نه، اعتقاد ندارم به کارشون
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
آقا میلاد خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
واسه چی پیله کردن آقا میلاد خخ حتما بهتون زن نمیدن گفتن دعای بخت گشایی بگیرین خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
مو که نرفتوم ایمانم ندروم
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
جان ما ی دفعه برین خخخ راه نداره یعنی؟؟؟:))))
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
حالا یه دفه برین دیگه آقای نص :) گزارششم بزارین تو جیم یکم بخندیم .
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٠/١٨
٤
٠
این شیادهای عزیز یه قانون بزرگ دارن. اونم کلی گوئیه! مثل: خیلی سختی کشیدی: کیه که فکر کنه تا حالا سختی نکشیده!!! آینده ی خوبی داری: کی از آینده خبر داره که بتونه تایید یا تکذیب کنه؟!!! از دوست نارو خوردی: هر کدوم از ما توی روابط اجتماعی ممکنه از کسی نارو خورده باشیم!!! دل پاکی داری: کسی هست که این حرف رو تایید نکنه؟! یا هزارتا حرف کلی دیگه که کسی نتونه کاملاً تایید یا تکذیبشون کنه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
آفرین دقیقا.
mirza
mirza
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
نه تنها دقیقا، بلکه تحقیقا، این کارا شده نوندونی یه آدمای خاص که از سادگی بعضی استفاده می کنن و تا آخرین نفس هم می دوشن!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
بله منم موافقم :)
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
فال فقط فال حافظظظظظظظظظظظظظ به ادم روحیه میده ولاغیرررررررررررر
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
فال حافظ فقط شب چله :) عجب صفایی داره.البته اگه خوردن بزاره خخ فال بگیریم
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
از این به بعد به جای سمیرا بانو باید گفت مرفه بی درد... خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خخخخخ نگا باز :)) کله پاچه که گرون تره خخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
اعتقاد به فال و اینا ندارم ولی فال خریدم از بچه ها ... اعتقاد به استخاره ندارم ولی استخاره گرفتم تا حالا ...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خخخخخ کامنتای ایشون واقعا چراغ راه بچه های جیمه خخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
پیش فالگیرم تا حالا نرفتم ...
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
باشه
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
فاطمه خخخ حالا اون باشه چیه خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
باز چی شده سمیرا؟؟؟میخوای چیکارکنی؟خخخ بیا من خودم آیندتو میګم دیګه چرا میخوای بری پیش غریبه خخخخ =))))
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
دوستتون کجا رفتن، نیستن، واز شما انجمشونو راه میبرین؟ خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
بابا فاطمه این انجمن مال یه قرن پیشه یهو دیدم اومده رو سایت شوک شدم :)) وگرنه باور کن من کاری نمیکنم خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
من به فالګیر اعتقاد ندارم اما به خواب ورویای صادقه کاملا معتقدم!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
حالا چند بار رویای صادقانه داشتی خانوم ؟:))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٩
١
٠
نچ...اعتقادی هم ندارم://////
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
آفرین عاطفه جون :)
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
نرفتم تا حالا. چون تا حالا هیچکس فالمو نگرفته نمیتونم بگم که اعتقاد دارم یا نه! ولی یه نفرو میشناسم که طرف خیلی آدم عجیبیه. باید یه اتفاقی بیفته که برم پیشش. اگه رفتم گزارششو میدم به جیم!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
حتما بزار گزارش تو خوندنیه هاچ :)
شرما
شرما
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
تاحالا فال نگرفتم ، حتی فالی که به برادر حافظ نسبت داره خخخخ ولی تو این دنیا هیچ چیزی رو نمیشه گفت 100% درسته یا 100% اشتباه )) اما اونی که مثل روز روشن هست، خیلی ها صرفن مردم رو سر کار میذارن که پولی بره جیبشون ))
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
چقدر طرز نوشتاری شما منو یاد .... میندازه :| مخصوصا این علامت ))
faride
faride
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
=))
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
فریده تو هم حس منو داری :))) میدونستم مهندسا باهوشن :) زود فهمیدیا آفرین آفرین :)))))
vesal
vesal
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
تابحال نرفتم فکرم نمیکنم راس باشه.
