خانه انجمن تا حالا آدم معروف دیدین ؟!
١٠٢٠
٧٩
لبخند انار

تا حالا آدم معروف دیدین ؟!

تا حالا آدم معروف دیدین ؟!

تا حالا شخص مشهوری(هنرمندان،ورزشکاران،نخبگان ،سیاسیون ) را از نزدیک  دیده اید 

اگه دیدین واکنشتون چی بوده؟

٩٣/٠٢/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
jalal
jalal
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
بله.ابراهیم حاتمی کیا،حامد بهداد،رضا عطاران،شهاب حسینی،پرویز پرستویی و رضا کیانیان.فقط سلام و احوالپرسی
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خوش به حالت
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خوش بحالت من فقط اون ابرو پهنه تو ساختمون پزشکان رو دیدم که نگهبان بود البته حواننده تیتراژ مختارنامه هم از اقوام دورمونه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
سال سوم راهنمایی بودم رضا عنایتی رو جای گنبد سبز تو ماشینش دیدیم.سال آخری بود که توی ابومسلم بود و بعدش رفت استقلال.کسی نمیشناختش.عینک آفتابیم زده بود.یکی از بچه ها گفت ااااا رضا عنایتی.7-8 نفر بودیم چنتامون امضا گرفتن من و 2-3 نفر دیگه گفتیم هروقت رفتی تیم ملی بیا امضا بگیریم ازت خخخ
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
اره....مهران رجبی..........نعیمه نظام دوست..........میلاد کی مرام .....................مریم امیر جلالی.........میلاد کی مرامو دیدم ذوق زدم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
هوم...اربعین داشتیم پیاده میرفتیم حرم...نزدیک حرم بودیم حنیف عمران زاده رو دیدم...هیچی دیگ اینقده قدش بلند بود ازش ترسیدم..:/...تو کاشانم یه بار علی ضیا و میر سعید رو دیدیم...باهاشون رفتیم عسک گرفتیم جآی خانه بروجردی ها..:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
آره ... همچین شخصی رو هر روز بارها ( توی آیینه) میبینم .... خودمو میگم .... کم کسی نیستم .... دیگه واسم طبیعی شده ....اتفاق خاصی نیست پس واکنش خاصی ندارم خب آدم معروفیم دیگه .... نخبه هم که هستم ... در آینده هم ان شاء الله استاد حاذقی میشم .... از الان باید عادت کنم به این وضعیت ( یعنی معروفیت)....:))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٦
٢
٠
محسن کجایی که یکی رو دستت بلند شده خخخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
ماشاا...بر اعتماد به سقف شما...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
من رسما استعفام رو همینجا اعلام میکنم!!!!!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
نه محسن،به این زودی جا زدی؟؟؟ وایستا حقتو بگیر خخخخخخح
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
هیچکس جای محسن رو نمیتونه بگیره میلاد خیالت تخت……خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
ما قصد گرفتن جای کسی رو ندارم .... آقای موسوی خودتون میدونن که ....میشه دونفری هم جیم رو ترکوند خخخخخخ.... آقای عمرانی از شما بعیده ..... خخخخ و شما آقای کیانی ما در صحنه همچنان حاضریم خیال شماهم تخت خواب فنری !!! خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
هیچکی اندازه من افراد مشهورو از نزدیک ندیده،من همیشه از نزدیک میبینمشون، اخه میرم اون جلوی تلویزیون( فیس تو فیس با تلویزیون )میشینم که قشنگ ببینمشون خخخخخخخخخخ
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخ...................
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
خیلی باحال بود ایول داشت داش میلاد خخخخخخخخخخخخخخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
دمت گرم…:-)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
پس یه زحمت بکشید برای ما هم امضا بگیرید :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
من خودکار ندارم امضا بگیرم،انگشت میگیرم،خوبه؟؟؟ خخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
خخخخخ!ما تابستون 4 سال پیش رفتیم تئاتر شهر تهران...از فاصله دو متری شهرام حقیقت دوست رو دیدم...کوپ کردم:| /البته تو تئاترش لیلی رشیدی،باران کوثری و ... بودن:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
سلام:آخرین کسی راکه دیدم محمدشیری بودکه درفرودگاه دیدم وباهاش عکس گرفتم انسان خیلی مودب ومهربانی بود.متشکرم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠٢/١٦
١
١
خخ آره یه بار جای رستوران پسران کریم بودم یه مرده داشت سیگار میکشید برگشتم بهش بد نگا کنم تنبیه بشه دیدم حامد بهداده! خخ گف ببخشید خانم خخ منم هیچی نگفتم رفتم خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٦
٠
١
واااااااااااااااااااااااای ...من جای شما بودم ....اینقد چیز بهش میگفتم آب بشه .... خخخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٧
٠
١
خب حالا چون بنده خدا سیگار میکشه باید اینجوری باهاش رفتار بشه...ما خودمون عیب و ایراد نداریم...بعدشم کسی که به فکر نتیجه است نهایتا از مضرات سیگار به طرف میگه که بلکم طرف به فکر فرو بره...این جور واکنش ها اصلا مناسب نیست و در اکثر قریب به اتفاق موارد نتیجه عکس میده
