خانه انجمن خصوصیات اخلاقی تون رو بالانس کنید!
٧٩٩
٨١
اشکمهر آتشروان

خصوصیات اخلاقی تون رو بالانس کنید!

خصوصیات اخلاقی تون رو بالانس کنید!

اگر بخواهید بعضی از خصوصیات اخلاقی و شخصی خودتون رو افزایش یا کاهش بدین چه خصوصیاتی رو انتخاب میکردین؟ مثالا خودم:دوست داشتم اعتماد به نفس و امید رو در خودم بیشتر می کردم و احساساتی بودن و خجالتی بودن رو از خودم کمتر می کردم. حالا شما چه خصوصیاتی رو دوست دارین در شما کم یا زیاد بشه؟

٩٣/٠٢/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/١٨
١
٠
من دوست دارم یکم از این پوررو بودنم کم بشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
بده به من کمی ازشون رو (:
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخ باشه برای شما
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
دوست ندارم خجالتی باشم !دوست دارم تو جمع باشم بگم بخندم !کلا اعتماد به نفسم رو ببرم بالا
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
نه به فاطمه نه به شما خخخخخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
من..........کسی باهام لج نباشه و سفره پاک کردن در خانه به من نده!!!!!!!!!متنفرم!!!!!!!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
چرا با شما لج میکنن آخه!!! سفره جمع کردن الان شد خصوصیت اخلاقی!!! (:
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
نه لج نباشه.سفره پاک کردن من همرو میریزم توخیابون.........آخه با من لجن!آها!پر حرف بودنم پشت تلفن.آقا این تلفن بخوره به من تا12 دقیقه باید حرف بزنه!چی کار کنم خو!حرفام اون موقع یادم می یاد!
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
یکمی احساساتی بودن و مهربون بودنم که کم شه خوبه....دردسره :))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
هر کی اعتماد به سقفش پایینه میتونه از ۲ نفر از بچه های جیم که همه هم میشناسنشون کمک بگیره،منم منشی شونم ،اگه وقت قبلی میخواین به من بگین خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
با وقت قبلی باشه هاااااا ..... آقای عمرانی وصل کنید اتاقم .....خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
چشم،فقط این حقوقه من چی میشه ؟؟؟ خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
ماهیانه نصف یه دونه دونات رضوی ....قرار داد منعقد شد.... اینم امضاش :janbarkaf ....
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
:)))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
نه ،میرم با اون یکی دیگه مذاکره میکنم،خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
هاااا چیه؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
محسن جان اگه حقوق بالا و بیمه میکنی که منشیت بشم؟؟؟ خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
شما مختارید آقای عمرانی ....تازهشم بهتره محیط کار زنونه باشه ...بععععله .... سمیرا جون کجایی بیا راست دست خودته ....
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
همین زن ها هستند که با حقوقه کم میانو جای مرد ها رو میگیرن،متاسفم براتون که یه خانواده رو از نون خوردن میندازین!!!! خخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
همین مردها هستن که با توقع زیاد یه خانوادرو بدخت میکنن وگرنه کار زیاده برار.خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢١
٠
١
حالا دعوا نکنید ..... بیخیال .....خخخخخ...از شنبه میای سرکار سمیرا ... درضمن حقوقتم میکنم دوجعبه صدتایی دونات اصل رضوی ...دلتون بسوزه آقای عمرانی ....اووووووم...خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
باز کی داره شغل ما رو اشغال میکنه؟؟؟خجالت هم نمیکشین
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
شما توی شرکت رضوی کار میکنید¿¿¿ خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
من دونات دوست ندارم کیک گردویی میخوام قبوله؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
قبوله ....منم دوس دارم ....
