خانه انجمن اخاذی!
٨٠٨
١٤٢
MONA-R

اخاذی!

اخاذی!

اگر خدایی نکرده یک روز گوشی یا لپ تاپ شما را بدزدند و از طریق آن به اطلاعات و عکس‌های شخصی شما دسترسی پیدا کنند. بعد با شما تماس بگیرند و از شما در قبال منتشر نکردن آن اطلاعات یا تصاویر اخاذی کنند، چه کار می‌کنید؟!  

٩٣/٠٣/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اول از همه :شما چقدر انجمن دارید پارتی بازی میکنید خخخخخخخخخخخخخخ دوم: بهتره اصلا توی این وسایل چیز خوصی نداشته باشیم ....سوم:قطعا اون طرف پول میخواد و از آنجا که امکان بدبخت شدن ما وجود دارد چون دوباره پول میگیره با پلیس تماس میگیرم .....چهارم: چون امکان داره طرف کپی گرفته باشه از اطلاعاتم تا دوباره پول بگیره خودمو راحت میکنم ومیرم اونو میکشم اصلا نابودش میکنم اشکالم نداره قاتل بشم اون حقشه .دی
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
خخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
درستش اینه امین جان
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
زرشک ...
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
چی چیو زرشک طرف بایستی بفهمه نباید با دم شیر بازی کنه .دی
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
خب پس بهتره دزدا اصن دور وسایل شما رو خط بکشن
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
مطمعا باشید خط میکشن اصلا مرد باس در همه زمینه ها غیرت داشته باشه برای همین هرکی بخواد همچین کاری کنه مجازاتش فقط یک چیزه اونم مرگ مرگ مرگ خودم قاضی میشم و خودم هم جلاد .دی خخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
دگه؟؟؟ از شوما که برمیاد فقط قبلش کفش تن تاک بپوشین بهتر عمل میکنین خخخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
کفش تن تاک رو میام از شما میگیرم که شریک جرم بشید خخخخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
تا کور شود آنکه نتوان دید!!! در ضمن من اصن یادم نیست که این انجمنو کی گذاشتم!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
الان این کور شود رو با من بودید یا با دزده؟؟؟؟؟ایهام داشت .دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
اقای صنعی کلا تو کار ابهامه.....دادااااااااااااااااااااش دنبال حاشیه نباااااااااااااااااااش نفس کش (ایکون چرخش زورخانه ای)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
:|
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
سایز پام به شما نمیخوره خخخخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
کفش رو که نمیخوام پام کنم میخوام بزنم تو صورت طرف خخخخخخخخخخخخ
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
باورکنین دمپایی ام همون دردو داره تن تاکو برای جلوگیری از ابتلا به سرطان،ایدز،هپاتیتو....میخرن نه دزدکشی!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
کفش تن تاک مناسب برای هر کاری هست شما امتحان کنید ضرر نمیکنید خخخخخخخخخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
ما که عکس خونوادگی تو گوشی و لپ تاب نگه نمیداریم...اگرم بدزدند میگم داداش عکسای خودمو تو یه سایت معروف بذار شاید اینجوری معروف شدم....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخ احسنت به شما :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ بامزه بود
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
به نظر من اخاذ رو باید نقره داغ کرد ! باید دنبالش بری ، علاوه بر اینکه بگیریش و حسابی از خجالتش در بیای ، یه جا تو یه کوره راهی جلو مادرش یا خواهرش رو بگیری و یه چیزی ازشون گرو بگیری و جور بچشو بکشی ! ! اینجوری طرف می فهمه که چاه نکن بهر کسی ! اول خواهر و مادر خودت بعد خونواده کسی !