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
بابا یه قضیه کوچیک بود این تحلیلارو شوما از کجا میاری
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
:| من ازینکه حامد بهداد بوده تعجب کردم و واکنشم این بوده نه بخاطر این چیزا !
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
من وقتی که توی تئاتر پویا بودم،حامد بهداد و شهاب حسینی رو دیدم....باحال بود :)
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
هوم! بايد فكر كنم! چندسال پيش تو تخت جمشيد محمدرضا گلزارو ديدم مردم ميرفتن باهاش عكس ميگرفتن ولي چون ازش خوشم نمياد تحويلش نگرفتم خخخ --- يه بار تو حرم چند ديقه اي همكلام با آقاي قرائتي شدم :)))) آقاي احمدي نژاد رو يه بار جلوي در دانشكده ديدم سلامش كردم اونم جواب داد خخخ يه بارم سر كلاس يكي از رفيقاي ارشدم استادشون آقاي عارف بود رفتم! فيلم مختارنامه هم كه تو شاهرود ساختن با همه بازيگراش چند سالي زندگي كرديم! خخخ حالا كه فك ميكنم ميبينم آدماي مشهور اينجوري زياد ديدم بسه ديگه خخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٢/١٦
٢
١
خب ...من...آقای محمد صادقی که از دوستان پدر هستن میان میرن...خیلی هم دوسشون دارم...آقای احمدی نژاد از فاصله ی متری...خخخخخ....کلی هم حرف زدیم...آقای علم الهدی:| :| :| اومدن خونمون روز جانباز....اوووووم دیگه یادم نمیاد:|
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
همین پارسال کنسرت بهنام صفوی.........چون اقای پدر اشنا بود زودتر از بقیه رفتیم داخل سالن.........بهنام صفوی داشت بین صندلیها عکس میگرفت.......اصلا موندم چی بگم........!!!!!!!!عید امسال هم تهران محمدسلوکی رو دیدیم...........خیلی سال پیش رفتیم شهرک سینمایی غزالی....ئاشتن فیلم روزگار غریب رو بازی میکردن.مهران رجبی اونجا بود.......یونس شاکری مهاجم پرسپولیس و پدیده رو که میشناسین......اونو همیشه میبینم!!!!!!دیگه یادم نمیاد...............
wolf
wolf
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
احسان خواجه امیری ممد واعظی دوبار
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
دعوا نکنید من خودم آدم معروف هستم خخخخخخخخخخخخخخ اگ ه امضا می خواین باید وقت بگیرید
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
کسایی رو که دیدم همشون دکتر بودن 1 دکتر وکیلی 2 دکتر نادری 3 دکتر برند 4 دکتر اخوان 5 دکتر طوسی 6 یک نفر هم بود که گفت آبدارچی جیم هستم (نکنه شما به این کسایی که من گفتم معروف نمیگید)؟؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
چرا هستند همشون،تازه ما کاربر ها هم معروفیم :-)
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
ندیدم اما خوندم. کتاب بابانظر،فرماندهی به نام پدر.
faride
faride
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
چی شده؟!0_o
maede
maede
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
اردو رفته بودیم نیشابور یه برنامه مشاعره میده شبکه آموزش..مجری اونو دیدم!اسمشونم نمیدونم! D:
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
دکتر اذر................
وصال
وصال
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
خودم نه اما داداشم حامد بهداد و نزدیک خونمون دید میگفت خییییلی برخوردش صمیمی بوده :)))))))))))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
فکر میکردم بهداد خیلی مغروره
bablack313
bablack313
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
بله. مجید اخشابی (باهاش چندتا عکس یادگاری گرفتیم). استاد محمود پاک نیت(نقش حضرت یعقوب فیلم یوسف پیامبر) و همسرشون(که ایشون هم بازیگرند)، انصافا" خیلی خیلی خوش برخورد و مهربان بودند که البته با اینها هم عکس یادگاری گرفتیم چندتاااا در زوایای مختلف. آقای حسینی (مجری شبکه سه). آهان، استاد علی نصیریان (بازیگر). کمال شورجه(نویسنده و کارگردان) و... دیگه بازم بگم؟؟؟؟
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
من تهران ک بودم علی دایی و محسن خلیلی رو دیدم…مشهدم خداداد و اقای طالقانی کشتی گیر رو دیدم……باهمشون هم عکس دارم!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٧
٢
٠
اره/توی جشن جیم خیلی از بچه های جیم رو دیدم (چه کاربران چه مسولان) برای من اونها بیشتر معروف هستن از آدمهای دیگه که معروفن
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
باریک………بابا باریک:-)
faride
faride
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
ایول دارین:)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خوش به حال شما :)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
نوچ ندیدم!!!!!مگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ من به هرکسی افتخار دیدنم رو نمیدم!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
کاملا از عکسایی که میزاری معلومه که افتخار نمیدی خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