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
راست نیست بابا همش الکیه.
mr_khas
mr_khas
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
والا چی بگم کلا به فال اعتقاد ندارم اما برای سرگرمی و فانش خوبه :)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
آره منم واسه سرگرمی رفتم خیلی خوش گذشت خخ
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
اصلا اعتقاد ندارم:)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
جان ما خخ یکم اعتقاد داشته باش خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
به به طنین خانوم :)) تولدت مبارک :) تو باکس تولدا دیدم.شیرینی و کیک ما فراموش نشه :))))))
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
تولدت مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
مرسی سمیرا چشم در خدمتم خخ
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
ممنوووووون نیوووشا
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
طنین خانوم پس کو شیرینی :)) ؟
faride
faride
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
عه تولد تنین با ط دسته دارِ که!تولد دیروزت مبارک عزیزم:))))...
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
سمیرا من تولدم به خاطر امتحانم دیشب گرفتم اگه تا فردا نیای بگیری کیکا خراب میشه:||
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
ممنووون فریده جونم:))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
من خودم بلدم فال قهوه بگیرم. اما خیلی خیلی کم پیش میاد این کارو بکنم. همیشه هم اشتباه نیست. خیلی وقتا هم درسته. ولی من هروقت برای هرکی فال قهوه گرفتم تا جند وقت عذاب وجدان دارم :|
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
چرا؟:)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
حالا واسه چی عذاب وجدان داری ؟ شاید به حرفایی که تحویل طرف میدی خودت اعتقاد نداری واسه همین :)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
یکی از آشناهای ما رفته بود پیش فالگیر زمان مرگشم گفته بود خخخخخخ من کلا اعتقادی ندارم به دعا به فال اینجور چیزا ولی به استخاره با قران اعتقاد دارم و اگه استخاره کنم و بد در بیاد اون کارو انجام نمیدم...
zahra
zahra
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
اصلا اعتقاد ندارم .....................
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
:)) آفرین
zahra
zahra
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
فقط با استخاره ای که دقیق باشه موافقم ...............:)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
بله منم :) منظورم استخاره با قرآن ، تا حالا بد ندیدم :)
zahra
zahra
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
منم همین طور
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
نرفتم تا حالا. اعتقاد هم ندارم :))
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خوبه :) کار خوبی میکنی :)
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
خخخخ....تا حالا فقط فال حافظ گرفتم هر دفم پشیمون میشم!.......آخه آدم نیت میکنه واسه درسا و اینا ولی یه چیزا در میاد ک آدم ب خودش شک میکنه!!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خخخخخخخخ با حافظ واسه درسا نیت میکنی خخخ ایول ایول خخخخ باحال بود
M_sanati
M_sanati
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
من واسم پیش نیامده برم... در واقع اعتقادی ندارم ! اما به چشم خودم دیدم کسانی به فالگیر مراجعه کردند......بنظرم مزخرفه!!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
یه بار برو :) واست تجربه میشه
Niva
Niva
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
نه اعتقادی ندارم... نرفتم. ولی میدونم خیلی ها از این راه پول دار شدن :)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
اون که بعله ماشینای مدل بالا و .... حتی به خودشون اجازه میدن زمان مرگ افرادم میگن
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
نه ؛ نه ؛ چون دروغ نمیگن :))
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
انصافا اصن نفهمیدم چی گفتی :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
:))))))))))) خب پرسیدی چطور حرفشون درست ازآب درمیاد... گفتم چون دروغ نمیگن....سادس که :)))
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢١
١
٠
من باز سفر بودم و دیر به انجمن شما رسیدم. یکی از دوستان گفته بودن کلی گویی که کاملا درسته. یه حرفایی میزنن که واسه همه پیش آمده و طرف میگه حتما درست میگن!!! اعتقاد ندارم بهشون اما چند بار با یه کسایی رفتم. خیلی باحال بود. کلا عادت دارم چیزای عجیب غریب و چیزایی که بهش اعتقاد ندارم رو امتحان کنم! خخخخخخخ. سمیرا بانو ما به خاطر رشته مون با ادمایی که خیلی نا امیدن زیاد سر و کار پیدا خواهیم کرد. این افراد به خاطر مشکلشون وقتی میبینن از طریق قانونی کاری از پیش نمیتونن ببرن زیاد به این افراد شیاد مراجعه میکنن... بیشتر مشتری های این ادما همین افراد گرفتار هستن که اونا هم به خاطر روانشناسی قوی که دارن کلاه برداری کلانی میکنن از این افراد...