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
عجب چیزی گفتید آفرین منم باهاتون موافقم ...........اصلا طرف با دیدن اسلحه ی شما در میره خخخخخخخخخخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
اینجور ادما غیرت و شعور و اصلا خواهر و مادر درست و حسابی ندارن اصلا براشون فرقی نمیکنه!!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
دقیقا! کاملا موافقم ولی کی تو این دوره زمونه وقت داره که پیگیر ماجرا بشه ؟؟؟؟!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
بهمن بهمنی
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
اولش که خدا نکنه هیچ وقت همچین مصیبتی پیش بیاد و دوما تو این زمینه نرم افزار هایی هستند که مثلا اگر روی سیستم نصب باشه و لپ تاپ گم بشه ، میتونید برید از طریق اینترنت یک سری کارها رو انجام بدید که بلافاصله بعد از این که سیستم برای اولین بار به اینترنت متصل شد کل هارد دیسک فرمت بشه (البته اینا رو تو توضیحات اون نرم افزار نوشته بود). در کل بهترین راه اینه که به پلیس خبر بدیم چون در هر صورت هیچ اعتمادی به دزد و سوءاستفاده کن جماعت نیست...
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
عجب!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
مرسی از توضیحاتتون :) فقط اگه اسم چند تا ازین نرم افزارهارو هم بگین ممنون میشم :)
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
رفته دیگه.محلش نمیدم.فایده نداره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خب اگه اطلاعاتت همه جا پخش بشه چی؟؟؟؟؟؟؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
وای خدانکنه منکه اول کلی گریه میکنم بعدشم بابام کلی دعوام میکنه میگه دیگه برات نمیخرم اخرشم به پلیس خبر میدیم خخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
عزززززززززیزم :)))
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
شماخیلی به ترتیب عمل میکنیدااااااااا
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
سه راه اولی که آقای صنعی گفتن ...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ با تشکر از شما :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
گوشی که جای عکس های خانوادگی نیست ، مو عکس ندروما، به دزدا بگن نیان دنبال مو خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
ولی آقا میلاد آدم باهمین عکسا یاده روزهای خوش می لفته ولبخند میشینه روی لبش :))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ جان ما؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
مگه اقا میلاد لبخندم رو لباش میشینه؟بعیده جز این لبخنده مرموز خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
این کجاش مرموزه ؟؟؟ :-)
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
من که کلا عکس خانوادگی نگه نمیدارم !! بعد انقدر سیستمم امنیتش بالاست که بنده خدا تا بیاد پسورد منو پیدا کنه موهاش سفید شده !!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
واقعا؟؟؟ خب یکم ازین امنیت سازیتون به ما هم یاد بدین :)
amin20
amin20
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
رمزتون رو کارکتر های جواب یک تابع 22 رقمی بگذارید !!
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٣/٠٥
٠
٠
میرم پیش پلیس با اجازتون! خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خواهش میکنم اجازه ما هم دست شماست خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
من که نه در گوشی و نه در کامپیوترم هیچ نوع اطلاعات شخصی و خاصی ندارم...چیزی به دردش نمیخوره بخواد اخازی کنه |: (مثلا توی دفتر تلفن گوشیم هیچ شماره ای ثبت نیست/چون با هیچ کسی رابطه ندارم که بخوام شمارشو ثبت کنم) (توی کامپیوتر هم عکسهای معمولی از خودم تنهاست و فیلم وچیز خاصی ندارم که شخصی باشه)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ دقیقا برعکس من ....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
بستگی داره!اگه قبل مسافرت باشه چون من عکس و اطلاعات شخصی رو نمیزارم مهم نیست میرم پیش پلیس.اگه بعدش باشه عکس هیون توش باشه هر چی میخاد میدم!هیون برایم خیلییییییییییییییییییییییییی با ارزشه!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
هیونگ جون پسره اشکالی نداره
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
عکس هیون همه جا هست ک.....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
عکس من که اشکال داره با اون!اشکال نداره؟ها؟بعدشم همه جا باشه با من که نیست!منظورم با من بود.حرف در میارن مردم و به غیر از اون هم من راضی نیستم یا شاید گناه شه.