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
منم یکم خجالتیم،اگه بشه یکم پر رو بشم خوبه به نظرم :-)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
با این حرفش موافقم ولی بچه باحالی بود خخخخخخخخ البته ما کوچیکتیم داداش
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
در عوض چیزی که خداوند در داهان مبارکتون آفریده 10 برابر کشور شیلیه .... خدا به دور "پررویی" هم میخاین ؟؟؟؟....لسانتون رو میگم .... خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
ا جانبرکف :(
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
:(
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
بعضیا که 27 ساله شونه چه دوری برداشتن ........ چند وقته کارت نداشتم گردو خاک کردی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
من یکم خجالتی هستم ولی اعتماد به سقفم خیلی بالای راستی مشاور هام هم خیلی کارسازه خخخخخخخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
خب دوستان بگن دیگه/ ما هم متوجه بشیم خصوصیات منفی و مثبتشون چی هست و دوست دارن کدوما کم و زیاد بشه/ممنون (:
سایه
سایه
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
اگه ميتونستم يه كم شادتر باشم ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
جديدا اشكم دم مشكمه....دوست دارم يه كم بي خيال شم.... اووووووووووووووم بازم جديدا زياد حرف گوش كن شدم.... اوم يه كم سركش بودن بد نيست....باااااز يخده اعتماد بنفس و پررويي رو شديدا لازم دارم :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٨
١
٠
نقاط قوت و ضعف تیپ‌های شخصیتی 9 گانه //// تیپ 1 اصلاح طلب و کمال گرا آرمانگرا، عادل، مسئول و جدی، قابل اعتماد، مبادی اخلاق، صادق، پایدار و قوی، وقت شناس و منضبط //// تیپ 2 مهر طلب و کمک گرا مهربان و دلسوز، پشتیبان، حساس، سازگار، سخاوتمند، پذیرا، فداکار و با گذشت، دگر اندیش //// تیپ 3 موفقیت طلب وعمل گرا هدف گرا، فعال، پر انرژی، مطلع، قاطع، پر شور و شوق، مدیر و بازاریاب، ابداع کننده، موثر و موفق //// تیپ 4 هنر دوست و فرد گرا خلاق و آراسته، مبادی آداب ، میهن پرست، کنجکاو، اصیل، پر بار و با محتوا، نوع گرا، مهربان، متشخص //// تیپ 5 فکور و مشاهده‌گر فلسفه گرا، با فکر و معقول، تجزیه و تحلیل گر، حقیقت جو، آگاه، بذله گو، دلسوز، پذیرا و خونسرد //// تیپ 6 محتاط و شک‌گرا قابل اعتماد، معنوی، با ثبات، با احساس، پایدار، سنتی و با فرهنگ، محتاط، مدعی حق، با تدبیر //// تیپ 7 خوشگذران و لذت‌گرا برونگرا و اجتماعی، شاد، خوش مشرب، خوش بین، پر انرژی و شلوغ، هوشیار، فی البداهه //// تیپ 8 رئیس و کنترلگر رهبر و کاردان، شجاع و با شهامت، پر انرژی و پر کار، با قدرت، با اراده، منصف، محترم و با نفوذ، متکی به خود //// تیپ 9 صلح طلب و میانه‌گرا متواضع و متین، صبور، صلح جو، سازگار، بی‌ریا، کم توقع، دلگرم کننده، خونسرد، واقع بین /////////(این یکی از مطلب ارسالی من بود با موضوع تیپهای شخصیتی: http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=23&id=8098 ** نقاط ضعف تیپ های شخصیتی 9 گانه تیپ 1 اصلاح طلب و کمال گرا قضاوت گر، منتقد و عیب جو، موشکاف و ریز بین، عصبانی، متوقع و زورگو، نصیحت گر، زیاد از حد جدی تیپ 2 مهر طلب و کمک گرا نیازمند، محتاج، احساس گناه دادن به دیگری، مداخله گر، حسود و کوته فکر، متوقع، فضول، سرپش گذاشتن تیپ 3 موفقیت طلب وعمل گرا خود بزرگ بین، بی احساس و بی عاطفه، بیش از حد پر کار، با سیاست و حسابگر، متظاهر و بازیگر تیپ 4 هنر دوست و فرد گرا خود شیفته، ماتم گرا و غم دوست، نمایشگر و خودنما، دوری گزینی و فرار، بی‌حوصله، اغراق کردن تیپ 5 فکور و مشاهده‌گر منزوی و کم عاطفه، ناتوان در برقراری ارتباط، بیش از حد متفکر و دانش گرا، مرموز، طمع کار تیپ 6 محتاط و شک گرا منفی باف و شکاک، ملاحظه کاری شدید، متعصب، سخت گیر و نکته بین، بی‌اراده و ترسو، مستبد تیپ 7 خوشگذران ولذت گرا ناسازگار، غیر مسئول و خوش گذران، کند و آهسته، پر حرف، فراموشکار، خود انگیزی بدون تفکر تیپ 8 رئیس و کنترلگر کنترل کننده، سخت گیر و مستبد، پر تلاطم و افراطی، خود بزرگ بین، کم عاطفه، تهدید آمیز، مقابله گر تیپ 9 صلح طلب و میانه‌گرا دنباله رو، بی‌تفاوت، تنبل، غیر متعهد، فراموشکار، سر به هوا و بی‌حوصله، خود رای و لجوج، بیش از حد سازگار
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
خداییش حوصله نداشتم بخونم
:دی
:دی
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من نخوندم ولی ایول
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
خوووووووووب من که دیگه معرف حضورتون هستم ....نیاز به تعریف از خود نیست ....پس میرم سراغ منفیااااش: هعییییی یه کم از لجاجتم کم بشه .... یه کم به کظم غیظم اضافه بشه ....این مورد آخرو اصلا ندارم .... به قوت حافظه ام افزوده بشه .... یکم حس درس خوندنم بیاد (میدونم آخریش ربطی نداشت ولی اگه میشد خوب میشد)...دیگهههههه ....یه کم خوش اخلاقتر بشم ...میگن با یه من عسل نمیشه خوردم ( البته اونوقتایی که جدی میشم)....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
کظم غیظم چیه دیگه 0_0
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
عسل ازهمین هاچ بگیر دم دسته دیگه……کاملا طبیعی………خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
یعنی کنترل خشم ...فروکاستن عصبانیت .....دعا کنید بشه ....دارم سعی میکنم ....خدااااااااااا....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
وجدانم کمتر بشه و فکرم بازتر
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
من کلا همه چیزم خوبه چ میزون میزونم……خدااااااارو هم شکرمیکنم:-)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
خب خدارو شکر.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خجالتم کم شه...شیطونیم کم شه...اعتماد به نفسمم بره بآلآ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
با کم شدن شیطنتتون موافقم
A_K
A_K
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
اینقد لجباز نباشم و زودرنج نع عصبی بهتره بجا زودرنج....پررو ک خیلیم..البته از خجالتی بودنم رودررو با غریبه ها کم بشه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
پر حرفم.........سرتونو میبرم...........