الان ربطش دقیقا چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
چرا کامنت من این پایین یستش ینی چی؟منظوری نداشتم محسن آقا ببخشید
m-ziya
m-ziya
٩٣/٠٢/١٧
١
١
بهروز شعیبی خودمون معروف حساب میشه!؟ خخخخ این هاشمی چی!؟ شبکه دووو شبکه تووو؟! خخخخ یاد خنده بازار افتادیم!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
آدم معروف تو نیویورک سیتی ک زیااااد دیدم!..... حضور ذهن ندارم اسماشون یادم نمیاد!
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خسته نباشی واقعا:-))))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
شما خسته نباشی که آبرو بری.
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
متچکر خسته نیستم....خانم جعفر پور چی شده؟؟ من این جا هستم آماده هر گونه عملیات!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
فعلا دست نگه دارین با دستور من عملیات شروع میشه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
با شوما نبودم جودی با آقای بعد شوما بودم/////////////بلههههههههههههههه از دست سمیرا هم ناراحتم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
خانم رویا خانم منم میخاستم در حمایت از شما عملیات انجام بدم!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خیر
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
سلام...منم مشهورترین افرادی که دیدم دداشنا و مرادنا و استادنا و خفن نا سعیدخان برند جان و آقای اخوان عزیز رو در همین جشن جیم دیدم و باهاشون عکس یادگاری گرفتم تازه امضا هم گرفتم...یه بارم حسن عباسی و راعفی پور که از طرف بسیج اومده بودن دانشگاه رو دیدم...راستی رضا رفیعی مجری قندپهلو هم که در جشن...و البته خیلی دوس دارم همی وکیلی جان وتهنا جان رو هم ببینم : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٧
٠
١
خیر........من خودم از همه مشهور ترم ............بله...........
a_y
a_y
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
معمولا بیشتر آدم معروفهارو اطراف حرم دیدم... مرحوم آیت ا... بهجت (نگاهکردن به ایشون واقعا آرامش بخش بود)...آقای لاریجانی ...مربی سابق ذوب آهن(آقای ابراهیم زاده)... آقای نیکبخت واحدی هم مدرسه ای ما بود و همکلاس برادرم بود البته اون زمان مشهور نبودن ولی عشق فوتبال چرا ... پسر یکی از شهدای مشهور انقلاب هم که یک بلوار به نامشونه همکارم هستن ... خانواده یکی دیگه از سرداران شهید هم هم محله ای هستنو گاهی منزل مادر تشریف میارن ... ..... تازه خیلی از بزرگان روهم توی خواب دیدم ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
مجید جلالی رو دیدم :) هیچی ! از کنارش رد شدم خخخ :)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
انشاءالله که همیشه در تمام زندگیتون خوشحال همین طورم سلامت باشید.تولد شما مبارک :))
mahziar
mahziar
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
اره منم یه روز تو نمایشگاه استاندار محترم قبلی رو دیدم . بااین که جلو هم نرفتم .یه مشت از طرف بادیگارد ایشون حواله شد تو سینه مبارکم
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
آدم معروف ن. ولی داداش محسن یگانرو دیدم خیلی شبیه خودشه
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
من از نزدیک سعید بیابانکی رو دیدم از ش امضا گرفتم و براش شعرهامو خوندم... واکنش خاصی ندااشت!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ احساس نکردی میخواد چندتا حرف بوق دار بهت بزنه خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٨
٠
١
آره!هیون جون/اسمش کیم هیون جونه!تو کره است.باهاش چت کردم.و وقتی گم شده بودم رفتم پیششون !هیچ وقت فراموش نمیکردم اون ها رو!بدبخت سوالش این بود:تازه زمستون نیومده چرا کلاه و یقه اسکی می پوشی/بدبخت نمیدونست من مسلمونم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
نهه :) البته يه مددتي كه وزنه بردارا برا اردوشون شهرمون بودن تو خيابون ديدمشون ولي اسما هيچكدومو نميشناختم :/
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ آره عمو پررنگ *:) هیچی بچه بودم پریدم تو بغلش هنوز هم عکسش هست *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
آخ آرزومه بچه های ِ والیبــــآل رو ببینم *:) هر جا اردو هم که میریم اونا یا قبل از ما رفتند یا کلّا نبودن *:/ ...
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــردان خخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
چه جالب منم مد نظرم بود این انجمن رو بذارم . آره دیدم، دو سه تا از بازیگرای معروفو دیدم و نماینده مجلس آقای ..... / ولی واکنش خاصی نشون ندادم ، یعنی مث بعضیا اصلا خوشم نمیاد برم جلو بگم جناب فلانی تو رو خدا یه امضا بدید یا ...
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
من اقای حمید گودرزی رودیدم
saghar
saghar
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
من احسان حاج صفی و هادی عقیلی و شاهین s2 را توی اصفهان دیدم عروسی دختر دوست مامانم تهران رفته بودیم مهراد هیدنم بود گویا دوست داماد بوده!!!!