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
این هیون کیه؟؟؟؟ تو همه انجمنا درباره این میحرفین!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!هیون منو دعوت کرده 14 تیر برم کره پیشش.منم به عنوان نماینده ی فنکلاپ میرم.اون جا همه ی گروه های پسر معروف هم هستن.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
والا من تو گوشیم اصلا عکس شخصی ندارم شماره هم زیاد ندارم تو گوشیم!!!!!!!!!! ولی خدایی نکرده اگه اتفاق بیفته اول سکته بعد 110 خیلی هم راحت
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
اوه خوشبحالت :)) من حداقل 400-500 تا مخاطب دارم :)))
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
اى بابا تو لپ تاپ ما عكس هلو كيتى و باب اسفنجى و كارتون و از اين چرتو پرتاست هر كي خاست بياد بر داره غصه نميخورم كارتون ها رو از دست دادم چون از همشون سي دي اش رو هم دارررم!(فقط نگران بازي سيمزم هستم)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
سیمز؟؟؟؟؟ شما سیمز بازی میکنین؟؟؟ :|
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
به پلیس فتا خبر میدم .غلط کرده بخواد از من اخاذی کنه عمرا بزارم کسی این کارو بکنه...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
یا خدا اروم باشین این فقط یه سوال بود!! واقعی نبود که!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
سلام: من تمام اطلاعات و عکسهائی که ممکنه مورد سواستفاده قرار بگیره را درگوشی و لپ تاب نمیگذارم.پارسال گوشیمو گم کردم پیدا که شدمموری داخلش نبود.خیالم راحت بودکه به درد کسی نمیخورد ولی اگر این اتفاق بیفتدبه هر روش ممکن جلوی فردرا میگیرم.متشکرم
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
کار درست رو شما کردید ولی ممکنه اگه در گذشته داخل مموریتون چیزی باشه با ریکاوری کردن برگرده برای همون بهتره که هیچی نداشته باشید
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
احسنت به شما :)) خواهش میکنم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
سلام: بله درسته ولی یکبار یک فیلم را ریختم داخل مموری،بعد یک عکس را لازم داشتم هرکار کردم برنگشت فقط فیلم را ریکاوری میکرد.متشکرم
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
نرم افزار هایی هست که اون رو هم برمیگردونه البته اگه مموری قبلا یک بار پر شده باشه و سپس پاک شده باشه دیگه اون اطلاعات قابل بازگشت به سادگی نیست
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خب من سعی میکنم عکسای شخصی رو تو گوشیم نزارم...ولی اگه لبتاپ و ... باشه خب بهترین راه پلیسه....:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
آفرین عزیز دلم :))))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٦
١
١
منکه سعی میکنم عکسای خانوادگی تو گوشیم نگه نمیدارم ولی به دزده میگم داداش جون تو و عکسای خودم لطفا دست دخدرای مردم نیفته وابسته بشن نتونن پیدام کنن از شدت وابستگی برن خودکشی کنن خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خخخخخ تولدتم مبارک :-)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
مرغ و خروس اردک تولدت مبارک ......ایشالله 120 ساله بشید موفق و پاینده پیروز و سربلند آقا میلاد زودتر از من گفت خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٦
٢
٠
فعلا که آمار خودکشی مال پسراست و یه چیزی دیگه مواظب سقف باشید یه موقع نیاد پایین
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
تولدتونم مبارک ... :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
مرسی بابت تبریکا
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
یاد این شعر افتادم=مرغو خروس ارزونیتون دختر نمیدیم بهتون خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
آفرین زدید تو کار شعر دقیقا !اصلا کارتون درسته دختر نمیدیم بهتون خخخخخخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ عجب :)
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
تولدتونم پساپس مبارک
faride
faride
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
به پلیس خبر میدم فقط!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
موافقم :)
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
پلیس دیگه
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
جان ما؟؟؟؟خخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
نمیدونم والا احتمالا به پلیس خبر میدم :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
احتمالا؟؟؟ ینی احتمال میدین که به پلیس خبر میدید؟؟؟؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خخخخخ ..من برم عکسای گوشیمو برزیم تو کامپیوتر بعد نظر میدم...ماشالا گوشی من پرررررررررر عکس...جون میده برا اخاذی!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ منم همینطور :))) ولی کسی نمیتونه گوشی منو بدزده چون وصله به خودم خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خوب خودتو میدزده خخخخخخخخخ چون وصلی به گوشیت
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
سمیرا خخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
کاری نمیکنم ...ما عکس اونجوری نداریم تو گوشی ...بدزده به دردش نمیخوره .... سرش کلاه رفته ....خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
خخخخخ جانبری پاشو برو مطلبمو بخون دختر نظر یادت نره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
دقیقا کدوم جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
كار خاصي نميكنم / فيلم خانوادگي ندارم رو گوشي و لبتاب ولب اگه فيلمايي كه از تولدا و جمعاي خوابگاه گرفتيم پخش بشه از ايران اخراج ميشيم
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٦
١
٠
خخخخ این یکی رو راس میگه :)))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ وای مگه چجورین فیلماتون؟؟!!!