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سلام به همه...من گاهی اوقات زود از کوره در میرم زود قضاوت میکنم و زور اطمینان میکنم...اگه بتونم این سه خصوصیت رو کم کنم واقعا زندگیم زیر و رو میشه...خصوصیات خوب هم دارم مثلا رک حرف میزنم تعارف ندارم به مد اهمیتی نمیدم حرف مردم واسم مهم نی ولی انتقاد رو می پذیرم...اهل کارم وفکر میکنم خصوصیات خوبم همین حد باشه خوبه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
کـــآهشی ها : شیطنت ها و تقلّب ها و به همه خوبی و مهربونی کردن ها افزایش داددنی ها : غررور ، درس خوندن
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
دلم برای ِ همه تنــــــــــگ شده بود بچه هـــآ *:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
دوستان در این مدت مدید، عجیب احساس فقدان لواشک میکردن!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
ما هم دلمون واسه فرفره مو تنگ شده بود خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
کجا بودی مهلا خانوم ....لواشک میخااااااام ....خخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
شکر خدا که اعتماد به نفسم بالایه ـ گذشت کردنم در مورد مسائل مختلف عالیه ـ همیشه به همه آدما احترام میزارم ـ برام مهم نیست که کسیکه میشناسم از چه طبقه ای هست ـ حس حسادت نسبت به هیچکس ندارم ـ در مورد مسائل بد برداشت نمیکنم.کلا به نظرم میاد که خصوصیات بد ندارم :)
ati
ati
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
همشون خوبن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
بله همینطوره.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
پر حرفممممممممممممممممممممممممم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
اصن با این وضع کامنت گذاشتنتون معلوم شد!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
یلهههههههههههههه
ali007
ali007
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خیلی غرور دارم...خیلی با غرور رو زمین راه میرم....نژاد پرستم متاسفانه:(((خدایا این صفات بد رو از من دور کن:((((
s_khan
s_khan
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
خونت حلاله ها...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
میشه بگی تعریف از نژادپرستی چیه عزیزم...؟؟؟!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
من بر خلاف دنیای مجازی کاملا خجالتی میباشم،دوس دارم یه کم اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم وخجالتی کمتر باشم یه کم شادتر زندگی کنم!همه اینایی رو که گفتم کاملا جدی گفتم!برخلاف دنیای مجازی من کاملا یه شخصیت دیگه دارم!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
کشته مرده شخصیتت ام هم اینجا هم اونجا : )))))))))))))))))))))))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
بهت نمیخوره :-)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
واقعا؟؟؟ من ده برابر بدتر از شخصیت دنیای مجازی اعتماد به سقفم ....همه میگن ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
واااااااااااااااااااااااای خدا بخیر کنه!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خب حالا سعی میکنم کمترش کنم.....:(
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
دیوونه بازیام کم بشه.... جیغ نکشم... آروم تر حرف بزنم... اصن انقد حرف نزنم.....انقدم زود اشکم در نیاد!... اصن چشای من حتی وقتی شاد شادم بازم گریونناکه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
همشون خصوصیات جودی ابت بود!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خصوصیات جودی ابوت با نون اضافست
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
سمیرااااااااا سمیراااااااااا من امنیت میخام!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
امنیت در دستان ماست..یگان ویجه جیم:))اما فعلا کتلت شدیم امنیت ندارین شماها:))
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
شوخی هامو یه کم کم کنم. خنده هامو کم کنم. دییییییییگه هیچی.
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خنده و شادی خوبه که؟
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من که نگوووووووووووووووووو........
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
کمی از خشونتم کم بشه و به در خونیم اضافه بشه................
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
شما در می خونین؟!..درو ازش رد میشن که نمیخونن...!:دی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
ها راستی..........دلم می خواد یکم ادم وار تر رانندگی کنم:)