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
١
٠
آفرین :) جای ما که هر چی میان نرمال نیستن خخ منم دوست دارم زود پولدار شم اگه بدونم کلاهبرداری زود پولدارم میکنه مجبورم کلاهبردار شم خخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢١
١
٠
البته اینم بگم که 25یا 26 سال پیش تو سیستان از منزل ما مقدار خیلی زیادی طلا و پول نقد به سرقت میره. پدر تعریف میکه بعد از اینکه حسابی از طریق قانونی پیگیری کردم و دزد پیدا نشد خیلی ناراحت بودم چون مبلغ خیلی زیاد بود.. یکی از آشناها یه فردی رو در بجستان بهم معرفی میکنه (اسمش رو واسه اینکه تبلیغ نشه نمیارم!!! البته میگن دیگه خیلی پیر شده و چند ساله فالگیری نمیکنه) پدر میگه آمدم بجستان و اون آقا رو پیدا کردم. چند روز بعد وقتی روز ملاقات میرسه پدر رفته پیشش. میگه رفت تو یه خلسه ایی و یه حرفایی زد که منم تند تند یادداشت میکردم .... خلاصه کنم که با نشونی هایی که طرف داده پدر دزد رو میشناسه و بلاخره به پلیس ثابت میکه که طرف دزده و پول و طلا ها بر میگرده. 1.پدر میگه اصلا اعتقاد نداشتم و هر کس که میخواست از این کارا بکنه منصرفش میکردم اما خودم وقتی ناچار شدم و امیدی نداشتم گفتم برم تیری تو تاریکی بزنم حرفی که همه ی افراد نا امید میزنن. 2. پدر میگه از اون زمان به بعد به این رسیدم که یه افراد خیلی خیلی محدودی هستن که یه ازتباطایی دارن اما اکثر این ادما فقط کلاه بردارن 3. اگه میخواستم داستان دزدی ، پیگیریها ، چطر دیدار کردن با این آدم. چطور نشونی دادم، چطور ثابت کردن به پلیس رو بگم یه مطلب طولانی میشد خیلی سعی کردم خلاصه بگم اما اگه طولانی شد عذر خواه... راستی من خیلی تلاش داشتم این آدم رو از نزدیک ببینم و اینکه چطور به خلسه میره و... خیلی زیاد کنجکاو بودم اما موفق نشدم چون کسیو قبول نمیکنه اما با دوستان پیش کسای دیگه رفتم که همه شون کلاه بردار بود و دروغگو منم از دروغگو شدیدا بدم میاد...
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
بله آقا صالح این چیزا بعضیاش درسته مامان منم از اینا واسم تعریف کرده البته من خودم تا حالا تو موقعیتش نبودم و راستش تا با چشم نبینم باور نمیکنم :) ولی منظور انجمن بیشتر سمت همین فالگیر الکیا بود... حالا انصافا چقدر پول و طلا بود خخخخ پولدارینا خخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
دقیقا مشکل اینجاست که ما از بزرگترا مشنویم که کار بعضیاشون درسته اما خودمون پیش هر کدومشون میریم کلاهبردار از اب در میان!!! خخخخخخ. نه . کاملا تکذیب میکنم. اون مال قدیم بوده که همه چی ارزون بوده. الان با خط فقر دست و پنجه نرم میکنیم!! خخخخخ. و با یارانه روزگار میگذرونیم!!!! خخخخخخخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
حتما با یارانه میرین خرید زمستونی خخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢١
١
٠
راستی تا ما وکیل بشیم و پرونده های بزرگ دستمون بیاد طول میکشه. اگه موافقین با هم فال بچه های جیم رو بگیریم!!! خخخخخ. مثلا من به کنکوریا میگم دکتر میشی شما بگو دکتر نمیشی!!! من میگم بارون نمیاد شما بگو بارون میاد!!! خخخخخخ. خلاصه یکدوم درسته! میگن درامدش خیلی خوبه!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخ اگه درآمدش خوبه میتونیم سر سال ماشین مدل بالا بخریم که من حرفی ندارم خخخ
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخ اقا صالح من چی قبول میشم؟خخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
در امدش که میگن خوبه اما اسم کارش زیاد جالب نیست!! خخخخ. حالا مدل پایین بخرین تا یه چند وقت دست فرمونتون خوب بشه! ببینید اولین مشتری هم پیدا شد. بانو تنین انرژی های آسمانی میگن که شما 100% قبولید... سمیرا خانوم شما پول رو از ایشون بگیرید و بگین قبول نمیشن. من تضمین میکنم که حرف 1نفر از ما درسته!! خخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخ
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٣
٠
٠
خخخخخخ خدا از دهنتون بشنوه اقا صالح:دی