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
اینجور ادما غیرت و شعور و اصلا خواهر و مادر درست و حسابی ندارن اصلا براشون فرقی نمیکنه!!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
احسنت :)
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
من که نه گوشی دارم نه لپ تاپ خخخخخخ............................ولی اگه این اتفاق بیوفته.......میگم جیییییییییغغغغغغغغغغغغغغغغغ گریهههههههههههههههههههه بابا بیا این اقاهه رو بزنننننننننننن خخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ از راه خوبی استفاده میکنی عزیزم :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خب اولین کار اینه که از نرم افزار های مخصوص فایروال و این چیزا استفاده کنیم که اصلا همچین اتفاقی نیافته ، اگر خدایی نکرده این اتفاق افتاد فقط و فقط پلیس ... :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خب این نرم افزارا چطوری میتونن به ما کمک کنن؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
با درست کردن یه دیواره آتشین جلی نفوذ هکرها رو میگیرن ، البته اگه هر خیلی حرفه ای باشه کاری از دست ما برنمیاد ، باید سعی کنیم همون اطلاعات شخصی زیاد تو لپتاپ نداشته باشیم :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
اوکی ممنون :)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
خوب هر چی بخواد بهش میدم که این کارو نکنه خوب حیثیتم خیلی مهم تره :)))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
بله 100 البته :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
البته شما و آقای پوریوسف یکم مشکوکین خخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
ای بابا از منو افض آدم بهتر نی رو زمین والا اینقد بچه های خوب صاف و ساده و خیلی شاد
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
کی جرات داره لپ تاپو گوشی منو بدزده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نففففففففففس کششششششششششششششششش!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
من !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به اعصاب خود مسلط باشید بگید چیکار میکنید .....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
منم هستم!من کلا تو این کارام!آرهههههههههههههههههههههههه.:))))))))البته دزدی نه ها!فکر بد نکنین!می یام با مهربونی میگم اگه قبول نکرد تیکه میندازم اگه اثر نکرد از اون اخم هام میکنم که هر جنبنده ای رو میکشه!باور کنین اثرش از نیرو هسته ای هم بیشتره!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
کسی که بخواد بدزده میزده و به این حرفا و نفس کش گفتنا کاری نداره!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
بیجا کرده بدزده اعهههه :دی ولی اگه بدزدن مطمئنا اول به پلیس میگم مطمئن تره :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
آفرین :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
من شخصا حضرم به کسی پول بدم تا گوشی قراضه منو بدزده تا شاید بخت منم باز باشه یه گوشی خوب بخرم که بشه رفت تو اینترنت.
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
الان بخت شما برای گوشی باز بشه یا چیزی دیگه این حرفتون خیلی ایهام داشت (باز غول چراغ جادو میخواین )خخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخ سمیرا عزززززززززیزم:)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
این عزیزمو خوب میای خوووووووووووووشم میاد
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
عکس های ما پسر ها ک ب دردشون نمیخوره.... عکس خانوادگی هم که جاش تو گوشی نیست والا......
