خانه انجمن خام بُدَم ؛پخته شُدَم..!
٦٧٧
٤٣
sjalal

خام بُدَم ؛پخته شُدَم..!

خام بُدَم ؛پخته شُدَم..!

تا به حال شده همه بگن این کارو نکن ،اشتباهه؛اما قبول نکنید و سرتون به سنگ بخوره ؟

بزرگترین تجربه ای که این طور به دست آوردین چی بوده؟!

٩٣/٠٢/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
ميشه گفت هر كاري كه ميكنم!!!!
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
اممم...معمولا ب حرف بقیه گوش نمیدم:دی...ینی حرفشونو قبول ندارم..ولی خودم زرنگم و میدونم چیکار کنم و نکنم....بعععله...سرم ب سنگ نخورده خدارو شکر..ولی اگه چیزی یادم اومد باز میام میگم:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
سر چیزای کوچیک و بی اهمیت تا حالا زیاد پیش اومده :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
آدم باشم دیگه همچین غلط هایی نکنم!!!!!!بله.......ولی نمیدونم چرا تو هر کار بدی همین نتیجه رو میگیرم؟شوما نمیدونین؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
یعنی چی!عجب
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
نه،من پسر حرف گوش کنی هستم، همیشه قبل انجام هر کاری مشورت میکنم :-) سرم به سنگ نخورده اما به دیوار خورده خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
h,,,,,,,,,,,,,,,,,,h,,,,,,,,اووووووووووووووووو
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
من شده بقیه هرچی میگن قبول نکنم و کار خودمو انجام بدم ولی نشده که سرم به سنگ بخوره!!!!!!!!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
شما حرف نزن آقای موسوی!سرت به سنگ نخورد هاااااااااااا؟آخرشم آواتارتون رو عوض کردین؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
من گفتم عوض نکنید گوش نکردن... حالا وقتی پشیمون شدن....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
نع ...همین بهتره .... اون یکی قبلیه رو وقتی دیدم هنگ کردم .... دروغ نگم سریع وای فایو خاموش کردم بیشتر نبینمش ...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
چه گیری دادین به اواتارای من!!!!!!!!!!کامنتتونو بزارین خووووووو!!!!
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
جانبرفک ی چیزی بگم؟تو چیکار داری ها؟!!...ن ی دقه واستا چیکار ب اواتار مردم داری؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
همش تقصیر رویاست ! ترافیک ایجاد میکنه!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.....
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
جانبرفک زیاد ب خودت فشار نیار خفه نشی ی وقت!!...دوس ندارم دوس ندارم نصیحت کنم ولی باید بهت ی چیزی رو بگم...گرچه غیر مستقیم بارها گفتم...نمیدونم فهمیدی یا ن!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
آره.... شب یلدا مامانم هی گف انقد نخور...هی گف نخور... گوش نکردم دیگه... دیگه هیچی اصن نمیتونم بگم.... یاداوریش سخته!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
لجوج هستم ....ولی زیاد سرم به سنگ نخورده ..... خب آخه آدم فکر میکنه وقتی کاری رو میخاد انجام بده .... چیز خاصی فعلا یادم نمیاد ...یادم اومد میگم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
سلام: بله چیزی را فروختم که پشیمان شدم. ممنون
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
خام بودم پخته شدم سوختم.....سری منو ببرین واسه ساختمان سازی استفاده کنین
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
شما که سوختین،دیگه به چه دردی میخورین؟ خخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
شوما ساختمون سازی مگه؟فکر کردم سوپر مارکت داری خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
هیچی...............ولی شاید درس نخوندن..................بچگی ها اصلا درس نمی خوندم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
آره یه جوریم سرم به سنگ خورد که شاخکم از دست برفت! آخرش فهمیدم توی این دنیا فقط و فقط این خونوادت هستن که واقعا واسشون مهمی و دورت نمی زنن!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
احسنت بارک الله دوست خوبم
maede
maede
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
زیاد پیش نیومده!چون وقتی تو تصمیمم مرددم واقعن به مشورت با خانواده ام اهمیت میدم و وقتیم از کاری که تصمیم انجامشو دارم مطمئنم باز اگه ببینم خانواده ام با قاطعیت و اطمینان میگن بهتره فلان کارو نکنی گوش میدم :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام...
كلا كسي با من حرف نميزند
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
وااا! چرا اخه!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
مثلا یکیش این بود که تو یه شرکت کار می کردم و پدرم گفت یه قراردادی چیزی با مهندسه بنویس تا بعدا به مشکل نخوری و منم گفتم نه مهندسه آدم خوبیه و بعدا اذیتم نمیکنه . الان شش هفت ماه که حقوقمو نداده و میخوام برم ازش شکایت کنم و هیچ مدرکی ندارم. تازه به حرف پدر رسیدم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
اصلا حرف خونواده ردخور نداره
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
ماشالله شرکت دارید خخخخخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
بععععله خخخ
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٥
١
٠
من خيلي وقتا كار خودمو ميكنم موفقم ميشم بعد بقيه ميگن راست گفتي خوب شد به حرف ما نكردي !
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
ایول دمت گرم :))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
آفرین
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من خیلی فراموچ کارم... هر چی هم هی همه میگن چیزی جا نذاری باز یه جا میرم یا چیزی یادم میره یا یه چیزی رو نمیارم.... خب الان من چی کار کنم
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من خیلی فراموچ کارم... هر چی هم هی همه میگن چیزی جا نذاری باز یه جا میرم یا چیزی یادم میره یا یه چیزی رو نمیارم.... خب الان من چی کار کنم
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
اره شده ولی یادم نمیاد......... اقاجلال اعترافم که نکردم میشه اینجابگم؟؟؟؟؟؟///
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
آره داشتم در حالت روشن گرافیک کامپیوتر رو میکشیدم بیرون هرچی گفت این کارو نکن ما گوش نکردیم بقیش دیگه سانسور ...
a_zabbah
a_zabbah
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
اووووووف زياد!!!ديگه مجال نيس بگم در اين ....