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
اره خب عکسای پسرا به دردشون نمیخوره خخخخخخ
korosh
korosh
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
من هیچکاری نمیکنم !! فقط خیلی محترمانه یقه شو میگیرم اینقدر فشار میدم که شاهرگش بترکه بعد با همون لپ تاب یا تبلتی که دزدیده اینقد میزنم تو سرش مغزش بیاد تو دهنش بندری بلرزه :|||||| چه معنی داره :| پلشت :|
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خب اینطوری اون لپ تاپ یا تبلت هم نابود میشه که!!! چه فایده؟؟؟ خخخخ
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
بازخوبه که هیچکاریم نمیکنید:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
سلام
دوتا لپ تاپ دارم كه اطلاعات تقريبا يكسان است گوشيهايم هم داراي امنيت كامل هستند و منتاظر هم مي‌باشند و منتظر مي مانم كه منتشر نمايد تا بفهمد مزه زندان چيست
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
بابا چه پولدار خخخخخ دم شما گرم :))) ولی بیچاره کسی که از شما چیزی بدزده خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
با دو دست میزنم تو سرم:| من گوشیم همش عکس وفیلمای شخصی خودم ودستامه!!! خدانکنه همچین اتفاقی بی افته
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خدا نکنه ولی شاید یه روزی چنین اتفاقی افتاد پس باید فکراون روزو بکنیم....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
من اصن یادم نیست این انجمنو کی گذاشتیم!!! خیلی سوپرایز شدم الان :)))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
پارتی دارین شما اینجا فک کنم .خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
*گذاشتم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخ نه بابا آقا میلاد پارتی کجا بود؟؟؟؟؟ انجمن باید خوب و با محتوا باشه مثه انجمنای من :)))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
بعضیا که 24 ماه تو خونه خدمت کردن معلوم نیست پارتیشون کی بوده باید جواب گو باشن (اسم که نبردم خخخخخخخخ)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خلاصه سفارش ما رو هم بکنین منا خانم، سمیرا خانم پارتی کجا بود بابا :-)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
آقا میلاد خخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٣/٠٧
٠
٠
اول گریه میکنم بد میرم به شوهرم میگم بدش ایسشون هر تصمیمی گرفت
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
گریه نکن عززززززززیزم ! اول به شوهرت بگی بهتره تا گریه کنی :))) بخند همیشه :)))
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
وای نههههه اول به آقا پلیسه اینا خبر میدم بعدش اگه دستم به دزده بیتلبیت برسه لای در میذارمش هی در رو باز و بسته میکنم بعدشم با کاکتوس از روش رد میشم:|||
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخ آروم عزیزم آروم باش!
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
یکی آب بیاره..... هنوزکه اتفاقی نیافتاده:)
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
خخخ باید عبرت بشه واسه دزدا :دی
پری سا
پری سا
٩٣/٠٣/٠٨
٠
٠
نمیدونم.....تا حالا بهش فک نکردم.....!!!!
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
عکسای من همین جوری پخش هست
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
قطعا اون دزد قبل از هر اقدامي با ديدن اطلاعات گوشي ولپ تاپ من متنبه ميشه، استغفار ميكنه....باروي خوش اونارو بهم برميگردونه....پيرو توبه اي كه كرده ميگرده از همه اونايي كه دزدي كرده حلاليت ميطلبه....به راه راست هدايت ميشه...به يه جاي درست وحسابي ميرسه و من از زندگي نامش فيلم ميسازم و معروف ميشم ...هراتفاقي غير از اين مورد بيافته، دزد خاطي رو به سزاي اعمالش ميرسونم.... هيچ كس...مطلقا هيچكس نميتونه مانع پيشرفت ومعروف شدن من بشه :))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٠٩
٠
٠
:))))))))))) شوخي.....اولا من اطلاعات شخصيم رو برا مدت زيادي رو گوشيم نگه نميدارم....زود به زود ازشون بكآپ ميگيرم...به فرض محال اگر هم اين اتفاق بيافته درست ترين كار همون رفتن پيش پليس هستش....